Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson Xperia X1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.06.2010 15:37:17 vasta tsitaadiga

Nonii.
Mu telefon on tagasi Eesti pinnal.
Seekord läks asi ikka garantii alla icon_razz.gif

Homme saan kätte, siis vaatab, kuidas tundub.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 14.06.2010 16:05:28 vasta tsitaadiga

kunagi sain X1 testimiseks (täis SE fänn ja X1 tundus nii lahe telefon) ja see test lõppes pmst sama päeva õhtul, kui kaardi vanasse telefoni tagasi pistsin... Probleemiks oli tühi aku...
Laadisin siis ööga täis, järgmisel hommikul võtsin tel uuesti kasutusele. Pmst lõppes seekord asi ka väga kiiresti... Kogemus telefoniga igati negatiivne...


Eelmine nädal sain kasutada HTC Legend-i kus Android opsys peal. Kogemus IGATI positiivne, aku pidamine oli palju parem ja kogu opsüsi sai ainult näpuga kasutada. X1 on selle kõrval ikka täissaast icon_biggrin.gif

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.06.2010 17:37:45 vasta tsitaadiga

Ja mis see X1 algne põhjus oli, et kehv oli?

HTC Legen on veidi uuem ka kui X1 nii, et parimal juhul võrdle seda X10ga.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2010 17:52:52 vasta tsitaadiga

R A T, tõsiselt objektiivne hinnang, müts maha thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2010 18:09:49 vasta tsitaadiga

No eks ta olene maitsest.
Sõber (IT-kauge kuid tehnikaentusiast) ostis enda X1 asemele X10 ja on nüüd sajaga pettunud Androidis. Oli ka poes HTC'sid vaadanud, aga need meeldisid talle veel vähem...
Symbiani pealt tulnuna oli WinMo ta oma sõnade järgi parim asi, mida ta kasutanud oli.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2010 19:14:44 vasta tsitaadiga

... ma ei ületähtsustaks selliseid esmaseid kokkupuuteid icon_rolleyes.gif reeglina on enamik neist väga pealiskaudsed ja toetuvad valedele alustele. Winmo ongi siiamaani olnud üks kõige laiemalt toetatud platvorm üldse sest on välja kasvanud pihuarvutitest ja tänu sellele omab väga muljetavaldavat kogemustepagasit, mida nutitelefonide jaoks ära saab kasutada. Paraku hakkab see hiilgus vaikselt tuhmuma sest olenemata pikast ajaloost sarnases valdkonnas, pole see süsteem nii arendajasõbralik, kui n. Android. Jah, inimesed, kes vaatavad neid süsteeme tavalise telefonikasutaja pilguga, ei tungi iial põgusa tutvumise käigus läbi kõigist neist nüanssidest, mida süsteem pakub või millest puudu jääb. Nutitelefonid ei ole enam pelgalt ports menüüsid ja käputäis funktsioone, millega võid sinapeale saada juba paari õhtuga, nutitelefonid on väga sarnased arvutitega, mille väljundi ja sh. kasutamiskogemuse kujundamine on paljuski juba kasutaja enda teha ...

... mina eelistaks kah oma X1 -l Androidi, kuid paraku ametlikult ei saa see telefon kunagi seda süsteemi ja saan nautida vaid XDA arendajate versiooni:

... mis paraku on siiski väga poolfabrikaadi staatuses praegu icon_rolleyes.gif

... ma ei kurda X1 üle ei Winmo ega Androidi puhul, kui tead, mida riist- ja tarkvara võimaldab, siis on võimalik mõlemad süsteemid endale väga meelepäraseks muuta thumbs_up.gif


_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2010 20:32:50 vasta tsitaadiga

Ise olen suht rahul X1 kasutuskogemusega. Peal jookseb Valkyrie 6.7 custom ROM (WinMo 6.5.5). Vaikimisi tulnud WinMo 6.1 oli tõsine saast - ainult pulgaga näppida võimalik.

Kasutusmugavus muutus väga palju, kui leidsin lisaks 6.5'le sellise asja nagu Cookie Home Tab Editor http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=633590
http://www.youtube.com/watch?v=aqOINVb5YNI
Sellega saab koduekraani muuta lausa uskumatus ulatuses - näen täpselt seda mida tahan, sellises mahus nagu vaja.

Kahjuks hakkab telefoni füüsiline tervis lahkuma - enam ei tööta kuular (saab helistada vaid BT HF või speaker abil) ja kui klaviatuur lahti lükata viskab ekraani pimedaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.06.2010 19:34:35 vasta tsitaadiga

Nonii. Käisin Maifonis.
Sain tutika X1 endale icon_razz.gif

Garantii ja kõik jutud olemas. Lisa styluse sain kaasa veel icon_razz.gif

EDIT:

Krt, SEUS'iga mingi kala.
Kui telefon kaabliga ühendada, jookseb kogu Windows (XP) kokku ja ei midagi. Selle koha peal kui tuleb ette Found new hardware: SEMC X1 boot.
Milles asi võiks olla?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2010 11:36:02 vasta tsitaadiga

... tegin mina hommikukohvi kõrvale lapatsi lahti ja etskae, esimene Android FroYo Alpha port väljas icon_smile.gif
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=709632
... kel huvi proovida, lasku käia, mingit keerulist keemiat teha vaja pole ja telefoni see kuidagi ei riku ega muuda. Kopeeri arhiivi sisu mälukaardile ja haret.exe käima. Mälukaardile peaks jääma veel vähemalt ~500MB vaba ruumi, see on tarvilik süsteemi image loomiseks ja lisaprogrammide paigaldamiseks. Tegemist ei ole küll veel kaugeltki valmislahendusega, pigem selline varbaga vee katsumine aga tunde saab kätte küll. Kes soovib natuke toimivamat, kuid vanemat versiooni, see võib proovida seda:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=666735
... isiklikult soovitaks Clean versiooni, see kõige ehedam ja puhtam Android thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.07.2010 08:19:16 vasta tsitaadiga

MIs hetkeseisuga parim naviprogre oleks?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bmw535
HV vaatleja
Bmw535

liitunud: 27.10.2009




sõnum 09.08.2010 16:08:23 vasta tsitaadiga

Mure järgmine, kodus elioni DigiTV aga vot moblaga wifise ei sa icon_confused.gif panen kõik ilusti parooli jne ja jääb connectima, sai proovitud mujal wifi mindud, polnud probleemi ning sai telefonile softi restart tehtud, et suht 0 jälle telefon aga ikka ei leiuta mingit moodi välja kuidas kodus wifi saaks minna (ruuteriks: thomson tg784) oskab keegi midagi kosta ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2010 17:08:00 vasta tsitaadiga

... mis sa seda telefoni nullid, kui mujal wifi toimib ? Muuda ikka ruuteri wifi seadeid, proovi kanalit/krüpteeringut muuta ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2010 21:31:27 vasta tsitaadiga

Vaata, kas see Thomson on kanali peale lukustatud (ei mäleta peast tehaseconfi) või vahetab valikuliselt. See kanalivahetus tekitab mõningatel seadmetel probleeme, kuigi ma ei mäleta, et mul oleks X1ga kanalivahetusega WiFis probleeme olnud...
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 31.08.2010 11:21:18 vasta tsitaadiga

Lihtsalt infoks, et ka minu telefon käis nn "tüüpvigadeks" tituleeritud korpusepragudega garantiiremondis ning kõik vead kõrvaldati edukalt. Pole küll veel ise saanud telefoni üle vaadata, kuid vend, kes seadmel järgi käis, ütles, et ühtegi pragu, mis varem olemas oli, enam ei ole. Mina olen rahul.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 31.08.2010 11:41:36 vasta tsitaadiga

No mu eelmine telefon sai isegi väidetavalt painutatud kujul garantii alla. Iseasi muidugi, mida see painutatud tähendab...
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2010 11:43:15 vasta tsitaadiga

Mul hakkab välja lööma järgmine tüüpviga - nupud kas ei reageeri või reageerivad topelt.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 31.08.2010 13:14:39 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Mul hakkab välja lööma järgmine tüüpviga - nupud kas ei reageeri või reageerivad topelt.

Mul oli see esimesel telefonil algusest peale icon_razz.gif
uuel õnneks pole midagi viga.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djSTan10
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2010




sõnum 11.09.2010 18:28:59 vasta tsitaadiga

Mina ütleks, et selle telefoni korpuse vahetuses ei ole midagi keerulist, ainuke asi millega tuleb ettevaatlik olla, on kaabel mis kleebitud LCD külge, muu on köömes! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 19.09.2010 12:39:44 vasta tsitaadiga

friik1, kas Sul ei olnud see juba korra?
Ma enda oma saatsin pool aastat tagasi garantiisse, siis öeldi, et midagi pole viga. Vahetati ainult korpus. Nüüd on aga julmalt häirima see hakanud, et mõni klahvi toimib vahel neljakordselt. Ainult touchscreeni selle pärast kasutama hakanud.. :/ Peaks uuesti saatma garantiisse, aga siis peab vist originaalsoft peal olema?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2010 12:59:01 vasta tsitaadiga

Esimest korda esineb, eelmine kord oli värinaalarm katki, kui garantiis käis.
Orikas soft ja SPL ikka.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.09.2010 15:30:50 vasta tsitaadiga

DamienDK kirjutas:
Nüüd on aga julmalt häirima see hakanud, et mõni klahvi toimib vahel neljakordselt. Ainult touchscreeni selle pärast kasutama hakanud.. :/ Peaks uuesti saatma garantiisse, aga siis peab vist originaalsoft peal olema?


Kui saadad selle murega, siis pead ise Maifoni mehi tagant pistoleerima. Minul näiteks seda viga ei tuvastatud (icon_biggrin.gif) enne kui ise näitasin neile.
Kohati jätab nende testimine siukse... üle t*ra mulje.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 16.10.2010 23:22:36 vasta tsitaadiga

Nii, ma ka nüüd X1 omanik. Ostsin telefoni kasutatult ning märkasin ka akukaane juures olevat praegu. Nagu aru saan siis tüüpviga, mis tekib mitte millestki pmts? Kas see telefoni kuidagi muudmoodi ei või kahjustada, sest kui sinna peale suruda siis näha, et see seda osa läbiv pragu ning see osa liigub veidike ka. Garantii alla vist ei lähe? 1 kuu veel järgi garantiid. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 197
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.10.2010 10:08:15 vasta tsitaadiga

No mul läks garantii alla. Tasub proovida, kui dokumendid olemas on.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 17.10.2010 20:03:13 vasta tsitaadiga

Mm, no selge. Ja kas see ka normaalne, et klaviatuuri osad nupud tahavad paris tugevat vajutust, et reageeriks?

Et kui 2 sellist tüüpviga juba siis võib garantiid proovida?

tsitaat:
No mul läks garantii alla. Tasub proovida, kui dokumendid olemas on.


Kus kohas käisid garantiis? Endal EMT-i oma. EMT kohta tean seda, et nii lihtsalt midagi välja ei vahetata, või eksin?

EDIT: Vigu tekib aina juurde. Nüüd märkasin sellist asja, et ühel hetkel pani pillid täiesti kotti. Uuesti sisse lülitades ütles, et aku täiesti tühi. Kui laadima panin ja mõne hetke pärast laadija ära võtsin siis näitas, et ilusti ikka üle poole akust alles. Ei tea millest sellised asjad.

Nüüd peab küll garantiisse minema vist. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 197
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.10.2010 10:38:57 vasta tsitaadiga

otto123 kirjutas:


Kus kohas käisid garantiis? Endal EMT-i oma. EMT kohta tean seda, et nii lihtsalt midagi välja ei vahetata, või eksin?



EMT viib kõik SE'd Maifonisse nii ehk naa. Helista otse Maifoni ja küsi, kuidas oleks parem. Ise otse Maifoni viia oleks muidugi parem.
Kui garantii alla peaks minema, siis ilmselt oled tubli mitu nädalat ilma selleta - viiakse Soome edasi nimelt icon_razz.gif

EDIT

Kurja, akule on külm liiga teinud vist :?
Viimase nädala jooksul olen tavalise kasutusrežiimi juures keskmiselt üle päeva pidanud laadima akut.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson Xperia X1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.