Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Corsair 1000W Modulaarne toiteplokk märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 22.10.2006




sõnum 12.09.2008 14:28:23 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Õhtu lisan siis pildi ventika poolelt icon_wink.gif .Samas kui juba teised ütlevad,et nii on siis miks mind ei usuta? icon_smile.gif

Ei ole kuulnud teisi ütlemas icon_rolleyes.gif Uskumatut pole väga midagi,kuid kui natukene mõelda nüüd loogiliselt siis jah toite jaoks on lahendus ideaalne saab väljast jahedat jne,kuid kui mingi karm SLI CF masin on siis läheb see toide päris soojaks ja ei ole eriti hea kui puhub oma sooja kõik tagasi korpusse icon_confused.gif
Eriti jama on see kastides kus toide asub all põhjas ja siis puhub oma sooja kõik videokaartidele mis on niigi kuumad icon_neutral.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2008 14:34:13 vasta tsitaadiga

Samas kui on mingi jõhker CF/SLI masin, siis on õhuvool nagunii tehtud päris heaks, st see soe õhk viiakse kohe välja.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2008 14:39:25 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Sissepuhumine kindlasti plussiks ei ole. Ja kindlasti ei aita see prose tempi alandada. Otse prose jahutusele (õigemini selle ventilaatorile) pealepuhumine tekitab pööriseid, mis kindlasti kasuks ei tule. Kui Inteli def. jahutust kasutada, siis selle efektiivsus langeb tunduvalt (PSU vent hakkab vastu puhuma).

Jään eriarvamusele ikkagi.Suurt vahet pole.Sisemised komponendid taluvad 85-105 kraadist kuumust seega kui toimib within spec - who cares? icon_smile.gif

DonNiger kirjutas:
tsitaat:
Miks ma märkisin hea kasutajatugi?.Näiteks XtremeSystems-s ja mõnes teises OC orienteeritud foorumis on Corsairil oma Support alafoorum ja abistatakse meelsasti probleemide tekkimisel .Minu silmis annab see suure plussi,et võib tuttavas kesskonnas küsimusi esitada ja pole vaja mingeid ankeete kuskil tootja kodulehe kaugeimas nurgas taga ajada,et küsida võibolla mõnd lihtsat küsimust .


Miks peaks korraliku PSU jaoks üldse foorumid olema icon_rolleyes.gif Minu oma on küll töötanud oma 1,5 aastat ilma, et ma peaks kusagilt abi paluma. PSU ei ole XP, mida saab registris paremaks muuta. Ta kas töötab või on pees.

Toimib või on pees suhtumine on küll vale icon_wink.gif .Äkki vent laperdab,või on molex ühendus katki,või on vool lihtsalt ebakvaliteetne.Mis siis on?.Toimib või pees? Ah? icon_smile.gif .

Ja abifoorumite kohta:Parem kui need on olemas ja neid ei lähe vaja kui,et neid pole olemas ja läheb vaja

EDIT:Ok siin on tekkinud väike segadus tõlgendamisega icon_exclaim.gif .Ma pidasin silmas,et toide puhub endale sisse.Nagu minu kõige alumisel pildil näidatud:õhk liigub üles ja siis vasakule tagant välja icon_exclaim.gif


viimati muutis Tomorrow 12.09.2008 14:42:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2008 14:42:07 vasta tsitaadiga

See tuleviku mõttes ostmine on mind alati kahtlema pannud.. varsti on videokaardid 40nm ja kaugel need prots. 32nm ongi ja kus see piir ükskord vastu tuleb aga asjad hakkavad tegelikult järjest vähem voolu võtma ja kui praegu ostetakse 1000w varuga siis kunagi täidab samu norme juba 500w et sai suure varuga ostetud.

viimati muutis virx 12.09.2008 14:46:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2008 14:43:31 vasta tsitaadiga

EDIT:Ok siin on tekkinud väike segadus tõlgendamisega icon_exclaim.gif .Ma pidasin silmas,et toide puhub endale sisse.Nagu minu kõige alumisel pildil näidatud:õhk liigub üles ja siis vasakule tagant välja icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 22.10.2006




sõnum 12.09.2008 14:45:52 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
EDIT:Ok siin on tekkinud väike segadus tõlgendamisega icon_exclaim.gif .Ma pidasin silmas,et toide puhub endale sisse.Nagu minu kõige alumisel pildil näidatud:õhk liigub üles ja siis vasakule tagant välja icon_exclaim.gif


Nagu seda teevad kõik toited doh.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 12.09.2008 14:46:51 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ma pidasin silmas,et toide puhub endale sisse.Nagu minu kõige alumisel pildil näidatud:õhk liigub üles ja siis vasakule tagant välja icon_exclaim.gif

Vot see on juba usutav jutt icon_smile.gif Ei olegi Corsairi tegelased õhuliikumisega puusse pannud

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 12.09.2008 14:55:05 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Vidget kirjutas:
Miks kaal miinuseks on pandud?

Palju sa viimati oled üritanud vinnata korpust koos sisuga laua alt laua peale? icon_smile.gif .Mina tegin seda eile rohkem kui üks kord ja usu mind - ma pole mingi poisike,et raskusi tõsta ei jõua icon_lol.gif .Tol hetkel mõtlesin küll,et :uue toite lisamine...+1KG eusa_think.gif .krt kokku kaalub kast koos sisuga vist oma 15KG+ juba icon_neutral.gif

Ei ole ta midagi nii raske, mingi 5KG, samas Gigbyte Odin-Pro 1200W on 8KG.
Muidu endal sama toide tiksumas masinas ja no pole midagi halba öelda, isegi hind on hea võrreldes teiste kvaliteet toitega, nii ,et see küll miinus pole.
Värvilahendus, mis sellel viga on, igati soliidne must matt toon ja see sinine ka kobe. thumbs_up.gif

virx kirjutas:
See tuleviku mõttes ostmine on mind alati kahtlema pannud.. varsti on videokaardid 40nm ja kaugel need prots. 32nm ongi ja kus see piir ükskord vastu tuleb aga asjad hakkavad tegelikult järjest vähem voolu võtma ja kui praegu ostetakse 1000w varuga siis kunagi täidab samu norme juba 500w et sai suure varuga ostetud.

Ise ka usud seda? icon_lol.gif
Koguaeg ju nm-d väiksemaks läind aga kas graafikakaardid on vähem voolu hakkand tarbima? EI, seega näeme vast hullemaidki õgardeid tulevikus, kuigi mitte väga hullemaid, kuna õhk jahutus hakkab juba piirile lähenema.Saaks muidugi mingi 500W ja ära jahutada aga ei kujuta ette mis häält siis vent peaks tegema, mingi 10kilo rmp. icon_wink.gif icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki


viimati muutis G80 12.09.2008 14:58:32, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2008 15:01:17 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
See tuleviku mõttes ostmine on mind alati kahtlema pannud.. varsti on 40nm ja kaugel see 32nm ongi ja kus see piir ükskord vastu tuleb aga asjad hakkavad tegelikult järjest vähem voolu võtma ja kui praegu ostetakse 1000w varuga siis kunagi täidab samu norme juba 500w et sai suure varuga ostetud.

Võimalik aga sa unustad ühe tähtsa aga samas kriitilise aspekti:mida väiksemaks muutuvad kiibid seda rohkem neid PCB-le pannakse.Sest kokkuvõttes nähakse väiksemas tootmisprotsessis ikkagi võimalust saavutada suurem kiirus ja parim viis kuidas seda teha on panna mitu väikest kiipi koos töötama.Seda arengut on väga teravalt näha graafikakaartide puhul kus monoliidsed kiibid(GT200) ei suuda vastu saada mitmele efektiivsele kiibile(RV770).2x4870X2 võtab koos neljatuumalise prose mõnede ketastega ja kõik OC sinna 700W+ kanti voolu koormuse all.Ja võid kihla vedada,et kui tulevikus TDP võimaldab tulevad ka 3-4 kiibiga graafikakaardid kusjuures nende "janu" jääb laias laastus samaks kui mitte ei tõuse.

Pealegi W arv polnud peapõhjus miks ma selle toite ostsin.Põhjus oli ühenduste arv.Ükski teine toide ei pakkunud sama hinna juures samaplaju molex ühendusi icon_wink.gif .Suur wattage on pigem boonus 8) .Eriti kui arvestada,et ma jooksutan arvutit 24/7 siis tuleb kasuks,et toide pole viimase piiri peal(80%+) a`la nagu 600W näiteks oleks.Nii,et sellel ostul oli mitmeid tegureid.Kindlasti polnud see:"OMG 1000W" icon_eek.gif "ma olen kõva mees nüüd" ost icon_rolleyes.gif

G80 kirjutas:
Muidu endal sama toide tiksumas masinas ja no pole midagi halba öelda, isegi hind on hea võrreldes teiste kvaliteet toitega, nii ,et see küll miinus pole.
Värvilahendus, mis sellel viga on, igati soliidne must matt toon ja see sinine ka kobe. thumbs_up.gif

Hinna ja värvilahenduse märkisin +/- alla kuna reviewerina pean eelkõige objektiivseks jääma plusside miinuste osas mitte võtma igat viimast kui asja oma malli järgi icon_exclaim.gif .Isiklikult arvan,et hind on pmst parim ja värvilahendus on super
thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2008 15:37:57 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
EDIT:Ok siin on tekkinud väike segadus tõlgendamisega icon_exclaim.gif .Ma pidasin silmas,et toide puhub endale sisse.Nagu minu kõige alumisel pildil näidatud:õhk liigub üles ja siis vasakule tagant välja icon_exclaim.gif


Kui sul on 140mm vent, siis ei olegi seda kusagile mujale võimalik pannagi ju. Selle teemaga siis asi klaar.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 12.09.2008 15:55:49 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
.Eriti kui arvestada,et ma jooksutan arvutit 24/7 siis tuleb kasuks,et toide pole viimase piiri peal(80%+) a`la nagu 600W näiteks oleks.

natuke ot:
oled sa siis vaatanud ka kalliks sul elektriarve läheb ainult arvuti töös hoidmisest, ütleme kui sul võtab keskmiselt 400W. Kokku teeb see kvartalis üle 900kW icon_eek.gif
ära pane pahaks, ainult sõbralik norimine beer_yum.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2008 16:06:45 vasta tsitaadiga

3mad2 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
.Eriti kui arvestada,et ma jooksutan arvutit 24/7 siis tuleb kasuks,et toide pole viimase piiri peal(80%+) a`la nagu 600W näiteks oleks.

natuke ot:
oled sa siis vaatanud ka kalliks sul elektriarve läheb ainult arvuti töös hoidmisest, ütleme kui sul võtab keskmiselt 400W. Kokku teeb see kvartalis üle 900kW icon_eek.gif
ära pane pahaks, ainult sõbralik norimine beer_yum.gif icon_razz.gif

No ~400W võib olla seal peak power.Prose ei tööta @100% mõlemad tuumad 24/7.Graafikakaardid töötavad 24/7 maksimumi peal icon_wink.gif .Elektriarvet näeb siis kui 1 täiskuu on ära jooksnud võrreldes praegusega icon_wink.gif .Eeldan kuskil +300.- .Üldiselt ma olen inimene kes elektriarvet eriti ei vaata icon_redface.gif .Hetkel plekin kuus EE-le ~500.- icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2008 16:08:12 vasta tsitaadiga

Sul VGA renderdab 24/7?
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2008 16:10:11 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Sul VGA renderdab 24/7?

Folding@Home jookseb jah enam vähem 24/7 icon_wink.gif : http://folding.extremeoverclocking.com/user_summary.php?s=&u=351975

Teeb pmst täiskoormuse välja kuna suur osa shadereid on pidevalt mõlemal kaardil töös + profiilis kirjas olev OC thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2008 16:15:32 vasta tsitaadiga

Sellisel juhul on selle PSU ostmine väga hea valik - eriti kui tahad samas korteris veel magada. beer_yum.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 12.09.2008 16:19:15 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Sellisel juhul on selle PSU ostmine väga hea valik - eriti kui tahad samas korteris veel magada. beer_yum.gif

Täpselt asi on ikka sigavaikne. 8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2008 16:27:53 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
DonNiger kirjutas:
Sellisel juhul on selle PSU ostmine väga hea valik - eriti kui tahad samas korteris veel magada. beer_yum.gif

Täpselt asi on ikka sigavaikne. 8)

Arvuti tõesti muutus vaiksemaks mul tänu uuele toitele thumbs_up.gif .BS karjus ju pmst piiri peal ja kui nüüd toide alla 50% võimsusest siis loomulikult hiirvaikne.Ei kuulnud isegi midagi kõrva vastu pannes(kui kastis juba oli).

Crysises kah 2fps juures icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003




sõnum 12.09.2008 21:34:37 vasta tsitaadiga

Kohe näha, et entusiastid thumbs_up.gif
_________________
KASS
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 12.09.2008 22:37:02 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
See tuleviku mõttes ostmine on mind alati kahtlema pannud.. varsti on videokaardid 40nm ja kaugel need prots. 32nm ongi ja kus see piir ükskord vastu tuleb aga asjad hakkavad tegelikult järjest vähem voolu võtma ja kui praegu ostetakse 1000w varuga siis kunagi täidab samu norme juba 500w et sai suure varuga ostetud.

pole mina veel näinud et voolutarbivus PC juures on lahjemaks läinud. 10 a. tagasi sai veel 200W toitekaga hakkama.
Voolutarbivus inteli 45nm ja 65nm vahel on väike. Kõiki huvitab ainult jõudlus ...

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.09.2008 22:45:16 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
virx kirjutas:
See tuleviku mõttes ostmine on mind alati kahtlema pannud.. varsti on videokaardid 40nm ja kaugel need prots. 32nm ongi ja kus see piir ükskord vastu tuleb aga asjad hakkavad tegelikult järjest vähem voolu võtma ja kui praegu ostetakse 1000w varuga siis kunagi täidab samu norme juba 500w et sai suure varuga ostetud.

pole mina veel näinud et voolutarbivus PC juures on lahjemaks läinud. 10 a. tagasi sai veel 200W toitekaga hakkama.
Voolutarbivus inteli 45nm ja 65nm vahel on väike. Kõiki huvitab ainult jõudlus ...

Minimata jäi soojuseraldus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 12.09.2008 23:00:42 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Mainimata jäi soojuseraldus thumbs_up.gif

OT
jah. plekipaksune radikas ja 40mm vurr tulid oma tööga toime

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
electron
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 13.09.2008 06:43:53 vasta tsitaadiga

Kui nüüd tähte närida, siis... Et ventikas saaks toiteplokki sisse PUHUDA siis peab see väljaspool toidet olema, vastasel juhul ventikas IMEB õhku sisse.
_________________
Tuleb lihtsalt täiega panna!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2008 12:42:11 vasta tsitaadiga

electron kirjutas:
Kui nüüd tähte närida, siis... Et ventikas saaks toiteplokki sisse PUHUDA siis peab see väljaspool toidet olema, vastasel juhul ventikas IMEB õhku sisse.

...Ja imeb hästi icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 13.09.2008 12:46:42 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
electron kirjutas:
Kui nüüd tähte närida, siis... Et ventikas saaks toiteplokki sisse PUHUDA siis peab see väljaspool toidet olema, vastasel juhul ventikas IMEB õhku sisse.

...Ja imeb hästi icon_smile.gif

Corsair sucks? icon_eek.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2008 12:54:36 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
electron kirjutas:
Kui nüüd tähte närida, siis... Et ventikas saaks toiteplokki sisse PUHUDA siis peab see väljaspool toidet olema, vastasel juhul ventikas IMEB õhku sisse.

...Ja imeb hästi icon_smile.gif

Corsair sucks? icon_eek.gif

Ilmselt tead ikka mida ma silmas pidasin? icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Corsair 1000W Modulaarne toiteplokk mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.