Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Corsair 1000W Modulaarne toiteplokk märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.09.2008 11:39:51 Ülevaade: Corsair 1000W Modulaarne toiteplokk vasta tsitaadiga


Oli plaan osta toide, mis peaks mitmeid aastaid vastu erinevatele rauauuendustele ja millel oleks ka piisav varu, kuna jooksutan arvutit enamasti 24/7. Pärast mõningast uurimistööd ja planeeritust pikemat ootamist olen eilsest saadik siis uue Corsair HX1000 omanik.


Põhiinfo:

Ostukoht: OX.ee
Tootekood:
CMPSU-1000HXEU

Hind: 3215,00 Kr.(sisaldab 18% käibemaksu).

Üldmuljed:

Toide ise saabus siis üsna suures pakendis nagu allolevatelt piltidelt näha on.Pakend sisaldas järgmisi asju:
1xToide.
1xKott kus sees erinevad kaablid(ei hakka neid siin välja tooma eraldi.Musta värvi Flat enamus).
1xPõhjalik ja selge manuaal.
1xPowered By Corsair tugevast materjalist kleeps(musta ja hõbedaga).
n x kinnitused , et juhtmeid kokku tõmmata(mustad)
4x kinnituskruvi(thumbscrew) toite kinnitamiseks kasti külge(mustad).


Esimese asjana hakkas silma suurepärane pakendamine Corsairi poolt.Kõik asjad olid ilusti ja turvaliselt pakendatud.Nagu allolevalt pildilt näha oli toide veel eriti hästi pandud mingi musta pehme asja sisse(vabandage - nimi ei meenu icon_smile.gif ).Sealt välja võttes oli toide veel omakorda kile sees.Kaablid mugavalt eraldi riidest kandekotis jne.
Toidet kätte võttes hakkas silma selle suurus ja kaal(raskus).Need on ka ühed vähesed asjad mis ma miinusteks olen lugenud aga ega need väga ei häiri.Neile kes ei tea ,siis enamus toiteid on ATX standardmõõtudes.Corsairi toide üldjoontes järgib neid mõõtmeid välja arvatud pikkuse osas.Nimelt on toide 20cm pikk.Samas nagu allolevalt pildilt näha mahub see ikkagi miditowerisse ära.Toide kinnitatakse nelja kruviga mille jaoks pole kruvikeerajat vaja.(Inglise k:thumbscrews).

Kõik püsijuhmed on kenasti sleevitud musta.Modulaarsed juhtmed on suures enamuses lamedad - (flat.Ehk siis umbes nagu SATA datakaablid(näide).Nii sleevitud kui modulaarsed juhmed on peamiselt süsimusta värvi.

Püsijuhtmeteks on:
1x24(20+4) pin ATX põhitoitejuhe.
1x8(4+4) pin EPS12v protsessori toitejuhe.
2x8(6+2) pin PCI-E toitejuhet.

Modulaarseteks juhtmeteks on:
2x6 pin PCI-E juhet.
2x8 pin PCI-E juhet.
10xSATA toitejuhet.
10x4 pin Molex juhet.
2xFloppy juhet.
1x8(4+4) pin EPS12v juhe.

Enamusele võib selline kirjeldus ilmselt segadust tekitada seega üritan lühidalt lahti seletada.EPS12v 4+4 pin tähendab nt seda,et juhe on küll 8pin aga otsiku saab lahti monteerida nii,et tekib 2x4pin juhet.Vanemad emaplaadid nt kasutavad 4pin EPS12v pesa.Uuemad 8pin ja E-ATX+serveriemaplaadid 2x8Pin EPS12v pesa.

SATA ja Molex juhtmed on organiseeritud nii,et on erinevate pikkustega juhtmed kus siis on nt korraga 4x Molex või 4xSATA ühendust.Kahel Molex juhtmel on kõige lõpus Floppy ühendus.SATA kaablid on nt 3x90 kraadise nurga all ja neljas ehk juhtme viimane on tavaline.90 kraadise nurga all SATA toitejuhtmed hõlbustavad tuntavalt suurte kettamassiivide(3+ ketast) ühendamist ja vähendavad juhtmerägastikku.

Toide ise töötamise käigus eriti kuumaks ei lähe vaid on pigem õrnalt soe nagu ka toitest väljuv õhk.Ventilaator on 14mm ja hakkab suuremat heli tekitama alles seal 700-800W tarbimise korral.Endal arvuti ilmselt üle 500W ei tarbi seega toide on hiirvaikne alla 24dBA.Nii püsi kui modulaarsed kaablid on piisavalt pikad isegi Full Toweri jaoks kuigi kaablite ruutimine(peitmine) vähendab nende ulatuskaugust.Mul on küll multimeeter olemas aga pole veel jõudnud pingeid mõõta seega vabandan,ette ,et mul pole enda teste ette näidata.Tarkvara näitas igatahes,et pinged on väga head aga usaldan siiski multimeetrit rohkem icon_wink.gif .

Üks asi siiski on.Nimelt oli mul alguses probleem,et arvuti ei võtnud pilti ette.Proovimise käigus selgus,et emaplaadile 4pin molexi videokaartidele lisatoiteks ühendamine põhjustab selle,et pilti ette ei tule.Samas vana toitega oli see ühendatud ja võttis pildi ette.Pakun,et põhjus võib olla selles,et 2xPCI-E kaablit uuel toitel suudavad piisavalt voolu anda kaartidele seega lisatoide emaplaadilt pole vajalik 4pin molexi näol.Minu kaks 8800GTS 320-t võtavad mõlemad(kui ma ei eksi) 24A per rail.Toide suudab anda 40A per rail(12v).Aga see selleks.Kui kellelgi veel pilte vaja siis üritan homme organiseerida.See oleks minu poolt siis üldmuljetest kõik.

Plussid & Miinused:

Plussid:

thumbs_up.gif Vaikne.
thumbs_up.gif Modulaarne.
thumbs_up.gif Kõrge koostekvaliteet.
thumbs_up.gif Korralikult pakendatud.
thumbs_up.gif Väga efektiivne voolujaotus.
thumbs_up.gif Hästi jahutatud.
thumbs_up.gif Palju lisakaableid.
thumbs_up.gif Korralik manuaal.
thumbs_up.gif Korralikult märgistatud ühenduskohad kaablite jaoks.
thumbs_up.gif Hea klienditugi.
thumbs_up.gif 5 aastane garantii.
thumbs_up.gif 40A per 12v rail(80A kokku).

Pluss\Miinus:Asjad mida võib lugeda nii plussiks kui ka miinuseks(sõltuvalt inimesest):

thumbs_up.gif thumbs_down.gif Hind.
thumbs_up.gif thumbs_down.gif Värvilahendus.

Miinused:

thumbs_down.gif Suurus.
thumbs_down.gif Raskus.
thumbs_down.gif Kaablid pole täielikult sleevitud.
thumbs_down.gif Kaableid veidi raske painutada.

Pildid:



Karp:Ärge laske end pildist eksitada.See on 2.5x suurem kui teiste toidete karbid
Spoiler Spoiler Spoiler

Karp lahti::
Spoiler Spoiler Spoiler

Kott koos lisakaablitega:Ja uskuge mind.Neid on PALJU
Spoiler Spoiler Spoiler

Toide ise pakendatud üliturvaliselt:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mahub ära küll miditowerisse:
Spoiler Spoiler Spoiler



Välismaised ülevaated:
@ JonnyGURU
@ Hardwarecanucks
@ PC Perspective

Tootja koduleht:
Corsair

*Kõik küsimused,mõtted & parandusettepanekud oodatud thumbs_up.gif .


viimati muutis Tomorrow 12.09.2008 16:35:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2008 12:09:04 vasta tsitaadiga

Sain ise ka sama toite täna kätte, eks saab nüüd oma vana juustu välja vahetada.

Küsimus, et palju sul kettaid sellel järel on?

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.09.2008 12:16:17 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Küsimus, et palju sul kettaid sellel järel on?

Hetkel 3.Kõik SATA kettad+PATA DVD lugeja(SATA lugeja garantiis).
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 22.10.2006




sõnum 12.09.2008 12:23:37 vasta tsitaadiga

Endal oli plaan soetada sama toide thumbs_up.gif kuid kuna läks kiireks ja oli vaja kohe ja Tartust siis sai võetud ThermalTake TP 850W icon_razz.gif
Ise loen miinuseks seda suurust ja "Flat" juhtmeid mis on kahtlase väärtusega..
Hinda vast ei saa väga miinuseks lugeda,kuna tegemist korraliku toitega ja korralikud asjad ei peagi odavad olema 8)
Multimeetriga võiksid ka jah mõõta kui kunagi saad aega icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.09.2008 12:32:45 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Ise loen miinuseks seda suurust ja "Flat" juhtmeid mis on kahtlase väärtusega..

Mis neis siis nii "kahtlast" on?.Mõnes mõttes on nad paremad kuna nii kuidas painutad nii jäävad ja raskem peaks olema neid kahjustada.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 12.09.2008 12:54:48 vasta tsitaadiga

Miks kaal miinuseks on pandud?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.09.2008 13:17:00 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
Miks kaal miinuseks on pandud?

Palju sa viimati oled üritanud vinnata korpust koos sisuga laua alt laua peale? icon_smile.gif .Mina tegin seda eile rohkem kui üks kord ja usu mind - ma pole mingi poisike,et raskusi tõsta ei jõua icon_lol.gif .Tol hetkel mõtlesin küll,et :uue toite lisamine...+1KG eusa_think.gif .krt kokku kaalub kast koos sisuga vist oma 15KG+ juba icon_neutral.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2008 13:20:08 vasta tsitaadiga

No 3a tagasi pistsin ma kogu oma uue kupatuse (a64 3000+, 6800gt ja 410w toide) thermaltake sviking korpusesse ja juba see kaalus 15kg. icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.09.2008 13:22:06 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
No 3a tagasi pistsin ma kogu oma uue kupatuse (a64 3000+, 6800gt ja 410w toide) thermaltake sviking korpusesse ja juba see kaalus 15kg. icon_razz.gif

Nojah ma pole kaalunud.Äkki ongi juba 20+ icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.09.2008 13:25:10 vasta tsitaadiga

Kena ülevaade,teatavasti mulgi teine pea pool aastat massinas thumbs_up.gif
"flat" juhtmete kohta ma jagaks ainult kiidu sõnu ja võrreldes sleevitud ümmargustega on nede painutamine ja sättimine(eriti ilusasti peitmine) kordi lihtsam teistega võrreldes thumbs_up.gif
Aga kui jäävad kasti lihtsalt rippuma siis pole vast tõesti vahet mis kabalad on icon_neutral.gif
Mul peaks kast kokku koos naha ja karvedega olema 28KG icon_biggrin.gif
Paar Himuro kettaboxi kaaluvad ise juba üle 1KG
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
HV veteran
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2008 13:25:52 vasta tsitaadiga

Mäletan et vanasti sai võrrelda toiteid ka raskuse järgi,st mida raskem seda parem.Nii et hea toide icon_lol.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.09.2008 13:33:47 vasta tsitaadiga

Toite kohta veel niipalju,et selle toitega on tehtud mitmed OC maailmarekordid ja see näitab juba midagi icon_exclaim.gif .Võin siiski HV kasutajaid rahustada,et ei plaani järgneva 10a jooksul ühtegi maailmarekordit klokkimises püstitada icon_lol.gif .
Miks ma märkisin hea kasutajatugi?.Näiteks XtremeSystems-s ja mõnes teises OC orienteeritud foorumis on Corsairil oma Support alafoorum ja abistatakse meelsasti probleemide tekkimisel 8) .Minu silmis annab see suure plussi,et võib tuttavas kesskonnas küsimusi esitada ja pole vaja mingeid ankeete kuskil tootja kodulehe kaugeimas nurgas taga ajada,et küsida võibolla mõnd lihtsat küsimust thumbs_up.gif .

Üks huvitav fakt veel:kui enamus toidetel puhub ventilaator väljapoole siis sellel puhub sissepoole.Õhk väljub tagantpoolt ja prose ei köeta toite poolt.Märkasingi prose temperatuuris juba 10+ kraadist langust 8)
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
käbi
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003




sõnum 12.09.2008 13:43:41 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:


Üks huvitav fakt veel:kui enamus toidetel puhub ventilaator väljapoole siis sellel puhub sissepoole.Õhk väljub tagantpoolt ja prose ei köeta toite poolt.Märkasingi prose temperatuuris juba 10+ kraadist langust 8)


Et kui toitele täiskoormus anda, siis puhub ~200 w korpuse sisse ja see on positiivne??
Pidin valesti aru saama
icon_rolleyes.gif


viimati muutis käbi 12.09.2008 13:46:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 12.09.2008 13:45:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Üks huvitav fakt veel:kui enamus toidetel puhub ventilaator väljapoole siis sellel puhub sissepoole.Õhk väljub tagantpoolt ja prose ei köeta toite poolt

Ei ole siiani ühtegi sellist kohanud, mis õhku korpusesse puhuks. Kõik on olenemata ventika asukohast ikka õhku välja ajanud icon_confused.gif

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 22.10.2006




sõnum 12.09.2008 13:52:40 vasta tsitaadiga

Sellist polegi mis puhub sisse icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.09.2008 13:53:05 vasta tsitaadiga

Lugesite õieti.Kui mind ei usu küsige teiste HX1000 kasutajate käest kelleks siin foorumis on nt wanawoll ja Kristoferr icon_wink.gif .See pole esimene kord kui olen märganud väheke paanikat selles suhtes,et puhub sissepoole vent.Tegelikult jahutuse mõttes pole vahet.Niikaua kui tagumine poole on fan grill(ja HX1000-l see nii on) siis jahutatakse toide ära ja boonusena on ka prose temperatuur madalam icon_wink.gif .Ma ei näes selles midagi halba.HX1000 on seest tihedalt heatsinke täis ja midagi üle ei kuumene isegi overspec 1200W korral.Jah lugesite ka seda õieti.See toide suudab vajadusel ka 1200W välja anda aga railide efektiivsus ja tulemused langevad oluliselt seega ma tugevalt soovitan mitte üle 1000W laadida seda icon_exclaim.gif .
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 22.10.2006




sõnum 12.09.2008 13:54:16 vasta tsitaadiga

Mnjh huvitav tehnoloogia sel juhul icon_eek.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.09.2008 13:57:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tugevalt soovitan mitte üle 1000W laadida seda

Õnneks pole vist selleks piisavalt riistavra või saavad molexid otsa icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.09.2008 13:59:23 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Mnjh huvitav tehnoloogia sel juhul icon_eek.gif

Ka railide jaotus on innovatiivne icon_wink.gif .Kui teistel 1000W toidetel splititakse 12v rail kunstlikult kaheks siis HX1000-l ongi füüsiliselt kaks eraldi teineteisest sõltumatut 12v raili thumbs_up.gif

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

tugevalt soovitan mitte üle 1000W laadida seda

Õnneks pole vist selleks piisavalt riistavra või saavad molexid otsa icon_razz.gif

Põhimõtteliselt oleks vaja jah spetsiaalset masinat mida mõned review saidid kasutavad ja mis väga kallis on icon_wink.gif .
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 12.09.2008 14:05:11 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Lugesite õieti.Kui mind ei usu küsige teiste HX1000 kasutajate käest kelleks siin foorumis on nt wanawoll ja Kristoferr icon_wink.gif .See pole esimene kord kui olen märganud väheke paanikat selles suhtes,et puhub sissepoole vent.

Kõigis kolmes lingitud ülevaates on piltidelt näha (ja vähemalt ühes ka tekstis kirjas), et ventikas puhub siiski õhku kastist välja.

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.09.2008 14:07:59 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Lugesite õieti.Kui mind ei usu küsige teiste HX1000 kasutajate käest kelleks siin foorumis on nt wanawoll ja Kristoferr icon_wink.gif .See pole esimene kord kui olen märganud väheke paanikat selles suhtes,et puhub sissepoole vent.

Kõigis kolmes lingitud ülevaates on piltidelt näha (ja vähemalt ühes ka tekstis kirjas), et ventikas puhub siiski õhku kastist välja.

No võibolla EU versioon mis meil siin on puhub sisse.Igatahes minul puhub sisse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 22.10.2006




sõnum 12.09.2008 14:09:43 vasta tsitaadiga

Või tegemist koostamisel tehtud veaga? icon_rolleyes.gif Suht ebaloogiline lahendus tundub ju tegelt eusa_think.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 12.09.2008 14:11:35 vasta tsitaadiga

Tee mõni pilt toiteka vendi poole pealt ka, siis usun icon_smile.gif
See, et kuni 1kw jahutamiseks läinud soe õhk pumbatakse kasti tagasi nüüd küll kuskilt otsast jahutamisele kaasa ei aita..

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.09.2008 14:18:10 vasta tsitaadiga

Õhtu lisan siis pildi ventika poolelt icon_wink.gif .Samas kui juba teised ütlevad,et nii on siis miks mind ei usuta? icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2008 14:27:22 vasta tsitaadiga

Sissepuhumine kindlasti plussiks ei ole. Ja kindlasti ei aita see prose tempi alandada. Otse prose jahutusele (õigemini selle ventilaatorile) pealepuhumine tekitab pööriseid, mis kindlasti kasuks ei tule. Kui Inteli def. jahutust kasutada, siis selle efektiivsus langeb tunduvalt (PSU vent hakkab vastu puhuma).

tsitaat:
Miks ma märkisin hea kasutajatugi?.Näiteks XtremeSystems-s ja mõnes teises OC orienteeritud foorumis on Corsairil oma Support alafoorum ja abistatakse meelsasti probleemide tekkimisel .Minu silmis annab see suure plussi,et võib tuttavas kesskonnas küsimusi esitada ja pole vaja mingeid ankeete kuskil tootja kodulehe kaugeimas nurgas taga ajada,et küsida võibolla mõnd lihtsat küsimust .


Miks peaks korraliku PSU jaoks üldse foorumid olema icon_rolleyes.gif Minu oma on küll töötanud oma 1,5 aastat ilma, et ma peaks kusagilt abi paluma. PSU ei ole XP, mida saab registris paremaks muuta. Ta kas töötab või on pees.

2X40A@12v. icon_rolleyes.gif Kuidas võtta.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Corsair 1000W Modulaarne toiteplokk mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.