Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Lost Odyssey märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 12.09.2008 10:16:01 [X360] Lost Odyssey vasta tsitaadiga

Lost Odyssey



  • Ametlik leht: link
  • Stiil: Japanese Role Playing Game
  • Väljalaske kuupäev: February 29, 2008
  • Kirjeldus:
    tsitaat:

    Lost Odyssey uses a traditional turn-based battle system seen in most Japanese role-playing games, similar to early Final Fantasy iterations. A world map allows the player to move the party between adjacent towns or fields on the map, while later in the game the player is given more freedom to explore the world through the use of ocean-going ships. Towns and cities provide inns for the player to recover the party's health, stores for buying and selling of equipment, and save points for the game. When in specific fields or inside cities in some cases, the player will randomly encounter monsters to fight as they explore the area.

  • Ülevaade: Gamespot,
  • Screenshotid: Gamespot
  • Videod: Gametrailers

Ei olnud ühele parimale X360 rpg-le veel teemat olemas, tegin siis ise. Hetkel disk 2 käsil ja väga huvitav on, cut-scened annavad mängule palju juurde, samuti "dreamid". Soundtrack on samuti väga hea, voice acting jätab mõne koha pealt soovida. Üldiselt on väga hea mäng, soovitan kõigile kellele pakub huvi rpg žanr.

_________________
Rabrat
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 12.09.2008 13:56:07 vasta tsitaadiga

2 kuud tagasi alustasin ja aeglaselt, vahelduva eduga olen jõudnud eelviimase ehk kolmanda diski algusesse. Peale FF12 pettumust ootasin siit pisut enamat - tegelased on kahjuks sama ebahuvitavad ja story on jällegi igavalt poliitiline. Kõige suurem probleem on selles, et mäng ei üllata absoluutselt mitte millegagi ega paku midagi uut. Visuaalselt on kõik paigas, aga sisu on kuidagi hingetu. Kui tegijad oleks poliitilise jama unustanud ja asendanud kõik sellega, mis toimub unenägudes, siis oleks asi palju huvitavam kuna unenägude tekst on üllatavalt hästi kirjutatud, aga ülejäänud osa mängust nii kõrgele tasemele ei küündi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 12.09.2008 17:26:50 vasta tsitaadiga

Mind häirib on see, et pole quest logi - kui teed mängimisele väikse pausi sisse, kuid peale seda ei mäleta enam kuhu minna ja mida teha.
Story on minuarust huvitav, natuke võibolla tõesti kuiv aga mulle meeldib. Häirivad ka need random encounterid, võiks natuke vähem neid olla - hetkel olen sorceress majas ja katsun mingeid ümmarguseid plaate seal majas otsida aga vaevalt saab meetri jagu liikuda kui jälle uus battle, mis kestab 2-10 minutit. Sellegi poolest hea vaheldus läänelikele action rpgdele nagu Mass Effect, Oblivion jt.

_________________
Rabrat
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
proforma
HV vaatleja
proforma

liitunud: 30.07.2007




sõnum 15.09.2008 16:49:01 vasta tsitaadiga

Just sai alustatud esimese disciga, mõned tunnid selja taga ning esmamulje on väga hea thumbs_up.gif
Imo väikesteks miinusteks on see, et liiga palju on cut-scenesid ja laadimist esineb suht tihti.. Samas on visuaalne pool super ning story ka suht OK, ei kurdaks selle üle. Character development, sh. skillid/spellid jms teema on väga lihtsasti arusaadav, isegi tutorialid on meeldivalt lakoonilised, seega ei pea esmalt mitmeid tunde investeerima mängust aru saamiseks, vaid võib kohe rapsima hakata icon_biggrin.gif

Panen siia juurde ka kogu achievementide listi, kuna suur osa neist on vaikimisi "secret achievement"
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vulc4nus
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2008 10:03:22 vasta tsitaadiga

Pole enam aktuaalne.

viimati muutis Vulc4nus 17.12.2016 20:27:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 04.01.2009 17:11:46 vasta tsitaadiga

Tegin mängu lõppu lõpuks, peale 3ndat diski tuli väike paus sisse. Mis ma oskan öelda - lemmik mäng viimase paari aasta jooksul. Story ja tegelased olid hästi tehtud, bossid olid ka mõnusad, igaühele tuli omamoodi läheneda ja taktika läbi mõelda. Kõige raskem boss oli minu jaoks Persona sest ta absorbis 80% minu attackidest - ebaõnn vist. Dreamid olid ka huvitavad ja lisavad mängule palju juurde kui neid viitsida lugeda.
4s disk oli minu jaoks kõige huvitavam sest seal sai kõige rohkem valikulisi bosse tappa ja side queste teha, terve maailm oli lahti avastamiseks. Story läks ka minu arust koguaeg paremaks. Esimesed 6-10h tundusid natuke igavad ja ei saanud päris kõigest aru aga mängu lõpuks oli vastupidi.
Loodan, et tuleb ka Lost Odyssey 2, lõpp jättis minuarust küll sellise võimaluse õhku.

_________________
Rabrat
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Lost Odyssey
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.