Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Canon HF100 fullHD videokaamera märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 20.03.2009 16:08:37 vasta tsitaadiga

Sain just hulgilaolt täna sellise kirja:
Iga tellitud Canon HF100 videokaameraga saad kingituseks 16GB Sandisk VideoHD SD mälukaardi!
Ehk siis 10000.- eest saab 16gb mälukaardi ka veel lisaks, krt see tänapäeva hi-end tehnika hind ikka langeb kolinal, 4 kuud tagasi maksin mina sama asja eest pea 15k :S

edit: Leidsin ühe hea ja kiire programmi millega saab väga lihtsalt videokaamera poolt tehtud AVCHD failid divx, dvd vms-ks
http://www.avs4you.com/AVS-Video-Converter.aspx
Üllatav on see, et vähemalt minu arvutis teeb see avs umbes 5x kiiremini mts->divx kui hoopis proffim sony vegas, lisaks on avs-il võimalik video mudimine täiesti piisaval tasandil tava kasutaja jaoks...
Muretsesin endale ühe hästi kiire laptopi qx9300 quad protsessoriga ja sellega suudab avs teha video pmst reaal ajas divx-iks...dvd-ks konvertimine läheb kiireminigi(st, et 10 minutiline lõik saab 9 minutiga valmis)

Vaatamiseks olen enda jaoks leidnud Cyberlink PowerDVD 8 mis näitab täiesti muretult ka nõrgemate arvutite peal videosi...

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
basicbasic
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2005




sõnum 29.03.2009 15:42:40 vasta tsitaadiga

Tundub asjalik konverter aga kuidas sa Canoni failid sisse said, mul ütleb, et "video format is unsupported". Nii m2ts kui mts failide peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 28.09.2009 16:07:41 vasta tsitaadiga

Mul mingi imelik kottermann, omateada pole ühtegi koodekit ega jama installinud vahepeal aga täna mälukaardi pealt enam mu arvuti ei näidanud MTS failidel videot, tuli vaid heli thumbs_down.gif

Sony Vegase renderdamine käib närvidele küll, kas peale seda, kui oled ta divx'ks konvertinud, on lihtsam kuskil töödelda? Pmst peaks ikka ju originaalmaterjaliga tegema lõikumist ja jamamist.

Kas keegi on leidnud mingi programmi millega MTS faile töödelda ja hiljem MTS formaati tagasi salvestada ning hiljem siis renderdada selle AVS Video Converteriga?


Edit: mul ka ei aktsepteeri see programm MTS faile

Edit2: peale restarti hakkas aktsepteerima, nüüd vaja veel saada aktiveeritud versioon icon_biggrin.gif

Edit: Masendav on see, et 1440x1080 resoga tehtud video tunnistab AVC 1920x1080 resoga videoks ja jätab moonutatult thumbs_down.gif

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guus
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2008




sõnum 04.10.2009 21:01:41 vasta tsitaadiga

Kas kaamera ise salvestab ainult mts. formaati.

Seda mts. faili saab edukalt ka mkv. formaati konvertida näiteks sellega http://www.vid2eva.com/ Selega peaks kah hea kvaliteediga tulema. Aga lõikumine tuleks vist siis ikka mts. failiga teha. Ainult ei tea millisesse formaati kiirem, parem teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 27.10.2009 23:02:35 vasta tsitaadiga

Pole mõtet konvertida enne töötlust, enamasti ikka *.m2ts (ehk siis suuremad failid kui 2GB) ja pärast mingi divx/h264 kokku pakkida ja asi vask, suht palju materjali renderdan naguni 720p formaati kuna paljudel kellele asju teen, ei vea arvuti vb väljagi 1080p formaati


Mul mingi kammajaa selle AVS Video Converteriga jälle. Renderdab ilusti 15-16 minutit täisvõimsusel kõikide tuumadega ja siis viib prosekasutuse jälle 6-7 protsendi peale ja siis uimerdab 0.01% sammuga icon_confused.gif

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Canon HF100 fullHD videokaamera mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.