Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Apple Iphone 3G 8GB Black märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Infinit
HV kasutaja
Infinit

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2008 19:18:35 Apple Iphone 3G 8GB Black vasta tsitaadiga


Apple Iphone 3G 8GB Black, ostetud Soomest Veikon Kone nimelisest poest (Aleksanterinkatu 21), paketipakkujaks Sonera(24k leping). Alustaks sellega, et iphone.spot.ee foorumis räägiti Soomest ostmise nö. obligatsioonidest - kindlasti ei anta telefoni ilma riigi isikukoodita, kuid pildiga põhjanaabrite id-kaart või muu polnud täna kohustuseks. Aitas pass ja paberil id-tunnus(henkilötunnus). Olen varasematel aegadel saanud äraütlemisi poodidest just Soome isikukaardi puudumise tõttu, seekord läks "õnneks".

Karp:

soliidne ning ilus nagu Apple alati on olnud. Iphone on pakitud lihtsalt eemaldatavasse kile ümbrisesse, kohe uurisin ka "cracke", siiani pole ühtegi tekkind. Karbi alt avastasin manuaalide kogumi, musta lapi puhastamiseks ning sim-kaardi paigaldamiseks vajaliku nö. nõela. Viimasel korrusel olid kõrvaklapid(koos mikrofoniga), usb-kaabel ja seinalaadija.

Iphone 3G:

mõnus kerge, väga ilus, mitte küll väga uus, aga siiski huvitav.

Nagu ikka, ühenda jublakas arvutiga, registreeri ja naudi. Sim-kaardi paigaldamine oli väga lihtne(pole enne Iphone'i katsund, paralleele tuua ei oska), unlock ja pin-kood. Itunes+plus vista said kokkuleppele, et mul tõesti on föön ühendatud, kiire Sync ja avaskriin olemas. Omasin Ipod Touch'i, seega sellist lapse erutust just ei tekkind, sest midagi väga uut ma eest ei leidnud. Proovisin helistada, toimib, lisasin kontakte(kiirem ja hõlpsam võrreldes Nokia N95'ga), paigutasin ikoone ümber jne. App Store töötab kenasti(pole küll veel ühtegi appi skoorind, midagi proovisin), kõik muu nagu Touch. Ekraani üleval vasakul, peaaegu nurgas ilutseb 3G. Vaaaau. Safariga läksin netti, ei küsind mingit ühenduse otsimist vaid jõudis sihtmärgini kiirelt ja kergelt, 3G indeed(ilmselt settingutest seadistatav, et küsiks läbi mille ma ühenduda soovin). Itunes ei paista 3G'ga töötavat, selle kohta lugesin ka netist(võin eksida, pole kõigega kursis). Numbrite valik on hea, suurelt ja punaselt kõik ees. Eriti meeldis see, et kõne ajal on fööni ekraanil pilt, millelt võid erinevaid "moode" valida, nt. kontaktid, valjuhääldi jne. Muusika kvaliteet on minu jaoks mesi, seda küll peaaegu kõige puhul, ma pole eriti viriseja tüüpi, ostsin ka uued klapid(Skullcandy Ink'd Earbuds), mahe bass, suhteliselt vali, samas õues mürina sees ehk just paras. Lugude lisamine pole ilmselt kellelegile mingi uudis ja uudist ei toonud ka Iphone, drag ja drop. Mis veidi kõhedana tundus - klappide sisend on peal, mitte all nagu Touch'il. Ahjaa! Lahedad väiksed kõlarid fööni allosas mängivad ka mussi! Ilma bassita sound, kuid noh, pole ka tegu muusikakeskusega. Tore. Sai ka uus update(2.0.1) tõmmatud ning probleemideta installeeritud. Pildistab ka. Je! 2megapixline klõpsutaja pole nüüd just eriline ime, kuid mu meelest teeb päris hääd kvaliteeti. Pildistamine on järjekordselt eriti lihtne nagu kõik selle aparaadiga tundub olevat. PS! Videot teha ei saa, ei saa ka piltsõnumeid saata. Kahju.

Lihtne kasutada, ilus, helistab, mängib pilli, saadab sõnumeid, pildistab, emailib, mängitab kasutajat, teab ilma/aktsiaid, internetib, 3G'tab, näitab filmi - oeh, teeb kõike mida enamus uusi telefone, kuid on siiski peajagu üle, ei tea miks? Eks iga kasutaja vastab ise, ma tean küll miks. Saladus.

Tegu on mu esimese rivjuuga, nii et misiganes on valesti olen vabalt nõus parandama järgnevates tekstides.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 09.08.2008 20:52:50 vasta tsitaadiga

Väike esitlus ka:
http://www.emt.ee/iphone/iphone-esitlus.html
24k leping, aga märgid ära ka tingimused? icon_wink.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rain01
HV kasutaja
Rain01

liitunud: 02.09.2005




sõnum 09.08.2008 23:45:17 vasta tsitaadiga

ei tea millal emt oma hinnad ja tingimused avalikustab ka? Või kavatsebki venitada 22. augustini? icon_mad.gif Nagu isegi poleks ta juba omal marki 50 korda täis teinud icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2008 00:47:52 vasta tsitaadiga

3G proovisid ära, räägi GPS'ist ka. 8) Cold start on kiire? Kaardid toimivad?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Infinit
HV kasutaja
Infinit

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2008 12:06:04 vasta tsitaadiga

Tuleb tunnistada, et mõne asja peale ma tõesti ei mõelnud, nii et tänan, et tõite välja, mis veel huvi pakub.

Esiteks Sonera paketid:

Small: sisaldab - 100min kõneaega, 100sms, 100mega andmeid
sissemakse - 159e/8GB, 245e/16GB
kuumakse - 31,69e mõlema puhul

Medium: sisaldab - 250min kõneaega 250sms, 250mega andmeid
sissemakse - 79e/8GB, 165e/16GB
kuumakse - 51,49e mõlema puhul

Large: sisaldab - 1000min kõneaega, 1000sms, 1000mega andmeid
sissemakse - 1e/8GB, 85e/16GB
kuumakse - 89,99e mõlema puhul

Minun Sonera: sisaldab - vabal valikul oma Sonera paketi kokkupanemist
sissemakse - 429e/8GB, 519/16GB
kuumakse - oleneb kasutajast endast

GPS:

alustuseks - suur vääääooo, töötabki thumbs_up.gif .
Avades teeb lahti maailmakaardi, läksin manuaalselt helsingini ja tegin kiire testi. Leidis kenasti üles mu koduaadressi ja ka sihtkoha, kuhu minna "plaanisin". Vahemaa oli lühike, läksin õue ja kõndisin natuke, sinine täpp liikus minuga sünkroonis, ime. Ma ei oska hetkel rohkem midagi katsetada, kui veel huvi pakkuvaid asju leiate, siis küsige.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argoroots
HV vaatleja
argoroots

liitunud: 17.09.2004




sõnum 10.08.2008 13:22:49 vasta tsitaadiga

Ehk kommenteerid ka 3G võrgus toimimist. Rootslastel pidi sellega jama olema.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiidik
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2004




sõnum 10.08.2008 21:24:08 vasta tsitaadiga

EMT ja Iphone'i kohta nii palju, et kõik info EMT siseselt samuti "saladus". Seda infot ei tea mitte üks kliendihaldur ja veel vähem leti/telefoni teenindajad. Info on teada ainult üksikutel tootearendajatel ja juhtkonnal. Kõik saab EMT siseselt avalikuks hiljemalt 21.08.2008 ja "tava" inimestele 22.08.2008

Vastavad nõudmised/ettekirjutused on teinud Apple edasimüüjatele e. siis hetkel TeliaSonerale...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 4 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2008 22:46:51 vasta tsitaadiga

Loodan, et EMT väga vereimeja pole - muidu soetaks endalegi selle vidina...
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
myxzel
HV kasutaja
myxzel

liitunud: 14.02.2002




sõnum 11.08.2008 08:44:44 vasta tsitaadiga

Kas GPSi toimimiseks tahab ta iga kord netti ka ronida?
_________________
CNC frees, 3D print, 3D modelleerimine ja joonestamine.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjand
HV kasutaja
bjand

liitunud: 12.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2008 13:20:01 vasta tsitaadiga

Jah, GPSi puhul ta tirib google mappe netist. Üldiselt on GPS suht ok.
Huvitav on see, et kui oled ühe koha peal, siis ta paneb ikka üks oma paarikümne meetriga mööda, kus sa parasjagu oled aga kui liigud, siis on ok.

Lisaks eeltoodule.
Tänu software updatele, mis just hiljaaegu välja lasti - vist oli 2.0.1, on aku eluiga veidi pikem ja kontaktide lehe avanemine ei pidurda enam.
Varasemal 2.0'il imes see täiega ja üldse tegi ta mul palju restarte. Nüüd paistab olevat ok. Wifi antenni püüdlikus icon_smile.gif on ka minu arvates nõrk.
Aga mugav.

Ühesõnaga minu jaoks, kes ma mobiiliinimene ei ole, on see hea vidin. Saab filme vahtida mugavalt, 3g ja wifi on olemas ja muidugi GPS.

Ühe jamaga muidugi puutusin ka kokku , mille ma tänu 1 vihjele ühest suva foorumist korda sain.
--- kui paned kõrvaklapid järgi ja võtad ära, siis mul juhtus selline asi, et speaker lülitus välja ja oligi pidevalt nö "headseti" mode peal.
Proovisin sisse välja torikda oma headfone et tagasi saaks aga ei saanud. Olin korra suht kurigi aga ühesõnaga - kõrvaklapid tuleb välja tõmmata nii, et see pisike metall äär, mis otsiku augu juures on - et sellele vastu ei lähe, ehk pead otsiku otse ja sirgelt välja tõmbama.
Mingi teadja teadis rääkida, et see oli Ipodi'l hea funktisoon, et võtad klapid välja ja paneb playeri pausile ... no aga headphone mode võiks see ju iphonel maha võtta. Võibolla 2.0.1 on see jama parandatud, pole proovinud.

AppStore appid on ikka lahedad. Ise installisin omale näiteks kitarri tuuneri softi. Ilus ja praktiline, ning chordid on alati käepärast, kuna alles algaja.
Pokkeri mäng on ka ok, kusjuures Apple poolt progetud, aga sellel on see kolb, et ala ärtu emandat võid saada 3 käel järjest icon_smile.gif
Shazaa vms - see oli cool asi - et poes näiteks on mõni hea lugu mis meeldib (või raadiost või telekast), aga ei tea nime - selle appiga kuulad 10 sekki ja ta leiab sulle artisti nime ja loo nime. Ma olin selle peale suht sillas. Arvata on, et eesti esitajaid seal ei ole icon_biggrin.gif

Loodan et kellelegi oli info abix.
Terv

_________________
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AnnaAbi
HV kasutaja
AnnaAbi

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2008 13:56:34 vasta tsitaadiga

Järelikult GPS'i kasutamine väljamaal ei ole odav lõbu, mistõttu reisil kasutamiseks suht kasutu.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2008 14:17:06 vasta tsitaadiga

Eks jääb loota mällulaetavate kaartidega tarkvara iPhone'i platvormile kohandamisele. Kuna uue põlvkonna iPhone'ile võib juba praegu tohutut levikut prognoosida, siis ei jää need Tomtom'id ja Garminid jms ka sinna peale tulemata. Liiga magus suutäis selleks. icon_wink.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AnnaAbi
HV kasutaja
AnnaAbi

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2008 14:23:33 vasta tsitaadiga

Siis oleks jah asjal juba rohkem jumet. Senikaua ei ole erilist motivatsiooni senist iPhonet uue vastu välja vahetada . . .
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 11.08.2008 15:20:42 vasta tsitaadiga

AnnaAbi kirjutas:
Järelikult GPS'i kasutamine väljamaal ei ole odav lõbu, mistõttu reisil kasutamiseks suht kasutu.

offline maps on märgusõnaks, võimalik kaardid enne üle wlan ühenduse telefoni tõmmata, natuke tüütu variant muidugi.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
HV veteran
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2008 20:05:35 vasta tsitaadiga

Infinit, unustasid hinnast rääkida icon_razz.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2008 21:08:25 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
Infinit, unustasid hinnast rääkida icon_razz.gif

Aga sina unustasid teema korralikult läbi lugeda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
HV veteran
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2008 21:27:46 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
denis28 kirjutas:
Infinit, unustasid hinnast rääkida icon_razz.gif

Aga sina unustasid teema korralikult läbi lugeda. icon_wink.gif


aa vabandust lugesin esimese postituse läbi ja kukkusin kohe kiruma icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002




sõnum 11.08.2008 22:48:28 vasta tsitaadiga

[quote="enterprice"][quote="AnnaAbi"]Järelikult GPS'i kasutamine väljamaal ei ole odav lõbu, mistõttu reisil kasutamiseks suht kasutu.[/quote]
offline maps on märgusõnaks, võimalik kaardid enne üle wlan ühenduse telefoni tõmmata, natuke tüütu variant muidugi.[/quote]

http://www.youtube.com/watch?v=S5mIyhJ5YJU
gps iphonele
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 12.08.2008 11:37:09 vasta tsitaadiga

krt, käisin just usas ja nägin 300 USD eest seda uut IPhone 3G-d,
aga ei teadnud kas seda sealt osta,
sest kohalik ütles et neil usas müüdavad Iphoned on ainult usa sagedusi kasutav vm,
pealegi oli seal lepinguga, ei teadnud kuidas ilma selleta osta.

Nüüd kahetsen et eeltööd ei teind, õde oleks väga tahtnud seda gadgetit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 12.08.2008 14:02:26 vasta tsitaadiga

Kõige odavam variant seal soneras 8Gb puhul läheb kokku maksma ~14000kr? icon_biggrin.gif No anna andeks,aga ma ostaksin rohkem kui poole väiksema raha eest päris nutitelefoni millel on ka tõesti vajaminevad funktsioonid icon_wink.gif (ise eelistaksin UIQ't)
Ma ei tahaks küll kedagi maha teha,sest eks see oleks iga inimene oma otsustada kui arukalt oma rahaga ümber käia,kuid kuigi selle hinna sees on ka tel.arve on minumeelest see siiski utoopiliselt kallis kohustus sellise fäänsi jublaka eest.
Ärge nüüd pahandage minu isikliku arvamuse pärast icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.08.2008 15:06:43 vasta tsitaadiga

Palju see 8GB versioon meil Eestis ka maksa hakkab?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 12.08.2008 15:50:33 vasta tsitaadiga

Ehhr kirjutas:
Kõige odavam variant seal soneras 8Gb puhul läheb kokku maksma ~14000kr? icon_biggrin.gif No anna andeks,aga ma ostaksin rohkem kui poole väiksema raha eest päris nutitelefoni millel on ka tõesti vajaminevad funktsioonid icon_wink.gif (ise eelistaksin UIQ't)
Ma ei tahaks küll kedagi maha teha,sest eks see oleks iga inimene oma otsustada kui arukalt oma rahaga ümber käia,kuid kuigi selle hinna sees on ka tel.arve on minumeelest see siiski utoopiliselt kallis kohustus sellise fäänsi jublaka eest.
Ärge nüüd pahandage minu isikliku arvamuse pärast icon_biggrin.gif

Ega ikka ei oska arvutada küll:
Minun Sonera: sisaldab - vabal valikul oma Sonera paketi kokkupanemist
sissemakse - 429e/8GB, 519/16GB
kuumakse - oleneb kasutajast endast

Ehk siis maakeeli: 6700Kr telefon ja vali suvaline pakett, mida heaks arvad.
hendrik32 kirjutas:
Palju see 8GB versioon meil Eestis ka maksa hakkab?

Hindu ei ole veel avalikustatud, aga ega nad ilmselt väga palju erinema hakka soome hindadest. Aga tasub oodata see 22 august ära ja siis on selge.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2008 17:13:00 vasta tsitaadiga

Ehhr kirjutas:
No anna andeks,aga ma ostaksin rohkem kui poole väiksema raha eest päris nutitelefoni millel on ka tõesti vajaminevad funktsioonid icon_wink.gif (ise eelistaksin UIQ't)

Ma täitsa tõsise huviga uuriks, millised need funktsioonid on?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Infinit
HV kasutaja
Infinit

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2008 19:24:18 vasta tsitaadiga

3G:

siiamaani töötab ideaalselt, pole kordagi ühegi probleemi otsa sattund, safari, mail, ilm, gps, youtube ja app store + sealne netti vajav app Myspace.

Bluetooth:

proovisin ühenduda Nokia N95'ga, peale umbes 3 minutilist search'i andsin alla. Lugesin ka kuskilt, et sinihambaga oli mingi jama?.

Muusika:

peaks ütlema, et peale mitme päevalist kuulamist olen selle vidina heliga eriti rahul. Plus need klapid, mis esimeses postis mainitud - bueno. Põhja panna päris ei luba, lööb kõrvad vilisema. Bass, vokaal, üldine harmoonia - väga korralik.

Helistamine:

mis siin ikka, telefon nagu telefon. Kuulmisega probleeme pole, ka kuulaja kuuleb. Kiidaks ühe korra seda paneeli veel, mis kõne ajal ees on, jube mugav, kui vaja kellegi numbrit sõbrale edastada või kiirelt valjuhääldi peale end lülitada, et kõik ikka hääd nalja kuuleks. Tore on ka see efekt, et kui telefon kõrva ääres, siis ekraan lülitab end välja ja automaatselt sisse, kui kõrva äärest telefon eemaldada.

SMS, kontaktid:

sms'ga jääb tore vestlus mull, kui seda just ei "clear"'i, mis peale mitmete sõnumite vahetamist jätab MSN'i mulje. Eksida on tõesti lihtne, aga eks ma enne Ipodiga olin harjutand, esmasel kasutusel kindlasti veits ebamugav, tähed on väiksed ja üksteisele päris lähedal. Kontaktid: pildi lisamine, aadress, mail, number + gps'ga võimalik ka kontakt kaardi peale märkida(kui aadress olemas).

Tagapaneel:

siiamaani terve, kriimudeta thumbs_up.gif .

vaatamata hinna nö. kokku arvutamisele ja muule jagelemisele olen ma fööniga väga rahul, kes soovib odavamalt asjalikumat vidinat, see ostab.
i vote for iphone.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 14.08.2008 09:48:40 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ehhr kirjutas:
No anna andeks,aga ma ostaksin rohkem kui poole väiksema raha eest päris nutitelefoni millel on ka tõesti vajaminevad funktsioonid icon_wink.gif (ise eelistaksin UIQ't)

Ma täitsa tõsise huviga uuriks, millised need funktsioonid on?

Uuri siis siit icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Apple Iphone 3G 8GB Black mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.