Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 464, 465, 466  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2008 23:00:26 Elisa mobiilne internet vasta tsitaadiga

Plaanis võtta see internet, sest praegu kus ma elan pole paremat pakkumist veel näinud, praegu on mingi Elioni wifi piix mis vaevu vaevu jookseb mega välja icon_biggrin.gif. Sai välja uuritud, et seal kus elan pidi 3G ühendus täitsa olemas olema, et siis Elisalt võimalik kuni 7,2 mega internet kätte saada. Küsiks siis paar küsimust, et oleks abi vaja!

1) Kas asjal on üldse mõtet?(Sentigi raha ei lähe mul liitumiseks, modem isegi olemas ja lepingut saab iga kell ära lõpetada, aga plaanis on suve lõpuni hoida, kuni veel tasuta on ehk proovi aeg siis ja kui saaks küsimus nr.3 ka ära lahendatud, võib-olla jätab selle neti isegi ja lõpetaks Elioniga lepingu ära, sest hinnavahe on ikka suhteliselt suur)

2) Kas keegi saaks anda õpetuse kuda see modem arvutiga seadistada, kohapeal öeldi, et 50.- ja seadistavad ära, ei ole viitsimist kast sinna viia ja veel 50.- otsa pigistada, äkki keegi annab lingi või õpetuse kuda siis selle värgenduse ära seadistada.

3) Viimane ja kõige tähtsam küsimus: Kas seda modemit on võimalik kudagi läbi arvuti rooterisse või switchi ühendada, et ka teised arvutid saaksid seda netti kasutada ja kas see ka töötaks ka Xbox 360-ga? Oleks vaja teada ja keegi äkki teab kuskilt õpetust või viitsib ise trükkida kuidas seda teostada.

Tänan kõiki kes mind aitavad, ette ära juba icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.06.2008 23:16:42 vasta tsitaadiga

M3rcury, Mis modem sul on täpselt icon_question.gif
tsitaat:

3) Viimane ja kõige tähtsam küsimus: Kas seda modemit on võimalik kudagi läbi arvuti rooterisse või switchi ühendada, et ka teised arvutid saaksid seda netti kasutada ja kas see ka töötaks ka Xbox 360-ga? Oleks vaja teada ja keegi äkki teab kuskilt õpetust või viitsib ise trükkida kuidas seda teostada.

>Üheselt ei,mis tähendabki et ei saa kuidagi.
Pole kunagi proovinud aga topelt võrgukaartide abil lihtsalt ühes teise last äkki õnnestub icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2008 23:50:31 vasta tsitaadiga

Noo infotelefonilt öeldi, et peaks jagada saama, siis tunnengi huvi kuidas, see oli üks minu ideedest, sest läpakas küll suudab enda ümber wifi luua aga kas on äkki võimalik juhtmega sama teha, või siis teistmoodi, või siis vahet pole mismoodi, aga oleks hea, et teistesse arvutitesse saaks ka selle neti, läbi ühe modemi. Aga modemiks on Vodafone E220
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.06.2008 23:57:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Noo infotelefonilt öeldi, et peaks jagada saama

Peaks icon_razz.gif Ei saa ikka kuidagi usu mind thumbs_up.gif
tsitaat:

Aga modemiks on Vodafone E220

Selle max on kuni 3,6M/bit ja reaalsus annab sulle Tartus kuskil 2,5 kui oled tõesti soodasas kohas thumbs_up.gif
Mingit softi uuendust sul vaja teha ei ole,kuna raudvara teatavasti softiga ei uuenda.
Pista kaart sisse ja naudi suveläbi korralikku asja,kuna Tartu on tõesti 99% keatud väga korraliku netiga icon_idea.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 26.06.2008 00:32:18 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:

tsitaat:

Aga modemiks on Vodafone E220

Selle max on kuni 3,6M/bit ja reaalsus annab sulle Tartus kuskil 2,5 kui oled tõesti soodasas kohas thumbs_up.gif
Mingit softi uuendust sul vaja teha ei ole,kuna raudvara teatavasti softiga ei uuenda.
Pista kaart sisse ja naudi suveläbi korralikku asja,kuna Tartu on tõesti 99% keatud väga korraliku netiga icon_idea.gif


Vaidlen vastu, selle modemi saab kenasti 3,5G peale "flashida" täiesti ametlikult. Isegi kasutan sellist ja saan Tartu linnas reaalselt 4 koma kopikatega kiiruseks.

_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 26.06.2008 01:51:23 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:

tsitaat:

3) Viimane ja kõige tähtsam küsimus: Kas seda modemit on võimalik kudagi läbi arvuti rooterisse või switchi ühendada, et ka teised arvutid saaksid seda netti kasutada ja kas see ka töötaks ka Xbox 360-ga? Oleks vaja teada ja keegi äkki teab kuskilt õpetust või viitsib ise trükkida kuidas seda teostada.

>Üheselt ei,mis tähendabki et ei saa kuidagi.
Mõnda Asuse ruuterisse saab otse ühendada: http://koppel.cz/cdmawifi/english/ kui see enne sobivalt ära fläshida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2008 02:38:49 vasta tsitaadiga

Läbi arvuti peaks olema võimalik luua kenasti ühendus ja siis seejärel jagada läbi teise võrgukaardi edasi. Samuti on ka 3G ruutereid olemas, eestis saadavuse kohta ei oska öelda. Samuti asusi ruuterid on huvitavad aga nende võimalustega kursis pole, samas olen teadlik et paljudel neist on usb pordid ja kuna firmware on GPL vms siis nendele tehakse igast alternatiivseid versioone, hacke jms... seda pead ise uurima. Ise jäi asusi modimisest silma http://wl500g.info/ kui kunagi ise soov modida aga see plaan jäi katki.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.06.2008 11:15:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vaidlen vastu, selle modemi saab kenasti 3,5G peale "flashida" täiesti ametlikult. Isegi kasutan sellist ja saan Tartu linnas reaalselt 4 koma kopikatega kiiruseks.

3,5G on ta nagunii icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 26.06.2008 12:48:11 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Vaidlen vastu, selle modemi saab kenasti 3,5G peale "flashida" täiesti ametlikult. Isegi kasutan sellist ja saan Tartu linnas reaalselt 4 koma kopikatega kiiruseks.

3,5G on ta nagunii icon_lol.gif


vaid siis kui on peal uusim FW, muidu mitte icon_smile.gif

_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2008 13:10:35 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Vaidlen vastu, selle modemi saab kenasti 3,5G peale "flashida" täiesti ametlikult. Isegi kasutan sellist ja saan Tartu linnas reaalselt 4 koma kopikatega kiiruseks.

3,5G on ta nagunii icon_lol.gif


vaid siis kui on peal uusim FW, muidu mitte icon_smile.gif

mõtle nüüd mida sa räägid ka
3G on kuni 384 kbps
3,5G on juba need ilusamad kiirused nagu 3,6mbps, 7,2mbps ja vist siis oli ka 14,4mbps...
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 26.06.2008 13:15:38 vasta tsitaadiga

ok, minu viga.
uuendada saab HSDPA 3,6Mbps pealt 7,2 Mbps peale. icon_redface.gif

_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 26.06.2008 18:44:06 vasta tsitaadiga

täna oli kiirus igastahes täiesti nullis http://www.postimees.ee/260608/esileht/majandus/338488.php <-- artikkel väidab küll, et ainult välismaa lehtedele ei saanud, aga tegelt ei saanud vähemalt kella kuueni õhtul mitte kuskile, ühendas küll ära aga näitas limited connectivity ja kõik.

3G on ainult kuni 384 kbps?!

E: telefonilevi on ka pekkis, mingi 2 või 3 korda olen emaga rääkinud, kõik korrad on vahepeal vaikus eetris mõned hetked olnud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2008 00:04:02 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
täna oli kiirus igastahes täiesti nullis http://www.postimees.ee/260608/esileht/majandus/338488.php <-- artikkel väidab küll, et ainult välismaa lehtedele ei saanud, aga tegelt ei saanud vähemalt kella kuueni õhtul mitte kuskile, ühendas küll ära aga näitas limited connectivity ja kõik.

3G on ainult kuni 384 kbps?!

E: telefonilevi on ka pekkis, mingi 2 või 3 korda olen emaga rääkinud, kõik korrad on vahepeal vaikus eetris mõned hetked olnud.

kuulsin ka sõbra kurtmist elisa üle, samas oli see kõnekvaliteedi üle ja samuti elisa enda kodulehe üle. Paraku pean mainima, et endal oli elionis sarnaseid probleeme aga üleüldiselt, mitte ainult välismaa lehtedega.

tavaline 3G on jah 384kbps.... 3,5G on see, mis vähekegi mõttekam on, eriti kui tahta internetiühendust sellega teha.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 27.06.2008 10:54:53 vasta tsitaadiga

Mina olen terve aasta olnud Elisa mobiilse interneti kasutaja ja pean ütlema, et see on häda ja viletsus. Eelmisel aastal oli periood kus 3G puudus lausa 5 päeva järjest. Ma pidin siis EDGE ühenduse otsas halliks minema. Eile oli Tallinnas poolepäevane 3G katkestus. Kui modem jääb arvuti taha aga programm on lahti ühendatud, siis järgmisel ühenduse loomise katsel võib programm teatada, et ta juba on ühenduses ja teist ühendust pole võimalik tekitada. USB modem tuleb siis kaablist lahti ühendada.
Elisa pakub modemit, mille tarkvara ei lase teisi operaatoreid kasutada. Kui on koodivaba modem, võid isegi proovida.
Igatahes mina kasutan seda hambad ristis.
1) küsimuse vastus: tasuta on mõte, minul on 350 krooni kuus.
3) tõenäoliselt raske.

Üks päev minu Elisa mobiilse interneti kasutamist
Neljapäev 19. juuni
kell 11:47 brauseril ühenduse katkestus 1 tunni ja 27 minuti ning 140 MB järel. Ühendus ei taastunud loendamatute refreshide ja 2 minut jooksu. Ühenduse katkestamine programmis ja taasavamine. Tõi kaasa veateate, et modemi error ja tegin sellest ka ekraanipildi. Modemi lahti ühendamine. Isegi pärast tagasi ühendamist tuli samasugune veateade. Tuleb teist korda modem lahti ühendada. Ühendan tagasi ja loon ühenduse, modem teatab, et ühendatud kuid kohe selle järel tuleb ka analoogne veateade. Samasugune kui varem. Kolmandal korral kell 12:01 toimub sama olukord kus algselt modem teatab, et ühendatud ja seejärel tuleb veateade. Mõlemast tegin ka pildid. Seega siis 11:47 toimunud vea ja kolme lahtiühendamise järel pole kell 12:02 endiselt internetti tagasi tulnud.
Arvutile restart ja ühenduse loomine kell 13:18
... paus interneti kasutamisel.
Kell 18:43 brauseris ühenduse katkemine, 1 tund 5 minutit ja 16,6 MB andmeside järel. Refresh aitas ühenduse tagasi saada.
Kell 18:54 brauseri katkestus ühenduses olemise aeg 1 tund 15 ja mahtu 18,94MB
kell 19:04 jällegi katkestus, 1 tund 25 ja 24 MB andmemahtu. Refreshida 2 korda.
Kell 19:07 jällegi katkestus, vajas 3 refreshi aega.
Kell 19:08 jällegi brauser ei ühendu u-pop.ee lehe peale. Samasugune kell 19.12 mis kestis 2 minutit ja ühendus taastus 19:14 ajal kuid väga aeglaseks. Kell 19:18 jällegi tõrge ühenduses.
Kell 19:27 pärast 5 minutit ühendust ja 2,73 MB tuli jällegi teha korduv reload lehele.
Kell 19:31 surfamisel jällegi tõrge.
Kell 19:39 jällegi lehe laadimise tõrge
kell 19:43 jällegi katkestus.
Kell 19:55 brausimise katkestus.
Kell 20:04 brauseri katkestus, 43minutit ühendust ja 33,5 MB mahtu.
Kell 20:11 brausimise viga 50 minutit ja 39,3 MB
kell 20:15 katkestus, 54 minutit ja 43 MB andmemahtu. Kell 20:17 polnud ühendus taastunud ja loobusin interneti kasutamisest. Modemi tarkvaraline lahtiühendamine.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 27.06.2008 11:02:01 vasta tsitaadiga

montez, see vodafone karbike on võimalik tehase FW'ga üle lasta ja siis krõbista kus võrgus tahad. Ise tegin sama Tele2 karbiga. Tele2 karp küll lubas teiste seadeid lisada, aga iga kord kui järgi ühendasid läks automaatselt tele2 peale tagasi, pidi muudkui menüüst tagasi sättima. Natuke tüütu oli.
_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2008 11:22:45 vasta tsitaadiga

Saaks mõni ehk kuidagi pingida seda? Ja kui pildid/fläshid maha keerata, saab suht eduliselt ka Edge'ga surfata.
_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 27.06.2008 11:28:42 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Saaks mõni ehk kuidagi pingida seda? Ja kui pildid/fläshid maha keerata, saab suht eduliselt ka Edge'ga surfata.


suht eduliselt võiks ta kuidagi moodi rahuldada siis, kui ei peaks midagi maksma, a kuna tuleb 349.- kuus ära anda, siis on ikka korraliku kiirust vaja.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2008 11:40:24 vasta tsitaadiga

Ära sellest tasuta asjast väga vaimustusse ka satu, 3-gigane mõistliku kasutamise printsiip kehtib ka tasuta kampaania ajal. Seda ületades (lauaarvutiga, eriti mitmega, suht lihtne) hakkad iga MB eest juurde maksma.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 27.06.2008 11:56:24 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Seda ületades (lauaarvutiga, eriti mitmega, suht lihtne) hakkad iga MB eest juurde maksma.

Ma küsisin Elisa klienditeenindusest, et kuidas ma saan seda 3G piiri jälgida kuid suure faili allalaadimisel statistika hangub, ehk näiteks 200 MB jagu näitab modem andmemahtu vähem kui oli faili tegelik suurus. Lisaks on statistika arvuti ja mitte modemi põhine ning tõstes modemi teise arvutisse hakatakse statistikat jällegi nullist lugema. Lisaks pole võimalik teada saada oma jooksvalt ära kasutatud limiiti, isegi mitte interneti iseteenindusest. Selle kõige peale vastas näitsik, et muretsemiseks pole põhjust ja esmalt limiidi ületamisel saadavad kirjaliku teate. Ma ise kõigun praegu ka selle 3GB piiri lähedal ja loodetavasti pole see postitus tilgaks, mis megabaidi maksu kaela toob.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2008 12:19:22 vasta tsitaadiga

montez, sa kasutad seda oma põhiühendusena?
_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 27.06.2008 12:50:52 vasta tsitaadiga

Jah. Loen ja pean meeles oma suurte failide allalaadimisi ja ka ülesse laadimisi, sest modemi statistika pole usaldusväärne. Alla 3G pole interneti ühendusel mõtet. Isegi pangas väljavõtet tehes oleksin selle 3 trammipeatuse kaugusel asuvast kontorist paberil kiiremini kätte saanud. Meenub, et üritasin seda salvestada kuid umbes 70kb failist jäi kolmandik alati kohale tulemata. Minu jaoks tähendab 3G levi kadumist ka inerneti kadumist. Tõsi, meilid tilguksid sisse ja välja kuid surfamise võib ära unustada.
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2008 13:17:41 vasta tsitaadiga

montez, mul on ka hetkel läpakas ja telefonis kasutamiseks Elisa 99 pakett (telefon EDGE'i ega 3G-d ei toeta) ja mina kasutan läpakas liiklusel silma peal hoidmiseks DU Meter softi. Väga mugav ja ülevaatlik. Aga katkestusi on ikka vastikult palju küll. Mõne masti all ei saa vahel üldse netti, siis järgmise alasse liikudes on jälle olemas, siis on jälle see limited connectivity või local only variant ja muudkui disconnecti ja reconnecti ja tee telefonile rebooti jne. Kasutatavaks telefoniks on Nokia 6310i, mis ei tohiks mobiilse andmesidevõrgu jaoks küll mingi tundmatu uudisasi olla. Testiks paar päeva proovitud ka ASUS P535-ga, sama asi. Pool aastat tagasi oli mul 199 pakett ja Vodafone'i PCMCIA kaart, sellega oli ka pidev nikerdamine - mingi aeg katkes jälle ära, siis pane klientproge kinni (ilgelt uimaselt sulgus, tihti tuli lihtsalt protsess maha tappa) ja tee jälle lahti, vahel joppas ja võttis siis ühenduse üles, vahel ütles ikka, et modem is in use, siis kisu kaart välja ja suru tagasi, kui vedas, sai tööle, kui mitte, oli vaja läpakat rebootida. Ma ei ole ka päris arvutikauge inimene, aga üks krdi häda ja viletsus on ta küll...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 27.06.2008 14:04:02 vasta tsitaadiga

rex, sa kirjeldasid modemiga võitlust justkui minu igapäevast elu. Kui mul oleks mõni eriti paha vaenlane, siis ma soovitaksin temale seda Elisa internetti. Lihtsalt vaenlasele soovitaksin EMT mobiilset internet (see on ka kõikuv, kuid modemi tarkvara on märgatavalt stabiilsem.) Kui olen modemi arvuti külge ühendanud, siis kulub 1 minut ja 10 sekundit ligikaudu, enne kui saan internetis ühenduse. Lihtsalt tarkvara laadimine on uimane (2,4 GHz, 1 GB RAM).
Mulle tundub, et olen vist masohhist, sest muidu poleks võimalik aasta seda kasutada. Loen nüüd alles jäänud kuid sest lepingu katkestamisel tuleks tasuda mingi 3 000 kroonine leppetrahv. Ma tunnen, et Elisa kliendina on mulle kott pähe tõmmatud ja tehtud lolliks eesliks, kes hambad ristis ja mobiilifirma kiuste üritab internetti kasutada. Aga ükskord prahvatab vimm, mis kogunend salaja.... ja ma ütlen Elisa Eesli Mobiiliformale - HÜVASTI!

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 27.06.2008 14:44:07 vasta tsitaadiga

äkki aitaks uue tarkvara ja firmware'i pealepanek, kui seda muidugi juba tehtud ei ole?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2008 14:46:40 vasta tsitaadiga

Õnneks minu jaoks see päris igapäevaelu ei ole, kasutan vaid kodust eemal olles. Siis kannatab ära ja kohati ongi parem, et kodust eemal olles poleks suuremat kiusatust netti ronida.

Renq kirjutas:
äkki aitaks uue tarkvara ja firmware'i pealepanek, kui seda muidugi juba tehtud ei ole?

See kõlab nagu lihtne lahendus.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele 1, 2, 3 ... 464, 465, 466  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.