Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 464, 465, 466  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 16:36:31 vasta tsitaadiga

montez, telefon+arvuti: tavaliselt usb vms kaabel või Bluetooth/infrapuna koos vastava tootja tarkvaraga.
INternetis oleku ajal kõne kohta ei oska midagi peale selle öelda, et sõltub telefonist icon_rolleyes.gif

_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box

M: AMD Ryzen™ 9 7900X Desktop Processor
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 17:32:32 vasta tsitaadiga

Mis telefon täpsemalt? USB kaabel või Bluetooth on ilmselt variandid. Kui kõne sisse tuleb, siis jääb enamasti ühendus püsti, kuid pakettide saatmine peatub. Nii et pärast kõnet peaks netis saama rahulikult edasi surfata, kuid MSN või IRC võib ära katkeda. Lühikese (kuni minut) kõne puhul ei pruugi ka nendega midagi juhtuda.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.07.2008 19:06:38 vasta tsitaadiga

Ohoh, mulle tehti pakkumine modemi osas Elisalt: Tasuta uus modem (see uuem variant: Huawei E272) + veel üks tasuta M-internet 349 lihtsalt selle eest et tubli klient olen. Pajatan mõna aja pärast kuidas on.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 19.07.2008 20:26:02 vasta tsitaadiga

Ma annaksin sulle modemi 250 krooni eest kasutada. Mul on leping jäänud aasta lõpuni kuid see kaotus 100 krooni on väike võrreldes selle närvikuluga modemiga võitlemise peale.
Lisan uuemaid kogemusi:
Reede 18. juuli
Kell 19:57 kadus modemi internet 3 tunni ja 12 minuti järel ning 26,09 MB andmeside järel.
Kell 21.33 Elisa iseteeninduse külastamisel (iroonia!) toimus modemi permanentne error ehk programmi ja ühenduse lõpetamine. Ühenduses olin olnud vaid 23 minutit ja 50 sekundit ning andmeid vahetanud 7,55 MB kui Elisa iseteeninduse külastamisel selline kokkujooksmine toimuski. Varasemast kogemusest tean, et nüüd tuleb modem juhtmest lahti kiskuda, sest muidu ei õnnestu ühendust tekitada, isegi kui programm ennast uuesti peaks laskma lahti teha.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.07.2008 20:39:25 vasta tsitaadiga

montez, sina lase uuem firmware peale ja räägi kuidas siis on. icon_smile.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 19.07.2008 21:14:17 vasta tsitaadiga

Mulle tehti juba Elisa klienditeeninduses selgeks (olen sellest omast arust kirjutanud), et kui midagi peaks valesti minema, siis selle modemiga võin kalu püüda. Algset tehase tarkvara tagasi ei saa, sest see pole kättesaadav. Lepingu lõpetamisel tuleks tasuda 3000 krooni trahvi. Samas on jäänud 6 kuumakset ehk 2094 krooni maksta. Ma ei hakka ehku peale tarkvara uuendama, vaid kuulutan kõigile, et Elisa modemi tarkvara on vigane, vähe töökindel ja ebakindla sidekvaliteediga.
Kellel vähegi võimalust, siis hoiduge igal viisil Elisa teenuste eest. Ma kasutan küll praegu ka nende telefoni, kuid piisavate ressursside saamisel ütlen lepingu ülesse, maksan neile sellest tuleneva trahvi ja vihkan oma alles jäänud elupäevade lõpuni Elisa firmat ja kõiki selle kliente veenan firmat hülgama. Vahepeal aga loen allesjäänud internetilepingu päevi ja märgin ülesse modemi vigasid.

Edit kell 21:12
Justkui Elisa vihkamis kinnituseks elasin kell 21:09 jällegi üle modemi fataalse errori, kus programm ja modem lülitasid ennast välja. Interneti taastamiseks tuli ka modem lahti ühendada. Olin ühenduses olnud 1 tunni 5 minutit 2 sekundit ja surfanud interneti lehtedel 3,58 MB. Seega võiks Elisa mobiilse interneti ümber nimetada tunniteenuseks, sest harva kui ta kestab pikemalt ilma vigu tekitamata.

_________________


viimati muutis montez 19.07.2008 21:15:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2008 21:14:31 vasta tsitaadiga

montez, see on ainult sinu kaotus. Too modem on ainukene viga nende puhul. Tegelikult ma isegi ei imestaks, kui sul lihtsalt oleks vigane modem ja tahab garantiihooldust saada. Eelkõige juba sellepärast, et väga palju kurtjaid ma pole kohanud ja neid modemeid on müüdud ikka omajagu. Kõik operaatorid müüvad seda toodet nii et jah (ma eeldan, et personaliseeritud tarkvaraga küll). Ma parem laseksin modemi surma kui piinleksin edasi disconnectide käes. Ise kasutan aegajalt Nokia E90 modemiks ja mul pole mitte ühtegi katkestust ega probleemi. Koguaeg nii kui tahan on ühendus olemas ja ära ei kao. Kasutanud teist nii 3,5G sageduse püüdmiseks kui ka EDGE levialades netis sirvimiseks. Elisat mitte soovitad asinu praakmodem või praak tarkvara pärast on ainult idiootsus. Kunagisel väga ammusel ajal nii 3-4 aastat tagasi istusin veel elisa GSM võrgu otsas oma samsung shg-e600 ja ka seal ei olnud disconnecti probleeme. ta oli küll aeglane, aga tööas ka metsavahel, kus mul just teda kasutada enim vaja oli.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.07.2008 21:25:10 vasta tsitaadiga

montez, tere tulemast Q-GSM -i... Toetan SU üritust kahe käega- mida vähem Elisasse pretensioonikaid M-kliente jääb, seda parem ühenduskiirus mulle
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 19.07.2008 21:33:45 vasta tsitaadiga

Tegelikult ma käisin modemiga "garantiis" kas aastavahetuse või esimeste kuud paiku. Täpselt ei mäleta, paberit pole käepärast. Probleemid on mul Tallinnas kasutamisega. Soetasin selle tegelikult Pärnus ja seal töötas ta esimesed kuud normaalselt. Kui hakata nüüd mõtlema, siis tundub, et need vead on hakanud ajapikku tihedamini esinema. Äkki see garantiikontroll hoopis tegi asja kehvemaks.
kännuämmelg, sa üritad vist pilgata? Tegelikult pole kolme operaatori hulgas ühtegi normaalset. EMT on üle mõistuse kallis, seal olid mul kuuarved 1200-1500 krooni vahel. Elisas saan küll 700-800 krooniga hakkama, kuid kvaliteeti pole ollagi. Tele2 number on ka olemas aga eriti sellega ei kõnele ja seetõttu kvaliteeti ei oska hinnata, kuid nende iseteenindus internetis on ühe totaalse veaga - kõneväljavõte. EMT ja Elisa iseteenindused on loogilised ja mugavad kasutada, Tele2 oma aga alles sipupükstes ja tahab kõneväljavõtte eest raha saada.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.07.2008 21:44:00 vasta tsitaadiga

ma üritan pilgata jah, sest EMT-l pole oma kalli hinnaga sedavõrd paremat teenust ning tele2 on üldse vikerkaarepoiste erutusallikas.
pole mõtet maha teha tervet ettevõtet seetõttu, et ühe teenuse tarbimisega alt läksid (pikaajalise lepingu tegid ju vabatahtlikult- oleksid võinud ennem teenuse sobivuse järgi kontrollida)
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 19.07.2008 22:00:01 vasta tsitaadiga

Selge, siis tuleb ikkagi mingi EMT kuumaksuta, kuid võimalikult väikse minutihinnaga pakett vaadata. Kuidas sa muideks näeksid mobiilse interneti proovimist? Pealegi on Elisa 3G võrk ainult Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Mujal on see ainult natuke kiirem kui 56k modemil. Elisa on minule siiski Eesli firma.
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.07.2008 22:03:31 vasta tsitaadiga

montez, kui sa teed elisa kodulehel juhendi järgi on 99% kindel et midagi nihu ei lähe. Või vii modem Elisasse, ütle et said Vista läpaka ja enam ei saa kuidagi netti, XP masinat pole ka kusagilt võtta ja teevad ise soft update ära icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.07.2008 22:15:29 vasta tsitaadiga

tjah, seda algsest tarkvara saab täiesti peale panna, mis mõttes öeldi, et ei saa.

ma uuendasin selle mobile connect tarkvara 9.3.0 peale, see on see, mis läheb käima arvutist, mitte modemi pealt.

a mul selline küsimus, et kas seda kõige uuemat firmware'i (see mis mobileconnect.com kodukal on) saab installida ka vista peal või on selle jaoks ka xp-d vaja?

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.07.2008 23:31:24 vasta tsitaadiga

Renq, pole kogemusi rohkem, kui et xp pääl softi uuendus töötas (mis ei tähenda seda et mul xp masin oleks, vaid tuttav uuendas modemi tarkvara et kiiremat kiirust saada).
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2008 00:09:12 vasta tsitaadiga

Sul läheb sobiva ISP leidmisega varsti päris raskeks, montez, vaatasin teises teemas, et oled Elioniga ka lõpparve teinud...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 20.07.2008 00:37:02 vasta tsitaadiga

http://www.draytek.co.uk/products/vigor2820.html
Kui keegi tahab sellest modemist netti jagada Wifisse mugavalt

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 20.07.2008 01:39:55 vasta tsitaadiga

Suht mõttetu juplakas ju

Ostad selle lõpmatu mahuga paketi tegelt on mingi 3gb-ne millega ei anna midagi teha ja kui üle laksad hakkad mingid jubetat hinda maksma.

_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2008 02:15:12 vasta tsitaadiga

Kui 24/7 p0rn'i ei tiri, annab 3 gigaga (UL+DL) mitme arvutiga ikka väga pikka aega surfata.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2008 02:17:47 vasta tsitaadiga

tõepoolest, kui niisama veebis surfad siis hea kui 1 kuuga giga kätte saad. Asjad hakkavad alles muutuma hetkest, kus sa filme/mänge jms möga tirima hakkad või siis miskit andmemahurohket online pela taguma hakkad.
Aasta tagasi said inimesed väga hästi hakkama 150mb kuus kasutades, miks siis praegu ei saaks. Ise olin veel 75mb kuus paketi otsas ja sain ka hakkama. E-R olin iga päev gprsi taga, ülejäänud aja sain kodus püsiühendust kasutada.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 20.07.2008 08:51:34 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Ohoh, mulle tehti pakkumine modemi osas Elisalt: Tasuta uus modem (see uuem <b>variant</b>: Huawei E272) + veel üks tasuta M-internet 349 lihtsalt selle eest et tubli klient olen. Pajatan mõna aja pärast kuidas on.


õnneseen ütlen ma selle kohta icon_smile.gif tähtajatult tasuta, või tuleb kunagi maksma ka ikka hakata selle eest?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 20.07.2008 11:16:28 vasta tsitaadiga

rex, oleksid pidanud hoolikamalt lugema ja siis oleksid teada saanud, et elioni kasutamise lõpetasin möödunud suvel. Samal ajal soetasin Elisa mobiilse, mis esimesel poolel aastal oli suhteliselt veavaba. Käesoleval aastal aga ongi päevas 3-5 ühenduse katkemist või kuni 3 modemi errorist tingitud sulgumist ja seetõttu kaalun Eesli mobiilsest internetist loobumist. Vaatasin nende lehele, et praegu pakutakse uutele eeslitele modemit kuni suve lõpuni tasuta. Narkodiilerid annavad ka esimesed korrad proovida, pärast hakkad maksma täislaksu hinda.
Mis puutub seda 3 GB limiiti siis see tuleb väga kiiresti kätte. Kas olete vaadanud kui suur on SLÕ esilehe maht? Postimehele, EPL-il, Delfil?
Tänane delfi koos reklaamidega 749 kb, epl esileht reklaamidega 1,37 MB, Postimees.ee reklaamidega 1,08 MB, aripaev.ee esileht reklaamidega 1,38 MB, Maaleht 585 kb, Ekspress 663 kb, soov.ee esileht 757 kb, Kuldnebörs esileht 605 kb. Kõik need olid vaid esilehed kuid andmemahtu läks modemi järgi 7 MB. Kuu jooksul teeks see 210 MB vaid esilehtede 1 kord päevas vaatamise pealt. Äkki vaatan neid päevas 3 korda? Siis oleks kulu juba 600 mb ehk 20 protsenti lubatud mahust. Aga mis saab siis kui ma klikin näiteks delfi eesti rubriigi artiklit, mille maht tuleb koos reklaamidega ca 1 MB? Siis ma saaksin lugeda küll ca 2400 artiklit ehk 80 artiklit päevas kuid koos kõigi teiste päevalehtede tuleb see arv kergelt täis. Kui ma juhtuksin vaatama youtube videot, mille pikkus on ca 9 minutit, siis see oleks ca 20 MB andmesidet. Kõige selle juures pole arvestatud, et äkki mulle saadetakse meiliga paarimegaseid faile või vahetan sõpradega digipilte. Igasugune filmide tõmbamine tuleb aga absoluutselt ära unustada.

Mobiilne internet on kõige kallim ühenduse viis. Nüüd omadest kogemustest tean, et Elisa puhul ka kõige vearohkem ja probleemsem. Ainus põhjus miks ma eelmisel suvel ta soetasin, oli soov vabaneda interneti ühenduskaabli otsas istumisest ja võimalus interneti ühendust endaga kaasa võtta.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 20.07.2008 12:16:28 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
d3t kirjutas:
Ohoh, mulle tehti pakkumine modemi osas Elisalt: Tasuta uus modem (see uuem <b>variant</b>: Huawei E272) + veel üks tasuta M-internet 349 lihtsalt selle eest et tubli klient olen. Pajatan mõna aja pärast kuidas on.


õnneseen ütlen ma selle kohta icon_smile.gif tähtajatult tasuta, või tuleb kunagi maksma ka ikka hakata selle eest?

Tähtajatult tasuta. Mul on naguniii tasuta internet seal, aga ma võtan enda paketti veel ühe numbri ja lisan sellele ka interneti paketi (millele tehakse 100% allahindlus) ja võtan tasuta modemi. See on see kui sa pikaajaline Elisa klient. Igasugu asju antakse icon_razz.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 20.07.2008 13:08:03 vasta tsitaadiga

igatpidi tore ju. ma olen juba kas aastast 98 või 99 elisa, algselt siis küll radiolinja klient... tahaks ka sellist nänni saada icon_razz.gif siis võiks isegi läpaka endale osta.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 20.07.2008 13:11:46 vasta tsitaadiga

Renq, ma olen mingi 12 aastat vist klient? Aga siin vist vaadatakse seda ka palju kuu arved on ja kuda maksehäiretega lugu on. Räägi oma kliendihalduriga, ehk annab sulle midagi välja nuputada.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 20.07.2008 13:18:50 vasta tsitaadiga

tjah, maksehäireid pole küll kunagi olnud aga oma kliendihaldur puudub, ei ole nii kõrget kõnepaketti lihtsalt.

nii et sellist asja minu kapsaaeda ei kuku icon_smile.gif

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 464, 465, 466  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.