Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Sid Meier's Civilization Revolution märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 28.05.2008 09:40:23 [X360/PS3] Sid Meier's Civilization Revolution vasta tsitaadiga

Sid Meier's Civilization Revolution



  • Ametlik leht: Siin
  • Publisher: 2k Games
  • Developer: Firaxis Games
  • Stiil: Historic Turn-Based Strategy
  • Väljalaske kuupäev: 13. juuni 2008
  • Kirjeldus:
    tsitaat:

    Experience the Epic World of Civilization

    Sid Meier's Civilization® Revolution™ is the latest offering in the legendary award winning Sid Meier's Civilization® series of strategy games, featuring the famous "just one more turn" addictive gameplay that has made this one of the greatest game series of all time. Civilization Revolution gives you the opportunity to experience the epic world-building of Civilization in a brand-new way. Designed from the ground up by the legendary Sid Meier and his team at Firaxis, you'll enjoy new graphics, gameplay and control that take full advantage of today's leading gaming platforms.

  • Multiplayer: "Jah"
  • Uudised: Gamespot (X360)
  • Eelvaade : Gamespot (X360)
  • Ülevaade: Gamespot (X360)
  • Screenshotid: Gamespot (X360)
  • Videod: Gamespot (X360)

Ise Civilizationi sarja suur fan (Sid Meier's Civilization Chronicles olemas), ning game.co.uk-st on selle preorder tehtud.

Paljud teist ootavad esimest Civ-i konsoolide peale sama innukalt kui mina?

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 10:35:07 vasta tsitaadiga

Lahe strateegia mäng konsoolil. Kas seda raske ei ole juhtida puldiga?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 10:39:08 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Lahe strateegia mäng konsoolil. Kas seda raske ei ole juhtida puldiga?

eks kontrollid kohandatakse nii, et ei ole. ja see pole ka rts, vaid turn based, seega pole nii hull see asi icon_smile.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 28.05.2008 11:04:15 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Lahe strateegia mäng konsoolil. Kas seda raske ei ole juhtida puldiga?
Arvestades sellega, et PC Civ'e on võimalik ainult hiirt kasutades mängida, siis piisaks ju ka konsoolil ühest pulgast ja kahest nupust. Näiteks trigerid või shoulder buttonid võiks olla next unit, previous unit, mis kiirendaks liikumist. Aga nagu Skeptik ütles - Turn Base strategil polegi kiirus nii tähtis. thumbs_up.gif

PS. Kas on X360-le midagi sarnast (TBS) juba olemas? Hetkel ei tule ühtegi meelde.

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 11:10:13 vasta tsitaadiga

mul on olemas üks TBS. nimeks siis Commanders: Attack of the Genos thumbs_up.gif XBLA kaudu ostsin.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 28.05.2008 11:19:25 vasta tsitaadiga

Ma nagu rohkem otsin full size asju. Usun, et XBLA peal neid võib veel olla.
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.05.2008 22:33:51 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Kas seda raske ei ole juhtida puldiga?
Mul kunagi PS1'l oli Red Alert esimene osa ja selle mängimine oli puldiga täitsa hea, arvestades seda, et PS1puldil polnud veel tisse, nooltega orienteerusin ringi. Aga hiirele jäi kahtlemata alla.

Mis mulle praegu meelde tuli - peaks selle PSStorest jälle soetama, kui rikkamaks saan.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 11.06.2008 13:04:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
I am delighted to let you know that your Preorder for Sid Meier's Civilization Revolution is now being processed.
thumbs_up.gif Loodetavasti on kolmapäevaks kohal icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004




sõnum 11.06.2008 16:28:59 vasta tsitaadiga

Demo tundus suht asjalik, ei tea kas ei leidnud õiget kohta üles või on sellest versioonist on välja jäetud igasugune farm alade tegemine töölistega?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 11.06.2008 17:12:35 vasta tsitaadiga

Selle mängu proovin kindlalt ära. Civ 4 on saadud ikka sitaks mängitud. Olen lugenud selle mängu kohta (demo pole proovinud veel) ning paraku ei ole selles mängus nii palju võimalusi, kui näiteks Civ4-s. On olemas ainult u. 4 victory conditionit, civ4 omas palju rohkem ning 1 keskmine mäng kestab u. 2-4 tundi. Civ4 võis mäng kesta nädalaid huge kaardi ning epic/marathon game speediga, aga ma ei kurda, sest pidi väga huvitav tulema.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 11.06.2008 17:36:25 vasta tsitaadiga

Tõsi jah. Pidi suhkoht kiirelt asi käima. Sellest tulenevalt on vist ära jäänud see Civ-ide end game's olev micro management. (AI-d ei saa küll midagi ehitama jätta. Lõhkus ükskord mu Solar planti ära, et midagi halvemat selle asemele ehitada, ning kui see valmis sai, siis tahtis ta Solar planti uuesti ehitama hakata icon_neutral.gif )
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004




sõnum 12.06.2008 09:27:00 vasta tsitaadiga

minu jaoks see isegi täitsa hea uudis et mäng on nati kiiremaks tehtud kui PC peal olevad civ seerida, sest tavaliselt suutsin ma mingi 20-30 linna juures nende majandamisest ära tüdineda icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 17.06.2008 11:34:20 vasta tsitaadiga

Väidetavalt on üks X360 achievement - win with only one city icon_biggrin.gif

Lisa 17.06.08:
Nii. Pakike pidi kodus ootama. Nüüd vaja töölt kuidagi varem ära sebida... icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003




sõnum 18.06.2008 09:17:35 vasta tsitaadiga

hihii... Qodo täna tööl, minul puhkus... saab siis täna tema plaadiga ka ära proovida ja oma hinnangu anda... icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 18.06.2008 09:45:37 vasta tsitaadiga

Paneks siis enda esmamuljed siia kirja:

Väärib täiesti Civilizationi nime. icon_razz.gif

Ta on küll natuke lahjendatum versioon PC Civ-idest, mehi on vähem, maju on vähem, tehnoloogiat on vähem, kuid tähtsaim e. Just-One-More-Turn on ilusti olemas. Tänu lahjendatud kujule on mängu kulg päris kiire, eilse õhtuga jõudsin kaks mängu läbi teha - üks conquest ja üks cultural victory. Vähemalt Chieftan tasemel on kaart päris väike (Tiny või Small), võibolla raskematel tasemetel on ta suurem (täna proovib järgi icon_biggrin.gif). Teisest küljest, ei tekkinud conquesti lõpp mängus seda Micro-management-i probleemi, kuna mul oli viimase vaenalse vallutamise ajaks vist kusagil tosin linna. Kaartide puhul puudub ka kaardi mudimine (e. palju vett, mägesid, külma ala, jne.).

Hetkel julgen väita, et ta on täiuslik kiire fix kellelegi, kellel aeg ajalt tekib tahtmine Civ-i teha. Plaat sisse ja paari tunniga üks mäng läbi. thumbs_up.gif

PS. Lisan infi siis, kui raskematel levelitel mängitud, ning multiplayer läbi proovitud.

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003




sõnum 18.06.2008 10:11:12 vasta tsitaadiga

Game of The week võib päris fun olla:

tsitaat:
The game will also feature a "game of the week" mode which will allow players to download a certain game setup each week. Players will then be able to compete for the best single player score with this game setup.

Source: wikipedia
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 18.06.2008 10:15:21 vasta tsitaadiga

Yeah. Selle suhtes soovitus teistele. Minge kohe vallutama. Mina olin seal eile oma cultural victory-ga 81 / 86-st icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 18.06.2008 10:31:39 vasta tsitaadiga

Proovisin demo ära - igav ei olnud, samas ostusoovi ka ei tekkinud...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2008 12:54:52 vasta tsitaadiga

olles civ1 ja civ2 täielik fänn, 3 ja 4 jätsid külmaks ... siis sai endale ka see mäng hangitud. meeldiv lihtsustatud versioon mängust, mäng kestab jah aint 2-3h, selline paras õhtu nokitseda. natuke häirib, et ma ei saa maailma kaarti vaadata, vaid pean scrollima läbi maailma ... või siis ei ole ma õiget nuppu selleks leidnud..
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 18.06.2008 13:30:08 vasta tsitaadiga

Proovisin samuti ära. Eriti kaugele ei ole veel jõudnud, u. keskaega, aga kuidagi liiga lapsik tundub see civ ning liiga väheste võimalustega. Eriti mulle ei istu, et ainult 4 victory conditionit on :/
Rohkem ma praegu eriti öelda ei saa, teen enne ühe mängu läbi, siis vaatan, aga selline vähemalt esmamulje. Igatahes keskaega jõudmine võttis mul aega oma 1-1.5 tundi icon_razz.gif aga see põhimõtteliselt sellepärast, et uurisin iga pisidetaili (mis tehnoloogiat järgmisena uurida, siis uurisin peaaegu igat unitit civilopediast ja tegelesin omajagu diplomaatiaga). Lisaks hiirega oleks seda palju mugavam mängida. Konsooli kontrollid ei ole ikka päris see, mida hiirelt oleks oodata, selle tõttu on ka natuke võimalusi värbitud (ei või lihtsalt oma hiirt panna ühe tehnoloogia eelise peale, et näha, mis see on, selle asemel peab tehnoloogia peale klikkima, minema civilopediasse jne.)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 18.06.2008 13:59:35 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
(ei või lihtsalt oma hiirt panna ühe tehnoloogia eelise peale, et näha, mis see on, selle asemel peab tehnoloogia peale klikkima, minema civilopediasse jne.)

Kui sa mõtled selle all järgneva tehnoloogia uurimise valimise ajal nähtavaid selle tehnoloogia eeliseid, siis paremale/vasakule liikudes ütleb advisor ära, mis eelis see on, mida ta annab, ning ka palju selle ehitamine maksaks. Tänu sellele, olen ise civilopediat ainult vist kaks või kolm korda uurinud...

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 18.06.2008 14:03:53 vasta tsitaadiga

qodopob kirjutas:
xtriz kirjutas:
(ei või lihtsalt oma hiirt panna ühe tehnoloogia eelise peale, et näha, mis see on, selle asemel peab tehnoloogia peale klikkima, minema civilopediasse jne.)

Kui sa mõtled selle all järgneva tehnoloogia uurimise valimise ajal nähtavaid selle tehnoloogia eeliseid, siis paremale/vasakule liikudes ütleb advisor ära, mis eelis see on, mida ta annab, ning ka palju selle ehitamine maksaks. Tänu sellele, olen ise civilopediat ainult vist kaks või kolm korda uurinud...

Ma mõtlen pigem tech treed uurides. Tech trees saab kõige parema ülevaate kõigest.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 18.06.2008 15:47:58 vasta tsitaadiga

Ahhh. Pole seda nii pingsalt uurinud.

PS. Vaatan, et andrico laos pole teda veel olemas, ning arrival on 19 peale lükatud icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003




sõnum 18.06.2008 18:05:37 vasta tsitaadiga

Esimene mission läbi tehtud ... nn. Tutorlal. kokku sain 96 saavutuse punkti 1000-st. Aega ei mõõtnud kaua kulus... nii 2,5-3 tundi ehk koos väikse söögipausiga ja paari telefonikõnega. Aga täitsa fun - mulle meeldis.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 18.06.2008 23:33:54 vasta tsitaadiga

Kuigi King raskus astmel on kaart ikka sama suur (vähemalt tundub nii), siis aega kulub rohkem kuna pole igasuguseid boonuseid. Artifacte on ka rohkem saadaval.

Ning leidsin, et Scientific victory-t on vist kõige raskem saada. Selleks ajaks ma oleks vabalt ära teinud kõik muud victory-d, kuid kuna ma üritasin just seda saavutada, siis tegelisin sellega. Kulus üle 4 tunni selle peale. Kusagil 3 tunni kanti oleks teised ära teinud. icon_neutral.gif

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Sid Meier's Civilization Revolution mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.