Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Konsoolide ja mängude ajaloost märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2011 09:29:13 vasta tsitaadiga

Whaaa, kenesis koos mega CD ja 32X'ga? icon_smile.gif Mis julla see seal puldist allpool on - mingi pro action replay (cheater, cough cough) või hoopis adapter mis laseb master systemi mänge genesise peal mängida?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 29.06.2011 11:41:21 vasta tsitaadiga

Square Enix Announces Mega Mana Soundtrack.
The box includes the following:

Seiken Densetsu: Final Fantasy Gaiden Original Soundtrack
Seiken Densetsu 2 Original Soundtrack
Seiken Densetsu 3 Original Soundtrack
Seiken Densetsu 4 Original Soundtrack
Shinyaku Seiken Densetsu Original Soundtrack
Seiken Densetsu Legend of Mana Original Soundtrack
Seiken Densetsu DS Children of Mana Original Soundtrack
Seiken Densetsu Heroes of Mana Original Soundtrack
Seiken Densetsu Final Fantasy Gaiden Omoi wa Shirabe ni Nosete
Seiken Densetsu 2 Arranged Version Secret of Mana

Joining the 19 CDs, the box includes a bonus DVD with video interviews and a full orchestral performance of a Seiken Densetsu medley.
http://www.square-enix.co.jp/music/sem/page/seiken20th/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TmEE
HV vaatleja
TmEE

liitunud: 03.04.2010




sõnum 29.06.2011 12:29:36 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Whaaa, kenesis koos mega CD ja 32X'ga? icon_smile.gif Mis julla see seal puldist allpool on - mingi pro action replay (cheater, cough cough) või hoopis adapter mis laseb master systemi mänge genesise peal mängida?

Ei ole kenesis, Mega Drive on icon_razz.gif
Ja see julla on Master System Converter II, ehk üleminek MD2 jaoks et saaks Master Systemi kassette mängida. Mul on Master System Converter I ka, aga see sobib ainult MD1 peale. SMSC2 sobib mõlemale.

_________________
http://www.tmeeco.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 30.06.2011 15:15:02 vasta tsitaadiga

Shadow of the Colossus - the following content is taken from the official guidebook for the game:
http://www.glitterberri.com/shadow-of-the-colossus

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gaudi
HV kasutaja
Gaudi

liitunud: 02.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2011 02:36:25 vasta tsitaadiga

Mida arvata sellisest riistapuust?

link
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 11.07.2011 09:42:01 vasta tsitaadiga

Gaudi, internet on täis arvamusi sellest "riistapuust"; hind on Anttilas muidugi kallis, UK'st saab soodukate ajal 2-3x odavamalt selle...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 11.07.2011 09:51:20 vasta tsitaadiga

Mina ikka soovitaks seda õiget MD kui aus olla, kas MD1 või 2.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 12.09.2011 11:11:11 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Mina ikka soovitaks seda õiget MD kui aus olla, kas MD1 või 2.

Ise olen plaaninud juba mõnda aega endale selline aparaat soetada (või midagi analoogset); kuna peamiselt sooviks Genesis/MD mänge mängida ja nostalgitseda:
http://www.play.com/Gadgets/Gadgets/4-/13705518/Limited-Edition-Streets-Of-Rage-Sega-Mega-Drive-Console-With-10-Games/Product.html
P.S link on "illustratiivne", antud pood Eestisse ei saada...

EDIT:
Kui soov ikkagi portatiivse seadme järele, siis SEGA NOMAD:

Link


EDIT 2:

http://kotaku.com/5839192/the-original-playstation-controllers-looked-stupid-thank-god-for-evolution/gallery/1

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gaudi
HV kasutaja
Gaudi

liitunud: 02.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2011 03:43:50 vasta tsitaadiga

Hommikust!

Kas siin Sega Game Gear'i omanikke leidub? Olen Classic Game Roomi'i videot korduvalt vaadanud, kuid oleks tore kuulata ka mõne kaasmaalase arvamust antud konsoolist. Kui keegi on antud konsooliga mängida saanud, siis missugune mulje jäi?

Ning teiseks, kas keegi oskab võrrelda Game Boy (1989) ning Game Boy Pocket (1996) mudelit? Kumba tasub eelistada?

Tervitades,

Gaudi
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003




sõnum 15.10.2011 15:32:03 vasta tsitaadiga

Mis sind huvitab GG kohapealt? Mul mõned isendid koos lisadega on puldimurdja's müügis.

GB pocket on mõnusam igapäevaseks kasutuseks, aga originaalil on muidugi oma väärtused ja austajad. GBA on ka olemas ju... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 15.10.2011 16:52:00 vasta tsitaadiga

Gaudi kirjutas:
Hommikust!

Kas siin Sega Game Gear'i omanikke leidub? Olen Classic Game Roomi'i videot korduvalt vaadanud, kuid oleks tore kuulata ka mõne kaasmaalase arvamust antud konsoolist. Kui keegi on antud konsooliga mängida saanud, siis missugune mulje jäi?

Ning teiseks, kas keegi oskab võrrelda Game Boy (1989) ning Game Boy Pocket (1996) mudelit? Kumba tasub eelistada?

Tervitades,

Gaudi
Olen siin avaldanud kunagi erinevate 8-bitiste Game Boy'de teemal arvamust. Game Gear on kah olemas. GG on suur. Kahtlemata väärt asi mängumaailmas. Kindlasti soovitan järele proovida, kuid ise eelistan platvormina Game Boy'd. Lemmikajastu mängudes 89-95, lemmikkonsool, millel neid nautida GB Color (1998)
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gaudi
HV kasutaja
Gaudi

liitunud: 02.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2011 05:57:37 vasta tsitaadiga

marko kirjutas:
Mis sind huvitab GG kohapealt? Mul mõned isendid koos lisadega on puldimurdja's müügis.

GB pocket on mõnusam igapäevaseks kasutuseks, aga originaalil on muidugi oma väärtused ja austajad. GBA on ka olemas ju... icon_rolleyes.gif


See just pakkuski huvi, et kumb mängimiseks parem konsool on. Ning paistab, et GB Pocketil on ikka must ekraan, vastupidiselt GB rohelisele toonile. Kuidas ergonoomikaga lood on? Igapäevaselt sellist klassikat kaasas ei kannaks, aga kuidas võrdlete neid mugavuse poolest?

Game Boy Advance on täitsa olemas, kuid see on nagu Nintendo DS Lite'ga - mul on GBA mänge, kuid mängin neid ikkagi GBA peal. Game Boy'ga sama lugu, ei kipu GB mänge GBA peal mängima. Minu arvates kõige parem variant, igal konsoolil on omad mängud. icon_smile.gif

Sega Game Gear'i asjus huvitab mind see, et kuidas neil töökindlusega lood on? Ning kui tekib probleem, kui lihtne/keeruline on neid konsoole parandada? Mida spetsiifilist vaadata Game Gear'i ostul?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 16.10.2011 10:44:54 vasta tsitaadiga

Gaudi, millest su valik on GB või GBP tuleneb muidu? Proovin siis omalt poolt veel kogemust juurde jagada. Kui Light välja arvata, siis on mul igast isendist mitu varianti, millega oma kogemust kinnistada saanud olen.

1. Vana rohelise ekraaniga GB häda on vertikaaltriibud. Viga on parandatav, kuid tüütu. Selle tõttu olen leidnud, et lihtsam on omada neid mitu. Laimiroheline ekraan ei suuda eriti välja vedada ka kiiret tegevust. Pokemoni või puslet on okei mängida. Ka Tetrisega saab hakkama, kuid näiteks Kirby's Dreamland 2 jäi mul selle pärast pooleli omal ajal, et ma lihtsalt ei näinud ühe bossi kõikide detailide liikumist. Konsooli ergonoomika on mõnus, kuid ekraan on varjudega, nõuab küllaltki täpse nurga all peale langevat valgust (näiteks laualamp või peldiku laetuli). 4AA patareid tänapäeval ei hirmuta kedagi, peavad need üsna julgelt vastu kah. Suutsin ühe satsi Duracellidega terve Pokemon Redi läbi mängida.

2. GB Pocketi häda on tema tugevus omal ajal - mustvalge LCD ekraan. Kui tol ajal tundus, et uus ja suurem ekraan tegi mängimise selgemaks, siis tänapäevasest vaatenurgast on tegu suht rõveda odava mustvalge ekraaniga. Roheline ekraan tundub siiani hoolimata oma hägususest meeldivalt soe. Must maatriks toob küll pildi paremini esile, kuid ei ole ikkagi piisavalt kvaliteetne ja pildi joonistamisel tekivad veidrad triibud või triibulised varjud. Pocket on kindlasti mõnusam kaasas kanda ja selle kuju on üsna kena. Konsool kasutab 2 AAA patareisid. Paraku, kuna ma sellega isiklikult mängida ei suuda, siis ei tea omast kogemusest, kaua need vastu peavad. Ühel konsoolil on mul ekraani kontrasti potekas läbi. Konsool ise näeb välja, nagu uus, aga kontrasti timmimine on peavalu.

3. GB Light häda on ergonoomika. Konsooli disain lihtsalt tundub toores. Roheline taustavalgus küll parandab Pocketi taolist kalki musta pilti, kuid minu jaoks see konsool on ja jääb veidraks katsetuseks. Light kasutab 2 AA patareid jälle ja on suurem kui Pocket.

4. GB Color. Sain aru, et sa tahad valida konsooli, millega võimalikult algupärane elamus saada. Tõsi GBA peal sa seda ei saa. Aga Colori peal saad. Color pakub sulle kõik selle, mida disaini poolest üritas pakkuda esimene GB, kuid seekord normaalse ekraaniga. Seda, et 4 halltooni on muudetud 4 värvitooniks, karta ei tasu. Vanad GB mängud näevad GB Colori peal suurepärased ja algupärased välja. Color on jälle selline masin, millel puudub taustavalgus, aga sellest hoolimata on just see konsool, mida ma kõigist GB'dest mängimiseks kasutan. On üksikute mängude üksikud kohad, kus Color "reedab" näiteks allakukkuva kivi, sest tänu teisele värvitoonile on selle sprite selgemalt esiletoodud. Ka ei maksa ennast lasta heidutada nimest Color, kartes, et Color tähistab uut põlvkonda vms. Jah, Colori Colori mängud on suures osas väga ebameeldivad. Nii välimuse kui teostuse poolest. Colori colori mängude värvid mulle lihtsalt ei meeldi. Hakkavad vastu, mis jube, aga GB mängud näevad sellel suurepärased välja. Ja erinevalt siis GBASP'st on väga mugavalt mängitavad.

5. Super Game Boy. Pole küll enam portable, sest tegu on SNESi lisaseadmega, kuid tehtud spetsiaalselt GB mängude jaoks, seetõttu mainin ära. Ka SGB kasutab samu värvipalette, mis GB Color (või siis tegelikult vastupidi). Spetsiaalselt Colorile valmistatud mänge see ei mängi. Küll aga mängib vahepealse ajastu mänge. Nimelt ilmusid Colori saabumisega mängud, mis töötasid nii vana GB kui ka GBC peal. Nende värvipalett polnud küll nii rikkalik, kui päris Colori mängudel, aga üsna värvilised olid need siiski. Kuna värvid mind ei huvita, siis oman ka sellest ajastust minimaalselt mänge.

Sega GG üheks levinud probleemiks on samuti ekraan. Õnneks endal halba kogemust pole. Ka kassetipesa on kuidagi selline, et mitu korda peab proovima, enne, kui pildi ette saad. Võrreldes mistahes Game Boyga on pilt muidugi väga selge ka on GG puhul tunne, et värvid on paigas, sest sisuliselt näed sa MasterSystemi graafikat ja värvipaletti, tegelikult vist isegi paremat versiooni sellest. Patareisid läheb sinna 6 AAAd ja nagu ennist mainisin, on GG väga suur. Atari Lynxi mul veel pole, too peaks veel suurem olema, aga GG on suur. Iseenesest on disain väga mugav, nupud on paigas ja puha ning konsool tunub taaskord selline mõnusalt tugev. Kui nüüd eriti norivaks minna ja hakata GG disaini GB'dega võrdlema, siis ütleks, et GB'd on kuidagi rohkem silutud ja läbi mõeldud (välja arvatud GB Light). Mingites pisikestes detailides tekib tunne, nagu oleks tegu prototüübilt mugavalt üle võetuga. Näiteks sisselülitamise nupp. See lihtsalt näeb välja, nagu ei kuuluks konsooli juurde icon_smile.gif Ise ostsin GG julmalt eBay kaudu Ühendriikidest ja ei vaadanud peale selle, et ekraanil väga kriipimisjälge poleks, suurt midagi. Läks hästi.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gaudi
HV kasutaja
Gaudi

liitunud: 02.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2011 14:23:34 vasta tsitaadiga

Ma tänan väga põhjaliku vastuse eest!

Sega Game Gear'i vastu tunnen huvi, kuna tegemist on siiski kõige edukama kaasaskantava konsooliga, mis ei kanna Sony ega Nintendo silti. Oli Sega Nomad, oli Neo Geo Pocket / Pocket Color etc., kuid ükski neist polnud nii edukas, kui Game Gear. See annab minu silmis GG'le omalaadse unikaalse väärtuse. Samas, oma lapsepõlves ma Sega konsoolide ega ka mängudega põhimõtteliselt kokku ei puutunud, rohkem Nintendo, vähem Sony toodanguga. Seetõttu pöördusingi asjatundjate poole küsimusega, et kas see konsool on nii hea, et teda oleks mõtet omada, hoolimata nostalgilise sideme puudumisest?

Game Boy & Game Boy Pocketi võrdlust küsisin ma, kuna soovin tõesti saada autentset mänguelamust vanade Game Boy mängudega. Ning kui Nintendo Game Boy Color on selleks parim konsool, siis selle poole ma ka pürgin. Super Game Boy varianti olen isegi uurinud, kuid eelistan siiski taskukonsoole. Game Cube'l on teatavasti ka olemas Game Boy Player, kuid ikkagi eelistan taskukonsoole. icon_smile.gif

Ma tahan Nintendo DS Lite'i ja Sony PSP kõrvale soetada mitmeid konsoole (GBA SP AGS-001 Classic NES Limited Edition, GBA Micro Famicom 20th Anniversary etc.), eesmärgiga luua endale vahva kogu, mida väärikalt säilitada, samas mitte klaaskapis vati sees hoida.

Gaudi
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003




sõnum 16.10.2011 16:51:08 vasta tsitaadiga

GBA SP oleks minu eelistus tavalise GBC kõrval, kui on eesmärk üks isend vaid mängimiseks ja reisimiseks.

See selleks, GG tüüpvigade hulka kuuluvad ka kondekad. Selle kohta palju materjali netis ja müüakse ka spetsiaalseid paranduskomplekte. Suht lihtne ka 0 kogemustega õppida ühe õhtuga edukalt vahetama neid.

Ekraani kohapealt, jah ega see kvaliteet väga kiita nüüd küll pole võrreldes uuemate generatsioonidega. Tüüpiliselt selle aja lcd'd kiirematele mängudele just sõbraks polnud. Lisaks muidugi kitsas vaatenurk jne. Läbi videote mida netist leiab annab kvaliteedi veel halvemini edasi kui käes hoides ja ise mängides.
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gaudi
HV kasutaja
Gaudi

liitunud: 02.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2011 19:29:55 vasta tsitaadiga

Nintendo's Portable History
I osa
II osa
III osa
IV osa

Handheld Classics
Bandai WonderSwan
SNK Neo-Geo Pocket
Sega Game Gear
Atari Lynx
Retro Roundup
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 25.04.2012 11:04:45 vasta tsitaadiga

Endalegi meeldib GB ja GBC mänge põhiliselt GBC-ga mängida - SP on kõige universaalsem, kuid paraku kätte istub kehvasti...
Ühesõnaga GB/GBC mängude jaoks GBC ja GBA mängudele GB Micro; esimene GB on puhtalt nostalgiast ning SP kogub enamuse ajast tolmu.

EDIT:

Link


Link


Link


EDIT 2:

Link


EDIT 3:
The Development of A Link to the Past:
http://www.glitterberri.com/a-link-to-the-past/development-interview/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2012 11:37:02 vasta tsitaadiga

Making of: Playstation
http://imgur.com/a/waGYr

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 07.06.2012 06:32:47 vasta tsitaadiga

Julm vend icon_lol.gif Parim Dendy ajaloo video evar made!
Võtke midagi head ja paremat kõrvale joomiseks ja söömiseks ning olge valmis pisarateni naerma icon_biggrin.gif


Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 12.06.2012 11:44:49 vasta tsitaadiga

How Well do You Know Your 90s Video Games?
http://www.kongregate.com/games/saybox/were-you-a-nineties-gamer

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 15.06.2012 09:48:43 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
How Well do You Know Your 90s Video Games?
http://www.kongregate.com/games/saybox/were-you-a-nineties-gamer

Ilma hintideta suutsin 4 ära arvata.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 19.06.2012 08:39:26 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Julm vend icon_lol.gif Parim Dendy ajaloo video evar made!
Võtke midagi head ja paremat kõrvale joomiseks ja söömiseks ning olge valmis pisarateni naerma icon_biggrin.gif


Link


Sai koos abikaasaga vaadatud. Ei kahetse kumbki meist, meeletu nostalgia laks. Põhimõtteliselt iga teema, mida käsitles on üdini tuttav.
Sain ka midagi uut teada: Nüüd ma tean, miks see kuradi Ninja Kilpkonna mäng NII raske oli ja miks ma Shrederist kunagi jagu ei saanudki eusa_wall.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 09.07.2012 22:05:56 vasta tsitaadiga

Mnjah, silmapaistev kogu, aga hind on ka päris soolane.
http://www.geek.com/articles/games/1-2-million-ultimate-games-collection-appears-on-ebay-2012077/
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 10.07.2012 12:06:04 vasta tsitaadiga

Nojah, pole paha miljon eurot teenida sellepealt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 13.11.2014 14:32:24 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Mnjah, silmapaistev kogu, aga hind on ka päris soolane.
http://www.geek.com/articles/games/1-2-million-ultimate-games-collection-appears-on-ebay-2012077/

Väidetavalt ka müüdud juba:
http://www.latimes.com/business/technology/la-fi-tn-enormous-video-game-ebay-20120709,0,6539757.story

EDIT:
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.gamasutra.com/view/news/175505/Video_game_inventor_demonstrates_multimedia_boxin_1973.php

EDIT 2:
The Evolution of Video Game Controllers
http://cdn.shopify.com/s/files/1/0211/4926/files/PopChartLab_Controllers_Print_ZOOM_0419.jpg?1213

EDIT 3:
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT 4:
http://www.onlinegamedesignschools.org/consoles/

EDIT 5:
The 15 Craziest Video Game Controllers Ever Made
http://green-label.com/gaming/the-15-craziest-video-game-controllers-ever-made/

EDIT 6:
Diggin' In The Carts is a new series from Red Bull Music Academy about the untold story behind the most influential music to come out of Japan.
http://www.redbullmusicacademy.com/magazine/diggin-in-the-carts

EDIT 7:
PlayStation 20th Anniversary Special Video "Thanks for Loving Games"
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Konsoolide ja mängude ajaloost mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.