Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Konsoolide ja mängude ajaloost märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005




sõnum 11.06.2008 19:07:26 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
Oskab keegi täpsustada, kas Euroopa SNESi sisse kah USA kassetid sobivad?


Kindlasti mitte, NTSC kassetid on hoopis teise kujuga, nad ei mahu PAL masinasse ära! Mul on mõlema regiooni mänge, olen proovinud ja uurinud.

Spoiler Spoiler Spoiler


PS. SNES-ile on loodud extension (Pro Action Replay), mille abil saab NTSC mänge PAL masinatel mängida, mul on see olemas, kuid pole töökorras. See vidin täitis ka Game Genie ülesandeid.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003




sõnum 11.06.2008 19:56:05 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu sai selline asi Belgias ostetud: Viide

ainuke erinevus, et karbi üleval nurgas on kuldsel kolmnurgal tekst: "customized chip enable you to play most ntsc games!! " ...nojah, siiani pole probleeme olnud. icon_rolleyes.gif

Esimese konsoolina sai ostetud kunagi jaapani famicom siin tallinnas (89-90), tollal ei teadnud ei mina ega eelmine omanik vist selle erinevust teistest "dendydest" jms. Raske tonn sai selle alla magama pandud noorusuljuses, esimene isiklik telekamäng ikkagi. icon_biggrin.gif Peaks siiamaani töökorras olema, ainult, et vana adapter (üleminekuga) kõnges mingi aeg. Tootmisaasta konsooli all on vist 81 või 82, peab järgi vaatama.

Edasi on läbi käinud praktiliselt kõik konsoolid NES generatsioonist edasi, k.a. käsikonsoolid. Pole omanud saturni, neo-geosid ja ps1'te. Järgi on veel SNES mängudega ja vennale sai kunagi gamegear (heli korras, hunnik mänge ja kandekott) müüdud see vist tal ka alles koos originaal gameboyga mis sai uuena ostetud kunagi... krdi kallis oli. Gamecube on kah muidugi järgi. Kunagi sai saksamaal igavusest ostetud DK junior võtmehoidja sarjast Nintendo Classics, täitsa üllatavalt mõnus vidin oli, sai ära kingitud. Vene koopia game&watch seeriast mingi ufoga oli ka, väga kahju sellest... Hmm... DS meeldis rohkem kui PSP ja loodetavasti nintendo arendab seda suunda edasi. 8)
Ainukesena peale nintendo konsoolide on kahju sellest, et dc maha ärisin, tuleb vist kunagi ebayst tagasi osta. icon_smile.gif Ülejäänutest suht savi, ei imponeerinud nii väga.

Viimane "teleka"konsoolide põlvkond miskipärast eriti ei tõmba... rohkem PC mängud, neid on ka meeldiv hunnik, aga see juba OT'ks läheb.


viimati muutis marko 11.06.2008 19:58:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 11.06.2008 19:57:10 vasta tsitaadiga

Mingi 12-13 aastat tagasi sain esimese NES klooni... esimene mäng mida hullult mängisin oli muidugi Super Mario. Seda sai ikka vääga palju mängitud. Teine ristirästi läbimängitud mäng oli Contra, seda mängisin onudega koguaeg icon_lol.gif

Siis läks see konsool läbi ja mõned aastad hiljem sain mingi klooni moodi asja veel...oli mingi ülisuur pult ja kogu süsteem oli sinna sisse ehitatud, mingi xxx arv mänge oli ka sisse ehitatud. Sellega sai mängitud hästi palju mingeid spordimänge...

Siis läks see jubin mingi hetk katki ja siiamaani pole ühtegi konsooli enam omanud...

_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 11.06.2008 20:43:23 vasta tsitaadiga

marko kirjutas:
Esimese konsoolina sai ostetud kunagi jaapani famicom siin tallinnas (89-90), tollal ei teadnud ei mina ega eelmine omanik vist selle erinevust teistest "dendydest" jms. Raske tonn sai selle alla magama pandud noorusuljuses, esimene isiklik telekamäng ikkagi. icon_biggrin.gif Peaks siiamaani töökorras olema, ainult, et vana adapter (üleminekuga) kõnges mingi aeg. Tootmisaasta konsooli all on vist 81 või 82, peab järgi vaatama.
Vaata järgi jah või tee pilti. Famicom on muidu 83. aasta oma ning NES 85-86. aasta. Siiski, olen tähele pannud, et tihti saavad konsoolid aasta varasema märgistuse, kui ilmuvad esimesel poolaastal...
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003




sõnum 11.06.2008 21:10:27 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
marko kirjutas:
Esimese konsoolina sai ostetud kunagi jaapani famicom siin tallinnas (89-90), tollal ei teadnud ei mina ega eelmine omanik vist selle erinevust teistest "dendydest" jms. Raske tonn sai selle alla magama pandud noorusuljuses, esimene isiklik telekamäng ikkagi. icon_biggrin.gif Peaks siiamaani töökorras olema, ainult, et vana adapter (üleminekuga) kõnges mingi aeg. Tootmisaasta konsooli all on vist 81 või 82, peab järgi vaatama.
Vaata järgi jah või tee pilti. Famicom on muidu 83. aasta oma ning NES 85-86. aasta. Siiski, olen tähele pannud, et tihti saavad konsoolid aasta varasema märgistuse, kui ilmuvad esimesel poolaastal...


jep, mälu pettis mind. 1983 on siis aastanumber, Made in Japan, HVC-001, ja mingi nintendo c. tekst

http://maru-chang.com/hard/hvc/english.htm
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 11.06.2008 21:34:01 vasta tsitaadiga

marko kirjutas:
http://maru-chang.com/hard/hvc/english.htm
Tänud "hard number" lehe eest. Ma olen nagu sellist kunagi otsinud, aga pole ette juhtunud.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005




sõnum 11.06.2008 21:46:59 vasta tsitaadiga

Dendy oli Venemaal väga populaarne, seal jooksis telekanalites isegi sellenimeline saade: Link.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.06.2008 00:16:25 vasta tsitaadiga

qodopob kirjutas:
peppitina kirjutas:
... See oli väga kahtlane. See koosnes üldse kolmest erinevast masinast: ühe seade sisse panid mängu (see oli nagu muusikakassett ja mängimiseks pidid selle algusesse kerima ning play-nupu vajutama); siis oli veel mingi seade, mis tuli voolivõrgu poolt; viimaks oli kõikide seadmete sõlmpunkt, kust hargnesid klaviatuur, joystick ja telekas. Aga üks seade põles läbi ning andsin kogu kupatuse "vanaemale". Kusjuures see on alles veel + ~20 mängu.
Ma olen konsoolide ajaloost erinevaid pilte vaadanud, kuid oma esimest telekamängu ei ole üles leidnud. Võibolla teist keegi oskab näidata selle analoogi.
Kuna tal klaviatuur, siis usuks, et sul oli hoopis home computer ja mitte konsool. Vaata järele, kas mingi nimi/pilt tundub tuttav või mitte.

Kindlasti mitte! Mängisin ikkagi televiisori taga ja muusikakassettidega ju. Home computerit see küll ei meenutanud. Ei olnud mingit OS-süsteemi... playnuppu ja otse mängu. Klaviatuur oli mängimiseks.

edit: Nüüd ma hakkan mõistma - mul ei olnud lihtsalt kuvarit. Home Comp
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 12.06.2008 09:15:34 vasta tsitaadiga

peppitina kirjutas:
qodopob kirjutas:
peppitina kirjutas:
... See oli väga kahtlane. See koosnes üldse kolmest erinevast masinast: ühe seade sisse panid mängu (see oli nagu muusikakassett ja mängimiseks pidid selle algusesse kerima ning play-nupu vajutama); siis oli veel mingi seade, mis tuli voolivõrgu poolt; viimaks oli kõikide seadmete sõlmpunkt, kust hargnesid klaviatuur, joystick ja telekas. Aga üks seade põles läbi ning andsin kogu kupatuse "vanaemale". Kusjuures see on alles veel + ~20 mängu.
Ma olen konsoolide ajaloost erinevaid pilte vaadanud, kuid oma esimest telekamängu ei ole üles leidnud. Võibolla teist keegi oskab näidata selle analoogi.
Kuna tal klaviatuur, siis usuks, et sul oli hoopis home computer ja mitte konsool. Vaata järele, kas mingi nimi/pilt tundub tuttav või mitte.

Kindlasti mitte! Mängisin ikkagi televiisori taga ja muusikakassettidega ju. Home computerit see küll ei meenutanud. Ei olnud mingit OS-süsteemi... playnuppu ja otse mängu. Klaviatuur oli mängimiseks.

edit: Nüüd ma hakkan mõistma - mul ei olnud lihtsalt kuvarit. Home Comp

Ka minu C64-l oli kassettide peale mängud olemas (kuigi enamus ikkagi 5 1/4' plaatide peal), ning käiski ta mul teleka taha (kuigi talle ka oma kuvareid valmistati), kuid ta on üks Home Computer-ite parimaid eksemplaare. Otsi veel, ehk leiad üles.

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 12.06.2008 09:22:44 vasta tsitaadiga

Tatina laenasin paar korda tuttavatelt mingit tavalist mängu, seepeale sain arvuti ja paar aastat tagasi ostsin PS2, millega sai mängitud 4-5 korda icon_biggrin.gif Ei ole minus seda mängimise pisikut, suudaksin ma ennast PS3 ostmisest ka tagasi hoida, aga see vist ei õnnestu icon_lol.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 21.06.2008 04:17:57 vasta tsitaadiga

Siin midagi lähiajaloost
Aga kui vaadata, siis ~10 aasta jooksul ei ole maailmakonsoolindusele tegelikult suurt midagi juurde tulnud... Valik on väike, aga mina olen enda omaga rahul!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2008 13:55:18 vasta tsitaadiga

kunagi sai saadud jõuludeks mingi 3-me aastasena vist telekamäng...siis järgmine aasta jälle uus ja siis veel uus...(need adapteri jutmeid ei tahtnud vastu pidada icon_lol.gif )
ja siis umbes 6-7 aastasena sai juba omatud ps1-te (v psx..no see suurem igatahes) mänge oli naq HUNNIK ...mäletan et iga kord ennem kui hommiku esimesse klassi sai mindud siis sai nt mängitud die hard'i v 5-es element..(oli vist) siis tulid sinna otsa veel final fantasy 7 gran turismo crash bandicood jnejne ...siis andis see konsool otsad..ja sai uus ps1 ostetud mingi 9-10 aastasena...ausaltöeldes mänge oli nii palju et ei hakka neid kõike ära nimetama...+ mul oli naaber kohe vastas kellel oli omakorda ps1 ja sai temaltki igast huvitavaid mänge...siis aga tuli juba müügile ps2..see suurem variant..hakkasin kahtlema et kas tasub osta v mitte..viivitasin mingi aasta ...ja siis pool naljaga ütlesin vanematele et tahaks jõuludeks ps2-te...(slim) ja no näe ..saingi...aga ps2-e peal naq eriti mänge ei olnud kuna mängud maksid ikka oma hinda...ja nüüd aasta tagasi sai ostetud ps3...mis on ikka oma hinda julmalt väärt..nii et võib öelda et mul on pisik lihtsalt kaasasündinud.. 8)

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2008 23:07:47 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:

Eriti lemmikuks sai mul Super mario bros 3, mida ma kutsusin "Lendavaks Marioks".
Super Mario Bros 3 -
Spoiler Spoiler Spoiler



Mul see aparaat (originaal NES, Mattel versioon) ja mäng veel alles, mõlemad töötavad, ainult puldid on hullult lapitud.
Ega tol ajal ju mälukaartide peale polnud veel jõutud (väga vähestel mängudel oli mängukasseti sisse ehitatud mälu) - nii et kas mängisid kohe lõpuni või alustasid järgmine kord jälle otsast peale.
Vene telekale sai selle jaoks video- ja audiosisend ostetud ning sisse pandud... aasta oli vist '92.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 193
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.06.2008 07:09:52 vasta tsitaadiga

No mul on ka NES ja orig SMB3 icon_biggrin.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2008 19:18:16 vasta tsitaadiga

see video sobib siia teemasse: 20 Console Ads from 1977 to 1995
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003




sõnum 26.06.2008 00:32:38 vasta tsitaadiga

Veel parem: http://www.gametrailers.com/player/usermovies/198483.html
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2008 01:51:29 vasta tsitaadiga

eri kant muss oli taha keevitatud icon_lol.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 09.10.2008 10:00:04 vasta tsitaadiga

Üks sõltuvust tekitavamaid puslemänge üldse - aastast 1995. Kes vähegi 5 minutiks süveneda viitsib ja mängu strateegia endale selgeks teeb, ei pane mängu enne lõpetamist käest. USA turul osutus see läbikukkumiseks ja Euroopa turg on Nintendole vist alati kolmandajärguline olnud. Igatahes Mario's Picross 2 GB'le ilmus ainult Jaapanis.
Konkreetse mängu praegune turuhind kõigub kuskil $15 juures ja ulatub kuni $70 karbiversiooni eest. Õnne korral saab sellise ka 5 dollari eest.

Mäng kasutab savede hoidmiseks patareid. Uskumatul kombel on enamus selliste cartide partareid veel töökorras. Kui ei ole, siis nende vahetamine on üsna riskantne tegevus.



Olen proovinud ka Picross DS'i, aga sain vist väikese üledoosi ja praegu ei viitsi. Pealegi on vanadel mängudel uute ees üks super omadus meie kiires elus. Enamasti on nende käivitamine ja mängu alustamine väga kiire. Ei mingeid reklaame ega ülearuseid tervisekaitsetalituse poolt pealesurutud screene.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 04.11.2008 00:19:12 vasta tsitaadiga

kbryant8 kirjutas:
peppitina kirjutas:
Oh, siit leiab huvitavaid asju... Mõni konsool on päris imelik ikka.



Seal on päris mitu konsooli mida ise omanud olen, mäletan kui selle esimese Playstationi Anttilast tellisin, olin siis tehtud vend icon_lol.gif
Sõbral oli kunagi see Sega mega drive vms iganes, tol ajal oli jõhker haruldus eestis thumbs_up.gif Dreamcastist nägin ma ainult ajalehes pilte, rohkemaga pole kursis olnud.

mäletan et sai ka kunagi mega drive'i omatud aga see läks katki ja muretsesin nes klooni endale
mul mingi kolme neli kassetti peaks olemas olema(donkey kong ,kaks spordikassetti ja siis mingi kassett mis tuli mega drive'iga kaasa+mängud mis olid nes klooniga kaasas)aga muidu neid kassette ja konsoole peaks ikka leiduma küll (viimati nägin konsoolide ja kassettide kogu rocca al mare prismas)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 13.11.2008 13:01:52 vasta tsitaadiga

Kui kedagi huvitab, siis keegi (hullumeelne) müüb päris sürri konsoolikogu, 3do, megadrive, snes, etc etc

http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=search.searchseller&q[seller]=Irina+Rusinovska

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 13.11.2008 13:16:46 vasta tsitaadiga

Damn kui raha vaid oleks, ostaks kogu kupatuse ära :/
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 14.11.2008 17:04:11 vasta tsitaadiga

terry, sulle ehk pakub huvi - http://cgi.ebay.co.uk/Super-Nintendo-SNES-Super-Game-Boy-Full-Working-Order_W0QQitemZ320296270781QQihZ011QQcategoryZ3592QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

free ship ka .)

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 14.11.2008 18:08:12 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
terry, sulle ehk pakub huvi - http://cgi.ebay.co.uk/Super-Nintendo-SNES-Super-Game-Boy-Full-Working-Order_W0QQitemZ320296270781QQihZ011QQcategoryZ3592QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

free ship ka .)
Tänks, Free shippinguga tasub selline BuyItNow isegi ära. Üldiselt kipub shipping ise kuskil 3 ja 5 £ kandis olema.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 17.11.2008 11:24:45 vasta tsitaadiga

Jätkan siis osta.ee uudistega, kui keegi ei pahanda.
Keegi müüb N64 ja 10t mängu: http://www.osta.ee/5319918
Keegi müüb gamecubet: http://www.osta.ee/5244339
Ja nagu alati, ühe mu lemmikmüüja Xboxi varus on ilge ports juba üsna haruldasi originaalboxi asju, nt: KOTOR-http://www.osta.ee/5301774 ; DOAX - http://www.osta.ee/5302121 icon_biggrin.gif ; Alien Hominid - http://www.osta.ee/5302545 ; Jet Set Radio Future - http://www.osta.ee/5302659 ; Oddworld: Stranger's Wrath - http://www.osta.ee/5302754 ! Kahju ainult, et see backwards compatible pole.

Ehksiis, retrokola saab eestist ka päris edukalt, ei pea ebayma, kui väga ei taha.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 17.11.2008 13:12:35 vasta tsitaadiga

NES'i konsool: http://www.osta.ee/5289726
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Konsoolide ja mängude ajaloost mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.