Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Internet kaob osaliselt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2008 19:08:14 Internet kaob osaliselt vasta tsitaadiga

Probleem järgnev:
Mingil hetkel (vähemalt tunnike pärast windowsi käivitamist on korras) wifiga sees olles ei õnnestu enam browseriga netti kasustada. firefox ütleb, et "Internal connection error", opera annab ka miskit muud võrreldes tavalise timeout teatega. SmartFTP seletab midagi, et minu tarkvara ei luba tal mingi socketiga tegemist teha (kõik need veateated võin anda täpsed kui järgmine kord antud seik tekib) ja LANis mina teistele masinatele ligi ei pääse, kuid nemad mulle ligi saavad. Samas torrent tiksub südamerahuga edasi, messenger algul nagu töötaks veel, aga siis hakkab ka sokkima. Network and Sharing centerist on kõik ok, et nett olemas ja diagnoos ütleb, et kõik peaks ok olema. Ping neti.ee töötab. Kui ikkagi üritada kas uut IP'd saada või restartida wifiseadet, siis ei saa enam torrent ka ühendust (ei mäleta hetkel kindlalt kas ping töötas siis). WLAN service restart ei muuda ka midagi. Probleem esineb nii kodu, ühika kui ka avalikus&privaatses ülikooli wifis. Juhtmega pole õnnestunud niikaua ühendatud olla, et seda viga saavutada.
Restardil on alati maagiline võime kõik tööle panna, aga see ei ole lahendus.

Mis aga asja eriti imelikuks teeb on see, et kui nett on läind ja ma midagi ei näpi siis ~1-4h pärast hakkab kõik automaagiliselt ise tööle jälle nagu poleks miskit juhtunud icon_confused.gif

WinVista, Dell D630, Intel 4965a/g/n

Viga on esinenud ~2 nädalat nüüdseks ja ma ei mäleta, et ta millegi konkreetse peale oleks hakanud seda tegema(draivereid polnud sel ajal uuendanud pikka aega), wifi driverid kas lasin uuesti üle või panin uuemad aga see ei muutnud midagi ja ülejäänud komponentide driverid peaksid ka uptodate olema. Viiruseid olla ei tohiks, avastatavat spyware kah pole. Vea esinemisel mingeid seoseid näha ei oska, läheb täiesti tavalise netiuudiste peale ära kui ka siis kui masin lauapeal rtöötavana seisab

Kas asi võib olla MTU's? Ma seda hästi ei tunne, mingi õpetuse järgi üritasin muuta, aga mingit nähtavat tulemust ei andnud.

Kui keegi oskab kasvõi suunata, mida kontrollida/näppida/muuta, siis palun kirjutage.

smartftp
An attempt was made to access a socket in a way forbidden by its access permissions.

opera
Connection closed by remote server

You tried to access the address http://neti.ee/, which is currently unavailable. Please make sure that the Web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.

firefox
Unable to connect

Firefox can't establish a connection to the server at neti.ee.

seda internal errorit ei suutnud ta käest seekord välja võluda
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 06.03.2008 03:21:26 vasta tsitaadiga

kas kaabliga funkab?
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2008 12:45:23 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
kas kaabliga funkab?

SOS kirjutas:
... Juhtmega pole õnnestunud niikaua ühendatud olla, et seda viga saavutada...

Aga ma üritan esimesel võimalusel juhtmega võimalikult kaua ühendatud olla...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 07.03.2008 16:07:05 vasta tsitaadiga

mul endal oli ka jama, et nett kadus ära, kuid kõne elioni tegi asja korda. Samas fakt et sul on see probleem mitmes kohas välistab ISP poolse kala. Vot kahjuks minu mõistus otsas ja ei oska aidata. VIimases hädas proovi Formatit? Kui see ka ei aita on riistvara vigane ja siis pöördu Delli esinduse poole...
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2008 00:50:48 vasta tsitaadiga

Okei, juhtmega õnnestus ka korra siuke situatsioon saavutada, et netti ei läinud. Samas ma nüüd proovisin wifiga korduvalt seda ipconfig /release +/renew varianti ja sellega sain pärast vist kolmandat korda neti tagasi, ehk siis ei pidanud restartima. Vahel aitab vahetus kaabli peale ja siis tagasi. Kaabliga kipub ta siukest lolli nalja tegema, et arvab, et tal on 2 ühendust ??? ja siis palub diagnoosimisel viisakalt ühe ära katkestada, et netti pääseda.

Lõhnab ikkagi mingise tarkvaralise ja just Vista enda suunas, ehk SP1 parandab, aga selleajani vaja ära kannatada...

edit: peale selle, et ma mitmes kohas seda kogen siis isp viga ei tohiks olla ta ka selle poolest, et kõik ülejäänud masinad mu kõrvalt saavad probleemideta netti kasutada.
edit2: kui siuke situatsioon tekib ja irc on sel hektel sees olnud siis sellekaudu saab vabalt suhelda kui teised kommunikatsioonivahendid halvatud on.(pole muidugi proovinud kas ka uude kanalisse joinida õnnestuks)
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 15.03.2008 01:25:35 vasta tsitaadiga

Lõhnab kangesti winsock'i vea järgi..
Proovi seda lahendust: http://www.mydigitallife.info/2007/06/18/repair-and-reset-windows-vista-tcpip-winsock-catalog-corruption/

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2008 12:08:12 vasta tsitaadiga

tegin winsockile reseti ära, nüüd on sedasi, et täpselt samad sümptomid, aga ainult minuti jagu icon_neutral.gif
Panin vahepeal SP1 peale ja nüüd ei ole seda enam esinenud
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Internet kaob osaliselt
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.