Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Küsitlus Pavilion dv6*** seeria kohta märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja millises töökorras püsib sinu hp dv6xxx seeria sülearvuti?
Töötab ideaalselt juba pikemat aega (üle aasta)
14%
 14%  [ 10 ]
Töötab ideaalselt garantii aja sees (alla aasta)
12%
 12%  [ 9 ]
Pärast garantii läbisaamist andis otsad
8%
 8%  [ 6 ]
Garantii sees käib paranduse vahet
15%
 15%  [ 11 ]
Omadega õhtal ja üle aia visatud
14%
 14%  [ 10 ]
Ei oma antud isendit
34%
 34%  [ 24 ]
hääli kokku : 70

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 21.03.2008 19:07:26 Küsitlus Pavilion dv6*** seeria kohta vasta tsitaadiga

tekkis isiklik huvi kui palju statistiliselt siis neid õnnetukesi on, kel see 6 seeria otsad annab.

Edit ndk: lisasin küsitlusele ühe vastusevariandi veel - neile, kellel antud lapakat pole, kuid tahavad hääletuse tulemusi näha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 17.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2008 20:39:36 vasta tsitaadiga

Väikevenna oma töötas ilusti, kuna ta peale diablos surma saamist valas oma viha arvuti peale välja. Kõvaketas andis otsad, olen kuulnud et need pidid ka üks pavilionide nõrk koht olema. Peale seda seisis asi paar kuud kuni kettavahetuseni, töötas umbes kuu ilusti enamvähem, kui mitte arvestada vahelduva eduga visatud erroreid jne. Peale seda hakkasid jamama mälud, jahutus, klaviatuur, ekraan, wifi, jnejne ei tule kõik ette mis tal viga olnud, nüüdseks seisab asi riiulil. Muidugi ei oska öelda kui palju selle süü on, et tegu pavilioniga, retsitud on seda kõvasti ja esimesed pool aastat oli asi siiski stabiilselt korras täiesti, garantiis ei käinud kordagi ja masin oli oma odava hinna kohta ka suhteliselt kiire, tegelikult ei oskagi öelda paha selle kohta, kuna lollikindlaid asju polegi olemas. Muidugi oli see ka hea mitu aastat tagasi, kui masin osteti, uutel vb kvaliteet alla käinud või siis tõesti kestavad nad ainult garantiiaja lõpuni.

PS! Offtopicuna lisaks, et rakvere +- elektroonikast ei maksa osta arvutit, kuna seal töötavad lambad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mella
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2005




sõnum 21.03.2008 20:47:50 vasta tsitaadiga

et kuidas sa seda "statistiliselt" kavatsed kindlaks teha?

Mina olen näinud 2 HP NX6xxx katkist läpakat, mõlemal emaplaadi paindeprobleem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 21.03.2008 20:53:44 vasta tsitaadiga

aitäh nii detailse kirjelduse eest, mul jah oma isiklik huvi kuna mul endal ka sama seeria pavilion ja garantii aeg on pmst läbi.. tahaks teada, et kui hullult pean kartma hakkama, et asi võib hakata kõrvu pea alla panema icon_smile.gif siiani õnneks väga tip top masin...kurta ei saa millegi üle, kui siis ehk amd ülearune soojus

E: eelmisele postitajale: vabandan väga kui olen end kuidagi vigaselt väljendanud, statistika all mõtlesin, et tahan väga teada saada, kas enamus neid läheb piixu või on ikka mingi määrav osa, mis neist ka töökorda jääb pikemaks ajaks, endal sama seeria ja tahaks ikka loota, et on mingi võimalus, et ta ei anna otsasid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2008 21:01:37 vasta tsitaadiga

kui sa omale juba ostuprotsessi k2igus lubad m6tte, et v6id osta asja, millele ei julgeta rohkem kui aasta garantiid anda, siis miks see teema sul yldse siin on? kui sa oleks tahtnud korralikku masinat, millele julgetaks 3 ja isegi 5 aastat garantiid anda vaadanuks sa hoopis teisi (sama kalleid) masinaid. 2ra sydamesse v6ta aga ma loodan ,et sa oma empiirilisest katsest v2hemalt ise suudad 6ppida ja j2rgmiseks omale mingit "lollidelt raha 2ra v6tmise asja" ei osta.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
segusilm
HV veteran
segusilm

liitunud: 20.03.2003




sõnum 21.03.2008 21:08:25 vasta tsitaadiga

parem tee teema " mitu katkist Dv6000 on sul kodus olnud" - mul on praegu kaks tervet ja kaks katkist, aga on olnud ka ~5 katkist korraga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2008 21:12:00 vasta tsitaadiga

MONGO kirjutas:
Väikevenna oma töötas ilusti, kuna ta peale diablos surma saamist valas oma viha arvuti peale välja. Kõvaketas andis otsad, olen kuulnud et need pidid ka üks pavilionide nõrk koht olema. Peale seda seisis asi paar kuud kuni kettavahetuseni, töötas umbes kuu ilusti enamvähem, kui mitte arvestada vahelduva eduga visatud erroreid jne. Peale seda hakkasid jamama mälud, jahutus, klaviatuur, ekraan, WiFi, jnejne ei tule kõik ette mis tal viga olnud, nüüdseks seisab asi riiulil. Muidugi ei oska öelda kui palju selle süü on, et tegu pavilioniga, retsitud on seda kõvasti ja esimesed pool aastat oli asi siiski stabiilselt korras täiesti, garantiis ei käinud kordagi ja masin oli oma odava hinna kohta ka suhteliselt kiire, tegelikult ei oskagi öelda paha selle kohta, kuna lollikindlaid asju polegi olemas. Muidugi oli see ka hea mitu aastat tagasi, kui masin osteti, uutel vb kvaliteet alla käinud või siis tõesti kestavad nad ainult garantiiaja lõpuni.

PS! Offtopicuna lisaks, et rakvere +- elektroonikast ei maksa osta arvutit, kuna seal töötavad lambad.

Kuidas see saab HP viga olla, kui ise ära lõhud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 21.03.2008 21:47:28 vasta tsitaadiga

laurx, ei ostnud seda, vaid vahetasin tava arvuti vastu, ei tahtnud enam tavakat ja mõtlesin, et vahetan pmst ükskõik, mis töötava läppari vastu ära.. küsimus tekkis siis kui nägin, et siinsamas HV s paljud nendega hädas on.. jääb sulle väga jalgu või segab see rohkem kui 5 ööd järjest su und kui see teema siin on? ei arvand, et lihtsast uudishimust saad kaikaga pähe siin pmst

segusilm, ei tee sellist teemat.. on siis väga jube kui tahan teada saada umbakudu, kas mõndadel nad vastu ka peavad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
segusilm
HV veteran
segusilm

liitunud: 20.03.2003




sõnum 21.03.2008 21:59:10 vasta tsitaadiga

ma niisama, ega ma paha pärast, lihtsalt kõik katkised on olnud AMD prosega ja 0 katkist inteli prosega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 17.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2008 22:02:26 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
MONGO kirjutas:
Väikevenna oma töötas ilusti, kuna ta peale diablos surma saamist valas oma viha arvuti peale välja. Kõvaketas andis otsad, olen kuulnud et need pidid ka üks pavilionide nõrk koht olema. Peale seda seisis asi paar kuud kuni kettavahetuseni, töötas umbes kuu ilusti enamvähem, kui mitte arvestada vahelduva eduga visatud erroreid jne. Peale seda hakkasid jamama mälud, jahutus, klaviatuur, ekraan, WiFi, jnejne ei tule kõik ette mis tal viga olnud, nüüdseks seisab asi riiulil. Muidugi ei oska öelda kui palju selle süü on, et tegu pavilioniga, retsitud on seda kõvasti ja esimesed pool aastat oli asi siiski stabiilselt korras täiesti, garantiis ei käinud kordagi ja masin oli oma odava hinna kohta ka suhteliselt kiire, tegelikult ei oskagi öelda paha selle kohta, kuna lollikindlaid asju polegi olemas. Muidugi oli see ka hea mitu aastat tagasi, kui masin osteti, uutel vb kvaliteet alla käinud või siis tõesti kestavad nad ainult garantiiaja lõpuni.

PS! Offtopicuna lisaks, et rakvere +- elektroonikast ei maksa osta arvutit, kuna seal töötavad lambad.

Kuidas see saab HP viga olla, kui ise ära lõhud?


Juhiksin tähelepanu lausele " Muidugi ei oska öelda kui palju selle süü on, et tegu pavilioniga, retsitud on seda kõvasti ja esimesed pool aastat oli asi siiski stabiilselt korras täiesti, garantiis ei käinud kordagi ja masin oli oma odava hinna kohta ka suhteliselt kiire, tegelikult ei oskagi öelda paha selle kohta, kuna lollikindlaid asju polegi olemas."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006




sõnum 21.03.2008 22:03:58 vasta tsitaadiga

Mul neid DV6000 seeria omasid kah mõned käest läbi käinud ja pole veel ükski ülesse öelnud.
Viimane neist sai segusilma käest muretsetud icon_smile.gif

AMD prosega läppari poole ei julge üldse vaadata - jube kuumad teised.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 21.03.2008 22:28:19 vasta tsitaadiga

njah, siinkohal saan aru, et olen teind vale valiku, et võtsin amd prosega.. mul kaks eelmist olid celeronid, üks väga kuum, teine väga mõnus icon_biggrin.gif aga loodan, et ehk peab vastu ikka..mul enamjaolt töötab ta vista all kas balanced või power saver režiimis, nii et vent töötab väga rahulikult icon_smile.gif
usun, õigemini loodan, et nüüd siis inimesed, kes loevad seda teema tja näevad küsitlust, mõtlevad enne järele kui selle seeria läpaka ostavad ja kui üldse ostavad, siis inteli prosega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2008 23:16:56 vasta tsitaadiga

est4ever, asi ei ole mitte selles, kas amd v6i intel vaid koostajas ja tema poolt pakutud toetuses. dell/IBM-lenovofusi lifebook on ikka hoopis teisest mastist asjad.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sm0ntaan
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2004




sõnum 09.04.2008 21:45:20 vasta tsitaadiga

ema siis muretses selle õnnetusehunniku dv6000 elionist... läpakas ise k2ind 3 korda garantiis ja selle aja jooksul 2 korda emaplaati vahetatud. Nüüd siis usb augud ka perses ja vaatab äkki elion ostab läpaka tagasi...

või on äkki mingit lahendust usb probleemidele?

_________________
hmmmmz...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 10.04.2008 15:11:20 vasta tsitaadiga

ma enda oma äritsesin ära ühele õnnekütile, oli ideaalses korras, aga ei tea kui kauaks... ei soovita kellelegi neid, ainus abivahend nende suhtes on suur kuvalda beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sm0ntaan
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2004




sõnum 10.04.2008 15:24:03 vasta tsitaadiga

täna siis vastati elionist et vaja arvutile tarkvara uuesti peale lasta... icon_biggrin.gif midagi kindlat ei öeldud nii et paneb imestama et mis tarkvara... ja kästi ise lasta... 5+ teenindusele.. tuleb vist minna ja see l2pakas neile p2he puruks lyya... icon_biggrin.gif
_________________
hmmmmz...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 10.04.2008 15:29:41 vasta tsitaadiga

Kõige jubedamad HP-d, sest selle seeria läpakaid on nagu katk tabanud ja nende emaplaadid surevad massiliselt. Ei soovitaks ka vaenlasele thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sm0ntaan
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2004




sõnum 12.04.2008 13:31:47 vasta tsitaadiga

ok.. niih... täna siis kadus läpakal pilt eest ära... lihtsalt ei võta enam pilti ette ja ühtegi piiksu ka ei tee... kuna ELION ei suuda isegi ära otsustada kuhu kohta neile e-mailile tuleks kaebekiri saata siis läheb vast asi tarbijakaitse kätte...

Koos müüdud raudvara ja tarkvara mitteühildumine ei pidavat ka nende probleem olema.... icon_evil.gif

_________________
hmmmmz...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 12.04.2008 16:39:39 vasta tsitaadiga

Siinmail hooldab Pavilione meil ServiceNet peamiselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004




sõnum 12.04.2008 16:52:29 vasta tsitaadiga

Võib öelda, et neid isendeid tuleb garantiise tagasi päris palju ja igasuguste erinevate vigadega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Küsitlus Pavilion dv6*** seeria kohta
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.