Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  konflikt nvidia draiverite ning networki kaardiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mark11
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2006




sõnum 20.01.2008 20:35:03 konflikt nvidia draiverite ning networki kaardiga vasta tsitaadiga

mul on nii, et lähen biosisse ning seal on üks variant
"Onboard LAN function" see peaks ütlema miskit NIC'i kohta kuna mul ta intregeeritud

nüüd kui see panna "Enabled" siis leiab arvut NIC'i ülesse ning (safemode with networking) töötab ilusasti, kuid nüüd minnes lihtsalt normal modesse tuleb monitori aknale error
"Out of range" et mida hekki?(kasutan nVidia draivereid) kui ma need unistallin siis töötab aga tahaks ikka nvidia draivereid kasutada.


Videokaart: Geforce mx440
Chipset: SiS 650
Motherboard: MS-6533(Microstar)


samamoodi pannes "Onboard lan function" pannes disabled, siis ei leia NIC'i ülesse ning nvidia draiverid sellesmõttes töötavad, et ei tule "Out of range" errorit ette.

pakuti midagi sellist, et üritatakse valesi draivereid kasutada (out of range) errori juures..samas kuidas lahendada, ei tea.

kellelgi ideid?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.01.2008 20:40:34 vasta tsitaadiga

mark11: Kui paned BIOS-is Disable, siis ei saagi ju Win midagi ära tunda icon_wink.gif

Kas Safe Modes oled kõik draiverid Uninstalliga maha lasknud ja siis Win-i normaalis õige draiver peale.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark11
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2006




sõnum 20.01.2008 20:54:38 vasta tsitaadiga

seda küll jah =D aga ma arvan, et mul valesti installitud asjad, st vale järjekord.. kuidas peaks järjekord välja nägema?


Emaplaadi draiverid
Chipseti draiverid
Võrgukaardi draiverid
Videokaardi draiverid


ma vist proovin otsast peale.. no tee mis tahad aga mingit lahendust ei paista olevat
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  konflikt nvidia draiverite ning networki kaardiga
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.