Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Koss KEB24 in-ear kõrvaklapid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2008 21:02:24 Ülevaade: Koss KEB24 in-ear kõrvaklapid vasta tsitaadiga


Kuna siin Ülevaadete all on saanud palju kasulikku erinevate vidinate kohta lugeda, siis vastutasuks lisaksin ka enda panuse. Olen seniajani kaks aastat pruukinud Koss The Plug ja Koss Porta Pro klappe, seetõttu on see firma kuidagi südamelähedaseks saanud. Sellepärast rõhutaksin, et ülevaade ja eriti mulje helist on rangelt subjektiivne, absoluutsele tõele ma ei üritagi pretendeerida. icon_smile.gif

Tehnilised andmed:
Frequency Response 15-20,000 Hz
Impedance 16 Oms
Sensitivity 100 dB SPL/1mW
Distortion < 1.0%
Cord Straight, Dual Entry, 4ft

Ostetud sai need tropid suhteliselt hetkeemotsiooni ajel, kui need enne jõule K-arvutisalongi müügile ilmusid. Letihinnaks 349.- Saadaval oli nelja värvitooni.
Pakendiks kena pisike plastmull, papist tagaosaga, mis avamise käigus hävines. Vähemalt oli sinna lisatud perforatsioon, nii et terariistu avamiseks tarvis polnud. Meeldiv muidugi, üks terviserisk vähem icon_smile.gif Komplektis sisaldusid klapid, kaks lisapaari erineva suurusega kummiotsikuid ja pisut informatiivset paberipahna. Otsikuid siis kokku kolm, ühed klappide endi küljes. Pistik tavaline 3,5 mm miniplug, mille plastosa standardsuurusest väiksem tehtud.
Sai kohe kõrva proovida ja tõdeda, et klappidel küljes olevad, keskmise suurusega otsikud on minu vajaduste tarvis liiga väikesed. Natuke haakis kõrvas, aga kontakt ilmselgelt liiga nõrk. Vahetasin otsikud suuremate vastu ringi. Ehmatuseks ei tahtnud klapid ka nendega hästi kõrvas püsida. Vähemalt hermeetiliselt kõrva ei jäänud. (võib-olla mõnele meenub, tolsamal päeval tekkis vastavatele klappidele ka kohe müügiteema icon_biggrin.gif) Aga see selleks, järgmisel päeval tuli uuesti tahtmine nendega jännata. Tegelikult seisavad nad üsna rahuldavalt kõrvas, tuleb vaid sedasi sisestada, et silmad hetkeks punni ja kõrvad lukku lähevad. Ringi liikudes võivad mõne aja jooksul loksuma hakata, aga korralikult kõrva tagasi lükkamine pole suurem probleem. Talvemütsi all ma neid kannan ja see fikseerib neid samuti mõnevõrra. Lugesin mõningaid ülevaateid netist ja ühes soovitati otsikud ära vahetada Shure vahtkummist otsikute vastu, sellest pidada palju kasu olema.
Nüüd tähtsaima, ehk heli juurde. Ka need klapid on Kossilikult basse rõhutavad. The Plugiga võrreldes pole basside kogus nii külluslik, samas mängivad vägagi madalale. Mõnel hetkel on lausa tunda, kuidas trumminahad laperdavad icon_smile.gif Keerulisemate käikude juures pole erinevate bassisageduste eristumine üleliia hea, kipub ühtlaseks mürinaks minema. Siinkohal tuleks ära öelda, et vaikselt kuulamisele ma palju aega ei raiska ja pleieriks on Creative Zen Stone.
Mis positiivselt üllatas, olid vokaalid. The Plugiga võrreldes vägagi selged, naturaalsed ja avatud, kusjuures puudub tohutule kogusele helitehnikale iseloomulik "S"-tähe susin. Avatus ja selgus jätkub ka kõrgsageduste juures. Kui miski kõrva torkab, siis see, et heli on "külmavõitu". Seda muljet võib-olla võimendab ka kumisevavõitu keskbass.
Helitugevusest puudu absoluutselt ei jää, vähemalt minu jaoks. Meeldiv on ka see, et valjusti kuulates ei väsita need kõrvu ega pane neid vilisema.
Muusikaeelistuste tutvustamiseks mainin ära, et viimasel ajal ja just nende klappidega enimkuulatud albumid on: Burial - Archangel ja Morcheeba - Dive Deep.
Üldiselt jääb mulje, et tegemist on erinevate muusikazanride suhtes üpris salliva ja universaalse klapipaariga, millel üsna tasakaalustatud heli. Leidub palju paremaid ja palju halvemaid. Ühesõnaga oma keskmist hinnaklassi täiesti väärt. Väikestele ebamugavustele vaatamata annaksin 7 punkti 10-st

Link kodulehele: http://www.koss.com/koss/kossweb.nsf/p?openform&pc^np^KEB24b

Sedasi siis, kui midagi puudu jäi, siis küsimustele vastan hea meelega icon_smile.gif



Edited by riaak: lisasin pildi
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2008 23:39:13 vasta tsitaadiga

võiksid sobida asendama katki läinud SE - Walkman e..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2008 01:47:43 vasta tsitaadiga

Mul samad klapid, aga hõbedase tagaosaga. Väga mõnnad klapid on ja kõrvas püsivad ka super hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2008 09:00:18 vasta tsitaadiga

Pean parandama väikese faktivea: Buriali album on loomulikult "Untrue". Ja "muuda" nuppu ma ei näe, tee või tina icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 19.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2008 19:58:11 vasta tsitaadiga

mul on need klapid ja ütlen need on tõsiselt mõnusa bassiga nii väikeste kohta thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_wink.gif

EDIT: mul on ainult sinised icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2008 20:24:01 vasta tsitaadiga

sellist tüüpi klapid IMO üldse parimad asjad, mis tehtud icon_biggrin.gif varem pole kokku puutunud, aga uue telefoniga tulid analoogsed kaasa (isegi kullatud otsaga). kuradima hästi püsivad kõrvas, teevad head häält, ei kurna kaela oma lisaraskusega jne thumbs_up.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 17.01.2008 21:02:37 vasta tsitaadiga

ei ole head...ostsin paar nädalat tagasi ja juba tekkis defekt ühe kuularis. kuular ei tööta enam nii nagu peaks, see on hoopis väiksema võimsusega ja hästi vaikne.
viisin garantiisse...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 21.01.2008 10:42:29 vasta tsitaadiga

Endal Skullcandy Smokin' Buds INK`D mustad punnid. Kõrva panemisel on üks hea nipp järgmine: tiri kõrvalest tahapoole ja tee suu lahti samal ajal, kui kõrva surud. icon_biggrin.gif
_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2008 21:29:08 vasta tsitaadiga

Peab kurvameelselt mainima, et nüüd andis mul vasakpoolne klapp otsad. Ilma mingi ettehoiatuseta, eile töötas, täna enam mitte. Jõuliselt nendega käitutud pole, juhtmeid sikutatud samuti mitte, müstika. Vaja sammud K-salongi seada ja vaadata, mis nad garantii kohta öelda oskavad icon_neutral.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 31.01.2008 22:06:56 vasta tsitaadiga

Mul on olnud 2 aasta peale juba 5 paari KOSS kõrvaklappe. Kas on tõesti asi minus ja minu ettevaatlikuses nende klappidega või need lagunevadki kiirelt ja pole nii kvaliteetsed kui arvatud on...
Kuigi hoian omaarust väga ilusti neid, sest ega need pole ka odavad jubinad.
icon_neutral.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 01.02.2008 00:29:58 vasta tsitaadiga

ostan katkiseid koss sport titaniume. see asi mis kõrva küljes klappi hoiab kadus ära.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 01.02.2008 00:37:55 vasta tsitaadiga

On need Koss Plug'idest paremad ka?
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 01.02.2008 08:15:31 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
On need Koss Plug'idest paremad ka?


Minu arust mitte. icon_rolleyes.gif
The Plugil on bassi ka mõnusamini tunda.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2008 08:57:27 vasta tsitaadiga

Minu meelest jälle sellepärast ongi paremad icon_wink.gif Selgem ja avatum heli.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 02.02.2008 00:09:18 vasta tsitaadiga

hmm, maitse asi.
kõrvas püsib KEB24 küll paremini kui The Plug thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2008 00:10:57 vasta tsitaadiga

ma ostaks kelleltki kõige väiksemad kummid ära.. ehk sobivad se walkmanidele..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2008 00:13:28 vasta tsitaadiga

laurx, 1 paar vedeleb neid. Tuleb järgi kui tahad...võin niisama kah anda.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2008 00:40:04 vasta tsitaadiga

oh, lahe. eks kui ma sikupilli kanti satun annan teada. kui sa kesklinnas kosmose kandis oled äriajal, võid törtsu teha..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2008 03:29:39 vasta tsitaadiga

aga Sparkplug'idest on paremad?
maremark, arvad et halb kavliteet aga kes veel tootjatest annab eluaegse garantii?
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.02.2008 11:46:05 vasta tsitaadiga

minu kolmel lähikondlasel on ka ülevaates kirjeldet jullad kasutuses, igati head vidinad.
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 11.02.2008 16:36:35 vasta tsitaadiga

ostsin need klapid paar päeva tagasi, heli on suht samasse auku pluginatega, võibolla pluginatel tõesti bassi rohkem, aga mingit tohtut kvaliteedivahet ma ei tähelda. mis The Plugidesse puutub, siis vahetasin need välja põhjusel, et vasak klapp jäi tummaks (olen tinutanud üle mõlemad klapid ja juhtme selle koha, kust ta 3,5mm pistikuks üle läheb, sest mingil on jälle "vaikus majas" olnud) ja mõlema klapi halli värvi plastikosale tekkisid praod, seega klapp läks suht kergesti "pooleks".
keerasin oma kebidele the plugide mustad vahtkummist isolaatorid otsa, nö "tjuuning", imo istuvad nüüd paremini kõrvas (= parem heli!) ja isoleerivad välismüra.
aga noh, 400 kr eest mingit hullu kvaliteeti ja Hi-Fit tahta on ka naivism paraku :/
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 13.02.2008 16:28:38 vasta tsitaadiga

Kossil on eluaegne garantii? Mul Spark plugidel üks pool ei tööta enam.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004




sõnum 13.02.2008 16:37:15 vasta tsitaadiga

Kossi UR-30ned on 2 aastat veatult igapäevast kasutamist kannatanud aga Plugid olid juba ostes sellises seisus et parem klapp mängib ainult siis kui seda eelnevalt natuke töödelda. Aga enivei on heli minujaoks täiesti vastuvõetamatu neil Plugidel, seega pole viistind garantiisse ka minna nendega icon_redface.gif
Enne ostmist soovitan igalühel need Plugid ikka ise üle kuulata, et pärast ei pettuks...
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 13.02.2008 16:59:26 vasta tsitaadiga

ma käisin müüja manu kui esimene kord klapp vait jäi (the plugidest räägin) ja öeldi, et "sjorri, a sjee on teie sjüü, garantii tjähendab sjeda, et tootja poolseid vigu ei esine..." ehk et kui ma kääridega juhtmed läbi lõikan, siis see garantii alla ei lähe (= kui pärast nädalast kasutamist klapid vait jäävad siis tegu ikkagi minu süüga, mitte tootja praagiga. või?).
aga the plugide parandamine on väga lihtne - eralda klapi hall osa (kirjaga KOSS) valgest osast, nähtavale tuleb "kõrvaklapi element" (oskussõnavara puudulik), joodad juhtmed lahti, lõikad uued otsad, joodad uuesti kinni ja töötavad. lihtsalt see klapi ümber olev plastmass ei kannata eriti seda lahti-kinni katkumist. minul pidasid vist mingi aastakese siiski vastu...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 13.02.2008 17:00:17 vasta tsitaadiga

Mulle meeldivad mu spark plugid ainult sellepärast, et nad on paremad, kui originaalklapid ja seisavad paremini kõrvas. Selles suhtes, et neil on küll bassi aga kesk ja kõrged on ikka suht sogased. Aga mis hi-endi me ikka sellise hinna juures taga ajame. Muidugi mingit räppi või träänsi kannataks kuulata ja ei teeks väga vahetki, aga sellist vahetut mahlast kidrasaundi ta ikka päris hästi edasi ei anna.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Koss KEB24 in-ear kõrvaklapid mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.