Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Razer Piranha kõrvaklapid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 13.01.2008 20:07:22 Ülevaade: Razer Piranha kõrvaklapid vasta tsitaadiga

link :: Razer Piranha kodulehekülg


Mõned teist kindlasti teavad, et ma otsisin mänguri kõrvaklappe foorumist. Niisiis otsustasin Razer Piranha kasuks. Ise ostsin selle Photopointist, maksis see seal 1250.-, kuid sel ajal oli seal kampaania, millel oli et kõik kõrvaklapid -15%, ehk siis sain kätte 1067.-. Kui kodus karpi lahti tegema hakkasin, oli karp ilusti kile sees ja karp oli ise must/valge/roheline/sinine toonides.

Et karpi ise lahti saada tuli üks ümmargune kleeps lahti lõigata, kui lahti sain sain halva üllatuse osaliseks. Kõrvaaugud olid nii nii väiksed, ju siis ei olnud mõeldud see nii. Olgu seegi nii, hea üllatusena ei tundnud ma ebamugavust sellepärast. Kõrvaaukude "padjad" on tehtud pehmest materjalist, mis teeb need mugavaks kauaks kandmisele. Kõrvaklappide ülemine pool oli pooleldi samuti pehmest nahast mis on jällegi mugav. Kõrvaklappisid saab "teha natuke laiemaks" kui teil on suur pea icon_smile.gif . Saab ka muidugi kõrgust muuta, kuid see on samamoodi vähe, õnneks mind see ei seganud, et jääb puudu vms. Mikrofoni liigutamise viisid on piiratud, saab ainult üles/alla ja vasakule/paremale, täiesti alla ei saa mikrofoni panna, muidu see liigub ilusti, kuid, kui proovid mikrofoni peale lähemale panna läheb see tagasi aga kui mitu korda painutad siis liigub ka pea juurde. Kõrvaklapid ise on tehtud tugevast materjalist, mis tähendab, et kergesti katki ikka ei lähe.

Karbiga olid kaasas:

Kõrvaklapid
Kiire manuaal juhend
Väike raamat, kus tutvustas/reklaamis teisi Razer tooteid.
2 kleepsu Razeri logoga.

Kohe kõrvaklappide kõrval oli 3 juhet:mikrofoni, kõrvaklappide, usb (3m juhe) mille juhtmed käisid kolmest kohast läbi icon_neutral.gif .
Mis tähendas, et kõrvaklappe koos juhtmega oli ära võtta natuke keerukas. Kusjuures pakend mille küljes kõrvaklapid olid nahast. Mis mind imestas veel oli, et kõrvaklappidega ei olnud kaasas drivereid, see tähendas, et ma ei saanud Razeri logot ka särama panna icon_sad.gif .Pärast kui hakkasin netist otsima ei leidnud kah ühtegi, mis tähendas, et ma ei saanud virtuaalselt üldse seda konfida, kusjuures see ei olnud praakpakend vms, ka teised inimesed kurtsid selle üle.

Tehnilised andmed:

Headphones
Freq. response: 18 – 22,000 Hz
Impedance: 32 Ohms
SPL (@ 1 kHz, 1 Vrms): 114 dB
Cable: 3.0 meters

Microphone
Freq. response: 80 – 15,000 Hz
Sensitivity (@ 1 kHz, 1V/Pa): -38 dB
Impedance: ~2 kOhms
Pick-up pattern: Uni-directional

Mis puutub muusikasse siis heli on vähemalt paremad, kui minu vanemad kõrvaklapid. Pole nagu rohkem öeldagi midagi.

Mis puutub mängusisesse helisse siis heli on puhas ja ei ragise või ei tee mingisuguseid teisi imelikke helisi.

Mis puutub mikrofonisse siis Ventrilo'ga on katsetatud ja signaal on puhas ka siis, kui mingi taustamüra on.

Plussid:
Puhas heli
Mikrofoni puhas heli
Mugav kanda pikkadel perioodidel
Razer logo LED
Stiilne kujundus? icon_razz1.gif

Miinused:
Hind(pole kunagi normaalne olnud)
Väga väikesed kõrvaaugud
Kõrgust saab reguleerida ainult 3cm(silmaga umbes

Kahjuks pilte pole kuna pole selleks vahendeid.

Kokkuvõte: Kui otsid kõrvaklappe muusika kuulamiseks või mängimiseks koos mikrofoniga ja odavalt(võrreldes teiste Razeri kõrvaklappidega) siis see on õige kõrvaklapid sulle, kui on aga raha siis midagi muud.

Pärast editin siis, kui tuleb midagi meelde.

//Kohe kui usb juhtme sisse panin hakkas LED tööle, õnneks icon_biggrin.gif


viimati muutis Aavo 14.01.2008 19:14:35, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.01.2008 21:02:04 vasta tsitaadiga

Aavo,

tsitaat:

Kõrvaaugud olid nii nii väiksed, et kui sa just beebi pole su kõrvad ei mahu sinna sisse


Kõrvad ei peagi sinna "auku" mahtuma ju icon_eek.gif icon_rolleyes.gif

P.S. Ülevaate pildi laiuseks võiks olla max 450pix

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004




sõnum 13.01.2008 21:07:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:



Kõrvaaugud olid nii nii väiksed, et kui sa just beebi pole su kõrvad ei mahu sinna sisse


mul pole ammu nii lõbus old
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
HV veteran
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.01.2008 21:16:09 vasta tsitaadiga

No kõrvaklappide review ja muusika kuulamisest üks lause... icon_rolleyes.gif
Proovi erinevaid muusika stiile ja siis räägi kuidas on.Bassi kohta ka veidike.Kui hästi isoleerib ära?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002




sõnum 13.01.2008 21:24:15 vasta tsitaadiga

Aavo, kasutajanime järgi otsustades oled eestlane, aga õigekiri jätab ikka kõvasti soovida. Muulase puhul annaks andeks ja kiidaks lausa püüdlikust.

Mis ülevaatesse endasse puutub, siis tõsiselt sisutühi ja mõttetu. Inimene, kes kirjutab plussiks "Razer logo LED" ei ole kindlasti adekvaatne kõrvaklappide ülevaadet kirjutama. Siniseid LED-e ja muud bling-blingi on iga nurga peal ja oluliselt odavamalt, kõrvaklappide puhul on tegemist täiesti teisejärgulise disainielemendiga. thumbs_down.gif

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 13.01.2008 21:40:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kõrvad ei peagi sinna "auku" mahtuma ju icon_eek.gif icon_rolleyes.gif


Minu jaoks peaks. Tegin ülevaate pildi ka väiksemaks.

tsitaat:
No kõrvaklappide review ja muusika kuulamisest üks lause... icon_rolleyes.gif
Proovi erinevaid muusika stiile ja siis räägi kuidas on.Bassi kohta ka veidike.Kui hästi isoleerib ära?


Bass'is kuuleb tümmi küll, kuid mis ma peaks kirjutama iga erineva muusikastiili kohta kas on hea või halb või?

tsitaat:
kasutajanime järgi otsustades oled eestlane, aga õigekiri jätab ikka kõvasti soovida. Muulase puhul annaks andeks ja kiidaks lausa püüdlikust.


Vabandan siis oma kirjastiili eest.

tsitaat:
Mis ülevaatesse endasse puutub, siis tõsiselt sisutühi ja mõttetu. Inimene, kes kirjutab plussiks "Razer logo LED" ei ole kindlasti adekvaatne kõrvaklappide ülevaadet kirjutama. Siniseid LED-e ja muud bling-blingi on iga nurga peal ja oluliselt odavamalt, kõrvaklappide puhul on tegemist täiesti teisejärgulise disainielemendiga.


Minu esimene ülevaade, ennem ma ei teadnud ju, mida sobiks kirjutada ja mida mitte.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2008 21:51:22 vasta tsitaadiga

djstallion kirjutas:
Aavo, kasutajanime järgi otsustades oled eestlane, aga õigekiri jätab ikka kõvasti soovida. Muulase puhul annaks andeks ja kiidaks lausa püüdlikust.

Mis ülevaatesse endasse puutub, siis tõsiselt sisutühi ja mõttetu. Inimene, kes kirjutab plussiks "Razer logo LED" ei ole kindlasti adekvaatne kõrvaklappide ülevaadet kirjutama. Siniseid LED-e ja muud bling-blingi on iga nurga peal ja oluliselt odavamalt, kõrvaklappide puhul on tegemist täiesti teisejärgulise disainielemendiga. thumbs_down.gif


Mis antud ülevaate suunas tehtud kriitikasse puutub, siis tõsiselt sisutühi ja mõttetu.

Kui inimene kirjutab oma esimest ülevaadet, siis tuleks esitada konstruktiivset kriitikat, selgitada mis on oluline, millele tuleks tähelepanu pöörata, mida kõrvale jätta, mitte lihtsalt lahmida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entr0cks
HV kasutaja
entr0cks

liitunud: 01.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2008 22:42:41 vasta tsitaadiga

Kui teil juba nii head kõrvaklapid on siis kuulake Techno4ever thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif 8)
http://www.techno4ever.net/t4e/trackliste.html
http://www.t4e.dj

114 dB natuke liig ei ole v??? kui 140 dB on nagu Reisilennuk tõuseks su kõrval õhku (kahjustav)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001




sõnum 13.01.2008 22:48:54 vasta tsitaadiga

entr0cks kirjutas:

114 dB natuke liig ei ole v??? kui 140 dB on nagu Reisilennuk tõuseks su kõrval õhku (kahjustav)
Mis sunnib sind arvama, et sealt 114dB pidevalt peaks tulema või muud sellist? Või, et see üldse helitugevust näitab?
114dB näitab siin klappide tundlikkust. Mida suurem tundlikkus seda vähem võimsust on neile vaja anda, et nad häält teeksid - maakeeli seletatult.

_________________
Väiksemagabariidilised trei, frees ning keevitustööd. PS.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2008 00:44:39 vasta tsitaadiga

Olen tähele pannud et paljudel ei mahu kõrvad klappide sisse, Fatal1ty omad, Sennhaiser PC-160 jne.See on iseenesest väike probleem, peale mõneajalist kasutamist harjub ära.
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 14.01.2008 00:47:03 vasta tsitaadiga

Aavo, nendel klappidel ei ole drivereid olemasgi (samuti ei ole ka Razer Barracuda HP-1 klappidel neid).
_________________
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2008 01:21:01 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Olen tähele pannud et paljudel ei mahu kõrvad klappide sisse, Fatal1ty omad, Sennhaiser PC-160 jne.See on iseenesest väike probleem, peale mõneajalist kasutamist harjub ära.


Elevant Dumbo probleem.

Maru tillukesed jah need klapid.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chemical
HV vaatleja
chemical

liitunud: 09.12.2007




sõnum 14.01.2008 01:55:19 vasta tsitaadiga

meeskonna liikmel samad klapid , ülipuhas heli on mikrofonil juba , muidu on klapid sama väikesed kui Sennheiser pc161
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 14.01.2008 08:12:50 vasta tsitaadiga

Nägin Su teemat, kus otsisid klappe ja justnimelt mänguri klappe.
Antud ülevaate puhul (ega ka mainitud teema lõpetuseks) pole Sa aga välja toonud põhjuseid, miks sadade mudelite, tootjate ja hindade seast valik just nendele klappidele langes (nagu ma aru sain, polnud Sa neid isegi elusuuruses enne kodus pakendi avamist näinud). Samuti ei saa ma aru, miks Sa paaniliselt soovid kõrvu klappidesse mahutada (kas välisheli summutamiseks või kardavad lestad külma).
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 14.01.2008 08:28:25 vasta tsitaadiga

Lohutuseks kõrvade mahutamise juures igal juhul kasvõi see, et taoliste kõrvaklappide puhul kõrvade kaitse veel ebamugavamaks tehtud. Pead kuularite ümbert need padjad eemaldama ja endale kõrvade ümber panema, enne kui tahad midagi kuulama hakata.

icon_razz.gif
Üldiselt, parem halb ülevaade kui mitte ülevaade. Saavad kasvõi kriitikud oma sapinoolte laskmist harjutada ja küninismi treida. Palju toredaid inimesi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agent53
HV veteran
agent53

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2008 08:38:34 vasta tsitaadiga

Seetõttu tasukski kõrvaklappe ostes, neid kohapeal kuulata/katsetada kuskil, et ei tuleks üllatusena klappide välimus isegi näiteks.

Ja sellest kõrva sisse mahtumisest. Mis siin imelikku on? Enamus korralikud kõrvaklapid võtavad kõrvad enda sisse ja seda puht mugavuse eesmärgil.

_________________
HL forever
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 14.01.2008 09:32:08 vasta tsitaadiga

No kõrvaklappe on erinevaid. Nööpide sisse oma kõrvu keegi vast ei ürita panna? Samuti selliste 'patjade' sisse, nagu ma välja tõin.
Tõenäoliselt pole needki kõrvaklapid osake enamusest korralikest kõrvaklappidest. Kuularite suurus ju sarnane ilma auguta 'patjadega' klappidega. Tõenäoliselt kõlasummutuskambriks mõeldud õõnes osa, mitte kõrvade klappide külge fikseerimiseks mõeldud avausega tegu.

Jumala vabalt võin niisama mulli ka ajada. Pole õige kõrvaklapiteoreetik tegelikult. Aga vähemalt ülevaade jäi silma. Punktuaalsed ülevaated vahest igavad, ositi ülevaataja ebaobjektiivsuse poolest. Samas pole kõrvad isegi, eriti objektiivsed asjad muusika kuulamiseks.


viimati muutis Elof 14.01.2008 09:53:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001




sõnum 14.01.2008 09:45:22 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
Samuti ei saa ma aru, miks Sa paaniliselt soovid kõrvu klappidesse mahutada (kas välisheli summutamiseks või kardavad lestad külma).

Mulle näiteks meeldivad ka sellised klapid, mis üle kõrvade ulatuvad, palju mugavamad, kui need mis mu pirakaid kapsalehti deformeerivad. icon_razz.gif
Endal on kodus Technicsi rf-500 suhtsuured klapid, tööle muretseti mingid logitechi koledused, mis ka kõrva peal asuvad - peale poolt tundi on mul igatahes tunne, et tahavad ajud sisse vajutada icon_razz.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2008 09:49:44 vasta tsitaadiga

Njah, ütleme niiet korralikule MMO mängurile eriti mugavad pole klapid kus kõrvad sisse ei ei mahu. Kõrvadele toetuvate klappidega on ikka päris karm mingi 8+ tundi pelida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 14.01.2008 09:59:09 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif hea kuulda.. kui pensipõlves kord mängima hakkan, siis tean thumbs_up.gif Praegu igatahes mulle vasta pekki toetuvad klapid ei istu, sest pikema aja kasutamise järel läheb polster higiseks ja see on ebameeldiv. Samas jälle kõrvale toetuv ei suuda piisavalt välishelisid isoleerida (sellest ka küsimus)
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.01.2008 11:13:06 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
icon_lol.gif hea kuulda.. kui pensipõlves kord mängima hakkan, siis tean thumbs_up.gif Praegu igatahes mulle vasta pekki toetuvad klapid ei istu, sest pikema aja kasutamise järel läheb polster higiseks ja see on ebameeldiv. Samas jälle kõrvale toetuv ei suuda piisavalt välishelisid isoleerida (sellest ka küsimus)
mul näiteks paneb vastu lesta toetav kõrvaklapp lestad valutama juba poole tunniga
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 14.01.2008 11:23:27 vasta tsitaadiga

Tekitas huvitava mõtte klappide konstruktsiooni suhtes - headel klappidel võiks olla ümber pea ulatuv võru.
Tervet kiivrit vast poleks vaja.

Saaks tõmmelda, kuidas tahad, ilma et peaks kartma kuularite eraldumist peast.
Ning ei peaks klapid kõrvadele nii suurt füüsilist survet avaldama kui tavaliselt.


viimati muutis Elof 14.01.2008 11:26:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2008 11:25:11 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
kännuämmelg kirjutas:
icon_lol.gif hea kuulda.. kui pensipõlves kord mängima hakkan, siis tean thumbs_up.gif Praegu igatahes mulle vasta pekki toetuvad klapid ei istu, sest pikema aja kasutamise järel läheb polster higiseks ja see on ebameeldiv. Samas jälle kõrvale toetuv ei suuda piisavalt välishelisid isoleerida (sellest ka küsimus)
mul näiteks paneb vastu lesta toetav kõrvaklapp lestad valutama juba poole tunniga


sama siin, lisaks on, minu arust, kõrvale toetuvatel klapidel väga imelik helipilt. Oskab keegi neid klape millegagi võrrelda kaa? 1k+ ei tahaks päris katsetuse alla ka panna.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 14.01.2008 14:23:57 vasta tsitaadiga

eXism kirjutas:
Aavo, nendel klappidel ei ole drivereid olemasgi (samuti ei ole ka Razer Barracuda HP-1 klappidel neid).


Sain kinnituse ka nüüd Razer'i suppordist tänud, sain targemaks icon_smile.gif

tsitaat:
miks Sa paaniliselt soovid kõrvu klappidesse mahutada (kas välisheli summutamiseks või kardavad lestad külma).


Välisheli summutamiseks ja rohkem mugavust, alguses kui nägin kui väiksed need on siis kohe mõtlesin, et väga ebamugav aga eksisin.

tsitaat:
Nägin Su teemat, kus otsisid klappe ja justnimelt mänguri klappe.
Antud ülevaate puhul (ega ka mainitud teema lõpetuseks) pole Sa aga välja toonud põhjuseid, miks sadade mudelite, tootjate ja hindade seast valik just nendele klappidele langes (nagu ma aru sain, polnud Sa neid isegi elusuuruses enne kodus pakendi avamist näinud).


Nagu ma ennem enda ostuabi teemas ütlesin, oli mul vaja kiiresti mis oleks mänguri oma ja piisavalt hea mikrofoniga. Ja ma sellega ei eksinudki.

tsitaat:
Seetõttu tasukski kõrvaklappe ostes, neid kohapeal kuulata/katsetada kuskil, et ei tuleks üllatusena klappide välimus isegi näiteks.


Razeri tooted on alati nii kavalalt ära pakitud, et katsumine/proovimine on peaaegu võimatu, räägib kes on ostnud 3 Razeri toodet.

tsitaat:
Ja sellest kõrva sisse mahtumisest. Mis siin imelikku on? Enamus korralikud kõrvaklapid võtavad kõrvad enda sisse ja seda puht mugavuse eesmärgil.


Mul on kõik eelmised kõrvaklapid olnud nii suured, et kõrv mahub sisse sellepärast tunduski alguses kohe, et on ebamugav aga ma eksisin.

tsitaat:
sama siin, lisaks on, minu arust, kõrvale toetuvatel klapidel väga imelik helipilt. Oskab keegi neid klape millegagi võrrelda kaa? 1k+ ei tahaks päris katsetuse alla ka panna.


Ega mul neid kõrvaklappe nii palju ei ole aga näiteks sellisest on see peajagu üle mugavusest,heli kvaliteedist, ja mikrofoni kvaliteedist.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 14.01.2008 16:25:44 vasta tsitaadiga

ei lugenudki välja et kas need on siis tavalised stereo klapid? ja kuidas ruumilise heliga toime tuleb( eax, 3d)
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Razer Piranha kõrvaklapid mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.