Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [SEGAMD] Sega Mega Drive lisad/osad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
juurikas-v
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2007




sõnum 02.01.2008 16:19:46 [SEGAMD] Sega Mega Drive lisad/osad vasta tsitaadiga

Kas keegi mind aidata saaks???
Ma leidsin ühe megadrive konsooli juhuslikult.
ma olen kindel et see töötab. probleem on selles et selle juures polnud
pulte,teleka<->mängu juhet ja adapterit. AGA, selle juures oli küll üks mäng: kawasaki(?).
Pilte:
mäng:

konsool:

Kui teil on alljärgnevaid osi:
*pult(e)
*adapterit
*teleka<->mängu juhe
siis tehke "private message"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 02.08.2008 21:08:34 vasta tsitaadiga

Sain endale ühe kena inimese abil Sega Mega Drive 2 See tundub siis olema Jaapani versioon.

Probleem on, et mul pole ühtegi mängu ja enne, kui ma neid kuskilt ostma hakkan, tahaksin kontrollida, kas konsool veel töötab. Niisama tühjalt TV'le järgi pannes ei toimu videoväljundis midagi. Kuna sellel versioonil puudub ka power led, siis on ilma testrita võimatu aru saada, kas asi üldse voolu sai. Kas kellelgi on mulle võimalik laenata, anda või sümboolse hinnaga müüa mingi töötav mäng?


_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juurikas-v
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2007




sõnum 03.08.2008 01:57:52 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
Sain endale ühe kena inimese abil Sega Mega Drive 2 See tundub siis olema Jaapani versioon.

Probleem on, et mul pole ühtegi mängu ja enne, kui ma neid kuskilt ostma hakkan, tahaksin kontrollida, kas konsool veel töötab. Niisama tühjalt TV'le järgi pannes ei toimu videoväljundis midagi. Kuna sellel versioonil puudub ka power led, siis on ilma testrita võimatu aru saada, kas asi üldse voolu sai. Kas kellelgi on mulle võimalik laenata, anda või sümboolse hinnaga müüa mingi töötav mäng?


tervist, kus kohas sa elad, kui sa elad tallinnas ma võiks ju sulle oma kassetti laenata proovimiseks. Ja kas sellel mängul on olemas need juhtmed? kui on siis ma võibolla isegi ostaks selle mängu sult ära. Kui sa otsid kassette siis tükk aega tagasi oli paide tänava uuskasutuskeskuses sega genesise kasette karbiga müüa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [SEGAMD] Sega Mega Drive lisad/osad
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.