Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Nokia N82 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Online

sõnum 23.12.2007 13:31:35 Ülevaade: Nokia N82 vasta tsitaadiga



Olen nüüd umbes nädalakese kasutanud seda telefoni ja mõtlesin oma esimese ülevaate kirja panna.

Alustaks siis sellega, mida karp endas sisaldab:
(Kõik pildid tehtud telefoniga)
Karp:


Laadija:


TV-kaabel:

Selle puhul üllatas mind kõige rohkem, et telekas on telefoni pealt mängitud film täiesti vaadatav, kuigi arvasin, et kvaliteet läheb ekraani suuruse tõttu väga halvaks.

USB-kaabel:

Kiirus kõikide failide transportimisel on vähemalt 2 või rohkemgi kordi kiirem, kui seda oli minu Nokia N80'el.

Micro SD adapter koos 2gb'se mälukaardiga:


Handsfree:


Ja viimaseks hunnik raamatuid ja PcSuite'i cd:


Alustaks siis telefoni välimusega. Enam-vähem kõik lehed, kus midagi selle telefoni kohta kirjas, on põhiline miinus just tema välimus. Ilu on siiski vaataja silmades ja minu silmis on ta väga ilus ja stiilne telefon. Ainult, et ekraani peale jäävad näpujäljed väga kergesti ja neist lahti saab raskelt (ainult prillide puhastuseks mõeldud lapp teeb töö kergelt ära).

Millegipärast on telefoni laadija paigutatud vasakule küljele. Palju parem kui ta oleks ikka traditsiooniliselt all otsas. Segab just kõige rohkem GPS'i kasutades, sest GPS sööb akut päris palju ja pikemat reisi ilma laadimiseta vastu ei pea. Muidu teised asjad vasakul küljel: mälukaardi slot ja USB-kaabli pilu on hästi paigutatud ja ei sega telefoni kasutust. Paremalt küljelt leiab kaamerale vajalikud nupud: zoomimine/helitugevuse nupud, pildistamise nupp, galerii nupp ja kaks kõlarit. Minu jaoks on zoomi nupud natuke liiga telefoni keskele viidud - pildistamise ajal ei ole mugavalt näpu all, aga palju ikka zoomida vaja? Tagakülg on samuti minu jaoks ilusti disainitud - ilusad sikk-sakid jooksed üle terve korpuse.

Käes tundub telefon mugav, hästi ehitatud, tugev ja ilusti tasakaalus.

Räägiks nüüd väheke GPS'ist. GPS'i kiip asub telefoni ülaosas, et paremini sateliite kätte saada ja peab ütlema, et ta leiab neid igast asendist ja igal pool. Olen proovinud nii kodus, koolis, autoga sõites ja ühenduse saab alati kätte maksimaalselt 30'ne sekundiga. Õnnestus ka kohe kõige esimesel päeval GPS proovile panna (kaardid olid ennem Nokia poolt peale installitud) ja Tartus sai ta suurepäraselt hakkama, kõik teed, majad, poed jne olid ilusti peal.

Muusika, mida need kaks kõlarit tekitavad, pole just kõige parem ja valjem. Mõnede laulude ajal (kui stereo on sisse lülitatud) tuleb selline väga imelik, kuidas ma nüüd ütlen, "koriseva kõhu" hääl lisaks tavalisele muusikale. Siiski ei maksa arvata, et muusika jaoks ei sobi see telefon üldse, 3,5mm ühenduse pistik, kuhu käivad kõrvaklapid ja TV-kaabel, tekitab väga korralikku häält läbi kõrvaklappide (isegi nende nirudega, mis kaasas on). Muusikat kuulates on võimalik pleieris vaadata visualiseeringut, mis töötab ilusti muusika rütmis nagu vaja.

Kaamera ongi üks põhjustest, miks ma just selle telefoni kasuks otsustasin, ma ei taha kaasas kanda alati digikat ja kui telefon suudab juba samaväärseid pilte teha, siis miks mitte. Kaamera on 5mpx, autofookus ja võimas xenon flash. Üks näidis Tartu kaubamajast Välk teeb tõesti sellel telefonil imesid, tegin kaks pilti, ühe ilma välguta ja teise välguga täiesti kottpimedas toas:
Et ka nii pimedas toas oleks kaameral, mille järgi ennast fookusesse sättida, on tal üks väike punane tuluke, mis annab piisavalt valgust kaamerale.

Menüüdes liikumine on kiire (võrreldes teiste symbiani telefonidega), vajutad nuppu ja kohe ongi juba midagi ees, ei pea ootama mitut sekundit, ennem kui tuleb uus menüü ette. Samuti läheb telefon üllatavlt kiiresti käima, ~20sekundit (kui mu vana N80'el läks julgelt üle minuti). Kaamera avab ennast kiirest ~2 sekundit, faile sirvides liigub sama kiiresti mälukaardil, kui telefonis, programmide/mängude installimine käib maksimaalselt 10 sekundit jne jne. Telefonil on ka palju vahemälu, mis lubab korraga kuulata muusikat, olla internetis wifiga ja lehekülgede laadimise ajal võid veel vaadata pilte vms ja telefon ei ütle kordagi, "mälu on täis, sulge mõni rakendus".

Aga, selle telefoniga on võimalik ka helistada icon_lol.gif . Helistades on mugav kõlari tugevust muuta paremal küljel olevate zoomimis/helitugevuse nuppudega. Kahjuks olen märganud, et helistades on halvasti ja ebaselgelt kuulda, mida teine räägib. Võib-olla on probleem halvas levis, sest sellst asja pole märganud kõik korrad, kui helistan. Kõneregistrit on samuti mugav lehitseda - ühes kohas on koos vastamata kõned, vastatud kõned, valitud numbrid. Ka nupud on numbrite sisestamiseks üllatavalt väga mugavad ja kergesti leitavad. Suurema näpuga inimesed võivad leida klahvid natuke väikesed ja kokkusurutud, aga mul seda probleemi pole.

Muu
Üks väga huvitav lisa on automaatne ekraani pööramine. Töötab siis nii, kui keerata telefon vasakule küljele, pöörab ka ekraan ennast samamoodi. See ei toimi ainult ootereziimis (pole tegelt vajagi) ja mõnes menüüs. Ta isegi keerab mänge küljele, kuid sellest pole eriti kasu, sest siis juba mängida ebamugav.

Üks uuem vidin, ehk otsimine, leiab ülesse kõik failid nii telefonist kui ka internetist ja seda kõike jälle äärmiselt suure kiirusega.

Lisaks on veel võimalus tõmmata N-Gage'i demo versioone internetist, et siis otsustada, kas ostad selle mängu või ei.

Lõpuks on ka korda tehtud diktofon - kui varasematel symbianitel sai salvestada ainult 1 minuti, siis nüüd on see piiratud vaid telefoni/mälukaardi mälumahuga.

Telefon sisaldab samuti 3D-helinaid. See peaks siis tekitama ruumilise heli tunde, kuid pole ise veel sellest aru saanud (aga põhjus vist ilmselt selles, et selleks läheb vaja mingeid spets helinaid)

Tooks välja ka kõik tähtsamad andmed:

HSDPA / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Size Dimensions 112 x 50.2 x 17.3 mm, 90 cc
Weight 114 g
Display Type TFT, 16M colors
Size 240 x 320 pixels, 2.4 inches
Ringtones Type Polyphonic, Monophonic, True Tones, MP3
Customization Download
Vibration Yes
Memory Phonebook Practically unlimited entries and fields, Photocall
Call records Detailed, max 30 days
Card slot microSD, hot swap, 2 GB card included
- 100 MB internal memory
Data GPRS Class 32, 107 kbps
HSCSD Yes
EDGE Class 32, 296 kbps; DTM Class 11, 177 kbps
3G HSDPA
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g, UPnP technology
Bluetooth Yes, v2.0 with A2DP
Infrared port No
USB Yes, v2.0 microUSB
Features OS Symbian OS 9.2, S60 rel. 3.1
Messaging SMS, MMS, Email, Instant Messaging
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML
Games Downloadable
Colors Silver
Camera 5 MP, 2592 x 1944 pixels, Carl Zeiss optics, autofocus, video(VGA 30fps), xenon flash; secondary CIF videocall camera
- Built-in GPS receiver
- A-GPS function
- Motion sensor (with UI auto-rotate)
- Installed Maps application covering over 100 countries
- Java MIDP 2.0
- MP3/AAC/AAC+/eAAC+/WMA player
- Video player
- 3.5 mm audio output jack
- TV out
- Stereo FM Radio
- Organizer
- Office document viewer
- T9
- Push to talk
- Voice dial/memo
- Built-in handsfree
Battery Standard battery, Li-Ion 1050 mAh (BP-6MT)
Stand-by Up to 225 h
Talk time Up to 4 h 20 min

Lõpetuseks veel
"+"
Ilusad pildid
Kiire menüüdes liikumine
3,5mm pistik
Välimus
Hea ekraan
Korralikult ehitatud
Sellise telefoni kohta odav hind (Tele2 ~7200.-)
Kiire ja täpne GPS

"-"
Halvad kõlarid
Laadimisava halb paigutus

Kui küsimusi, etteheiteid jms andke teada. Loodan, et esimese korra kohta tuli normaalne ülevaade.


viimati muutis striker13 28.12.2007 10:30:59, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
resistor
HV kasutaja
resistor

liitunud: 11.07.2004




sõnum 23.12.2007 14:20:38 vasta tsitaadiga

Väga kobe telefon, aga sellega tehtud pildid tunduvad kuidagi mürased icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004




sõnum 23.12.2007 14:51:45 vasta tsitaadiga

Irw. Ega see fotokas pole.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2007 16:08:35 vasta tsitaadiga

pkwild618 kirjutas:
Irw. Ega see fotokas pole.
nüüd oleks küll juba õige aeg öelda, et selliselt asjalt ootaks natuke paremaid pilte. Ilmselt on hetkel natuke asi ka pildistajas endas...
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 23.12.2007 17:07:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kahjuks olen märganud, et helistades on halvasti ja ebaselgelt kuulda, mida teine räägib.

et tegemist peaks ikka ju telefoniga olema??? pole vist mõtet osta kehva fotokat... see on mõistetav, et telefoniga ei tee korralikku pilti aga telefoniga võiks ikka korralikult rääkida saada icon_wink.gif

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2007 17:29:46 vasta tsitaadiga

Ilu on tõepoolest vaataja silmades, kuid ühinen arvamusega, et tegemist on tõepoolest koleda telefoniga.
Kui telefon suudab teha kõike muud, aga mitte kõne ajal kuularist korrektset heli tekitada, siis... no comments...
Siinkohal ei maini ma poole sõnagagi, missugune arvamus mul Nokia viimaste aastate toodangu suhtes kujunenud on. Tsiteeriks vaid ühe telefonimüüja öeldud sõnu: "Mida kallim Nokia, seda rohkem probleeme".

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Online

sõnum 23.12.2007 17:45:51 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
tsitaat:

Kahjuks olen märganud, et helistades on halvasti ja ebaselgelt kuulda, mida teine räägib.

et tegemist peaks ikka ju telefoniga olema??? pole vist mõtet osta kehva fotokat... see on mõistetav, et telefoniga ei tee korralikku pilti aga telefoniga võiks ikka korralikult rääkida saada icon_wink.gif


ega üldiselt saabki... ma olen seda probleemi märganud just õele helistades, kellel tavaliselt levi pole...

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcung13
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2001




sõnum 23.12.2007 22:24:28 vasta tsitaadiga

Kuidas sellel telefonil aku peab? Omal on n95 8gb, millel peab umbes 3 päeva, vanal n95-l pidas päeva.
Ja need numbri nupud tunduvad jube väikesed olevat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2007 23:10:27 vasta tsitaadiga

http://thenokiablog.com/2007/11/15/video-nokia-n82-versus-nokia-n95-night-photos/

Võimas välk!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 24.12.2007 01:33:40 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
võimas xenon flash


Alguses ei tahtnud uskuda, et selline asi on olemas icon_biggrin.gif Aga peale googeldamist selgus, et on täitsa olemas.

Võtab akut ka palju (nö. xenon flash) ?

Edit: Ei vinge värk, päris hea sahmaka paneb see flash ära, vaatasin just seda videot icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 24.12.2007 01:36:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

striker13 kirjutas:
võimas xenon flash

tsitaat:

Alguses ei tahtnud uskuda, et selline asi on olemas

see on selleks, et kui on kehv kuuldavus siis saad morset teha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Online

sõnum 24.12.2007 10:26:54 vasta tsitaadiga

sonex kirjutas:
striker13 kirjutas:
võimas xenon flash

Võtab akut ka palju (nö. xenon flash) ?


lubatud on mingi 300 pilti flashiga ja aku tühi icon_biggrin.gif

mcung13, aku peab üllatavlt hästi. Teate ikka neid esimesi päevi uue uhke telefoniga icon_lol.gif , mul pidas igatahes sellisele näppimisele 2 päeva vastu.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 24.12.2007 12:40:25 vasta tsitaadiga

Tegelt üks boonus on see ,et ta on väike , N95 on ikka ilge kopakas ju :O
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
b88
HV kasutaja
b88

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2007 13:56:11 Re: Nokia N82 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Kahjuks olen märganud, et helistades on halvasti ja ebaselgelt kuulda, mida teine räägib.

Mul on telefon olnud mõned päevad ja olen sama probleemi tähele pannud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
habe
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2003




sõnum 26.12.2007 12:56:06 vasta tsitaadiga

Hive kirjutas:
Tegelt üks boonus on see ,et ta on väike , N95 on ikka ilge kopakas ju :O


on sul mõlemad olemas et niimoodi väidad? icon_biggrin.gif

välimus on ok, läheb veidi eerikuks ära aga pigem on 'imelikud' ikka muud nokia N-seeria föönid. nupud on minu jaoks veidi pisikesed ja kui kõnekvaliteet on ka puudulik siis oma n95-t (veel) vahetama ei hakka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haze
HV vaatleja
haze

liitunud: 09.09.2007




sõnum 26.12.2007 16:53:10 vasta tsitaadiga

GPS'ist: mis maade kaardid olemas ? ja kus kohast neid juurde võiks saada?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Online

sõnum 26.12.2007 17:26:46 vasta tsitaadiga

haze kirjutas:
GPS'ist: mis maade kaardid olemas ? ja kus kohast neid juurde võiks saada?


olemas on Eesti kindlasti icon_lol.gif rohkem pole uurinud, sest pole kuskile reisinud. Juurde saad http://europe.nokia.com/A4509271 Kõigepealt installi telefoni programm ära, pane korraks käima ja siis jälle kinni. Tõmba maploader ja ühenda telefon massmälu reziimis arvutiga ja installi enda valitud kaart(id) peale.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-z
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2005




sõnum 27.12.2007 07:03:08 vasta tsitaadiga

resistor kirjutas:
Väga kobe telefon, aga sellega tehtud pildid tunduvad kuidagi mürased icon_rolleyes.gif

Irw, nii lihtne on SE fänne ära tunda, alati on esmane reaktsioon üks... Btw, SE Walkman-idel on ka ju veel paremad kõrvaklapid... icon_biggrin.gif
Enywhay, telefon tundub asjalik aga endale ei ostaks, sama raha välja käies oleks nokia-lt midagi asjalikumat võtta, see telefon tundub lihtsalt liiga tilulilu, täis topitud funksioone mida sa tegelikult ei vaja...

_________________
Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bratac
HV kasutaja


liitunud: 17.12.2001




sõnum 27.12.2007 13:54:36 vasta tsitaadiga

striker13, ütlesid, et sul oli enne N80. Kas pea poole vähem piksleid ekraanil (N80: 352x416 vs. N82: 240x320) on häiriv või mitte?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2007 14:17:59 vasta tsitaadiga

Bratac, võin omast käest öelda, et ei ole häiriv icon_wink.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Online

sõnum 27.12.2007 14:59:56 vasta tsitaadiga

Bratac kirjutas:
striker13, ütlesid, et sul oli enne N80. Kas pea poole vähem piksleid ekraanil (N80: 352x416 vs. N82: 240x320) on häiriv või mitte?


n80 oli ülepingutatud oma pikslitega. see praegune 240x320 on täpselt paras sellisele ekraanile. Kui ekraan oleks selline nagu N95 8gb'sel, siis oleks vast 352x426 õigustatud.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bratac
HV kasutaja


liitunud: 17.12.2001




sõnum 27.12.2007 16:01:20 vasta tsitaadiga

Sellepärast küsisin, et mul üks nõue telefonile on, et saab tee peal Putty't kasutada, et serverit terminali läbi mobiilselt hallata...
Mu sõber ostis mingi 6000 seeria Symbianiga Nokia ja selle 320x240 ekraanil oli terminal ikka väga vilets ja loetamatu.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 28.12.2007 01:13:39 Re: Nokia N82 vasta tsitaadiga

b88 kirjutas:
striker13 kirjutas:
Kahjuks olen märganud, et helistades on halvasti ja ebaselgelt kuulda, mida teine räägib.

Mul on telefon olnud mõned päevad ja olen sama probleemi tähele pannud.

Ma ise ka juba nädal aega selle telefoni uhke omanik ja julgen täiesti vabalt teile vastu vaielda, sest mul pole kordagi heli kuuldavuse vms jamasid tekkinud. Kõik on alati väga selgelt kuulda... mul veel helitugevust alla 1/3 sätitud ja kui kõvemaks sättiga, läheb vestluskaaslase hääl liigagi tugevaks. Ma arvan et asi on pigem teie operaatorite levikvaliteedis, kui telefoni omas.
Ja kaamera koha pealt seda, et üsna palju loeb see mürakogus pildistajast endast... mul isiklikult on seda müra tekkinud ainult halvast/mitte valgustatud kohtades ja piisava valgusega situatsioonides müra kui sellist pildile ei teki.

Ja nüüd su ülevaatest, mis oli tegelikult üsna hea thumbs_up.gif aga üks koht võib jääda veidi arusaamatuks:
"Telefoni kohta odav hind (Tele2 ~7200.-) " - ma oletan, et ma sain õigesti aru ja sa mõtlesid selle lausega seda, et võrreldes teiste kauplustega on Tele2´s Nokia N82´e hind odav. Või on sul tõesti raha jalaga segada, et ka 7.2 kilo maksvad föönid(üldiselt) sulle odavad on icon_biggrin.gif

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Online

sõnum 28.12.2007 10:30:37 Re: Nokia N82 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
b88 kirjutas:
striker13 kirjutas:
Kahjuks olen märganud, et helistades on halvasti ja ebaselgelt kuulda, mida teine räägib.

Mul on telefon olnud mõned päevad ja olen sama probleemi tähele pannud.

Ma ise ka juba nädal aega selle telefoni uhke omanik ja julgen täiesti vabalt teile vastu vaielda, sest mul pole kordagi heli kuuldavuse vms jamasid tekkinud. Kõik on alati väga selgelt kuulda... mul veel helitugevust alla 1/3 sätitud ja kui kõvemaks sättiga, läheb vestluskaaslase hääl liigagi tugevaks. Ma arvan et asi on pigem teie operaatorite levikvaliteedis, kui telefoni omas.
Ja kaamera koha pealt seda, et üsna palju loeb see mürakogus pildistajast endast... mul isiklikult on seda müra tekkinud ainult halvast/mitte valgustatud kohtades ja piisava valgusega situatsioonides müra kui sellist pildile ei teki.

Ja nüüd su ülevaatest, mis oli tegelikult üsna hea thumbs_up.gif aga üks koht võib jääda veidi arusaamatuks:
"Telefoni kohta odav hind (Tele2 ~7200.-) " - ma oletan, et ma sain õigesti aru ja sa mõtlesid selle lausega seda, et võrreldes teiste kauplustega on Tele2´s Nokia N82´e hind odav. Või on sul tõesti raha jalaga segada, et ka 7.2 kilo maksvad föönid(üldiselt) sulle odavad on icon_biggrin.gif


esimese poole kohta, et kahtlustasin ise ka levi.

Teise poole kohta, et sellise telefoni kohta on 7200 odav (n95 kui välja tuli oli tele2'sgi üle 10k)

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 28.12.2007 13:51:58 vasta tsitaadiga

striker13, üks märge veel... näiteks mu isendil ei olnud Eesti kaarti mälukaardil peal, pidin ise läbi Nokia Map Loaderi tirima ja installima, siis võttis GPS alles kaardi ette.
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Nokia N82 mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.