Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech VX Revolution ehk hiir sülearvutile märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 28.11.2007 11:20:22 vasta tsitaadiga

Ei, ei, mulle üldse ei meeldi, kui mingi lisaprogramm avaneb, kui windowsi avan. Pealegi, ma mäletan, et kuu aega tagasi proovisin seda setpointi ja see ajas jällegi ühed teised nupud sassi. Oskab keeegi öelda, kust selle peniga otsingu programmi saaks välja lülitada. Registrist vm. Ma ei kasuta seda nii kui nii... loll peni icon_smile.gif

Hiiri on mul varem palju olnud. Äkki on sulle sattunud praak vm icon_neutral.gif kas sa mujal oled proovinud, peale oma kodu, või kuskil tööl olles vm icon_question.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2007 12:17:57 vasta tsitaadiga

... ma olen praeguseks seda juba väga paljudes kohtades proovinud ega ma hiirt siis seisma ei ostnud icon_smile.gif ja skipimine polegi probleemiks, kui SetPointi kaudu tundlikust ei reguleeri. Tundub, et kui arvutil mitu Logitech'i hiirt järel, siis vahest nagu ajaks SetPoint sassi kuidas, mida ja kui palju reguleerima peab ja siis hakkab skip'ima. Uimane on aga nii või naa ja liikuma hakkamise lag kah endiselt häirib. Vaevalt, et tegemist vigase isendiga, kuna ka MX1000 tundub mulle samuti uimane, nagu ma eelnevalt mainisin, kuigi MX1000 -l nii märgatavat liikuma hakkamise lag 'i ei taju. Hiiri olen kasutanud ikka üsna laias ampluaas, omaaegne mänguri haigus, et ei saanud enne rahu, kui olin pea kõik populaarseimad hiired, mis siinmail saada, ära proovinud, FPS -ides on mugav ja hea tunnetusega hiir ikka ülitähtis icon_wink.gif loomulikult ei oodanudki ma VX -st mängurihiirega sarnast tulemust, kuid siiski natuke rohkemat, kui see hiir tegelikult pakkuda suudab ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 29.11.2007 08:19:14 vasta tsitaadiga

ise kasutan ka vx revolutioni hiirt juba oktoobri kuu algusest ja olen väga rahul thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 29.11.2007 23:09:29 vasta tsitaadiga

mul oli ka see hiir, samuti skippis ja oli uimane, päris õudne kui isegi kõige odavam rulli ja juhtmega hiir sellisele hinnahiiglasele silmad ette teeb.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AnnaAbi
HV kasutaja
AnnaAbi

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2007 11:57:11 Re: Logitech VX Revolution ehk hiir sülearvutile. vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Mida võiks rullikule ette heita on ehk vaid keskmise nupu vajutuse jäikus, mis teeb selle kasutamise natuke ebamugavamaks

Endale sai soetatud MX620 ja ka ainuke asi, mis esialgu häirivana tundus võrreldes teiste hiirtega on rulliku vajutuse jäikus. Kuidagi väga harjumatult jäigalt käib see ikka.
AutoCad'i ja Firefoxi pikemalt kasutades väsib näpp lausa ära. Õnneks sai AutoCad'i tarbeks seadistada sama funktsiooni teostama hiire otsingu nupu.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 11.12.2007 19:02:13 vasta tsitaadiga

Endal l2ks selle hiirega just suht nihu.

Nimelt läppar kukkus maha niimodi et ta murdis selle usb ressiiveri ära :S

Keegi teab kust uut vms võimalik osta/saada oleks kui üldse on.

Sest muidu läheb see raha kõik täielikult vasta taevast. icon_confused.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 11.12.2007 19:39:18 vasta tsitaadiga

mul see kuradi ressiiver laguneb ;D siiani veel küll töötab, loodan et midagi päris ära ei sure.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vilkus
HV kasutaja


liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2007 10:24:40 vasta tsitaadiga

Mul sama probleem. Oskasin selle USB vidina ära murda. Oskab keegi ütelda, et kas seda USB ressiivrit saaks millegagi asendada või kusagilt osta? Või on kogu hiir selle tõttu prügimäe kaup?
_________________
Parem olla pahane ja tusane kui tuhane ja pasane.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 29.12.2007 21:53:41 vasta tsitaadiga

Huvitav, tõstsin hiire kõrva juurde ja kuulen hiire seest mingit vilinat icon_eek.gif . kellelgi veel selline jama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighter
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2002




sõnum 31.12.2007 16:40:45 vasta tsitaadiga

physics kirjutas:
Huvitav, tõstsin hiire kõrva juurde ja kuulen hiire seest mingit vilinat icon_eek.gif . kellelgi veel selline jama?


Varem pidasin hiirt vaikseks, aga nüüd kus sa seda mainid, siis kõrva äärde tõstes on vilin tõepoolest olemas. Tõsi, eemalt seda ei kuule. Pärineb wireless saatjast vast.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.12.2007 18:19:55 vasta tsitaadiga

lighter kirjutas:
physics kirjutas:
Huvitav, tõstsin hiire kõrva juurde ja kuulen hiire seest mingit vilinat icon_eek.gif . kellelgi veel selline jama?


Varem pidasin hiirt vaikseks, aga nüüd kus sa seda mainid, siis kõrva äärde tõstes on vilin tõepoolest olemas. Tõsi, eemalt seda ei kuule. Pärineb wireless saatjast vast.
no kui kõrv vastu panna, siis jah kuuleb, 5cm kauguselt juba ei kuule
mul aga teeb wireless hiir siis häält kui tal põhja all olev led põlema hakkab (ehk siis ta ei näe aluspinda enda all)
niipea kui midagi silmale ette panna jääb vait
peale teatud aega kui ta loobub pinnase otsimisest enda all jääb samuti hiir vait (ehk siis niipea kui põhja all olev led kustub)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 06.01.2008 00:51:15 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
ei toiminud korralikult vasak hiirevajutus ja kursor hüples. Tõin receiveri pikendusega laua peale ja probleem lahenes.


Lihtsam vist juhtmega hiir osta kui juhtmeta hiirele juhtmeid lisada icon_eek.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 06.01.2008 02:36:44 vasta tsitaadiga

ega ma seda juhet hiirele külge toppinud. icon_smile.gif Mul asub arvuti korpus laua külje taga ja sinna taha ühendatud receiver jamas.
usb pikendus oli niikuinii olemas, nüüd asub hiire receiver laua peal monitori taga ja ei sega mind kuidagi... Juhtmeta hiirega on ikka VÄGA mugav. Voodis lebades toimib näiteks ka digiTV puldina (VLC), väga luks!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 30.01.2008 09:54:16 vasta tsitaadiga

sai ka siis selline asi ostetud ja väga rahul ostuga, mugav ja sobib käele hästi icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vilkus
HV kasutaja


liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2008 10:08:46 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi hiir ise piixu ei ole läinud? Ma hea meelega ostaks ressiiveri ära. Sai küll natu valesse teemasse post, aga uut ostuteemat ei ole vast kah mõtet teha.
_________________
Parem olla pahane ja tusane kui tuhane ja pasane.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.01.2008 11:12:27 vasta tsitaadiga

Vilkus kirjutas:
Ega kellelgi hiir ise piixu ei ole läinud? Ma hea meelega ostaks ressiiveri ära. Sai küll natu valesse teemasse post, aga uut ostuteemat ei ole vast kah mõtet teha.
kuna tegu pole BT hiirega, siis ei saa saatjat vahetada
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vilkus
HV kasutaja


liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2008 11:15:17 vasta tsitaadiga

Kui ma õieti aru sain, siis võib ressiiveri purunemise tõttu kogu hiire minema visata???
_________________
Parem olla pahane ja tusane kui tuhane ja pasane.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.01.2008 14:01:37 vasta tsitaadiga

Vilkus kirjutas:
Kui ma õieti aru sain, siis võib ressiiveri purunemise tõttu kogu hiire minema visata???
jah kui sa just ei suuda kuidagi ümber progeda hiirt icon_biggrin.gif
seepärast lasebki logitech garantiist uue saamiseks kas endale saatja saata või purustada
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2008 09:04:09 vasta tsitaadiga

Nüüdseks ka nädalake seda hiirt kasutanud. Mugav, kõik vajalikud nupud olemas aga fps-de mängimiseks on uimane, eks see ole enamus juhtmeta rottide viga.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 183
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2008 21:02:44 vasta tsitaadiga

Jah see hiir hakib jne.aga sai siin m6niaeg tagasi tuvastatud et kui usbi otsikul on silmside hiirega ei ole mitte mingit probleemi.kordagi pole hakkinud.seni kasutasin kasti tagumisi usb sisendeid.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2009 10:26:24 vasta tsitaadiga

... nii kauaks siis seda hiirt, eile kustus lihtsalt ära. Esialgu arvasin, et patarei sai tühjaks aga ei, ka uus ja värske patarei enam hiirt elule ei turgutanud ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2009 12:59:07 vasta tsitaadiga

Seni 13 kuud korralikult töötanud, mingit kulumist va. jalad ei tähelda.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 183
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2009 14:30:57 vasta tsitaadiga

... piinlik kohe tunnistada aga hiir töötab jälle icon_redface.gif täna hakkasin uurima ja tuleb välja, et tegemist selle hiire tüüpveaga, hiirel on ühe toitmejuhtme pikkusega liialt koonerdatud ja kui tihti patareisid vahetada, siis patareipesa liigub ja võib üsna tõenäoliselt ka selle juhtme joodise ära lõhkuda sest juhe ei anna järgi, mis minu hiire puhul juhtuski. Seega, jootekolb sooja ja jootsin juhtmele pisikese silla, et natuke liikumisruumi kah oleks ja kogu looming, hiir töötab jälle nagu uus icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.08.2009 15:30:00 vasta tsitaadiga

ostsin ka selle hiire endale mingi veebruaris kuna tahtsin ilma juhtmeta hiirt ja ei leidnud siis midagi paremat mis oleks käe sees n.ö mugav ja hea .... ok see selleks praegu hiir töötab korralikult maha kukkunud ega midagi ei ole ...kasutan ainult seda hiirt lauaarvutil icon_biggrin.gif et ma ei arvanud et see hiir on mõeldud vist rohkem läpakatele ... praegu on selline asi et hiire nool jääb mingi aeg nagu seisma et nagu ei liigu edasi nagu hästi korraks... oskab keegi öelda milles viga võib olla ?.. või pole äkki pind liiga sile ja puhas ? mingi natuke aegund hiirematt on ka all ... icon_biggrin.gif armastan mängida ka vahest et kuidagi uimane on ka vahest et pole vast kõige õigem hiir mängimiseks vist ? mõtlen praegu selle roccat kone peale aga ei oska sellest midagi arvata siin pole nagu teemat ka selle kohta ,pole nagu kuskil reaalselt müügis ka näinud et proovida .... ok sry ot sattusin hoogu icon_redface.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2009 15:54:55 vasta tsitaadiga

Korralik hiir oma raha eest, praegu saab selle hiire juba 499.- eest.
Kommentaarid: 371 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech VX Revolution ehk hiir sülearvutile mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.