Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech VX Revolution ehk hiir sülearvutile märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2007 21:12:55 Ülevaade: Logitech VX Revolution ehk hiir sülearvutile vasta tsitaadiga

link :: Logitech VX Revolution Hinnavaatluses


Olen aegade algusest peale olnud juhtmega hiirte austaja ja vaadanud kõõrdi igasugu juhtmeta isendeid, sest ükski neist, olenemata ilusast reklaamist, pole suutnud ennast minu jaoks tõestada kasutamiskõlbliku seadmena. Nüüd võiks muidugi küsida, et miks siis juhtmeta VX Revolution ? Vastus lihtne, kuna olen suutnud kahe lapatsi hiire juhtmed nö. ära realiseerida, siis sai mõõt täis ja otsustasin riskida. Idee poolest oleks võinud osta ka mõne Bluetooth hiire, kuid lihtsa paigaldamise ja võimalikult universaalse kasutamisvõimaluse huvides otsustasin siiski tavalise raadiohiire kasuks.

Olin teadlik, et hiire tundlikus on küllaltki uimane, ei osanud aga arvatagi, et see on lisaks ka veel ebaühtlane. Hiir liigub nagu nö. kergelt skip'ides ja täpse töö tegemine on üsna vaevaline ehk kui tahta hiire asukohta vähesel määral korrigeerida, siis saab see olema üsna ebameeldiv toiming. Lisaks ei toimi nii hästi suvalistel pindadel, nagu 2 eelmist optilist juhtmega hiirt, millele polnud probleemiks kasvõi ebaühtlane tekiriie, voodil lebotades. Isegi ekstra korralikul hiirematil ei ole liikumine ühtlane, proovinud olen kõikvõimalikke matte nii erinevast materjalist, kui ka värvist ja tulemus on üsna ühtlaselt vilest igal pool. Isegi kui hetkeks tundub, et nüüd vist leidsin selle õige pinna, siis tarvitseb vaid proovida G1 juhtmega hiirt ja illusioon kaob, nagu poleks olnudki. Olen proovinud draivereid vahetada, SetPointi konfida, erinevaid isenokitsejate poolt loodud fix'e, kuid piisavalt rahuldavat tulemust pole miski pakkunud. Isegi niisama lehitsejaga mööda laia võrku surfates, hakkab uimasus ja skip'iv reageerimine liigutamisele, kohati häirima ehk tegemist on tõepoolest pigem edeva alternatiiviga tavahiirele, kui tõsiseltvõetava juhtseadmega. Seega neile, kes otsivad hiirt, millega saaks ka natuke tööd teha ja töö eeldab samaaegselt nii kiiret ja sujuvat liikumist kui ka täpset nokitsemist pisidetailide kallal, need võivad siinkohal lugemise lõpetada ja selle hiire peast välja visata !

Järgmiseks vaatleks hiire kuju ja välimust, mis esmapilgul võivad tunduda oma ergonoomia ja esteetilise ilu poolest väga ahvatlevad aspektid selle hiire valikul. Ilu peitub muidugi vaatajate silmis, kuid ma usun, et enamik lugejaist on päri, et tegemist tõelise disainikommiga Logitechi hiirevalikus. Need kurvid, sopid, õnarused, värvilahendus teevad sellest kui kunstiteose iseenesest ja hiir mõjub, olenemata väiksusest, väga soliidselt. Esimest korda hiirest kinni haarates, tekkis minus kaks emotsiooni - esmalt meeldiva emotsioonina hiire kaal ja teisalt kerge ebalus, kuna ei saa kohe aru, kuidas täpselt hiirt käes peaks hoidma. Hiire kuju tundub eeldavat, et haarama peaks seda kui kätt toetavat hiirt, millele saad terve käelaba peale asetada, kuid siis märkad ehmatusega, et hiire rullik on kuidagi liiga taga ja tood automaatselt käe tagasi nii, et hiirt hoiavad ainult sõrmed. Samas, niimoodi kaotab hiir nagu midagi olulist ehk oodatud mugavus, taandub tagasi ehk vaid keskmisest lapatsihiirest natuke parema hiire tasemele. Mina, nagu ilmselt ka paljud teised, kes selle hiire valisid, tegid seda lootses leida hiirest toekamat juhtseadet, kui need kõige väiksemad lapatsihiired. Kahjuks selle hiire kuju iseärasused ei toeata neid lootusi. Hiir pole iseenesest küll kaugeltki väga väike, kuid selle kuju käe all, jätab mulje, et see peaks olema siiski suurem ja loodetud suuruse/ergonoomia potentsiaal, läheb suuresti kaotsi. Seega, seda hiirt ei tasu osta ootuses leida standardsuuruses lauaarvuti hiirega samaväärset mugavust, samas kui välimus, õigustab siiski iga välja käidud krooni sendipealt.



Juhul, kui olete eelnevalt mainutud puudustest hoolimata otsustanud ülevaate lugemist jätkata, siis räägiks nüüd hiire nuppudest. Minu üllatuseks ei olegi nende kohta nii palju negatiivset rääkida, kui oleks arvanud. Alustaks eksklusiivseimast nupust hiirel ehk rullikust, mis liigub kokku tervelt 5 suunas - paremale/vasakule klikk, edasi/tagasi kerimine ja keskmise vajutatava nupuna. Rullik iseenesest, mõjub kindlalt ja mettallist ratas, kaetud kummist materjaliga, nakkub kenasti ja tundub sõrme all mõnusalt toekas. Rattast saab, hiire põhja alt reguleeritava nupu abiga, panna liikuma kas tavapäraselt, väikeste nö. nõksudega või täiesti vabalt, ilma igasugu tuntava takistuseta. Milleks see hea, on tootja juba piisavalt reklaaminud ja eks igaüks ise otsustab, kuidas see talle kasulik võib olla. Mina isiklikult seda enda jaoks eriliselt oluliseks väärtuseks ei pea ja rullik on pidevalt tavapärase rulliku režiimis. Mida võiks rullikule ette heita on ehk vaid keskmise nupu vajutuse jäikus, mis teeb selle kasutamise natuke ebamugavamaks, kuid siiski ka mitte nii lootusetult nagu n. G5, G7 ja MX1000 puhul.
Mõne jaoks võib see ehk üllatusena tulla, kuid rulliku järel, paneks mina märkimisväärsuse alusel teisele kohale zoom nupu. Esialgu valdas mind selle nupu osas üsna tugev eelarvamus, kui täiesti kasutust nupust. Kasutamise käigus tuli aga üllatusega tõdeda, et see nupp leidis üsna rohkel rakendust suurendamaks ja vähendamaks pilte, teksti, tabeleid vms. Praegu ei suuda ära imestada, miks pole kellelegi varem pähe tulnud sellist nuppu hiirele külge pookida, see on ju suisa geniaalne ja ütlematult mugav lahendus.
Muude nuppude osas midagi väga erilist välja tuua ei ole, vasak ja parem klikk toimivad hästi, näpud istuvad kenasti nuppude õnarustesse ja oleneb, kuidas hiirest kinni hoida, pole ka külgmiste nuppude vajutamine erilist näpuosavust vajav. Hiire turjal asub veel ka otsingu nupp, kuid selle otstarbekust pole ma enda jaoks veel avastanud. Mitte sellepärast, et otsing minujaoks väheoluline funktsioon oleks, kuid see konkreetne koht on natuke harjumatu misiganes funktsiooni kasutamiseks ...

Hiirt toetav funktsionaalsus on hästi läbimõeldud ja vist ainuke aspekt, millele kohta võib vaid kõike kiitvat öelda. Toidet pakub kõigest 1 AA patarei või aku ja praegusel hetkel tundub, et sellest piisab hiirele ikka kauaks-kauaks. RF-USB ressiiver reageerib piisavalt kaugelt, et see peaks rahuldama iga kasutaja vajadused. Ressiiveri jaoks on hiire kõhus eraldi panipaik, mis neelab selle täielikult ega jäta midagi välja tolknema. Sedaviisi pole vaja karta, et see kotis kuhugi takerduks, küljest tuleks ja ära kaoks. Kätte saab selle lihtsalt, vaid üks kerge nupuvajutus nupule põhja all. Lisaks lülitab hiir ennast ise automaatselt välja, kui vidin hiire kõhtu pista, seega pole ka hirmu, et unustades hiire tööle, see kotis liikudes patarei tühjaks imeb. Muidugi on hiire kõhu all olemas ka eraldi välja lülitamise nupp juhuks, kui patarei laetuse säilitamine, peaks olema mingil põhjusel eriti kriitilise tähtsusega. Samal eesmärgil on vist ka ära kaotatud pidevalt sirav aku indikaator ja see elustub mõneks sekundiks ainult hiire sisse lülitamisel või kui hetkeliselt välja lülitamise nuppu vajutada.



Hiire tarkvara peaks olema ilmselt paljudele tuttav, kes on kunagi mõnda Logitechi seadet kasutanud ehk SetPoint oma tuntud ... khmm, headuses. Igal juhul, saab seal hiir, selle võimete piires, vajalikul määral seadistatud küll ehk kui vaja hiire tundlikust, nuppude funktsionaalsust muuta või profiile seada, siis võimalused on igal-juhul olemas.



Kokkuvõttes võib öelda, et välimuselt võiks paigutada hiire Logitechi tippude hulka, kuid kahjuks on funktsioonide koosluse praktiline väärtus jäänud paljuski disainerite unelmatesse. Tehniline teostus ja natuke ka disain on alt vedanud ja seda näitab üsna ilmselt ka hind, mis on varasemaga võrreldes, ikka üsna palju järele andnud ja paigutanud hiire pigem keskklassi, kui tipu lähedale. Kahjuks paigutaks mina hiire liikumise tundlikuse/sujuvuse poolest veel natuke madalamale, kui seda hind on teinud ...

_________________


viimati muutis DigeBeni 26.11.2007 13:11:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 25.11.2007 23:22:19 VX Nano vasta tsitaadiga

Ise otsustasin Vx Nano kasuks, kuna Revolutionit ei olnud hetkel poes saada.
Ja sinu ülevaade vaid kinnitab ,et vedas.



Tal on kõik sinu poolt nimetatud revo plussid: zoom nupp, kõhtu käiv ressiiver jne '+ mina ei ole tähele pannud kursori skippimist ja olen suhteliselt hakkama saanud temaga ka pehmemate pindade peal nagu madrats või tekk vms.
Aga äksit on asi softis? Mina ei installinud midagi ja kõik töötab nii nagu peab( vähemalt ma arvan icon_rolleyes.gif)

Ja ikka väga suureks plussiks peaks pidama maailma väiksemat ressiiverid. Endal istub see koguaeg laptopi taga. Kuna vaid millimeeter ulatub usb august välja siis ei sega see mitte kuidagi.

Juba pildi pealt näha,et ta veel väiksem, kuid leian ,et see pluss kuna kätte tervet peopesa hiirele toetada ei saa ka revo puhul.

Rullik on tal samasugune metallik ja kummiga kaetud , kuid väga mugavalt saab "mode" takistusega ja takistuseta vahetada vaid vajutades tugevamalt rullikule endale!

Ainukene miinus revo ees oleks siis nii sada krooni suurem hind, kuid leian ,et see vahe on seda väärt(kui juba nii kallist hiirt laptopile osta)

Võib lisa lugeda:
http://www.digi.ee/node/4875
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2007 03:14:28 vasta tsitaadiga

Sellest hetkest peale kui ma esimest korda MX Revolutioni proovisin tunduvad kõik teised sülearvutihiired päris kohutavad icon_smile.gif
Muide minu käe jaoks on Revolution mugavam kui Nano, vastuvõtja suurus on Nanol muidugi super.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Online

sõnum 26.11.2007 10:09:42 vasta tsitaadiga

Muideks, G9 puhul tekitas ka alguses Setpoint millegi pärast ebaühtlast liikumist ja kui Setpoint sulgeda, muutus kõik jälle sujuvaks. Ma ei mäleta mida ma näppisin, aga igatahes nüüd on korras... Sul see "Enhance pointer precision" ikka maas?
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2007 10:46:04 vasta tsitaadiga

... SetPoint iseenesest, veel midagi halba ei tee, kuid kui tundlikust windooza seadetes võimaldavast kõrgemaks tõsta, vaat siia hakkab möll pihta ja lahti ei saa ka tundlikust alandades. Samas, kui tundlikust reguleerida windooza seadetest ja jätta SetPoint ainult nuppude seadistamiseks, jääb kursori liikumine siiski normaalsuse piiresse ehk on küll endiselt uimane ja liikumise algust nagu ei tabaks sensor alati hästi ära, kuid siiski kasutatav. Samas on muidugi võimalik, et mina, kui kunagine mängur, panen lihtsalt uimasust ja muid sääraseid kõrvalnähtusi natuke rohkem tähele, kui keskmine arvutikasutaja, kes teeb hiirega vaid kõike elementaarset aga ma julgen selles kergelt kahelda icon_rolleyes.gif

... tegelikult, kui päris aus olla, siis esmalt sihtisingi VX Nano, kuid nagu ülevaates kirjutasin, lootsin VX Revolutionist natuke toekamat hiirt sest väga tihti tuleb lapatsi taga veeta rohkem aega, kui vaid korraks ja siis oleks hiire toekus abiks. Praeguse kogemuse najal otsustades, oleks ilmselt tõepoolest Nano paslikum valik olnud, kuna loodetud tuge Revolution siiski ei paku ja päris täismõõdus hiirt kah ei tahaks ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007




sõnum 26.11.2007 10:48:02 vasta tsitaadiga

Aru ma ei saa neist hiirtest.

Ei ole kunagi ostnud juhtmeta hiirt ja ei kavatse ka.

Ja mis vahe on läpaka hiirel ja tava juhtmeta hiirel? icon_biggrin.gif

Nii palju, kui mina neid näinud ja kasutanud olen, siis läpaka omad on väiksemad, ebamugavamad ja kallimad.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.11.2007 10:49:51 vasta tsitaadiga

läpaka hiir on väiksem kui tavaline
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2007 10:58:01 vasta tsitaadiga

... jah-ja see pole sugugi väheoluline argument, kui lapatsit igapäevaselt kasutada, siis tekib igasugu lapatsiga seotud kola lapatsi kotti nii palju, et iga ruumi/kaaluühik on lõpuks arvel ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriitik
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2006




sõnum 26.11.2007 12:05:35 vasta tsitaadiga

Endal kah sama isend kasutusel ja ei ole samuti rahul sellega, et hiir hakkab mööda ekraani pendeldama kui nt riide peal kasutada. Lisaks millegi pärast tuleb aegajalt vasaku klahvi klikki korrata, sest esimene kord ei toimi. Ei ole just väga õnnestunud isend Logitechi pagasis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighter
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2002




sõnum 26.11.2007 13:13:42 vasta tsitaadiga

Olen ka ylevaatega suht n6us. Mugavus ei kannata ikka mitte mingit kriitikat, k6ige algelisem tavahiir tundub ka parem.
Samas tundlikkus on minule v2hemalt piisav, keskmisest optilisest hiirest yle. M2ngida pole küll proovinud, kuid k6ik muu saab tehtud.

Aku on jah, fantastiline. Kuskil 3 n2dalat olnud, n2itab et 79 p2eva veel j2rel. Zoom on teine kift featuur, mis ka minul on oodatust rohkem kasutust saanud. Keskmise itimehe silmadele ikka v2ga abiks.

Muide, ega keegi ei tea, kuidas seda Google nuppu saaks selekteerivaks teha?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xlammer
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2004




sõnum 26.11.2007 13:24:45 vasta tsitaadiga

Ise kasutan antud hiire suuremat venda MX Revolutionit, aga kuna naisel oli läpakas ja ta nii suurt hiirt ei tahtnud, siis sai temale VX muretsetud. Vahel kui enda oma poole WoW'i mängimise pealt tühjaks saab, siis olen VX kiiresti külge ühendanud ja ei ole küll erilist hüplemist vms. ebaühtlast liikumist märganud. Ainuke kala on siis, kui selle receiveri junni pistan mitte laua peal olevasse usb-piikendusse, mis hiire lähedal vaid laua alla arvuti taha, siis on hiire ja receiveri vaheline signaal kuidagi nõrk ja pointer hakkab vahest hüplema või jääb nagu kinni korraks, ehk siit tuleneb ka teie poolt kirjeldatud viga, et hiir vajab saatjaga lühikese maa peal otsenähtavust.
Kuju osas pean suht nõustuma, samas hiir ka üksjagu väiksem suuremast vennast nii ei saagi päris sama mugavust loota.
Üldiselt kui signaal alt ei vea, siis ise hindaks ikka üle keskmise tulemusega.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 26.11.2007 16:36:59 vasta tsitaadiga

Minule sobib kätte üsna hästi, aga täheldasin samamoodi selle receiveri kauguse mõju hiire tööle. Kui receiver laua all arvuti taga oli, siis ei toiminud korralikult vasak hiirevajutus ja kursor hüples. Tõin receiveri pikendusega laua peale ja probleem lahenes.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2007 16:57:29 vasta tsitaadiga

... noh, see üsna loogiline, et lauaarvuti metallist korpuse taha jäädes, varjab korpus üsna tugevalt RF signaali, seega oleks lauaarvuti puhul igati mõistlik kasutada korpuse esipaneeli pesi või tuua USB-HUB -i abiga suisa lauale välja ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 26.11.2007 23:13:33 vasta tsitaadiga

DigeBeni, imelik. Endal on VX-Nano ja kõik tipp-topp. Olen ka VX-Revolutioni kasutanud ning sellega Samuti tipp-topp. Valisin nano vaid reciveri suuruse pärast. Ehk on sul natukene vigane pruut (hiir)?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 26.11.2007 23:21:32 vasta tsitaadiga

Ise kasutan sama-hiirt lauaarvutiga
endal oli sama mure selle saatjaga et pidi võimalikult lähestikku olema hiirega
nüüd sai uus korpus muretsetud millel ees usb augud ja nüüd töötab ilusti thumbs_up.gif
mingi driveri jama ka mul, et lasen logitechi driverid peale siis siis scroll wheel käib väga aeglaselt, olen ka sealt menüüst max. peale pannud ikka ei midagi..
sai need driverid maha lasutd siis scroll wheel töötab väga normaalselt
aga muidu väga hea hiir

_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazy
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2007




sõnum 27.11.2007 00:01:55 vasta tsitaadiga

kasutan vx revot aasta algusest, olen väga rahul. kuigi jah, otsenähtavuseta ei tasu 9 m lootagi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV veteran
leits

liitunud: 28.07.2004




sõnum 27.11.2007 11:21:50 vasta tsitaadiga

Ise ostsin eelmine nädal endale revolutioni, senimmani rahul
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.11.2007 15:50:19 vasta tsitaadiga

kasutan V450 Laser Cordlessi.
Hiir ise istub mõnusalt käes ja külgedel olevad kummipinnad on mõnusad.
Sellega plussid ka lõppevad, Setpointi võtsin maha kuna siis hangus hiir ka XPs, mängudes hiir hangub.
Kuna Setpointi pole peal siis täpsus vist sama mis vanal rullikuga hiirel...

Olen väga pettunud kuna hiir maksis pea 700 krooni.
Viiks kohe poodi tagasi kui nad võtaks vastu, aga ma ei viitsi kemplema minna
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirte
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2007




sõnum 27.11.2007 16:10:27 vasta tsitaadiga

Mul seniajani kasutuses Logitech MX700, hiir ise töötab siiani väga, väga hästi, ka akud peavad veel vastu, kuigi nende mahutavus pole enam päris see mis nii viis aastat tagasi, kui toona see 'uudismudel' ostetud sai. Ainus probleem, et laadida tuleb käsitsi - akud välja ja eraldi laadijasse, kuna hiire enda klemmid enam laadimisalusega ei ühendu.
Muidu aga olen meeldivalt üllatunud, et mx700 siiani veel töötab. Ühtki lägi-hangumise-hüppamise vms probleemi pole kunagi olnud, töö sujuv ja täpne icon_razz.gif icon_smile.gif ja konkreetselt minu käele sobib tolle hiire ergonoomika ka hästi, MX revolution oleks nt liialt suur.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 27.11.2007 16:43:05 vasta tsitaadiga

Suur tänu pädeva ning informatiivse tootetutvustuse eest. thumbs_up.gif

"Ülevaateid," milles põhirõhk pannakse toote pakendile, ei suuda ma enam ammu tõsiselt võtta.

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.Brown
HV vaatleja

liitunud: 11.05.2004




sõnum 27.11.2007 21:36:31 vasta tsitaadiga

Ma seda ligi aasta kasutanud juba. Minu jaoks on tegemist siiani kõige mugavama hiirega, mis mul on olnud. Suurus on täpselt paras (kuigi mul on suhteliselt väiksed käed), raskus samuti täpselt õige. Kuna kasutan seda läpaka hiirena, siis raadiosaatja on pidevalt hiire kõrval ja see liigub oivaliselt. See metallist ja kummist keskmine kerimisratas on mu eriline lemmik. Muidugi meeldiks, kui sellel oleks raadiosaatja sama väike kui Nanol, aga pole ka sellel viga. Meeldib, et selle saab hiire sisse tõugata, kui hiirt ei kasuta. Mingeid spetsprogramme pole peale installinud. Ehk lihtsalt lükkasin hiire sisse ja kasutan. kuigi zoomnupud mul ei tööta, aga ma pole neid kuidagi arvutis aktiveerinud ka. Ei tunne ka puudust. Patarei peab kaua vastu. Aastase kasutamise jooksul on mul vist seal alles teine sees ja see on ka praktiliselt pooleldi veel täis. Hiirt ma muidugi igapäev ei kasuta, peamiselt siis kui midagi täpsemat vaja teha või kui WOW'i mängin. Teistel juhtudel olen ka läppari puuteplaadiga ülimalt harjunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007




sõnum 28.11.2007 00:02:33 vasta tsitaadiga

Seda ülevaadet lugedes vedas, et seda hiirt ei ostnud, kuigi ega MX1000-ki väga parem ei tundu olevat.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2007 09:56:01 vasta tsitaadiga

... kui esimese lapatsi hiire juhtmega ühele poole sain, siis kasutasin mõnda aega ajutiselt Bluetooth versiooni MX1000 -st lapatsi hiirena. Polnud eriti mugav, liiga suur ja raske kolakas mobiilseks tööks, samuti uimane, küll mitte nii hull, kui Revolution, kuid siiski tuntav uimasus täitsa olemas. MX1000 puhul polnud liikumise alustamise lag'i nii tunda, kui Revolutioni puhul, kuid see-eest oli selle rullik suisa õudus, kui oled harjunud rullikut ka keskmise nupuna kasutama, eriti vastikul jäik on see nupp ja pidevalt kippus tegema hoopis külgmist vajutust keskmise asemel. Samuti tundus mulle MX1000 nagu natuke kõrge ehk mulle sobiks umbes keskmise Razeri hiire kõrgus:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=345821

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 28.11.2007 12:02:52 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Esimest korda hiirest kinni haarates, tekkis minus kaks emotsiooni - esmalt meeldiva emotsioonina hiire kaal ja teisalt kerge ebalus, kuna ei saa kohe aru, kuidas täpselt hiirt käes peaks hoidma.


Eks harjumuse asi ikka nohm icon_rolleyes.gif paned uued jalatsid jalga, ka ebamugav ju. Aga see, et ebaühtlaselt hiir töötab, et vot see on küll imelik. Minule küll nii ei tundu icon_neutral.gif Võtab igalt poolt ka. vb asi ka selles, et ma ei tunneta seda värki nii hästi. Vot mainiks seda ka, et tõesti, kui mingi takistus on, siis kaob kontakt hiire ja saatja vahel...

Oskab keegi öelda, kuidas ma saaks selle keskmise search button'i välja lülitada ? Tahaks H&D2 seda granaadi loopimis nupuks panna, aga see sõnnik viskab mul mängu nagu akna alla, et seda windowsi search programmi ette tuua, kus see loll peni otsa vahib. Kui akna tagasi üles panen, olen granaaadi omale nina ette visanud... icon_sad.gif

Nõmedat programmi ma endale ka panna ei taha. Kas lihtsalt välja lülitada ei saa search'i icon_question.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2007 12:11:42 vasta tsitaadiga

raiksman, kui oled vähegi normaalseid hiiri kasutanud (mitte lihtsalt proovinud), siis tunnetad selle uimasuse ilmeksimatult ära. Loomulikult annab muidugi kõigega harjuda, kuid kui kasutad vahepeal ka head hiirt, siis ei lase see tunnetusel ununeda.

Hiire nuppe saab muuta loomulikult SetPointi abiga, iseenesest ei tee see proge midagi halba, viimane versioon tundub märksa stabiilsem, kui varsasemad. SP valid One-Touch Search - Other - Do Nothing ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech VX Revolution ehk hiir sülearvutile mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.