Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: TOSHIBA REGZA 42C3000PG (LCD teler) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2007 01:41:14 Ülevaade: TOSHIBA REGZA 42C3000PG (LCD teler) vasta tsitaadiga


TOSHIBA tuli 2007 aastal kevadel välja nelja uue LCD teleriseeriaga: C-, X-, XF- ja Z-seeria. Kõik peale C-seeria, mis on 1366×768 paneeliga, omavad teised 1920×1080 paneeli ning muid lisasid (Wide Colour Gamut, 100hz, 3×HDMI, sisseehitatud ONKYO kõlarid jne.)


Kuna omale sai täpselt 2 nädalat tagasi C-seeria mudel ostetud, täpsemalt REGZA 42C3000PG, siis otsustasin siia ka ülevaate kirjutada. Teleri tellisin omale TOSHIBA Eesti esindaja kaudu ehk AS AA-Communications. Eraisik sai kenasti osta ja ettemaksu ei soovitud. Samuti võis väga rahule jääda ka teenindusega. Pakendi peal olevate kirjade järgi pandi teele Saksamaalt (Toshiba Europe GmbH) ja kokku võttis tellimise hetkest kohale jõudmine 6 päeva. Hinnaks kujunes 17900.- EEK.

Esmamulje/välimus:
Mitte et see üllatav oleks, aga kast on ikka väga suur ja tavalise sõiduautoga sellist asja naljalt kuskilt ära ei too - brutokaaluks kasti peal märgitud 32,2kg. Pakendit avades vaatas vastu turvakilesse pakitud teler, mis oli nurkadest penoplastist pehmendustega toetatud. Teler ise kaalub 26,9kg ja ega seda sealt üksi eriti mugav välja võtta polnudki, kuna taga lootsin näha tõstmiseks mõeldud käte kohti, kuid need hoopis puudusid. Peale puldi ja kahe AAA patarei (minule tundmatu tootja) oli kaasas veel mitmes eri keeles kasutusjuhendid. Jalg oli kohe algselt teleri külge kinnitatud.

Üks asi, mis tegelikult alguses ehmatas oli teleri suurus. Poes vaadates on asi ikka väga petlik - seal vaatad, et 42-tollised on täiesti parajad mu tuppa, samas ei arvesta seda, et poes on nad suures ruumis ja tunduvad paratamatult väiksemad. Kodus kastist välja võttes vaatab säherdune lahmakas vastu...

Tehnikat ostes ma välisele ilule tavaliselt eriti tähelepanu ei pööra (sisu ja funktsioonid ikka tähtsamad mulle), kuid selle teleri ostu puhul ei jätnud see mind päris ükskõikseks. Disaini poolest hakkas antud mudel esimesest silmapilgust kohe väga meeldima. LCD paneeli ümbritseb šikk matt must raam, mis ei peegeldu ning all on elegantne hõbedane jalg, mis jätab isegi lähedalt vaadates mulje, nagu tegu oleks poleeritud metalliga, kuid tegelikult on väline kest siiski hõbehallist plastikust. Kusjuures pea kõik TOSHIBA LCD telereid on sama välimusega, ainult et kõrgemate seeriate omadel on paneeli ümbritsev must raam läikiv. Jala peal on teler horisontaalselt ka pööratav. Väikesed kõlarid asuvad täies laiuses all ääres reas. Toitekaabel on teleri küljes ja ei ole eemaldatav.



Sisendid/väljundid:
Paremal küljel on tavapärased nupud nagu teleritel ikka ja ka Composite videosisend (1×RCA) koos stereo helisisendiga (2×RCA) ning kõrvaklapiväljund (3,5mm). Tagant leiab järgmised sisendid: 2×HDMI (v1.2), 1×VGA, 1×Component (+ stereo helisisend), 2×SCART (1×RGB & 1×S-Video), 1×RF. Tagumiseks heliväljundiks on stereo (2×RCA) ja subwoofer (1×RCA). Samuti on seal kaablite ohjamiseks mõeldud kaks aasa, kust need läbi saab vedada.







Pult:
Pult on suhteliselt pikk ja lai. Disainilt lihtne ja arusaadav. Nupud ei ole liiga lähestikku ja neid on ka jämeda pöidlaga mugav vajutada. Sama puldiga peaks saama juhtida ka teisi TOSHIBA tooteid - peal on vastav lüliti TV - VCR - DVD vahel valimiseks. Selle originaalpuldi panen ilmselt sahtlisse ja konfin oma Logitech Harmony 895 hoopis ära.



Seadistamine/menüü:
Peale esmast sisselülitust ja tutvumist sain aru jah, et algne värvide seadistus pole eriti hea (tegelikult see oli mulle juba eelnevalt teada, kuna enne ostu oli väike uurimustöö juba tehtud). Peale mõningast seadistust võisin juba täiesti rahule jääda. 3D Colour management-i alt saab veel eriti peenhäälestust värvidele teha: Red, Green, Blue, Yellow, Magenta ja Cyan on tabelis ning iga värvi Hue, Saturation ning Brightness väärtusi saab +/- süsteemis muuta. Mis on tegelikult sellise odavklassi teleri kohta vägagi positiivne üllatus. Värvitemperatuurid on vastavalt: Normal (6500K), Cool (9300K) ja Warm (5400K). Pildi seadistusmenüüst leiab veel Active Backlight Control nimelise seade, mis muudab sujuvalt LCD paneeli taustavalgust vastavalt ekraanil näidatavale pildile. Kui näidataval pildil on palju musti toone, siis langetab paneeli taustavalgust ja mustad toonid muutuvad "mustemaks". Soovi korral on võimalik see ka menüüst välja lülitada. Heli seadistusmenüüst leiab lisaks tavapärasele Bass, Treble ja Balance seadetele ka SRS WOW virtuaalheli alammenüü. Mis mulle väga meeldib, on see, et videosisenditele saab ise nimetused panna. Näiteks SCART 1 nimeks sai pandud VIASAT ja HDMI 1 nimeks KISS (videopleieri järgi). See muudab erinevate sisendite vahel valimise arusaadavamaks. Mis võibolla veel äramärkimist väärib on see, et teleri küljel olevad nupud saab menüüst välja lülitada. Võib osutuda kasulikuks kui peres on väiksed lapsed, sest enamik inimesi neid nuppe seal nagunii kunagi ei kasuta...









Pilt:
Pildi kohta on mul raske objektiivset hinnangut anda, kuna pole ise omanud ega kokkupuudet olnud laia valiku LCD teleritega, millega mingigi tõsiseltvõetav võrdlusmoment tekiks... Igatahes tundub, et mida suurem LCD teler on, seda halvem on SDTV signaali pilt, kuna see 480p venitatakse suuremale pinnale laiali. Vähemalt eelmise 32" Fujitsu-Siemens Myrica LCD teleril paistis sat-tv pilt vist tiba parem. Noise Reduction-i sisselülitades ("Low" seadistuse peale) sai SDTV pildi tublisti paremaks. Aga ega see nagu eriti ei heiduta ka, kuna uue teleri põhiliseks kasutusalaks sai mul olema Xbox 360 mängukonsooli pildi näitamine ning KiSS DP-600'st (HD) filmide vaatamine. Ja selle pildile ei ole küll miskit ette heita. Kena ja terav, nagu olema peab. Mänge on ikka lausa lust mängida - enam pole sellist tunnet ka, et vaatad pilti kuskilt eemalolevast kastist, vaid ees on suur "elav" ekraan. HD 720p ja 1080p filmid näevad "veatud" välja nagu ikka. Jällegi... oleks mingi võrdlusmoment, siis oleks võibolla teised emotsioonid. Ainuke asi, mille üle võibolla nuriseda oleks, on see, et kontrast võiks tiba suurem olla. Aga see on vist odavama otsa LCD telerite juures tavaline nähtus...

Heli:
Teleri kõlaritest on heli päris hästi meelepäraseks seadistatav (SRS WOW jt.), arvestades nende äärmiselt tagasihoidlikku suurust. Võimsuseks on märgitud 2×10W RMS. Samas kasutan seda ainult sat-tv vaatamisel. Mängukonsool ja videopleier käivad ikka läbi 5.1 süsteemi.


plussid:
- väga korralik värvide seadistamise võimalus
- hea valik erinevaid sisendeid
- väga kena disainiga (vähemalt minu arvates)
- LCD paneeli ümbritsev raam ei läigi, vaid on matt must
- hea heli teleri kõlaritest
- erinevad videosisendid saab oma meele järgi ümbernimetada
- hea hind
- kokku pandud Inglismaal


miinused:
- madalavõitu kontrast, mustad toonid võiks "mustemad" olla
- HDMI v1.3 puudub, vaid on v1.2
- teleri tõstmiseks mõeldud sangad puuduvad taga
- eestikeelne kasutusjuhend puudub


Spetsifikatsioon:
- HD Ready
- ekraan: 42-tolli 107cm 16:9
- resolutsioon: 1366×768 WXGA
- reaktsiooniaeg: 8ms
- vaatenurk: 178°
- kontrast: 4000:1 (dünaamiline)
- heledus: 500cd/m2
- 2×HDMI
- 1×VGA
- 1×Component
- 2×SCART (1×RGB & 1×S-Video)
- 1×analoog RF
- stereo + subwoofer väljund
- Active Vision LCD Picture Processing
- 24fps
- SRS WOW
- Assembled in United Kingdom


ps: sisendite pildil olev DVB-T tüüneri kaardipesa tegelikult sel mudelil puudub

rohkem pilte reaalsest isendist tuleb mõne aja pärast...

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 26.10.2007 20:15:32, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 13.10.2007 03:09:28 vasta tsitaadiga

Et teleri suurusest aimu saada, võiks olla pilt TV koos inimesega. Näiteks http://www.engadget.com/2006/11/02/lgs-100-inch-lcd-set-for-mass-production/
_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikruusa
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2003




sõnum 13.10.2007 09:57:04 vasta tsitaadiga

Millised olid valikud enne ostmist? Plasma TVsid vaagisid?
Mina vana plasmade ignorant juhtusin uuesti sattuma teemadele LCD vs. plasma:

http://www.eetimes.com/news/latest/showArticle.jhtml?articleID=201807637
ja siis:
http://www.plasma-lcd-facts.co.uk/
ja siis:
http://www.panasonic.co.uk/technology/buyguide.html

Nüüd on siuke tunne, et peab poodi ikkagi võrdlema minema ja äkki ongi plasma minu tahtmiste jaoks parem. Tahaks ka suuremat, sellist 42" ja et sellest saaks normaalselt Discovery Channelit vahel vaadata. S.t. tavaline 4:3 PAL ei tohi mingi sakiline pudru olla.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K. Marx
HV kasutaja
K. Marx

liitunud: 11.10.2002




sõnum 13.10.2007 11:30:03 vasta tsitaadiga

Ma olin aasta tagasi sama valiku ees ja siis valisin 42" pana plasma. Ei kahetse, pilt oli vähemalt tollastest LCD-dest parem. Selle paarikümnetuhandese plasmaga sarnase pildi saamiseks oleks tulnud osta umbes poole kallim Sony LCD, mis ei tundunud siis mõistlik.
Oma plasmateleka miinustena tooks välja:
* mängimiseks (ja arvutiga ühendamiseks) pole kuigi sobiv, sest staatiline pilt pole plasmale hea -- mulle pole probleem, ei mängi lihtsalt
* piksleid on 1024*768, mis tähendab, et pikslid on venitatud ja arvutist pilte, filme vaadates peab jebima, et pildi küljesuhe õigeks saada.

Aga filmide ja SDTV jaoks on plasma väga hea. Ja aasta tagasi selgelt odavam kui LCD, nüüd võivad hinnad ka teisiti olla.

Tõsi on, et 42" telekas tundub poes ja toas väga erineva suurusega. Aga suurusega harjumine võtab aega umbes 2 tundi icon_smile.gif)

_________________
Panna minema või minna panema, selles on küsimus icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2007 11:34:09 vasta tsitaadiga

plasmatelerit ei soovinud, kuna mängud näevad LCD peal paremad välja. üks variant oleks olnud veel Philips 42PFL5xxx seeria teler...
reaalsed pildid tulevad ehk pühapäeval, siis kui kaamera saan.
suurusega harjumine võttis mul paar päeva. tuppa tulin, siis oli nagu mingi võõrkeha ees icon_smile.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 13.10.2007 14:16:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikruusa
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2003




sõnum 13.10.2007 14:13:08 Re: Ülevaade: TOSHIBA REGZA 42C3000PG (LCD teler) vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:

Esmamulje/välimus:
Mitte et see üllatav oleks, aga kast on ikka väga suur ja tavalise sõiduautoga sellist asja naljalt kuskilt ära ei too


Vat jäin sellepeale mõtlema, vaatasin veel mõne 42" TV mõõtmeid ja tõesti tõesti - seda karpi poest kaenlasse ikka ei võta icon_smile.gif Mõnes poes on õnneks vist transport tasuta sellise ostu puhul.

Aga miks mängud LCD peal paremad välja näevad - füüsiliste pikslite arv on ju enamvähem plasmaga sama? Plasma on ka kiirema reageerimisajaga.

Ütleme, et TVle on miski multimeedia-/elutoaarvuti VGA pessa pistetud ja sealt tuleb pilt 1024x768. Plasmade puhul on see ju täpne ekraani reso - miks see siis kuidagi halvasti peaks paistma? Ja lisaks seda ka, et see plasmadele pildi sissekõrvetamise teema enam ei kehti - või nii vähemalt lugesin mina nendest linkidest välja. Aga OK - ma lähen varsti poodi ja hakkan neid asju oma silmaga võrdlema.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2007 14:22:32 vasta tsitaadiga

minul läks ta Xbox 360 külge, mitte arvuti. enamik mänge on kõik 1280x720 resoga.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2007 18:47:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mitte et see üllatav oleks, aga kast on ikka väga suur ja tavalise sõiduautoga sellist asja naljalt kuskilt ära ei too

OT aga olen aidanud 42" Samsungi plasma koos karbiga (!) ka Toyota Celicasse (!) tõsta. Mahtus sentimeetri pealt ning luuk läks isegi kinni. 42-tollist telekat on isegi Kia Picantoga ära veetud. Tõsi, auto oli niivõrd kitsas, et telekas ei mahtunud ilma karbitagi tahaistmele - uksed ei läinud kinni. Telekas nurga alla püstisemalt, kõikvõimalikud pehmendused igale poole ja korras. Nii et hea tahtmise korral veetakse kõik ära.

tsitaat:
seda halvem on SDTV signaali pilt, kuna see 480p venitatakse suuremale pinnale laiali


576.

Full HD mudeleid ei kiiganud? Mis Toshibal nende hinnaklassiks on?
Seadistusvõimalused on kirjelduse järgi päris asjalikud.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkirsman
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2007 18:52:56 vasta tsitaadiga

386 kirjutas:
Et teleri suurusest aimu saada, võiks olla pilt TV koos inimesega. Näiteks http://www.engadget.com/2006/11/02/lgs-100-inch-lcd-set-for-mass-production/



inimesed erinevat kasvu... japsid eriti lühikesed icon_wink.gif


muidu hea ülevaade
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.10.2007 19:24:22 Re: Ülevaade: TOSHIBA REGZA 42C3000PG (LCD teler) vasta tsitaadiga

ikruusa kirjutas:
Ütleme, et TVle on miski multimeedia-/elutoaarvuti VGA pessa pistetud ja sealt tuleb pilt 1024x768. Plasmade puhul on see ju täpne ekraani reso - miks see siis kuidagi halvasti peaks paistma? Ja lisaks seda ka, et see plasmadele pildi sissekõrvetamise teema enam ei kehti - või nii vähemalt lugesin mina nendest linkidest välja. Aga OK - ma lähen varsti poodi ja hakkan neid asju oma silmaga võrdlema.
normaalsel tänapäeva multimeedia arvutil on dvi väljund olemas, kust saab ilusasti täisdigitaalset 1280x720 või 1920x1080 resolutsiooniga pilti
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ganja
HV kasutaja
Ganja

liitunud: 27.09.2007




sõnum 13.10.2007 19:32:46 vasta tsitaadiga

Plasmatelekal on ju kindel töötundide arv, ning mõne aasta pärast, olenevalt kui tihti sa telekat vaatad, see lihtsalt enam ei tööta. Ise valiksin alati LCD, elu lõpuni põhimõtteliselt mureta (muidugi kui sa telekat ära ei riku).
Aga ilus on see telekas küll, stiilne thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2007 19:40:14 vasta tsitaadiga

sevenhugs, jah, eks mõni telku jälle mahub ka. eri tootjate sama diagonaaliga telereid olen näinud ikka väga eri suurusega pakendites - pehmendust pannakse erinevalt icon_smile.gif

hmm... kas VIASAT-i pilt on siis 576p ve? icon_confused.gif ma arvasin, et ikka 640x480p tuleb. icon_rolleyes.gif

FullHD 1920x1080p paneeliga telerit ei näinud mina veel mõttekaks osta. aga see selleks. TOSHIBA kõrgema klassi LCD telerite hindu ma ei tea, kuna tahtsin saada just seda mudelit ja ainult selle kohta sai ka hinnapäring eelnevalt tehtud. igatahes 42C3030D mudeli hinnaks oleks tulnud juba 20000.- EEK. ainuke erinevus on see, et tal on sisseehitatud DVB-T digitüüner, mida mul vaja polnud.

homme loodan menüüdest ja ka teisi pilte teha...

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xloaded
külaline






sõnum 14.10.2007 13:09:01 vasta tsitaadiga

- eestikeelne kasutusjuhend puudub


Järelikult ei tohi seda jama eestis ennem müüija kui eestikeelne kasutajajuhend on lisattud.
tagasi üles
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2007 13:57:14 vasta tsitaadiga

Xloaded kirjutas:
- eestikeelne kasutusjuhend puudub


Järelikult ei tohi seda jama eestis ennem müüija kui eestikeelne kasutajajuhend on lisattud.

tegelikult puudub see ju väga paljudel toodetel...

ot:
müüija
ennem
lisattud
eestis


icon_biggrin.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2007 14:01:32 vasta tsitaadiga

Xloaded kirjutas:
- eestikeelne kasutusjuhend puudub
Järelikult ei tohi seda jama eestis ennem müüija kui eestikeelne kasutajajuhend on lisattud.


Suurtootjad sülitavad meie sellise seaduse peale icon_smile.gif Vt näiteks HP-d.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.10.2007 14:46:37 vasta tsitaadiga

süüdi on edasimüüja, mitte tootja icon_wink.gif
hp ju ei müü otse oma kaupa siin
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2007 15:27:52 vasta tsitaadiga

pigem olgu eestikeelne juhend puudu, kui selline variant, et ainult eestikeelne on. sellist varianti näinud küll ja veel.
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2007 17:11:26 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
pigem olgu eestikeelne juhend puudu, kui selline variant, et ainult eestikeelne on. sellist varianti näinud küll ja veel.

kah õige, sest tihti jätab see tõlge suuresti soovida icon_smile.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idikas
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 14.10.2007 17:55:29 vasta tsitaadiga

Ganja kirjutas:
Plasmatelekal on ju kindel töötundide arv, ning mõne aasta pärast, olenevalt kui tihti sa telekat vaatad, see lihtsalt enam ei tööta. Ise valiksin alati LCD, elu lõpuni põhimõtteliselt mureta (muidugi kui sa telekat ära ei riku).
Aga ilus on see telekas küll, stiilne thumbs_up.gif icon_wink.gif


loll jutt suhu tagasi - pana viimased põlvkonnad on 100 000 tunnile arvestatud - see on normaalse statistilise telekaaja jaoks 42 aastat icon_lol.gif isegi kui 24/7 vaadata jõuad siis ilmselt paned ise enne pildi tasku, kui 11,4 aastat täis saab icon_wink.gif

_________________
allkiri
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2007 18:46:45 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
süüdi on edasimüüja, mitte tootja icon_wink.gif
hp ju ei müü otse oma kaupa siin

Esindaja peaks edasimüüjale materjalid leiutama. Nii et rohkem ikka sinna tootja poole kaldub
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harly
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2002




sõnum 14.10.2007 21:58:31 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
hmm... kas VIASAT-i pilt on siis 576p ve? icon_confused.gif ma arvasin, et ikka 640x480p tuleb. icon_rolleyes.gif


PAL on 720x576i
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wapper
HV kasutaja
wapper

liitunud: 08.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2007 08:58:55 vasta tsitaadiga

Veidi OT aga kas tänapäeva LCD-del saab kuidagi pildiparandussüsteeme välja lülitada või nende mõju vähendada? Uurisin eelmisel nädalal poes eri telekate pilti ja enamus LCD-sid olid ikka väga seebised. Isegi nende sati pealt tulevate multikate puhul oli hästi näha, et pilti töödeldakse ikka mõlema suupoolega. Ütleme viiest 32" LCD-st oli kolm tükki väga koleda pildiga, üks ütleme enam-vähem ja üks peaaegu OK. Kõrval seisid ka paar plasmat ja nende pilt oli samuti suht OK.

Wapper
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.10.2007 12:34:07 vasta tsitaadiga

peaks ikka saama, enda philipsil on näiteks see reklaamitud pixelplus2 just välja lülitatud, kuna see tekitas miskipärast just vastiku müra sisse, eriti rõve oligi just erinevaid multikaid vaadata
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idikas
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 15.10.2007 15:05:00 vasta tsitaadiga

osaliselt saab menüüdest välja klõpsida ja service menüü on ka olemas - aga see on koht mida lapsed kodus ei näpi icon_razz.gif
_________________
allkiri
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2007 20:16:16 vasta tsitaadiga

lisasin siis esimesse posti mõned pildid (seadistus)menüüdest
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: TOSHIBA REGZA 42C3000PG (LCD teler) mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.