Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Alien: Isolation märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2019 19:37:23 vasta tsitaadiga

mängu alguses pole ju mingit heitjat? icon_biggrin.gif kuidas see juhtimine tundub prillidega, voi liikumine on ikka klaveri ja hiirega nagu muidu?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 20.12.2019 19:41:15 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mängu alguses pole ju mingit heitjat? icon_biggrin.gif kuidas see juhtimine tundub prillidega, voi liikumine on ikka klaveri ja hiirega nagu muidu?


Võtsin enda vana salvestuse kuskil mängu keskel. icon_cool.gif Questi enda pultidega mängisin, liikumine oli joystickuga.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2020 19:46:12 vasta tsitaadiga

Alien isolation täiesti tasuta saadaval epic stores momendil, kusagil ~23 tundi aega et endale hankida.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2020 19:56:04 vasta tsitaadiga

heretic666, Esimese korraga andis Error 500. Nüüd lasi lisada. Olulisem on see, et antakse 10€ kupong kaasa.
Mul oli küll Steamis juba olemas aga what tha hell. Lisasin ka epicus.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.12.2020 20:24:20 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin et tuleb uus osa icon_razz.gif icon_smile.gif krdi jama et nad ei viitsi või ei taha teha sellele mängule samalaadset järge mis oleks sama hea. See oli ikka mega mäng thumbs_up.gif mäletan et kui see mäng välja tuli olin veel haiguslehel aga ikka pool palavikus sai mängitud seda poole ööni, kuna lihtsalt nii põnev oli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2020 20:27:33 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Gap kirjutas:
Ma mõtlesin et tuleb uus osa icon_razz.gif icon_smile.gif krdi jama et nad ei viitsi või ei taha teha sellele mängule samalaadset järge mis oleks sama hea. See oli ikka mega mäng thumbs_up.gif mäletan et kui see mäng välja tuli olin veel haiguslehel aga ikka pool palavikus sai mängitud seda poole ööni, kuna lihtsalt nii põnev oli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 22.12.2020 11:54:19 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Ma mõtlesin et tuleb uus osa icon_razz.gif icon_smile.gif krdi jama et nad ei viitsi või ei taha teha sellele mängule samalaadset järge mis oleks sama hea. See oli ikka mega mäng thumbs_up.gif mäletan et kui see mäng välja tuli olin veel haiguslehel aga ikka pool palavikus sai mängitud seda poole ööni, kuna lihtsalt nii põnev oli icon_biggrin.gif


Mäng on vilets ja müüs halvasti. Vastasel juhul oleks nad juba ammu kaks järge välja peeretanud.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 12:08:45 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Gap kirjutas:
Ma mõtlesin et tuleb uus osa icon_razz.gif icon_smile.gif krdi jama et nad ei viitsi või ei taha teha sellele mängule samalaadset järge mis oleks sama hea. See oli ikka mega mäng thumbs_up.gif mäletan et kui see mäng välja tuli olin veel haiguslehel aga ikka pool palavikus sai mängitud seda poole ööni, kuna lihtsalt nii põnev oli icon_biggrin.gif


Mäng on vilets ja müüs halvasti. Vastasel juhul oleks nad juba ammu kaks järge välja peeretanud.

parim alien mäng imo, korralik horror mäng ja pikkust ka korralikult
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 22.12.2020 12:16:18 vasta tsitaadiga

Jap, 2014 goty kandidaat minuarust. Müüs horror žanris väga kenasti. Arvestades fännide pettumust Colonial Marines'is
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 15:09:40 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Gap kirjutas:
Ma mõtlesin et tuleb uus osa icon_razz.gif icon_smile.gif krdi jama et nad ei viitsi või ei taha teha sellele mängule samalaadset järge mis oleks sama hea. See oli ikka mega mäng thumbs_up.gif mäletan et kui see mäng välja tuli olin veel haiguslehel aga ikka pool palavikus sai mängitud seda poole ööni, kuna lihtsalt nii põnev oli icon_biggrin.gif


Mäng on vilets ja müüs halvasti. Vastasel juhul oleks nad juba ammu kaks järge välja peeretanud.

Mida sa suitsetad?

Mäng on üks parimaid oma žanris ja oli juba 6 aastat tagasi müünud 2.1 miljonit koopiat. See on väga suur number. Võrdluseks, et Cyberpunk preorder oli ainult 4 korda suurem ~8 miljoni kandis.
Praeguseks peaks olema müünud kindlasti üle 4 miljoni arvestades seda, et viimased numbrid on 6 aastat vanad.

https://www.gamespot.com/articles/alien-isolation-sells-2-1-million/1100-6427238/
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 22.12.2020 15:24:11 vasta tsitaadiga

õnneks on see vähe AAA tiitli jaoks. Ja SEGAne sai ehk selle tootmis kulud kinni maksta aga mitte CM trahvid.
_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.12.2020 19:27:16 vasta tsitaadiga

Mugman kirjutas:
Jap, 2014 goty kandidaat minuarust. Müüs horror žanris väga kenasti. Arvestades fännide pettumust Colonial Marines'is


kas ma eksin kui ta vist võistles sellel 2014 aastal goty tiitlile shadow of mordori mänguga mille viimane võitis ? icon_rolleyes.gif


Tomorrow mina suitsetan ? icon_rolleyes.gif Minu arvates oli üks parimaid horror mänge mida mänginud. Resident Evil seeria hakkas ju ka sealt malli võtma... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 20:30:35 vasta tsitaadiga

Gap, RE hakkas sealt malli võtma??? Selleks ajaks kui AI tuli olid igast Amnesiad, Call of Cthulhud ja Outlastid ja muu taoline juba ammu olnud ehk "surematu koll ajab taga, jookse ja peida".
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 23:33:21 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
õnneks on see vähe AAA tiitli jaoks. Ja SEGAne sai ehk selle tootmis kulud kinni maksta aga mitte CM trahvid.

See ei ole kuskilt otsast vähe AAA jaoks. Eriti horror žanris mis ei ole nii populaarne kui viimane copypaste multiplayer shooter vms.

Colonial Marines oli nende enda bläkk, et nad Gearboxile andsid selle teha. Kindlasti see mõjutas Isolationi müüginumbreid ja võimaliku järje tegemist.
Viimasel ajal on liikunud kõlakad, et Microsoft võib SEGA ära osta.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2020 12:28:44 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
õnneks on see vähe AAA tiitli jaoks. Ja SEGAne sai ehk selle tootmis kulud kinni maksta aga mitte CM trahvid.

See ei ole kuskilt otsast vähe AAA jaoks. Eriti horror žanris mis ei ole nii populaarne kui viimane copypaste multiplayer shooter vms.

Colonial Marines oli nende enda bläkk, et nad Gearboxile andsid selle teha. Kindlasti see mõjutas Isolationi müüginumbreid ja võimaliku järje tegemist.
Viimasel ajal on liikunud kõlakad, et Microsoft võib SEGA ära osta.

sega on lihtsalt publisher, mängu on teinud
Creative Assembly, Feral Interactive
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2020 17:39:52 vasta tsitaadiga

nolifer, SEGA siiski omab Alien õigusi ja see on nende otsus kellele see teha anda. Ma kahtlen, et see vastupidi käib, kus Creative Assembly otsustab ühel päeval Alien mängu teha ja SEGA tuleb kaasa.
Kui stuudio kes mängu teeb omab õigusi, siis on iseasi. Antud juhul on õigused SEGA kui publisheri käes.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Alien: Isolation mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.