Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson k550i - märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 10.07.2007 00:16:46 Ülevaade: Sony Ericsson k550i - vasta tsitaadiga

Otsisin siis omale tulevast telefoni, algul otsisin midagi stiilset ja mitte nii funktsioonirikast...pikapeal sai selgeks et muusika on minu jaoks sõna otseses mõttes igal sammul tähtis ja pilti pole ka vahel halb teha.
Vaatasin siis ringi ja minu hinnaskaalasse, kui ka välimuselt kena, jäi silma Sony Ericsson k550i, mille saab Elisast kliendihinnaga 3399.- Eesti Krooni.

Elisast käis ostmine kähku, müüja ladus telfi letti et ma vaataks üle, lükkas karpi, andis tšeki ja mainis ka, et garantii kehtib telefonile kaks aastat ja akule kuus kuud. Minul selle vastu midagi polnud ja tõin karbikese kenas Elisa kilekotis rõõmsalt kodupoole.

Nüüdseks olen telefoni kasutanud kuskil nädal, ülevaadet kohe ei hakanud kirjutama, liiga pealtnägeliks oleks ja kogemused puuduvad, nüüd olen siiski piisavalt peaaegu 12/7 telefoni näppinud üle nädala ja siit ta siis tuleb icon_wink.gif .

Karp, kaasas olev tavaar ja telefoni välimus.
---------------------------------------------------------

Karp on korralik, stiilne, ei ole midagi puudu ega ka üle. Sinu uus telefon paistab hästi läbi akna. Karbi sisu on mõistlikult lahendatud, lihtne ja loogiline. Telefon peal, vahepeal on kõik lisad, all põhjas kiire manuaal ja CD tarkvaraga.
---------------------------------------------------------

Karp sisaldab, alustades põhjast:
1.Manuali koos tarkvaraga.
2.1.Telefoni aku
2.2.Kõrvaklapid(hands free ja ei ole in-ear) pluss pehmendid mida minu arust vaja ei lähe.
2.3.Datakaabel
2.4.Laadija
2.5.Telefoni tagakaan.
3.Telefon ise kõige peal akna taga, nice and shiny...


---------------------------------------------------------

Lihtsalt üks klõps telefonist ja tema suuruse suhtest mündiga.
---------------------------------------------------------

Leidsin ka siis Enterist, kus oli odavaim, ühe 1gb m2 mälukaardi koos adapteriga. Kaart on ekstra Sony Ericsson telefonidele. Maksis teine 475.- .
Telefonil on sisemine mälu 65MB.
---------------------------------------------------------

Nagu pildil näha, saab sisestada siis imeväikese mälukaardi telefoni külje pealt ning selleks toiminguks tuleb eemaldada korpuse tagapaneel, millest ka allpool juttu tuleb. Sisestasin asja telefoni kui asi töötas, probleemi polnud ja võttis kaardi hea meelega vastu. Ehk võib täheldada telefoni salvestamiskiirust kaardile mis on tsipa aeglasem kui masina enda mälule.
---------------------------------------------------------

Nüüd siis tagakaan, mis on ehituselt unikaalne või väheesinev. Korpus tuleb kinnitada pildil olevate lükatitega, mis teeb korpuse minu arust suhteliselt kindlalt peal püsivaks ja midagi negatiivset sealt ei leia. Kuid pean mainima et tagakaan(kaas?) nagiseb ja paindub käes olles suhteliselt kergelt, mida ma ei oodanud näppides ülejäänud korpust.
---------------------------------------------------------

Telefoni eesmine külg on suhteliselt fingerprint ja rasva kergesti vastuvõttev kuid töötades seda tähele ei pane.
---------------------------------------------------------

Nuppude paigutus on loogiline ja joystick kaotati ka ära mis on minu jaoks postiivne, siiski on probleemsed küljepealsed nupud mida on ebamugav vajutada, aga seda natukene. ÄRA mustade kätega telefoni klaviatuuri näpi, nupud on küll mugavad ja probleeme ei tekita, mina arvasin et logisevad seal edasitagasi, kuid ei, KUID mustade kätega läheb see kõik rasv kätelt nuppude äärtesse ja kole on. Kuid vatitikuga pole probleemi korra ära pühkida, siiski peab käsi niisama ka hügieeni mõttes puhtana hoidma.


Pildil olevad nupud töötavad edukad, kuid kahjuks pole tegu kõrgendatud nuppudega, mis muudab natukene probleemseks laulude vahetamise taskus, ehk läheb sassi, kus on üleval ja kus on all. Samuti ei saa taskus laulu edasi kerida, kuid see pole eriline probleem, laulu tuleb nautida!


Vot selle nupunikastusega on midagi lahti, ilus ta on kuid sitaks vastik nupp on raisk, ainuke ebameeldiv kogemus telefoni ehituse juures. Et fokuseerida tuleb nuppu vajutada natukene alla kuni takistuseni, kuid asi on nii tundlik et seda peab täpselt tegema, kui sa oma näpule ei keskendu kaob järsku fookus ja pead uuesti vajutama. Samuti on probleeme minult pildistamisega, saab fokuseeritud kuid pildi tegemiseks on raske seda suurt näppu sinna kuhugi auku pressida et ta lõpuks pildi teeb. icon_rolleyes.gif Siiski olen siiani suutnud ka selle takistuse ületada. Et kiita oma telefoni ütleks järgi ega asi nii hull polegi aga sitaks häiriv ikka kui harva perse veab...


Telefoni otsas on siis IR ühenduse moodul ja väljalülitamisnupp. Selle nupuga probleeme pole ja ei ole laita ega kiita.


Play/Stop nupuga saab koheselt peatada raadio või muusika. Seal on üks väike kühmuke ka mis aitab taskus orienteeruda thumbs_up.gif
---------------------------------------------------------

Eriti meeldib see et telefoni alumine ots on puhas ja ühendusauk seadmetele on pandud külje peale, mis võimaldab ka Sony Ericssoni laadse otsaga telefoni kergemini taskus hoida, kui see all oleks, on suht kehv. thumbs_up.gif Ei ole midaig negatiivset öelda et ta seal külje peal on.
---------------------------------------------------------

Piltide peal näeme kaamerat telefoni tagaküljel. Katik töötab edukalt, samuti on ledid kenad ja hea kasutada ka lähedale vaatamiseks taskulambina. Saab ka kergelt katiku lahti kui natukene rakendada jõudu ja näpp mummude taha lükata thumbs_up.gif
Samuti ilutseb tagakaanel ka kiri CyberShot.

gabariidid: 102 x 46 x 14 mm
Kaal: 85 g
Ekraan: TFD, 256K värvi (allpool)
Ekraani suurus: 1,9 tolli ja 176 x 220 pikslit.

Telefoni välimuse ja ehituse pealt oleme saanud siis enamuse ära räägitud ja pilte ka pandud, suht pikaks venib aga loodan et kannatate ära.


Uurime sisemust, funktsioone.
---------------------------------------------------------
Esiteks mainiks ära et telefoni sisse lülitades saad valida kahe võimaluse vahel, kas "Flight mode" või "Tavaline", üks on siis telefoni kasutamine meediapleierina lennukites, haiglates ja mujal kus ei tohi telefon oma raadiolainete tõttu töötada. Seda valikud eirata ei saa.
---------------------------------------------------------
Ekraan, räägiks ekraanist, mis on huvitav. Ekraan on tal TFD nagu üleval kirjutatud mis on siis õhuke filmidiood nö... TFD pakub TFT-ga samaväärset kvaliteeti kuid võtab samas palju vähem energiat. TFD pole eriti uus värk ja on kauem olnud kui TFT ja TFD pidavat näitama ka valesid värve, mida ma siiski väga ei tähelda... Ekraan on ilus, suhteliselt terav ja ka hästi nähtav, isegi 50% brightnessiga. Räägitakse et otseses päikesevalguses saab edukalt ja isegi hästi hakkama, siis nii ei ütleks, 50% peal näeb vaevu, 100% juba natukene paremini, kuid ei midagi väga head.
---------------------------------------------------------
Riistvarast veel seda et kõlar mis tal tagaküljel kaamera katiku juures asub, pole just parimate killast, kõrgete toonide kuvamine maksimaalse volüümiga on probleemne natukene icon_rolleyes.gif Samuti puudub bass ja w810i oma mida ma ka näppida sain, on kindlasti parema kuuldavusega kuid ma väga maha ka ei laidaks, saab edukalt kasutada icon_smile.gif .
---------------------------------------------------------
Aku, aku aku aku... Mobiiltelefonide akud on tänapäeval suur probleem. Kõneaega pakutakse mulle sinna 6-7h kanti ja ooteaega 300h kanti, kuna selle nädala jooksul kuulasin ma muusikat ja mängisin koguaeg, suutsin aku korra tühjaks saada, kuid kui kuulad mussi ja helistad, siis nibinnabin vast 2 päeva saad hakkama, mina laen iga tööpäev.
---------------------------------------------------------
Menüü, need kes näppinud, nõustuvad, et on piisavalt loogiline ja arusaadav, minul ei jäänud seadistamisel midagi leidmata thumbs_up.gif Eriti mugav on kasutada neljasuunalist nuppu, millele saab igas suunas mällu jätta teatud tegevuse, ülesse vajutades saad pleieri, paremale raadio jne. Samuti on väga mugav otsetee nupp, mis rakenduses olles annab võimaluse sul rakendus(mäng ja muu java) lahti jätta ja teha vahepeal telefoniga muid toimetusi.
---------------------------------------------------------
Failidest räägiks ka natukene. Kui ma õieti mäletan, panin kaabli taha ja arvuti tundis asjad ära, soovis installida midagi ja lasin tal seda teha ilma CD-d sisse panemata. Tarkvara ma kasutanud pole, mälukaart ja telefon ilmuvad ilusti my computers alla ja kaustades on kerge liikuda nimeliselt.
---------------------------------------------------------
Meediast ka natukene. Proovisin ka asjaga vilmi vaadata. Seda ta teeb ja näitab, 320x240 on tema jaoks siiski liig kuid väiksema resoga saab hakkama väga hästi. Kahjuks pole mehekesed seal viitsinud kuskil välja mõelda PAUSE nuppu video pleierile et saaks ka pikemaid filme vaadata, siiani olen piirdunud sinna 5-7min kanti jäävate Tomi ja Jerry multikatega icon_evil.gif . Mp3 pleier töötab hästi, laule saab sortida lugudena, esitajate järgi, on olemas ekvalaiser mida saad enda äranägemise järgi samuti sättida.
Muidugi ei tohi unustada sellist asja nagu "TrackID", mis toimib jumala mönusalt, laulsin sinna jupi mingist loost ja saingi ka õige loo nime ja esitaja thumbs_up.gif .
---------------------------------------------------------
Kaamera on 2MP ja autofookusega. Pilti teeb ta telefoni kohta korralikult, paremini kui k750i. Kuna telefon on CyberShot märgistusega, on kaamera menüü palju kirevam kui k750i-l. Saab valida pildistamisolude vahel, pildi suurused on 2MP, 1MP ja VGA. Võrreldes w810i-ga puudub siiski 2MP ja 1MP peal zoomimise võimalus mis mulle eriti ei meeldi, kuid probleeme ei tekita. Samuti jääb kaamera ka võimalikult lähedasest makrost w810i-le alla. Siiski on telefoni kaamera menüü väga kirev ja siit saate peale lugeda http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k550-review-128p4.php . Telefonil on ka päris normaale PhotoDj soft peal mis automaatselt parandab pildikvaliteeti, saab lisada paar effekti, lõikepilte ja raame, mis pole eriti hea, kuid automaatne pildikorrektsioon on täitsa OK.

Videoformaat pole kiita qcif... aga telefonist vaadates ok.
http://www.youtube.com/watch?v=Wo74O7UZCNI video näidis @ jõgeva by MarioA.
---------------------------------------------------------
Helistamise poole pealt niipalju et kasutanud ainult kaasasolevat hands freed ja telefoni enda kuulari kohta kommentaari ei oska öelda, leviga on ok ja rongis helistades probleemi pole.

Kalendrifunktsioone ja tervet menüüd ma ülesse ei viitsi kirjutada niiet kui on küsimusi, laske aga tulla thumbs_up.gif





http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k550-1840.php


ja nüüd ausalt, kes otsast lõpuni läbi luges? icon_biggrin.gif


viimati muutis Mario. 10.07.2007 00:48:30, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 10.07.2007 00:21:00 vasta tsitaadiga

Mina lugesin icon_biggrin.gif Vanaisa ostis ka sama telefoni icon_biggrin.gif Ja sain siis näppida. Igati meeldiva mulje jättis.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.07.2007 00:32:44 vasta tsitaadiga

Väga boss ülevaade thumbs_up.gif
tsitaat:

Esiteks mainiks ära et telefoni sisse lülitades saad valida kahe võimaluse vahel, kas "Flight mode" või "Tavaline", üks on siis telefoni kasutamine meediapleierina lennukites, haiglates ja mujal kus ei tohi telefon oma raadiolainete tõttu töötada. Seda valikud eirata ei saa.

Saab küll,selle saad üldse maha võtta setupist,siis ei küsita stardi ajal midagi icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 10.07.2007 00:37:08 vasta tsitaadiga

Ei mina häkkima ei hakka, seadete alt ei leidnud. Igatahes tasuliste serveri kaudu saate oma telefoni ka ära flashida w610i-ks kui ma ei eksi. Telefon mängib hästi java mänge, brauser on korralik icon_rolleyes.gif . Aku laeb 2,5h.
probleeme on osade mängude ja muusika mängimisega, mängust heli välja, musa mängib ja vahel ei mängi.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.07.2007 00:43:08 vasta tsitaadiga

MarioA., Seal pole midagi häkkida icon_razz.gif
Setup ja tuled riburadapidi alla kuni shortcuttideni ja sellel järgneb lennureziim,avanenud aknas valik ära küsi startupi ajal beer_yum.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004




sõnum 10.07.2007 00:46:00 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Ei mina häkkima ei hakka, seadete alt ei leidnud.

Tavaseadete all peaks olema täitsa olemas tolle flight mode settingud... icon_rolleyes.gif
Ei jäänud silma kuskilt, et kui suur see M2 kaart seal alguses sees oli ja kui palju telefoni enda mälu on?

_________________
Kommentaarid: 392 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 337
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.07.2007 00:47:35 vasta tsitaadiga

Pakendis pole mälukaart,uutel SE telefonidel on sisemälu tõstetud 70MB+/- sõltub konfist
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 10.07.2007 00:53:46 vasta tsitaadiga

Jah, nagu öeldud, ostsin enterist 1gb kaardi, sisemälu 65mb icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kui keegi oskab mulle viidata kuskilt java 3gp mp4 playerit mis töötaks selle se peal ja võimaldaks pause funktsiooni ja full screeni, saab kena positiivse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 10.07.2007 14:09:47 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Jah, nagu öeldud, ostsin enterist 1gb kaardi, sisemälu 65mb icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kui keegi oskab mulle viidata kuskilt java 3gp mp4 playerit mis töötaks selle se peal ja võimaldaks pause funktsiooni ja full screeni, saab kena positiivse thumbs_up.gif


Kui sa lähed vaatad videot Menüü->Meelelahutus->Videomängija, siis seal saab vaadata seda täis ekraanil(rõhtpaigutusena) ja veel saab kerida. pole väga seda Pauset siis vaja, kerid sinna, kus vaatamisega pooleli jäid icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2007 15:05:56 vasta tsitaadiga

Seaded - Lennukireziim. Sealt saad välja lülitada. Menüüd ei tohiks nii erinevad ka olla.
ot:
MarioA. kirjutas:
Play/Stop nupuga saab koheselt peatada raadio või muusika. Seal on üks väike kühmuke ka mis aitab taskus orienteeruda

Et siis nagu kompass? Mida sellega taskus leida saab?
Sry, lihtsalt tundus naljakas...
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charly16
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2006




sõnum 10.07.2007 15:28:15 vasta tsitaadiga

Ise ostsin sama telefoni mai alguses, siiani olen väga rahul ostuga. Kuigi väike probleem on, nimelt see kõrvaklappide otsik vms, mis mobiili läheb kipub taskus lahti tulema. Klappide helikvaliteet on isegi täitsa hea, ootasin midagit keskpärast või alla keskmise. Üldiselt väga hea telefon, soovitan.

PS. OnOffis sobiv 2Gb mälukaart 785.- .SanDiski oma. Pidi isegi parem olema kui Sony Ericssoni enda oma (lugemis-/kirjutamiskiiruse kohapealt).
Selline siis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 10.07.2007 16:02:27 vasta tsitaadiga

Klappide muret pole, kuid nagu näha oli liiga vara ülevaadet kirjutada, seda "videomängijat" ma ei kasutanud, võtsin kohe kaustast filmi ja eeldasin et asjal on ka otse faili juurde minnes samad funktsioonid, samuti pole jah uurinud ka selle režiimi kohta, eeldasin et ohutuse mõttes teda eemaldada ei saa thumbs_up.gif aga jah, tänud drifterile, seal pleieris töötab stop kui pause...aga selle videomängimise teostus nii otse faili juurde sõites on küll ajuvaba, et ei saa kerida jne icon_neutral.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 10.07.2007 19:46:41 vasta tsitaadiga

Charly16 kirjutas:
Ise ostsin sama telefoni mai alguses, siiani olen väga rahul ostuga. Kuigi väike probleem on, nimelt see kõrvaklappide otsik vms, mis mobiili läheb kipub taskus lahti tulema. Klappide helikvaliteet on isegi täitsa hea, ootasin midagit keskpärast või alla keskmise. Üldiselt väga hea telefon, soovitan.

PS. OnOffis sobiv 2Gb mälukaart 785.- .SanDiski oma. Pidi isegi parem olema kui Sony Ericssoni enda oma (lugemis-/kirjutamiskiiruse kohapealt).
Selline siis


Euronics'ist sain oma Sony Ericsson W810i'le (adapteriga) sama asja 639 krooniga ja täpsustan, et Sony Ericsson siiski mälukaarte ei tee, vaid neid teeb Sony ja tõesti, SanDiski omad on veidi paremad kui Sony omad.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
epu[]
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2005




sõnum 11.07.2007 16:03:28 vasta tsitaadiga

Endal ka see telefon. Ülevaade thumbs_up.gif
Mainiks ära selle, et handfree ja telefoni enda kuular on väga head, aga tihtipeale, kui helistan, siis panen telefoni näole liiga ligidale. Kuna telefon pole väga pikk, siis jääb mikrofon lihtsalt vastu põske. Õnneks olen nüüd sellega ära harjunud ja telefoni (rääkimise) kõlar on väga piisav selles, et telefoni endast eemal hoida.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003




sõnum 11.07.2007 18:11:09 vasta tsitaadiga

Spoilerdaks ära ja ütleks et suht kena ja mõnusa suurusega telefon, kuid kohutavalt tagakaas nagiseb. Nagu mingi sajakroonine telefon oleks auto alla jäänud. Mina vihastasin end nii seaks selle peale, et müüsin maha. Kõik muu oli bueno, aga nii kena telefon ei tohi niimoodi logiseda.
_________________
KASS
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 11.07.2007 19:25:47 vasta tsitaadiga

inca, tapvalt ta minul küll ei logise kuid nagu mainitud, siis jah, tagakaas(kaan?) on suhteliselt tobedalt nagisev ja odav ülejäänud korpuse suhtes
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2007 20:19:14 vasta tsitaadiga

Kaas - anuma kate.
Kaan - nunnu välimusega vereimeja tiigi põhjast.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 11.07.2007 20:45:15 vasta tsitaadiga

Tänan ndk, igatahes nagiseva tagakaane mure parandasin paari tüki a4 suurusest lehest rebitud tükiga, mis tegi ka tagakaane tugevaks ja mitte nagisevaks icon_rolleyes.gif kohe palju jõulisem tundub
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.07.2007 21:38:15 vasta tsitaadiga

mu w810i'l oli nagu kaasas sandiski 512MB kaart :/ (sinine, sony omad on musta värvi)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 11.07.2007 21:39:58 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
mu w810i'l oli nagu kaasas sandiski 512MB kaart :/ (sinine, sony omad on musta värvi)


Jah, mul samuti, kuid kuidas see teemasse puutub?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.07.2007 21:43:20 vasta tsitaadiga

oliv3r kirjutas:
mikk36 kirjutas:
mu w810i'l oli nagu kaasas sandiski 512MB kaart :/ (sinine, sony omad on musta värvi)


Jah, mul samuti, kuid kuidas see teemasse puutub?
hmm, eeldasin et sony omad kallimad,aga krt, polegi onoffi järgi
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
epu[]
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2005




sõnum 11.07.2007 23:58:23 vasta tsitaadiga

Mhh... Mul pole küll midagi tagakaanel viga.
Muide, täna sain sms-i ka, et K550i toetab nüüd EMTi msni tarkvara icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 12.07.2007 00:01:10 vasta tsitaadiga

hehe, k750i toetab, siis peaks ka k550i toetama, mul emt msn ammu peal ja eeldan et läheb iga java telfiga toole, kuid võin vabalt ka eksida icon_smile.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 12.07.2007 00:36:25 vasta tsitaadiga

EMT teeb oma MSN'i igale telefonile ükshaaval, see, et ekraanisuurus ja softkey'd on samad, neile ei loe.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henritorop
HV kasutaja
Henritorop

liitunud: 16.07.2006




sõnum 15.07.2007 22:44:04 vasta tsitaadiga

Mina lugesin ka otsast lõpuni läbi. icon_biggrin.gif
Hea põhjalik ülevaade..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson k550i - mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.