Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W200i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Softman
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2006




sõnum 04.07.2007 20:52:06 Ülevaade: Sony Ericsson W200i vasta tsitaadiga

link :: Sony Ericsson W200i


Sain endale uue mobiiltelefoni ja mõtlesin, et teen sellest ülevaate. Telefoniks on Sony Ericsson W200i ja see on ostetud EMT esindusest. See mudel peaks olema kõige odavam Walkman mobiil.
Karp on ilus väike oranž värvi ja läbi on näha mobiili. Karpi avades ei ole midagi erilist näha. Võtsin mobiili välja, siis võtsin kaks karbiklappi pealt ja seal olid: datakaabel, kõrvaklapid, akulaadija, aku ja quick quide. Viimase klapi all oli veel tarkvara cd ja raamatud. Mobiilis oli sisse pandud juba 128MB mälukaart.

Välimus :

Mul on musta värvi mudel ehk siis rythm black nagu kodulehel kirjas.Telefon näeb ilus välja.Nupud on mugavad.Ma kartsin et äkki selle mobiili joystick on hästi ebamugav , kuna mobiil on ka väga odav , aga üllatuseks ja kergenduseks avastasin et joystick on väga mõnus.Taustavalgustus on oranž.Mobiili ülemises otsas on power nupp , vasakul küljel ülemises osas walkman nupp ja paremal küljel ülemises osas + ja - nupp.Välimuses on minu arust kõik hea.Ilus vaadata seda mobiili.

Ekraan :

Ekraan on 128x160 pikslit ja ekraani tüüp on CSTN.Värve on 65536.
Mulle sellest ekraanist piisab.

Mobiil ise :

Mobiil on mõõtmetelt 101x44x18 mm ja kaalub 85g.Mobiil on hea.Sisemine mälu on mobiilil 27 megabaiti.Mul oli mälukaardil Justin Timberlake muusikavideo ja remiks.Mobiil on muidu nagu teised mobiilid , aga sellel pole bluetoothi , aga infrapuna on olemas.Telefonil on walkman player ja raadio.Nii nagu mina näen , telefon toetab flash teemasid ( need teemad kus menüü on ka animeeritud ) ja telefonis on kohe sees 3 flash teemat ( Orange orbit , Stencil art ja Cheerful ). Aku on mobiilil 750 mAh LiPol.Telefonil on tavaline VGA kaamera. Kui suur pilditegija pole siis kõlbab see väga hästi.Kaameral on neljakordne zoom , aga suure pildisuurusega ei saa zoomida.Videoid saab ka teha ja pilte ja videoid saab natukene töödelda Photodj ja Videodj-ga.Player toetab MP3, MP4, M4A, 3GPP, AMR, WMV, WAV formaate.Mobiil toetab ka Memory stick M2 mälukaarte.Kaasas on 128 megabaidine nagu enne öeldud.Kaasasolevad kõrvaklapid on tavalised.Need pole in-earid vaid tavalised.

Kokkuvõtteks :

Telefon on hea , olenemata bluetoothi puudumisest ja väikesest mälukaardist.
Mulle väga meeldib.

Plussid :

Väga hea hind - kuni kaks ja pool tuhat.See on maksimum mida olen näinud.

Kõrvaklapid

Hea välimus

Head nupud

Mugav joystick

Miinused :

Bluetoothi ei ole

Väike mälukaart kaasas

See oli minu esimene ülevaade.
Aku pidavusest kommenteerin hiljem , kuna telefon äsja ostetud.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 04.07.2007 20:59:28 vasta tsitaadiga

palun, kas sa saad need flash teemad kuhugi uppida.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.07.2007 07:12:29 vasta tsitaadiga

Softman, eesti keele grammatikareeglite järgi käib peale punkti tühik.
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wapper
HV kasutaja
wapper

liitunud: 08.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2007 08:17:40 vasta tsitaadiga

Mõned kommentarid ka enda poolt:

Plussidest: kogu telefon on üks suur pluss, mõttetu on hakata midagi eraldi välja tooma. Hea telefon on.

Miinustest:
- nõrk aku, väga mõõduka kasutamisega ja ööseks välja lülitades kestab umbes 4 päeva.
- võrreldes eelmiste SE mudelitega, SMS-e toksides ei saa millegipärast enam kasutada valjuse nuppe tähtede kiiremaks sisestamiseks, st. "o" kättesaamiseks peab alati klahvi "6" kolm korda vajutama.
- jällegi võrreldes eelmistega, liiga pikk aeg sisselülitamise ja PIN prompti ilmumise vahel. Nt. 610i-l oli see aeg 2sek, W200i-l on umbes 16sek. Hommikul kiirustades ei viitsi PINi ootama jääda ja nii on mõnedki korrad selle sisestamine ununenud icon_sad.gif
- SE telefonidele omaselt, ei toeta ka see mudel Baltic charset-iga e-mailide lugemist ("unsupported character set"). Sel teemal sai isegi SE suppordiga suheldud ja vastus oli enam-vähem "ostke P990 või M600".

Muid asju (bluetoothi puudumine, tagasihoidlik kaamera) ma miinusteks ei loe, see on antud hinnaklassi puhul normaalne ja kõigile neid omadusi vaja ei lähe.

Wapper
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2007 08:21:21 vasta tsitaadiga

... nuppude disainilt, meenutab üsna palju K610i -d ja need mulle meeldivad, kuid BT puudumine on minu jaoks 110% NO-NO, pole juba väga pikka aega kaabliga mässanud, sinihammas on ikka üle prahi vajalik vidin nii arvutiga suhtlemiseks kui ka eriti mugav, käedvaba süsteemi jaoks ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Softman
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2006




sõnum 05.07.2007 09:35:01 vasta tsitaadiga

wapper kirjutas:
Mõned kommentarid ka enda poolt:

Plussidest: kogu telefon on üks suur pluss, mõttetu on hakata midagi eraldi välja tooma. Hea telefon on.

Miinustest:
- nõrk aku, väga mõõduka kasutamisega ja ööseks välja lülitades kestab umbes 4 päeva.
- võrreldes eelmiste SE mudelitega, SMS-e toksides ei saa millegipärast enam kasutada valjuse nuppe tähtede kiiremaks sisestamiseks, st. "o" kättesaamiseks peab alati klahvi "6" kolm korda vajutama.
- jällegi võrreldes eelmistega, liiga pikk aeg sisselülitamise ja PIN prompti ilmumise vahel. Nt. 610i-l oli see aeg 2sek, W200i-l on umbes 16sek. Hommikul kiirustades ei viitsi PINi ootama jääda ja nii on mõnedki korrad selle sisestamine ununenud icon_sad.gif
- SE telefonidele omaselt, ei toeta ka see mudel Baltic charset-iga e-mailide lugemist ("unsupported character set"). Sel teemal sai isegi SE suppordiga suheldud ja vastus oli enam-vähem "ostke P990 või M600".

Muid asju (bluetoothi puudumine, tagasihoidlik kaamera) ma miinusteks ei loe, see on antud hinnaklassi puhul normaalne ja kõigile neid omadusi vaja ei lähe.

Wapper

Kusjuures minul küll 16 sekundit mobiil sisse ei lülita icon_lol.gif Kaks sekundit ka mitte aga jah...

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 28.12.2003




sõnum 05.07.2007 09:36:46 vasta tsitaadiga

kõrvaklappe küll + lugeda ei saa need standard varustuse klapid on ikka alla igat arvestust,ise ostsin kohe teised walkmani omad (kallimate mudelite) ja heli mitu korda parem,mugavam neid kõrva panna.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighter
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2002




sõnum 05.07.2007 10:24:26 vasta tsitaadiga

DIGI testis ka seda telefoni ühes hiljutises numbris, ja nende kaks suurimat miinust olid BT(nagu ka siin mainitud) ja EDGE puudumine, 3G-st rääkimata. Kõiges muus, 5+ telefon 2k hinnaklassis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2007 10:45:02 vasta tsitaadiga

Unustasin Walkmani telefoni teise kõige tähtsama omaduse helistamisfunktsiooni kõrval - kuidas pleier töötab? Heli kvaliteet?
Sellel nö säästuversioonil tundub olevat Walkman 1.0 veel, kuigi tegemist suhteliselt uue telefoniga icon_confused.gif
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Softman
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2006




sõnum 05.07.2007 12:38:10 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
kõrvaklappe küll + lugeda ei saa need standard varustuse klapid on ikka alla igat arvestust,ise ostsin kohe teised walkmani omad (kallimate mudelite) ja heli mitu korda parem,mugavam neid kõrva panna.


Kõrvaklapid on paremad kui teised kaasasolevad , kuna need kummist otsikuga ja lagunevad kiiresti ära ja kummist otsikud tulevad väga väga kergelt ära.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 05.07.2007 16:52:18 vasta tsitaadiga

nö in-ear klapid teevad igas vallas tavalistele klappidele ära, kui just kõrvad sellised pole et in-earidega valutama hakkavad (samas nt saab kallimate eerikupoegadega kolm erinevat tüüpi kummiotsikut kaasa, vastavalt sellele misuke paremini mahub).
miks in-ear parem on?
personaalsest vaatevinklist kindlasti see, et tavaklappidega hakkasid just minu kõrvad valutama.
üldiselt, aga tänu sellele, et in-ear klapi puhul pääseb väga vähene välismüra sisse/muusika vms heli välja. see tähendab seda, et heli on puhtam ning ka bass on reeglina hea.

olen väga aktiivselt kasutanud oma w810i ja selle in-ear klappe. nüüdseks üle 4 kuu, ja katkminekust pole haisugi (ptui ptui ptui). need kummist osad ei tule niisama ära, siis vaid kergelt kui neid just näppudega ära hakkad kiskuma.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 28.12.2003




sõnum 05.07.2007 17:16:57 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
nö in-ear klapid teevad igas vallas tavalistele klappidele ära, kui just kõrvad sellised pole et in-earidega valutama hakkavad (samas nt saab kallimate eerikupoegadega kolm erinevat tüüpi kummiotsikut kaasa, vastavalt sellele misuke paremini mahub).
miks in-ear parem on?
personaalsest vaatevinklist kindlasti see, et tavaklappidega hakkasid just minu kõrvad valutama.
üldiselt, aga tänu sellele, et in-ear klapi puhul pääseb väga vähene välismüra sisse/muusika vms heli välja. see tähendab seda, et heli on puhtam ning ka bass on reeglina hea.

olen väga aktiivselt kasutanud oma w810i ja selle in-ear klappe. nüüdseks üle 4 kuu, ja katkminekust pole haisugi (ptui ptui ptui). need kummist osad ei tule niisama ära, siis vaid kergelt kui neid just näppudega ära hakkad kiskuma.


nõustun enda k810i olid standard klapid sellised jurad et anna olla icon_biggrin.gif ostsin kohe need walkmani klapid 390.- ja olen väga rahul, heli ja mugav on neid ka kõrva panna, kui peakski midagi juhtuma nendega saab alati koss klapid neile külge panna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 06.07.2007 09:39:59 vasta tsitaadiga

Mul on olnud HPM-70'd, HPM-75'd ja HPM-82'd, kõik in-ear'id, HPM-82 ja HPM-70 identsed helilt ja välimuselt, kuid 82'l on juhtpult. HPM-75'l on veidi mahedam bass, kellele meeldib, kellele mitte. Selle W200i klapid on minu arvates väga head, bass jõuab kõik kõrva ja on üsna mõnus kuulata, tavalistest HPM-64'dest ikka tunduvalt parem, ilmselt parimad nööpkuularid, mida olen kasutanud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mareq
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 06.07.2007 11:19:12 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
miks in-ear parem on?
personaalsest vaatevinklist kindlasti see, et tavaklappidega hakkasid just minu kõrvad valutama.
üldiselt, aga tänu sellele, et in-ear klapi puhul pääseb väga vähene välismüra sisse/muusika vms heli välja. see tähendab seda, et heli on puhtam ning ka bass on reeglina hea.


See sõltub jällegi inimesest ja eesmärkidest. Mina näiteks just seepärast ei tahagi in-ear klappe, et väliseid helisid eriti sisse ei kosta. Kui tänaval ringi tuiad, klapid peas siis on see üsnagi arvestatav turvarisk arvestades veel seda, et minul konkreetselt kipub tänaval tihti tähelepanu hajuma kui mingi jõhker mõttetöö käimas on. Tavaliste klappide puhul on tõenäosus suurem, et kuuled kui kõrvalt troll tahab sulle sisse sõita või auto signaali annab. icon_wink.gif
Muidugi, kõigil ei pruugi värk samamoodi olla, lihtsalt teise vaatenurga mõttes.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Softman
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2006




sõnum 06.07.2007 21:08:49 vasta tsitaadiga

Nõustun Marequga. Ja mul on hetkel 4 tuttavat , kes on mobiiliga kaasa saanud hmp 75/70 kõrvaklapid ja neil on need kummist otsikud kõik kadunud ära peale kõige suuremate. Aga jah muidu on igaühe enda asi , millised talle meeldivad.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Manqur
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2006




sõnum 07.07.2007 16:56:34 vasta tsitaadiga

ostsin ka W200i, kaks kuud siis pidasid standard kõrvaklapid vastu ja siis ühel hetkel oli see kumm kadunud ja kõlar väljas.
suht rahul olen muidu. kaamera pildid võiksid ka paremad olla.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2007 23:25:28 vasta tsitaadiga

Pleier on vanem versioon kui kallimatel walkman telefonidel ? Mis vahe neil on ? Uuendada ei saaks ?

Mõtlen ka uue telefoni ostule ja raha suurt ei ole icon_biggrin.gif

_________________
Tere.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 10.07.2007 23:32:20 vasta tsitaadiga

Pleier on sama, mis W810i'l näiteks, ajab täiesti asja ära, väiksed vahed aga on:
W200i'l pole Album Art'i, Live Playlist'e (et lisad ühe loo esituse ajal järgmised esitusjärjekorda), on teistsugune kujundus, pole stereolaiendust ja skinne. Pisikesed erinevused, suurt vahet pole. Helikvaliteet on sama.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2007 10:06:32 vasta tsitaadiga

Walkman 1.0 on stereolaiendus olemas - vähemalt minu omal küll. Kas W200 Walkmani on veel kohitsetud?
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 11.07.2007 10:16:17 vasta tsitaadiga

Mul W810i'l küll ei ole, mis telefoniga tegu teil?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2007 10:17:54 vasta tsitaadiga

710i ja 1. Walkman. Pakub variandi Stereolaiendus Sees/Väljas.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keikz!
HV kasutaja
Keikz!

liitunud: 23.09.2006




sõnum 06.08.2007 21:34:07 vasta tsitaadiga

Sai ka täna see telefon ostetud ja väga rahul selle hinna eest,walkman pleier on hea ja kõrvaklapid teevad ka normaalset häält,ainuke viga mis on ,et bluetoothi pole muidu soovitan kõigile seda telefoni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creek
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2007




sõnum 01.09.2007 10:10:48 vasta tsitaadiga

Ostsin ka endale selle asjapulga. Muidu tore ja nii, eriti hinda arvestades, aga kõrvaklapid tuleb asendada ja suurem mälu ka osta.
Kuid nüüd siis probleem: kas kellelgi on kogemusi, kui suurt mälukaarti telefon kannatab? Tootja koduleht ütleb kõigest 1GB, aga sai proovitud 2GB-st ja töötas ilusti. Mul oleks tarvis 4GB-ne kaart, aga ma ei ole kindel kas see töötab ja ega ta telefoni aeglaseks muuda. +/- ka ei olnud nõus pakendit lahti rebima, et ma katsetada saaks, kuid siga kotis ka ei taha osta.
Ühesõnga: Kas ja kuidas töötab 4GB mälukaart SE W200i-s?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 02.09.2007 23:51:44 vasta tsitaadiga

Kaua sellel asjal siis aku vähese/keskmise kasutamise juures peab?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2007 14:26:19 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
Kaua sellel asjal siis aku vähese/keskmise kasutamise juures peab?


Sooviks sama asja teada.

Ning teine asi - kuidas te subjektiivselt hindate helikvaliteeti mõne "päris" mp3 mängijaga võrreldes? Endal on hetkel iPod Mini aga see on natuke liiga kobakas ja kuna mul on telefon niikuinii igalpool kaasas siis miks mitte omada mp3-toega telefoni.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W200i mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.