Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GeForce ForceWare Driverid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2017 11:19:01 vasta tsitaadiga

Midagi neile kes tahavad Shadowplay kasutada aga ei soovi sisse logida ega telemeetriat saata:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2017 17:15:15 vasta tsitaadiga

Viimased 378.49 mul igatahes win10 pro 64bit ei tööta
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 26.01.2017 18:37:58 vasta tsitaadiga

ei ole küll probleemi, pole kunagi olnudki kah.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 02.02.2017 18:32:21 vasta tsitaadiga

beeta vulkani bugfix draiverid (376.80).
https://developer.nvidia.com/vulkan-driver

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.02.2017 10:56:34 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-prevents-reselling-bundled-games-by-forcing-geforce-experience.html


tsitaat:
Over the past year GFE slowly is moving from a fairly handy utility towards enforced bloatware it seems.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 04.02.2017 11:51:15 vasta tsitaadiga

selle jutu järgi - ei preventi tegelikult midagi. lihtsalt mängu key kättesaamine on reaalse raua checki taha paigutatud ja lingitakse sinu konto külge.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2017 20:42:45 vasta tsitaadiga

Paistab ,et teema surnud ja viimased driverid töötavad. Enda pole anomaaliaid esinenud.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2017 10:31:24 vasta tsitaadiga

Samuti viimastega (378.66) pole probleeme esinenud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2017 18:04:19 vasta tsitaadiga

Nvidia plaanib mingit DX12 boost draiverit: https://www.techpowerup.com/231145/nvidia-working-on-a-major-directx-12-focused-driver-update
tsitaat:
Gears of War 4
Hitman
Rise of the Tomb Raider
Tom Clancy's The Division.
Ashes of the Singularity

tsitaat:
to improve DirectX 12 performance by up to 16 percent
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 02.03.2017 18:20:27 vasta tsitaadiga

tollesama techpowerupi nupu kommentaaridest:
http://nvidianews.nvidia.com/news/nvidia-announces-gameworks-dx12 kirjutas:
(1) Figure averages the percentage increase of benchmark numbers in the following: GeForce GTX 1080 at 3840x2160 with launch driver 368.81 vs 378.74 on an Intel Core i7 5930K, 16GB DDR4 using Win10 x64. Ashes of the Singularity, Crazy Preset (46.5, 50.9 or 9%), Tom Clancy's The Division 1.6, Max Settings + 1x SMAA Ultra (31.5, 32.7 or 4%) Hitman, High Settings + High SSAO (50.6, 62.1 or 23%), Rise of the Tomb Raider, Very High + 2x SSAA (20.5, 27.2 or 33%), and Gears of War 4, Ultra Preset (41.2, 45.2 or 10%).

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2017 18:31:53 vasta tsitaadiga

Pff vs launch driver thumbs_down.gif . See seletab perf erinevust.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 04.03.2017 23:42:01 vasta tsitaadiga

ma ei tea, kas see on nvidia draiverite või win10 bug, aga mul kipub opengl mängudest väljumisel ekraanid mustaks viskama. windows jääb enam-vähem tööle aga midagi ei näe, mis toimub.
võimalik, et põhjus kuskil mitme gpu-d kasutava rakenduse korraga tarbimises, mingi film/sari on pool aega taustal lahti, monitoringsoft ja isegi skype on gpu-accelerated tänapäeval.
on keegi veel midagi sarnast täheldanud?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.03.2017 11:37:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

väljumisel ekraanid mustaks viskama

Ma ühte mängu hetkel mängin COD IW ja seal peale 2-3 MP roundi sama teema.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 07.03.2017 11:39:44 vasta tsitaadiga

mul juhtub see eranditult mängust väljumisel. crashid kaasa arvatud.
directx mängudega pole nagu juhtunud, kõik korrad peaks olema opengl olnud.
event viewer räägib videodraiveri crashist.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 27.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2017 15:22:06 vasta tsitaadiga

See must ekraan pigem windows 10 viga ..minu amd kaardiga ka must pilt väljudes (Left 4 Dead 2).
Leidsin väidetava variandi kuidas pilt ette saada kui jääb mustaks...saab keegi proovida: Win key+Ctrl+Shift+B
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.03.2017 15:48:11 vasta tsitaadiga

Saab ka nii, et avada task manager ja paned linnukese tray'st, et ta oleks alati pealmine, siis ta jääb alati esimeseks, kui vaja killida midagi.
Pigem võiiks kuskilt lahendus saabuda hoopis.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 07.03.2017 18:55:25 vasta tsitaadiga

KyBer kirjutas:
See must ekraan pigem windows 10 viga ..minu amd kaardiga ka must pilt väljudes (Left 4 Dead 2).
Leidsin väidetava variandi kuidas pilt ette saada kui jääb mustaks...saab keegi proovida: Win key+Ctrl+Shift+B
Sama probleem mängus "theHunter"
Lahendus: Enne mängust väljumist Alt+Enter
Ja kui unustab eelnevat kasutad ja pilt jääb mustaks, eemaldab hetkeks DisplayPort kaabli arvuti küljest.

Windows 10
980ti (DisplayPort Cable to asus rog swift)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2017 16:11:01 vasta tsitaadiga

Krt võtaks Nvidia. Peab mõned karmimad sõnad ütlema. Selle asja riputan küll suure kella külge nüüd icon_evil.gif thumbs_down.gif

Läksin 378.92 draiveri pealt üle 381.65 draiveri peale. Kõik justkui ok. Tahtsin hakata Nvidia kontrollpaneelist vaatama, et kas olen ikka 381.65 peal. Installer küll ütles, et succeeded.
Ja mis ma näen Help menüü all: vaikimisi on valitud ja sisselülitatud Allow Experience Improvement Program. Ehk siis telemeetria. Task manager ja Services kinnitasid, et NvTelemetryContainer.exe tõesti töötab. Asi polekski hull aga oodake ja lugege edasi. Parem osa alles tuleb - pärast linnukese eemaldamist sulgesin kontrtollpaneeli, sulgesin pooleliolevad programmid ja logisin välja. Logisin uuesti sisse ja avasin task manageri ja ülla-ülla see junn jooksis seal jätkuvalt. Ka teenuste all oli see jätkuvalt sisselülitatud. Läksin siis vihaga uuesti nvidia kontrollpaneeli - linnukest polnud tagasi tekkinud sinna.

Mõtlesin siis, et ok vb ma ise laisk. Panin jälle kõik kinni ja tegin restardi. Nüüd peaks ometi korras olema? Ei. Linnukest pole aga teenus jookseb jätkuvalt.
Ja kui see veel piisavalt närvidelekäiv poleks, siis mitte kuskil ei allalaadimislehel ega installeris ei ütle Nvidia poole sõnagagi, et sellest versioonist alates on kaasas telemeetriateenus mis on vaikimisi sisse lülitatud rääkimata sellest kust sellest loobuda!

See paigaldatakse sõltumata mis valikud te installeris teete. Mina nt valisin custom install (clean install ette liunnukest ei pannud) ja paigaldasin ainult uuema graafikadraiveri ja uue HD audio komponendi. Midagi muud ma ei valinud ja mingit telemeetriat seal nimekirjas ka polnud. Veel hullem io see, et linnuke Nvidia kontrollpaneelis ei tee mitte midagi minu kogemuse põhjal. Teenus jääb edasi jooksma isegi peale restarti.

Selline asi on ükskõik millise tootja poolt äärmiselt alatu ja ostjaid altvedav käitumine. Igasugune tagasiside saatmine - olgu see nii anonüümne kui tahes peab omama kasutaja nõusolekut. Nvidia ei küsi mitte mingil hetkel teilt seda nõusolekut ja lülitab selle teenuse vaikselt taustal sisse. Kui kasutaja ka kogemata juhtub kontrollpaneelis sellle otsa komistama (ausalt - kui paljud teist avavad kontrollpaneeli peale uue draiveri installi ja hakkavad uusi menüüsid sealt otsima?), siis isegi sellest pole midagi kasu, kuna see ei tee mitte midagi !!!

Ehk siis väikse otsimise peale leidsin, et 381.65 tõesti liigutab telemeetria GFE programmi alt draiveri alla ja sellest ei saa installides loobuda. Ainus võimalus sellest loobuda enne installi on kustutada C:\NVIDIA kaustast NvTelemetry alamkaust enne draiveri paigaldust.

Lõppu siis pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2017 17:04:36 vasta tsitaadiga

Peale installi saad ju service kustutada .. ega see ju enam tagasi tule?

cmd (admin): sc delete ServiceName
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.04.2017 17:09:53 vasta tsitaadiga

See õnnetu service töötab pidevalt, lihtsalt kui ta välja lülitada, siis andmeid ei edastata.
Paranoilised võivad ka teenuse täielikult peatada.

http://www.pcgamer.com/nvidias-telemetry-monitor-is-not-spying-on-you/
http://www.majorgeeks.com/news/story/nvidia_adds_telemetry_to_latest_drivers_heres_how_to_disable_it.html
http://www.gamersnexus.net/industry/2672-geforce-experience-data-transfer-analysis

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2017 18:01:42 vasta tsitaadiga

Le Inc, bladerunner, Kõik on õige aga miks kasutaja peab mässama sellega?
Ma saan aru miks telemeetria on vajalik. Ma ei istu siin fooliummüts peas ega söö seemneid. Kui Nvidia tahab telemeetriat kasutada - tore, kasutagu. Aga see olgu läbipaistev. Installeris peaks olema valik sellest loobuda. Oleks isegi sellega nõus kui see oleks vaikimisi valitud. Installides siis advanced sätete alt võtan linnukese ära ja kui ei võta, siis saan ainult ennast süüdistada.

Hetkel on olukord kus mulle installitakse minult nõusolekut küsimata mingi teenus mis saadab mingit infot tagasi. Loobuda sellest kuskil ei saa, kinni keerata seda näiliselt justkui ei saa ilma teenuste alla minemata. Linnukese eemaldamine väidetavalt siis lõpetab andmete saatmise aga ma ei tea ju seda, kuna kuskil ei näita seda. Pealegi kui nii vaikselt juba paigaldatakse midagi, siis see ei tekita minus mingit usaldust firma suhtes. Täna paigaldavad mulle vaikselt telemeetria. Homme paigaldavad ehk softi mis paneb mu veebikaamera pilte tegema ja kuhugi üles laadima, ülehomme keelatakse mingi soft ära mu arvutis mis Nvidia meelest nende draiveritega konflikti läheb. Kui annad kuradile näpu võtab ta ka käe.

Vaatan, et mõned firmad on ikka äärmiselt halba eeskuju võtnud Microsoftilt ja sellest mida nad Win10-ga teevad. Vaadatakse, et kui MS suurune firma seda teeb, siis võime meie kah teha. Kaua läheb kuni nvidia paneb saadetavatele andmetele krüpteeringu peale ja ma isegi ei tea mida tagasi saadetakse? Peame lihtsalt usaldama firmat kui ta ütleb, et kogutakse ainult anonüümseid andmeid ja neid edasi ei müüda?
Mul on raske usaldada kui firma ise pole oma tegudes läbipaistev.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.04.2017 19:38:47 vasta tsitaadiga

Tomorrow, See on vana asi ju?...ise paar korda lülitasin välja peale installi, enam ei viitsi, las mõõdab ja uurib siis.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2017 19:55:45 vasta tsitaadiga

koiott, Uus on see, et enne tuli see siis ainult kaasa kui valisid default installi ja GFE paigaldati või valisid advanced ja GFE. Nüüd tuleb see draiveri endaga kaasa ehk siis igaüks kes paigaldab 381.65 või uuema saab endale telemeetria sõltumata mida nad valivad paigaldamisel thumbs_down.gif

Aga noh minu vihaleajamisel on ka positiivseid külgi icon_biggrin.gif . Pikalt olin plaaninud võtta uusima GFE ja kogu sodi peale kasulike Anseli ja Shadowplay sealt välja rookida. Nüüd tegin selle lõpuks ära ja pakendasin viimase GFE installeri ka ümber nii, et sellega telemeetriat ja muud sodi kaasa ei tule. See on nüüd suht barebones (puudub share, game scan, driver/GFE update jne) aga kui teil pole GFE paigaldatud ja puudub Nvidia konto, siis proovige järgi. Igatahes testides siin Shadowplay töötab kenasti. Anselit pole veel jõudnud proovida. Kasutage 7zip lahtipakkimiseks, uusim WinRAR peaks kah hakkama saama. Paigaldus läbi setup.exe: http://www.mediafire.com/file/b6d3qij4x5vplus/GeForce_Experience_v3.5.0.70_NoLogin.7z

NB! Hoiatus neile kellel on Nvidia konto ja/või GFE juba paigaldatud - ma ei tea täpselt mida see teile teeb, seega ei soovita väga paigaldada. Pärast võib nvidia kontoga tavalisse GFE-sse sisselogimisel probleeme tekkida.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.04.2017 21:24:47 vasta tsitaadiga

ok las nuhib siis kui vaja,ega mul midagi varjata pole ja pangakaartide andmeid ka kuskil ei ripu icon_biggrin.gif aga ma olen alati mõelnud et miks nüüd peab videokaardi driveritega niipalju protsesse töös olema ja iseasi loomulikult kas kõik on vajalikud kui just ei striimi ja mingit 3D filmi ei monteeri ? icon_rolleyes.gif Mäletan et kunagi ammu küll kui sul oli nvidia kaart masinas polnud vaja 100 asja lisaks installida icon_razz.gif aga noh eks tänapäeval on see moes ja ju siis peab olema selline asi mis võimalikult palju su arvuti ressursse sööksid.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2017 07:25:16 vasta tsitaadiga

Ma ammu saatnud shadowplay mulda kunagi sai muretsetud Bandicam ja uuesti võtsin käsile kvaliteedis vahet pole rauaga teeb nagu shadowplay
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GeForce ForceWare Driverid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.