Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech diNovo Edge märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2007 18:57:54 vasta tsitaadiga

sellepärast panin töökoha jutumärkidesse, et tegu ikkagi koduse lahendusega icon_smile.gif (päris töö ei ole rohkem seotud arvutitega, kui aegajalt müügisekretäri abistamisega)
ning kodus toksin neid numbreid nii harva, et eraldi numpad'i pole vaja, pigem tahan kergust ja kompaktsust (klaver istub kasutamise ajal alati süles).
edit > < täitsa olemas, vasaku shifti kõrval. sa vist oled miski teise layout'i pilte vaadanud icon_wink.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 18.04.2007 20:08:01 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
DigeBeni kirjutas:

... mis nupp see seal kõige ülemises reas paremalt teine siis on ?

Kui pead silmas klahvi sellest jurakast delete-klahvist ühe jagu kõrgemal real, siis minu arvates on see Home, sellest paremal End ning delete-klahvi kõrval on Page Up ja Page Down. Inserti lihtsalt pole, nagu mitmel teisel Logitech-i klaverilgi.
Nagu juba ütlesin, on tegemist suure remote-puldiga meediakeskuse jaoks, mille pilti vaatad suurelt, paarimeetrise diagonaaliga HDTV ekraanilt, ise La-Z-Boy tüüpi suures tugitoolis vedeledes. Siis on ehk mingit teksti sellega kergem trükkida, kuigi meediakeskus peaks olema selliselt seadistatud, et trükkida poleks vaja ja piisaks ainult osutamisseadmest. Nii et isegi seal on selle otstarbekus küsitav.

Arvuti küljes, millega peale rate'imise, emmessennimise ja videote vaatamise tööd peab tegema, pole sellega miskit pihta hakata kahjuks.

See asjandus on võrreldav lahtise sportautoga, millega ilusa ilmaga saab nädalavahetusel teisi inimesi kadedaks ajada. Üle kahe inimese korraga või tööpäeval kaupa sellega ju keegi ei vea ja selleks pole ta mõeldudki.

Selle klaviatuuri näol ei ole tegemist töövahendiga, see on siililegi selge. Ja sellest vaatepunktist pole seda ka mõtet hinnata. Ilus ja stiilne asi lihtsalt. Praktiline mitte.


1. pane google pildiotsingusse "dinovo edge" sisse ja määra ära et soovid ainult suuri pilte näha.
2. pane aga hoolega tähele ja OTSI... tee SILM lahti, sest INSERT nupp ON OLEMAS.

Ei hakka vaidlema aga pole veel siiani kokku puutunud klaviatuuriga millel INSERT nupp puudu on.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2007 20:17:03 vasta tsitaadiga

... inimestel on harukordne võime arvustada raamatuid ilma neid lugemata ja filme ilma neid vaatamata, samuti ei mahu paljudele hinge, kui naabrimees hummeriga poes piima järel käib, kui ise jala käima peab, kuid kogu maailm peab siiski teadma, mis tema asjast arvab icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 19.04.2007 07:32:31 vasta tsitaadiga

nats offtopicuks, et sain oma s510 ka kätte, täitsa mugav, hiir on laser ja võtab voodil lesides igasuguste pindade pealt väga täpselt.
Proovisin isegi velvetpükste perse peal, töötas ilma vigadeta icon_biggrin.gif

Klaviatuur oli alguses veidike harjumatu (nooled liigutatud, delete suur, insert numpadi kohal) aga pimekirja kirjutasin sellegipoolest piisavalt kiiresti.
Kardetud väikene Enter nupp osutus minu isendil siiski normaalkujuga enteriks thumbs_up.gif

Patareide klaviatuuri panek oli ebamugav, tundus, et patareid on liiga pikad sinna ja surusin täiega. Ei kujuta ette kuidas välja saab neid sealt icon_biggrin.gif

Igatahes, voodist teleka msnis istuda on 10 korda parem, peab ainult mängude mängimiseks wireless puldi veel ostma, 1 juhe jookseb siiani voodisse icon_smile.gif
Ka laua taga on kõvasti mugavam, juhtmepuntrad on kadunud.

ps. kaasatuleva tarkvaraga saab suht palju nuppude funktsioone sättida, niiet saab kõik oma järgi paika panna. 3 klaviatuuri nuppu jäid isegi kasutuseta praegu.
Default funktsioone ei hakanud üle sättima (oluliselt)

Ei viitsi eraldi ülevaadet teha, kuna see kõige lähedasem topic, räägin siin icon_smile.gif icon_razz.gif

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 19.04.2007 07:39:39 vasta tsitaadiga

LX5 (s510 komplekti hiir) nüüd laserhiir küll ei ole. Laua peal kasutades oli ta suht kehv imo. Hüples muudkui. Samas s510 media komplektis olev pult + MediaCenter soft oli väga viis combo.
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 19.04.2007 07:43:52 vasta tsitaadiga

hmm, kas ilma punase tulukeseta pole laserid? icon_biggrin.gif
ma suht tumba selle koha pealt, igatahse mul ta küll kuidagi ei hypelnud.
puldiga varianti ei tahtnud, sest tüüneriga saab puldi niivõinaa kaasa ja softiks kasutan "gotallmedia"-t

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ibndaud
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2003




sõnum 19.04.2007 08:05:24 vasta tsitaadiga

paneb lausa mõtlema. endal praegu mx5000 ja ei ole enam eriti vaimustuses. näiteks see eelmainitud puutetundlik volume control on täiesti vales kohas, pidevalt jääb ette, pidin välja lülitama. nii mõnegi teise lisanupu kallal võiks kah viriseda, aga ei viitsi praegu. siis veel sinihammas kipub aeg-ajalt seadmeid ära unustama, tuleb jälle reconnecti teha.
aga kahe hiire kasutamine küll pole probleem. võimalik, et sul need lisanupud ei toimi sellepärast, et sul olid enne vana hiire draiverid all ja miski läbu jäi sisse vahetusel.
mul nimelt on peale loguteki hiire veel joonistusplaadi hiir ja pliiats, kõik kolm toimivad üheaegselt, kõik nupud on ok.

_________________
dumb...dumber...dumbest.......................................................microsoft
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Online

sõnum 19.04.2007 12:58:36 vasta tsitaadiga

shizny kirjutas:


1. pane google pildiotsingusse "dinovo edge" sisse ja määra ära et soovid ainult suuri pilte näha.
2. pane aga hoolega tähele ja OTSI... tee SILM lahti, sest INSERT nupp ON OLEMAS.

Ei hakka vaidlema aga pole veel siiani kokku puutunud klaviatuuriga millel INSERT nupp puudu on.

Ai, kui tigedalt kohe...
Mis puutub puuduva Insert klahviga klaviatuure, siis vaata tibake poes ringi - kindlasti kohtad mõnd Logitech-i klaverit, millel Inserti asemel laiutab pikk, üle kahe rea ulatuv Delete.
Kuna ma neid ise piisavalt näinud olen, siis ei vaevunud ka pilte otsima ja oletasin lihtsalt siin nähtava madala resolutsiooniga pildi järgi. Ilmselt tegin vea, aga nähtavasti häiris see sind millegipärast tunduvalt rohkem kui teema autorit. (Ilmselt oskad sa pilte Google abil otsida ja tänan sind kena õpetuse eest, aga pilte otsida oskasin ma juba siis kui esimesed otsimootorid ilmusid.)
Mis aga puutub silmade lahtitegemisse, siis oleksid võinud ise sama teha - arm2004 juba ütles, et Insert on olemas ja sinu nähvav postitus on lihtsalt ülearune.

Minu pika jutu üldine mõte minu üle-eelmises postis (millest ka DigeBeni kahjuks vist päris täpselt aru ei saanud) aga oli hoopis eelnevate hindajate tähelepanu juhtimine asjaolule, et selle klaviatuuri kallal pole mõtet norida ebapraktilisuse pärast - nagu pole mõtet hinnata sportautot aiamaale sõnniku vedamise seisukohalt. icon_smile.gif

Mul pole absoluutselt midagi selle vastu, kui keegi endale taolise disainitoote ostab (pole ma isegi sellest patust puhas icon_smile.gif )
Selliste toodete ostmise mõte aga ongi üsna suures osas just teiste hulgast väljapaistmine. Kas ütlesin midagi, mis pole tõsi? Ma ei öelnud seda kadedusest või tigedusest - ütlesin nii nagu asi on. Pole mõtet väita, et ostame selliseid asju nende praktilisuse pärast või sellepärast, et need ainult endale niiväga meeldivad.

Ühesõnaga - kes pidas minu postitust negatiivseks hinnanguks või minu isikliku kadeduse väljenduseks, ei lugenud seda piisavalt tähelepanelikult, et jutu mõtet tabada.
arm2004 nähtavasti tabas ja ei hakanud vastuseks mind arvustama.

Loodan, et nüüd on asi selgem ka teistele.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2007 19:35:39 vasta tsitaadiga

ibndaud kirjutas:
paneb lausa mõtlema. endal praegu mx5000 ja ei ole enam eriti vaimustuses. näiteks see eelmainitud puutetundlik volume control on täiesti vales kohas, pidevalt jääb ette, pidin välja lülitama. nii mõnegi teise lisanupu kallal võiks kah viriseda, aga ei viitsi praegu. siis veel sinihammas kipub aeg-ajalt seadmeid ära unustama, tuleb jälle reconnecti teha.
aga kahe hiire kasutamine küll pole probleem. võimalik, et sul need lisanupud ei toimi sellepärast, et sul olid enne vana hiire draiverid all ja miski läbu jäi sisse vahetusel.
mul nimelt on peale loguteki hiire veel joonistusplaadi hiir ja pliiats, kõik kolm toimivad üheaegselt, kõik nupud on ok.

mul olid mx5000'ga samad jamad, pidevalt ära kadumise jamad.
kui miski aeg mahti saan, siis võtan selle puhastuse ette.
tea kas donglitel kah miski vahe on. muidu väliselt üks-sama, aga vanal kirjas 2.0 EDR, uuel EDR tekst puudub icon_rolleyes.gif

edit:

kuna arvuti jooksis kokku (vigane codec va raisk), siis sundrestart'i järel näeb setpoint ainult mx1000't, aga klaver töötab nagu ikka icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 19.04.2007 22:08:16 vasta tsitaadiga

Avastasin et Kaupsi Digimaailmas on ka müügil need vidinad,hinda kahjuks ei vaadanud millegipärast.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 19.04.2007 22:53:46 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
shizny kirjutas:


1. pane google pildiotsingusse "dinovo edge" sisse ja määra ära et soovid ainult suuri pilte näha.
2. pane aga hoolega tähele ja OTSI... tee SILM lahti, sest INSERT nupp ON OLEMAS.

Ei hakka vaidlema aga pole veel siiani kokku puutunud klaviatuuriga millel INSERT nupp puudu on.

Ai, kui tigedalt kohe...
Mis puutub puuduva Insert klahviga klaviatuure, siis vaata tibake poes ringi - kindlasti kohtad mõnd Logitech-i klaverit, millel Inserti asemel laiutab pikk, üle kahe rea ulatuv Delete.
Kuna ma neid ise piisavalt näinud olen, siis ei vaevunud ka pilte otsima ja oletasin lihtsalt siin nähtava madala resolutsiooniga pildi järgi. Ilmselt tegin vea, aga nähtavasti häiris see sind millegipärast tunduvalt rohkem kui teema autorit. (Ilmselt oskad sa pilte Google abil otsida ja tänan sind kena õpetuse eest, aga pilte otsida oskasin ma juba siis kui esimesed otsimootorid ilmusid.)
Mis aga puutub silmade lahtitegemisse, siis oleksid võinud ise sama teha - arm2004 juba ütles, et Insert on olemas ja sinu nähvav postitus on lihtsalt ülearune.

Minu pika jutu üldine mõte minu üle-eelmises postis (millest ka DigeBeni kahjuks vist päris täpselt aru ei saanud) aga oli hoopis eelnevate hindajate tähelepanu juhtimine asjaolule, et selle klaviatuuri kallal pole mõtet norida ebapraktilisuse pärast - nagu pole mõtet hinnata sportautot aiamaale sõnniku vedamise seisukohalt. icon_smile.gif

Mul pole absoluutselt midagi selle vastu, kui keegi endale taolise disainitoote ostab (pole ma isegi sellest patust puhas icon_smile.gif )
Selliste toodete ostmise mõte aga ongi üsna suures osas just teiste hulgast väljapaistmine. Kas ütlesin midagi, mis pole tõsi? Ma ei öelnud seda kadedusest või tigedusest - ütlesin nii nagu asi on. Pole mõtet väita, et ostame selliseid asju nende praktilisuse pärast või sellepärast, et need ainult endale niiväga meeldivad.

Ühesõnaga - kes pidas minu postitust negatiivseks hinnanguks või minu isikliku kadeduse väljenduseks, ei lugenud seda piisavalt tähelepanelikult, et jutu mõtet tabada.
arm2004 nähtavasti tabas ja ei hakanud vastuseks mind arvustama.

Loodan, et nüüd on asi selgem ka teistele.


kes siin ikka nii teravalt nõelab... ma lihtsalt pole näinud siiamaani ühtegi klaviatuuri millel on mõni nupp PUUDU icon_smile.gif
võta näiteks dinovo cordless desktop, sellel ka see suur lätakas "delete" nupp ja "insert" nupp kohe selle peal. Nimelt ära on kadunud "scroll lock" nupp millel mina pole tähtsust leidnud. Ülejäänud nupud on kõik alles.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2007 07:40:11 vasta tsitaadiga

Dogbert

... nu-niii hellik ei maksaks kah nüüd olla icon_smile.gif loogiline, et kui kirjutad avalikus foorumis ebatäpset juttu, mis pole veel lisaks piisavalt üheselt arusaadav, tuleb vastuseks kah nii mõndagi, ei maksa ennast sellest puudutatuna tunda ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.04.2007 13:11:31 vasta tsitaadiga

Märtsi 2007 AM is ka arvustus selle klaveri kohta. Hindeks sai kümnest 7 punkti.
Seal bluetooth ühendusega klaverist juttu.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2007 17:02:28 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Märtsi 2007 AM is ka arvustus selle klaveri kohta. Hindeks sai kümnest 7 punkti.
Seal bluetooth ühendusega klaverist juttu.

keegi seda skännida ei saa? loeks isegi icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2007 07:34:12 vasta tsitaadiga

shizny kirjutas:
Ei hakka vaidlema aga pole veel siiani kokku puutunud klaviatuuriga millel INSERT nupp puudu on.

näiteks mu vanal klaveril Logitech Internet Pro Keyboard puudub Insert ja ei olnud seda vajagi.
aga huvitav on see, et alati kui keegi ostab mingi kallima asja siis mõned arvavad, et näitamiseks ja pikenduseks(kindlasti ostavad paljud et et näidata, aga mitte kõik) icon_rolleyes.gif äkki meeldib inimesele disain, kasutusmugavus või mis tahes.
ise seda dinovot ei taha, mulle meeldivad vanad kandilised klaverid icon_smile.gif
Kommentaarid: 1296 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 917
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2007 07:53:27 vasta tsitaadiga

rewer, eks jah tihtipeale asi nii nagu Borat'is: "I buy window, he buy window" icon_razz1.gif
alles praegu hakkasin mõtlema, et jõle hästi sobib mu olemasoleva set'iga kokku: randmetugi on samat värvi mis telekas ja kõlarid, ning ülejäänud osa (must) klapib tooli ja järiga (must nahk) icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003




sõnum 25.04.2007 13:25:03 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
keegi seda skännida ei saa? loeks isegi icon_smile.gif

Disainiklaviatuur suhtleb vabalt ka pihuarvutiga
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2007 17:38:41 vasta tsitaadiga

huvitav, nende arvates vähe multimeedia klahve. kas nad Fn nuppu leidnud vä? icon_biggrin.gif
ja metalne randmetugi on mu meelest just hea, siuke mõnus jahe.
laadimist pole ise veel teinud, aga eriti tore oleks jah siuke variant, et võtan doki tagant juhtme ja suskan selle otse klaverisse, ning kasutaks edasi.
aga see touchdiski kerimine on küll fantast asi thumbs_up.gif sõrm aina enam sihib seda ja hiir seisab niisama, igaksjuhuks icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Online

sõnum 25.04.2007 19:31:08 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:

... nu-niii hellik ei maksaks kah nüüd olla icon_smile.gif loogiline, et kui kirjutad avalikus foorumis ebatäpset juttu, mis pole veel lisaks piisavalt üheselt arusaadav, tuleb vastuseks kah nii mõndagi, ei maksa ennast sellest puudutatuna tunda ...

ot:

Ei, see terav vastus pani mind ainult muigama ja lahedat sutsakaga emotikoni otsima icon_smile.gif
Pikk jutt sai kirjutatud sellepärast, et ei tahtnud vale muljet püsima jätta.
Et mu mitut pidi mõistetav post tõepoolest kergesti kahtepidi mõistetav on, ei taibanud ma ka ise enne kui sutsaka kätte sain icon_wink.gif Vahel kulub ära.

Puuduvate klahvidega klaveritest veel niipalju, et neid ikka jagub - rewer juba nimetas Logitech Internet Pro-d, sama hullud või hullemadki on A4Tech ja Defender klaverid, mis nime järgi on eestikeelsed, aga kasutatud on USA layouti skandinaavia oma asemel, nii et puudu on vasaku shifti kõrvalt <|> klahv. Konsooli kasutamise ja igasuguse, ka minimaalse progemise võib sihukese värdjaga ära unustada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2007 17:28:46 vasta tsitaadiga

lasin kõik BT ja muud Logi driverid maha, ning Setpoint tunnistab nüüd nii hiirt, kui klaverit thumbs_up.gif (kuna USB hub'is oli vaba auk, siis torkasin klaveri julla sinna icon_razz1.gif )
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2007 13:02:21 vasta tsitaadiga

Endal masinal diNovo Edge + MX Revolution, lasin klaveriga kaasatulnud softi (setpoint) peale, hiire plaati ei hakanud masinasse panemagi.. ja kõik töötab ideaalselt. Mingeid probleeme pole kohanud.


Nüüd.. klaver natuke kauem olnud. 2 mõtet/ küsimust.
1. Mis siis teha, kui klaver (nagu kõik klaverid) kunagi aegade lõpus mustaks läheb (sodi täis)? Kas edge jaoks on ka mingi "sisemine" puhastamise võimalus?
2. Kuidas teie klaveri laadimine välja näeb/ kõlab? Kas kuulete mingit häält laadimise ajal? Kas laadimsie ajal mingid tuled vilguvad?

UP: no omanikud? Kuidas puhastate?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2007 16:22:37 vasta tsitaadiga

ei kujuta ettegi kuda puhastada icon_razz.gif ja ei plaani seda enne teha ka kui garantii läbi icon_razz1.gif praegu piirdun ainult pindmise puhastusega.
ja laadimise ajal pole mina küll täheldanud mingit heli ega tulukesi.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.07.2007 22:05:45 vasta tsitaadiga

ja nagu ma aru olen saanud, siis seda klaverit eesti keelsena pole mõtet lootagi?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 19.07.2007 23:29:02 vasta tsitaadiga

timberg, setpoint (mida on mõttekam üldse veebist uusim tõmmata) on kõigil logitechi seadmetel ühine, seega ei ole mx revolutioni setpointi ega dinivo edge'i setpointi
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2007 06:19:43 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
ja nagu ma aru olen saanud, siis seda klaverit eesti keelsena pole mõtet lootagi?

Fin/Swe erineb eestikeelsest ainult "ü" ja "õ" poolest, muidu täpselt sama. sihukestele nišitoodetele üldjuhul eestikeelset versiooni ei tehta icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech diNovo Edge mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.