Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech diNovo Edge märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2007 20:06:07 Ülevaade: Logitech diNovo Edge vasta tsitaadiga


Sain täna siis sellise isendi kätte lõpuks, ootasin seda pea kuu aega (ei mäleta tellimiskuupäeva, aga 2. aprill pidi soome lattu jõudma, minuni siis täna). Aga käes ja rahul icon_smile.gif Ostetud sai seetõttu, et MX5000 lõpetas tegevuse ja pole sellist aega olnud, et garantii või elektroonikute vahet joosta.

Mis mind siis ees ootas? Karp meenutas lauamängu oma (selline, kus kaas tuleb pealt tõstes maha). Kõige peal oli klaver ise, siis n.ö. vahekiht, selle all "raam", kus olid laadimisjaam, laadimisjaama adapter, USB BT dongle ja roheline ümbrikuke (sisaldas manuali, driveriplaati ja spets lappi klaveri puhastamiseks, mis on kah diNovo kirjadega).

Minu jaoks oli ühendamine don'tPlug'n'Play, kuna MX5000 (ja selle MX1000 hiire) dongle oli juba arvutis sees, seega tuli ainult vana soft maha lasta, uus peale ja pair'imine.

Power ja connect nupu otsimine oli paras nuhtlus. connect nupp tagaküljel aga samasugust oranži värvi, nagu tagakülg ise. ja power nupp parempoolse otsa peal, kust ei osanud nagu algul otsida icon_smile.gif Kui sisse lülisin, oli ikka valgusshow küll icon_razz.gif kõik võimalikud ja võimatud tulukesed kukkusid sirama. eriti mõnus on valgustusel fade in & out efekt thumbs_up.gif

Kasutuskogemus siiani: touchdisk on küll üks imehea leiutis logitechi poolt jälle. töötab paremini kui ühegi läpaka oma, mida proovida olen saanud thumbs_up.gif horisontaalne ja vertikaalne kerimine küll jätavad natuke soovida, aga kursori juhtimine ikka väga hea! puutetundlik volume control on ka kordades parem, kui mx5000'l. ja mis põhiline - klahvitunnetus on super, lühikese käiguga ja hääletu! ka metallist randmetugi on mõnus, käsi ei kipu nii palju higistama icon_razz1.gif Aku paistab kah korralik olema - kordagi pole laadinud ja setpointi arvates jagub teda veel 30 päevaks. üks üllatus ta kätte saamisel oli tema paksus (õigemini selle puudumine), ikka müstiliselt õhuke aga samas jäigem, kui ükski teine klaver, mida olen oma elus katsunud icon_eek.gif

Plussid:
+ paksus
+ touchdisk
+ volume control
+ nupud
+ aku
+ visuaalne ilu
+ valgustus
+ kergus

Miinused:
- Hind

Kas just miinus, aga täna oma läikivale viimistlusele eeldab tihedat lapiga puhastamist (see anti õnneks kaasa).

Kokkuvõtteks olen väga rahul. Ja nagu iga uue asjaga, vajab harjumist, enne kui kõik plussid ja miinused välja tulevad. Siuke asi, mida ei anna ka tänapäeva multimeedia elutoas häbeneda, igatahes kordades ilusam kui see microlinki media pc kaasaantav junniga riistapuu icon_razz1.gif

Koduleht
Logitech diNovo Edge

P.S. pilte saab 2 nädala pärast, kui fotoka mälukaart ja akud eestisse naasevad...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axe
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2007 21:18:31 vasta tsitaadiga

suu läks vesiseks icon_lol.gif aga palju siis ka hind oli?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2007 21:27:13 vasta tsitaadiga

axe kirjutas:
suu läks vesiseks icon_lol.gif aga palju siis ka hind oli?

ausaltöelda pole arvet vaadanud icon_redface.gif tellimise hetkel sai vist kokku lepitud 2540.- peale icon_razz1.gif
vahepeal meenus ka üks kaudne miinus: nimelt klaveri soft ei taha tunnistada hiirt ja hiire oma ei tunne klaverit icon_razz.gif Setpoindile vist ei mahu pähe, et 2 hiirt võib korraga olla (Setpoint defineerib TouchDisk'i kui hiirt) icon_razz.gif muidu hiir töötab, forward-back kah, aga kiirkerimine ja close nupp ei tööta icon_sad.gif
peaks MX600 ja ATI Remote Wonder'i kah taha lükkama, siis saaks läbi 4 vidina kursorit/arvutit juhtida icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.04.2007 21:29:40 vasta tsitaadiga

mis paigutusega see on? USA?
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2007 21:33:11 vasta tsitaadiga

eip, rootsi-soome.
minu jaoks nõuab enim harjumist väiksemad backspace ja enter nupud, vasak shift kah.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 17.04.2007 21:39:49 vasta tsitaadiga

kurat, tellisin just täna Logitech S510 ära, praegu mõtlen, et äkki oleks pidand siiski kallima kasuks otsustama icon_biggrin.gif
Eks näis, mis see endast kujutab...

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2007 21:47:04 vasta tsitaadiga

R A T, niisama kommentaariks: MX5000 oli väga hea klaver, ning edge'i kõrval on ta päris nott asi icon_biggrin.gif niiet ära palju sest s510'st oota icon_wink.gif
muidugi sõltub ka sellest mis vana klaver on. tavaliselt 90.-'elt üleminek s510'le on ka väga muljetavaldav kogemus icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 17.04.2007 22:38:13 vasta tsitaadiga

Mul on S30 ja on tibenstobens icon_smile.gif Muidugi oli ka plaan Dinovo võtta, aga polnd saada ja liig kalliks ka oleks läinud. Vapustav on ta küll disaini mõttes.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2007 02:56:06 vasta tsitaadiga

Väljanägemine - teistsugune, nuppude asetus - kohutav, hind - jalustrabav.Riist ei muutunud pikemaks.
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2007 07:16:13 vasta tsitaadiga

mis sel nuppude asetusel viga on?
riista pikkuse teemal ei oska kaasa rääkida, pole selle eesmärgiga ostetud icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 18.04.2007 08:11:59 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
R A T, niisama kommentaariks: MX5000 oli väga hea klaver, ning edge'i kõrval on ta päris nott asi icon_biggrin.gif niiet ära palju sest s510'st oota icon_wink.gif
muidugi sõltub ka sellest mis vana klaver on. tavaliselt 90.-'elt üleminek s510'le on ka väga muljetavaldav kogemus icon_smile.gif


praegu UltraX-i uuem mudel (mitte vista logodega).
Olen UltraX-iga rahul, tahtsin wirelessi aga ultraxi wireless ei sobind, otsustasin s510 kasuks.
DiNovo on ikka eliit, sellega oleks olnud väga bueno hiirt liigutada, ma ei teadnud, et seal touchpad on icon_biggrin.gif
Mõtlesin, et lihtsalt mingi ketas, hehe

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Portus
HV vaatleja
Portus

liitunud: 02.08.2005




sõnum 18.04.2007 09:31:38 vasta tsitaadiga

Power ja connect nupu otsimine oli paras nuhtlus.
Manuaalis on vast kõik kirjas selle kohta...

horisontaalne ja vertikaalne kerimine küll jätavad natuke soovida
Kui ütled nii, siis on see küll kehvasti. Ainuke asi mis selle touchpadiga teha kõlbab on kerida, kõige muu jaoks ikka tavaline hiir.

Aku paistab kah korralik olema - kordagi pole laadinud ja setpointi arvates jagub teda veel 30 päevaks
Ma kujutan ette, et aku peab rohkem kui päeva vastu, nii et oota pisut küll seda laadida ka saad üks kord. Kasuta seda kuu või kaks, siis ütle kuidas aku vastu peab.

Aga võid kirjutada pakendist rohkem, see tuli sul päris hästi välja icon_wink.gif

_________________
Kes lambaks on sündinud see lambaks ka jääb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001




sõnum 18.04.2007 10:59:27 vasta tsitaadiga

Ootasingi millal keegi selle omale soetab ning asjast muljetab, kuna endalgi väike plaan olnud asja soetada, kuid kuskil väljas asja pole, et oma silmaga näha. Aga neid pilte iga nurga alt ootaks küll suure huviga icon_biggrin.gif
_________________
Väiksemagabariidilised trei, frees ning keevitustööd. PS.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 18.04.2007 11:04:41 vasta tsitaadiga

Mnjah. Välimusel pole viga, aga minu jaoks funktsionaalsusest küll napib. Mul on klahve vaja. Seal neid pole.
Näib, et tegemist on lihtsalt ülisuure remote-puldiga, mida arvuti juures nagunii korraliku klaviatuuriga dubleerima peab.
Aga maitse asi. Kui arvutiga tööd teha pole vaja ja on tarvis tuttavate ees oma rahakoti suurust ja peent disainimaitset demonstreerida, siis selleks sobib ta küll.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veiks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 18.04.2007 11:30:45 vasta tsitaadiga

jah, see enter nupp pildi peal jätab soovida. Sellega annab harjuda. Kui omale sain läpaka, millel oli sarnane layout, et enter oli pisike ja seal üleval see ' märk, siis vast 2 kuud harjusin sellega. Oot ja kas püstikriips ka kuskil on, kui eestikeelset layout'i kasutad windowsis? Inglisekeelset mul igatahes vaja ei olnud ja eestikeelsel püstikriipsu ei leidnudki...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 18.04.2007 12:13:40 vasta tsitaadiga

Oot... Kust asutusest sa ikkagi ostsid selle riistapuu?
_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2007 12:24:42 vasta tsitaadiga

Olen ka ise juba mõnda aega plaaninud omale osta mõne wireless lahenduse, kuid praeguse seisuga on asi jäänud selle taha, et ükski variant (ka siin ülevaates olev mudel) ei sisalda enam INSERT nuppu, mis minu jaoks on aga asendamatu...
Miks on insert eemaldatud ja delete kaks korda suuremaks tehtud ei mahu mulle pähe... pigem võiks delete väiksemaks teha ja lisaks veel turvaluku sellele lisada, et kustutamine raskem oleks icon_razz.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EML
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2001




sõnum 18.04.2007 12:32:21 vasta tsitaadiga

kes tahab näppida siis ONOFF is on asi täitsa müügis pikemat aega juba. Saab karbist välja võtta ja uurida.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2007 12:41:49 vasta tsitaadiga

serxx kirjutas:
Olen ka ise juba mõnda aega plaaninud omale osta mõne wireless lahenduse, kuid praeguse seisuga on asi jäänud selle taha, et ükski variant (ka siin ülevaates olev mudel) ei sisalda enam INSERT nuppu, mis minu jaoks on aga asendamatu...
Miks on insert eemaldatud ja delete kaks korda suuremaks tehtud ei mahu mulle pähe... pigem võiks delete väiksemaks teha ja lisaks veel turvaluku sellele lisada, et kustutamine raskem oleks icon_razz.gif

... mis nupp see seal kõige ülemises reas paremalt teine siis on ?

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2007 13:26:32 vasta tsitaadiga

tundub nõme klaver, numpadi puudumine ja mõnede "hit me hard" nuppude suurus on väga kehv...
eks ta üks iluvidin ole, proffile väga mittevajalik või lausa ebamugav...
aga noh maitse asi.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 18.04.2007 14:00:20 vasta tsitaadiga

Kas seda ei loegi siis miinuseks et numpadi pole? mina ilma selleta küll hakkama ei saa thumbs_down.gif Vajaks väga harjumist.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollu666
HV kasutaja
ollu666

liitunud: 30.10.2003




sõnum 18.04.2007 14:42:01 vasta tsitaadiga

Mul on se klaver 3 kuud ja mõned päevad peale juba kasutuses ja tõesti pole üle 3 korra laadinud!!!!!
Ja muide tegemist on tõesti väga mugava klaveriga.

PS.Muide mina sain selle 2005 krooniga, Ox'is oli vahepeal mõned päevad selline hind ja siis pandi jälle ca 500 otsa!!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 18.04.2007 19:20:42 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:

... mis nupp see seal kõige ülemises reas paremalt teine siis on ?

Kui pead silmas klahvi sellest jurakast delete-klahvist ühe jagu kõrgemal real, siis minu arvates on see Home, sellest paremal End ning delete-klahvi kõrval on Page Up ja Page Down. Inserti lihtsalt pole, nagu mitmel teisel Logitech-i klaverilgi.
Nagu juba ütlesin, on tegemist suure remote-puldiga meediakeskuse jaoks, mille pilti vaatad suurelt, paarimeetrise diagonaaliga HDTV ekraanilt, ise La-Z-Boy tüüpi suures tugitoolis vedeledes. Siis on ehk mingit teksti sellega kergem trükkida, kuigi meediakeskus peaks olema selliselt seadistatud, et trükkida poleks vaja ja piisaks ainult osutamisseadmest. Nii et isegi seal on selle otstarbekus küsitav.

Arvuti küljes, millega peale rate'imise, emmessennimise ja videote vaatamise tööd peab tegema, pole sellega miskit pihta hakata kahjuks.

See asjandus on võrreldav lahtise sportautoga, millega ilusa ilmaga saab nädalavahetusel teisi inimesi kadedaks ajada. Üle kahe inimese korraga või tööpäeval kaupa sellega ju keegi ei vea ja selleks pole ta mõeldudki.

Selle klaviatuuri näol ei ole tegemist töövahendiga, see on siililegi selge. Ja sellest vaatepunktist pole seda ka mõtet hinnata. Ilus ja stiilne asi lihtsalt. Praktiline mitte.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2007 19:30:51 vasta tsitaadiga

tjah, tööks vbl väga sobilik pole, aga minu vajadused rahuldab täielikult!
soetasin ta Elionist, oma jope tegi hea hinna icon_wink.gif (mis oli siiski kallim, kui ollu666 makstu)
Dogbert, ei liigu paraku sellises seltskonnas, kes klaviatuuri järgi riista pikkust arvestab icon_lol.gif minu jaoks olid põhitingimused ikkagi kergus, vaiksus, mugavus ja hiire dubleerimine ("töökoha" omapära, parema väikse näpuga väikseid sutse lihtsam teha, suurema klõpsimise peale liigutan kätt 15cm ja haaran MX1000 icon_wink.gif ).

edit: aga minul just siuke olemine ongi (27" LCD-TV, TV-tool). ja insert täitsa olemas, kohe home'i kohal!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 18.04.2007 19:54:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:
"töökoha" omapära, parema väikse näpuga väikseid sutse lihtsam teha

Mingi väga peenike töö sul siis icon_smile.gif
MX1000, vastupidiselt sellele klaviatuurile, on ka minu arvates väga praktiline ja seda kasutan isegi.
Kas numbriklaviatuuri plaanid eraldi osta või pole sul seda üldse tarvis?

Huvitav, mida üks nix selle klaviatuuri või selle lisavidinate kohta arvab...

...ja veel - kas <|> ka teha saad mingi klahviga?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech diNovo Edge mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.