Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ServiceNet OÜ (pankrotis, likvideerimisel) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 02.08.2002




sõnum 10.08.2011 20:11:36 vasta tsitaadiga

tõsine jutt ikka icon_lol.gif
garantii kiirust ei reguleeri meil kohalikus banaani vabrikus ükski seadus, sa looda, et nad siit ei loe, muidu saad järgmine aasta arvuti alles tagasi icon_cool.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2011 20:59:00 vasta tsitaadiga

Ise lasin viia paaviani eelmise aasta kevadel sinna videoveaga. Üks nädalalõpp viidi sinna ning see tuttav kes viis pidi tallinnasse minema jälle alles 2 nädala pärast ja paar päeva enne sinna minekut anti juba teada, et valmis. Ja see oli selle 2 aastase pretensiooni esitamise korras, mitte päris garantii korras. Tehti tasuta korda kuigi garantii ise oli 11 kuud möödas. Ehk minupoolt see ainuke kogemus ning väga positiivne ka veel. Ainuke jama oli, et Tallinnas ainult asusid, aga nüüd olid nad vist Tartusse ka laienenud, et see viga parandatud icon_razz.gif Läppar peab siiani vastu ja kasutan seda hetkel.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 15.07.2011




sõnum 19.09.2011 17:56:50 vasta tsitaadiga

Tartus asukohaks Võru tn. 3
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 26.09.2011 17:05:59 vasta tsitaadiga

Julgeks küll soovitada, emaplaadi vahetus oli tehtud nädalaga, esmaspäeval viisin, esmaspäeval sain kätte, võttes arvesse, et emaplaat tuleb tellida ja oodata seda, siis väga kiire tegutsemine, pole nagu midagi ette heita.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
layr
HV vaatleja
layr

liitunud: 01.05.2006




sõnum 26.11.2011 12:56:10 vasta tsitaadiga

Endal oli esimene kogemus Servcenetiga septembris - garantiitööd.
Muljed niijanaa. Kiirus suurepärane, see osaliselt tingitud ka äriklassi mudelist, mille jupid pidavatki kiiremini liikuma. Kaks negatiivset aspekti ka.
Esimene on väide, milles 100% kindel pole - valed töövõtted. Ekraani kinnituskohtade juures ning terve ekraani alla jääv arvuti äär on kergelt deformeerunud. Paistab, et disassembly käigus vägivallatseti. Võib-olla selle mudeli eripära, ei tea:D Küll tean, et enne seda defekti polnud.
Teiseks väike lohakusviga - kätte saades ilmnes, et puutetundlik riba oli lihtsalt ühendamata jäetud ning seetõttu läks jälle pool päeva.

Kuna tegu siiski tarbeesemega, ei hakanud häält tõstma. Seda enam, et ei avastanud kohe. Õnneks tegu puhtalt esteetilise veaga; garantiiremont ise oli lõpptulemuse koha pealt positiivne.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2012 15:23:08 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=441911975851743&set=a.346879715354970.77438.100000988327961&type=1&theater
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 15.07.2011




sõnum 08.09.2012 18:25:07 vasta tsitaadiga

Mäletan jah, et Service Netist tulid asjad ikka väga sitastena tagasi. Seal on kas tööolud väga halvad või enamik töötajaid väga laisad (Tartu esindus).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 09.09.2012 19:33:10 vasta tsitaadiga

Arvutile on ilmselt jahuti tolmupuhastust tehtud icon_biggrin.gif Suruõhku väljast sisse lastud.
_________________
Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahtopahtel
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 31.12.2012 03:44:41 vasta tsitaadiga

Viisin oma sülearvuti remonti, kuna vent ning ketas läksid samaaegselt läbi(kaduma läks ka loomulikult kõik vajalik info ning umbes kuu aja töö failid). Esimesse parandusse läks arvuti põhimõtteliselt 8 kuud pärast esmakasutust.

Sain sealt tagasi, ning olen nüüd läppariga jälle hädas - vent on jälle läbi ning seekord juba 3 kuuga.

Kas servicenetis kasutatakse garantiiremonti teostades kasutatud juppe?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 31.12.2012 13:16:17 vasta tsitaadiga

ahtopahtel kirjutas:
Viisin oma sülearvuti remonti, kuna vent ning ketas läksid samaaegselt läbi(kaduma läks ka loomulikult kõik vajalik info ning umbes kuu aja töö failid). Esimesse parandusse läks arvuti põhimõtteliselt 8 kuud pärast esmakasutust.

Sain sealt tagasi, ning olen nüüd läppariga jälle hädas - vent on jälle läbi ning seekord juba 3 kuuga.

Kas servicenetis kasutatakse garantiiremonti teostades kasutatud juppe?


vaevalt, tundes sealset juhatajat ja eluolu tellitakse enamus juppe ja need on uued.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2013 00:09:51 vasta tsitaadiga

Polegi vist varem servicenetiga kogemusi olnud, aga nüüd on siis esimene olemas. Ostsin klickist autokaamera prestigio roadrunner 500, mis algusest peale ei toiminud päris õigesti. Vahel lülitas suvahetkedel välja kui laadija taga ja seejärel oli soft omadega jumalast segaduses. Näiteks kui laadija sappa ühendada/autole süüde sisse keerata, siis peaks seade sisse lülituma ning laadima ja filmima hakkama. Filmis, vahel tund, vahel kaks, siis lülitas välja. Võtsin juhtme tagant, lülitas ennast sisse. Ühesõnaga kammis korralikult ära, kuna aga ilma laadijata toimis ilusti, siis ma ei viitsinud kohe garantiisse joosta ja kasutasin edasi. Lõpuks läks aga asi nii rängaks, et hakkas kokku jooksma ja seda ka ILMA laadijata. Aitas ainult aku tagant ära võtmine. Lihtsalt ääremärkuseks, seade ei jäänud talvel kunagi pikemaks perioodiks autosse. Vedasin alati autost tuppa sooja.

Viisin garantiisse, sai kirjutatud veakirjeldus ja lahkusin poest rõõmsa meelega, et nüüd tehakse korda või antakse korras seade vastu. Ükshetk tuli aga kõne klickist, kus väideti, et servicenetis tuvastati laadijal füüsiline viga, laadija on katki ning uus laadija on 40 euri + töö. Sai tõdetud, et jah ka klickis läks kirja, et laadija pealmine!! rüü oli katki ühest kohast, aga samas juhtmed sees terved ning laadija andis ilusti ühendust ning üleüldse oli see ebaoluline, kuna seade jooksis ka ilma laadijata kokku - st igaljuhul vigane. Lubati edasi öelda minu jutt. Läks umbes nädal mööda kui tuli sõnum, et seade klickis olemas ja võin järgi minna. Mul jälle rõõmus meel, et tehti korda ja kõik hea. Läksin klicki kohale ja müüja teatab, et garantiis ei tehtud midagi kuna "laadija füüsiliselt vigastatud. kliendile pakutud lahendus kuid klient keeldus". Keeldusin jah, defekteerimist ei tehtud ju korralikult ja põhjalikult. Ma võin seda viie sekundiga ka öelda, et laadija pealmine rüü on katki. Järgneva kümne sekundiga võtan multimeetri välja ja veel järgmise kümne sekundiga tõestan, et laadija toimib siiski. Paistab aga, et servicenetis käib aeg väga aeglaselt, sest nendel võttis see aega 3 nädalat ja tegelikult isegi ei tõestatud, et laadija katki on. Ilmselt prooviti lihtsalt teise laadijaga, seade võttis pildi korraks ette, järelikult asi toimib. Ühesõnaga saatsin asja tagasi ning koos klicki müüjaga koostasime korraliku ja pika teksti, kus korduvalt on toonitatud, et seade jookseb ka ilma laadijata kokku ja vajab pikemat testimist kui 5 minutit. Sellegipoolest, lugedes siinseid kogemusi servicenetiga, on mul hirm nahavahel, et saan taaskord samasuguse vastuse nagu enne. icon_rolleyes.gif

Eks selge on see, et iga firma peab kasumlikult käituma ja kõik liigutused tuleb teha enda kasuks. Vähemalt vahendajad küll. Tootjale see hiina junn ilmselt erilisi kulutusi endast ei kujutaks. Olen ka elioniga vaielnud pikalt. Väline ketas läks õhtale, saatsin garantiisse. Läks veidi aega mööda ning tuli vastus, et jah tõepoolest on ketas katki, aga kuna seda ketast enam nende tootevalikus ei ole, siis maksavad nad mulle raha tagasi. Puänt aga seisnes selles, et ketta ostmise hetkel maksis see 55 eur, aga vahepealse aja jooksul olid kettahinnad taiwani üleujutuste tõttu meeletult tõusnud. Ühesõnaga selle 55€ eest oleksin ma saanud omale 500GB ketta asemel kaks mälupulka osta, ehk siis firma tegeles taaskord kasumlikult, mitte kliendisõbralikult. Olen enam kui kindel, et kui elion oleks võtnud ühendust otse tootjaga, oleks tootja saatnud uuema samaväärse (500GB) ketta. Samuti olen kindel, et kui vahepeal oleksid ketaste hinnad hoopis langenud, oleks mulle pakutud raha asemel uut ketast. Selline asi aga kahjuks ei ole kuidagi seadusega reguleeritud ja nii ongi kõigil vaba voli kuidas kliendiga ümber käia. Õnneks see intsident lahenes minu jaoks hästi, vaidlesin mis ma vaidlesin, kuid lõpuks tehti ühele kettale 50% soodustus ning pidin ainult 8€ juurde maksma.

Siinkohal võiks näiteks tuua logitechi, kes vahetab ka garantiiaja läbinud seadmed pelgalt piltide ja e-mailide alusel välja. Vot see on asi millest tuleks malli võtta, selline asi kasvatab usaldust ja lojaalsust. Logitech on küll tootja, kuid ka edasimüüja jaoks on pikas perspektiivis kasulik ka ühte klienti pigem hoida, kui hoida ühe asja pealt kokku ja riskida kliendi kaotamisega.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005




sõnum 16.05.2013 04:14:16 vasta tsitaadiga

Mis arvate situatsioonist kus laptop loobib BSODe lõputult. Tehtud formateid, erinevaid win, drivereid, bsod foorumitesse postimist ja mingit kasu ei ole, keegi ei oska aidata.
Viidud siis ServiceNeti, lootsin küll täpsemalt seal veakirjeldusest rääkida ja täpsustada aga nuh, veakirjelduseks lükkas neiu ikka blue screen lihtsalt.
Kas nad eeldatavasti ikka Helistavad enne kui formati teevad, 39 eurot vms keevitavad arveks kuna "kasutaja enda softi viga"? Mis ta nüüd kindlasti ei ole, aga sõpradel tuttavatel teiste garantiifirmadega sarnaseid kogemusi olnud kus ei viitsitagi asjasse süveneda, enamus bsod juhtumeid on anyway kasutaja enda tekitatud käkid tavaliselt ja tehakse lihtsalt clean install.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 16.05.2013 10:53:01 vasta tsitaadiga

Corwin kirjutas:
Mis arvate situatsioonist kus laptop loobib BSODe lõputult. Tehtud formateid, erinevaid win, drivereid, bsod foorumitesse postimist ja mingit kasu ei ole, keegi ei oska aidata.
Viidud siis ServiceNeti, lootsin küll täpsemalt seal veakirjeldusest rääkida ja täpsustada aga nuh, veakirjelduseks lükkas neiu ikka blue screen lihtsalt.
Kas nad eeldatavasti ikka Helistavad enne kui formati teevad, 39 eurot vms keevitavad arveks kuna "kasutaja enda softi viga"? Mis ta nüüd kindlasti ei ole, aga sõpradel tuttavatel teiste garantiifirmadega sarnaseid kogemusi olnud kus ei viitsitagi asjasse süveneda, enamus bsod juhtumeid on anyway kasutaja enda tekitatud käkid tavaliselt ja tehakse lihtsalt clean install.


ma kahtlustaks esimese asjana mälu ja siis ketast kui BSOD-id pidevad on ja formatid ei aita
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2013 02:59:57 vasta tsitaadiga

SurfData, igasuguseid asju võib kahtlustada, aga reaalne olukord on see, et serviceneti onud lükkavad tuima näoga uue win'i peale ja näed bootis üles, sinu viga.

Eelnevalt kirjeldatud kaamera situatsioonist: sain tagasi jälle. Nemad testisid audi a6 c5 peal (ikka täpne värk kirja pandud icon_cool.gif ) ja nendel toimis. Lükkasin siis kaamera külge, kasutasin ja taaskord junn lülitas välja ennast. Palju õnne. Ma ausaltöeldes ei viitsigi vist enam tagasi viia seda. Siuke siiber on ees sellest saamatusest. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 06.06.2013 06:27:58 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
SurfData, igasuguseid asju võib kahtlustada, aga reaalne olukord on see, et serviceneti onud lükkavad tuima näoga uue win'i peale ja näed bootis üles, sinu viga.

Eelnevalt kirjeldatud kaamera situatsioonist: sain tagasi jälle. Nemad testisid audi a6 c5 peal (ikka täpne värk kirja pandud icon_cool.gif ) ja nendel toimis. Lükkasin siis kaamera külge, kasutasin ja taaskord junn lülitas välja ennast. Palju õnne. Ma ausaltöeldes ei viitsigi vist enam tagasi viia seda. Siuke siiber on ees sellest saamatusest. icon_rolleyes.gif
Kui veel võidelda tahad, siis pead oma auto ka testimiseks nende kätte andma icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2013 15:17:28 vasta tsitaadiga

Vist jah. icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ross128
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2001




sõnum 07.06.2013 18:33:52 vasta tsitaadiga

Mul ka huvitav kogemus siis servicenetiga -

Ostsin 2011 mais sülearvuti mis 2011 detsembris hakkas häälitsema - vent läbi. Heaküll, mõtlesin et kannatan natuke veel olla ja viin jaanuaris remonti. Vahepeal arvuti seisis ning siis otsustas ketas läbi minna. Terve trobikond projekte ja muud läinud(minu enda viga et backup tegemata).

Viisin siis juunis 2012 arvuti remonti ning sain 2,5 nädala pärast tagasi. Ainult et pärast tagasisaamist oli seal umbes meetrine tolmukord peal ning lisaks vendi ja ketta vahetusele olid nad webcami lahti ühendanud. Mitte just kõige asjalikumad tegelased.

Detsembris 2012 läks vent uuesti katki ning hakkas häält tegema(ilmselgelt oli tegu kasutatud vendiga mis sisse visati). Kuna koolis kiire ning töölt sain asenduseks uue läppari, siis jõudsngi alles mais viia arvuti remonti.
Helistati siis tagasi ja öeldi et arvutil on vedelikukahjustus, kõvaketas on läbi, vent on puruks, webcam katki(mis siis et ma neile korduvalt mainisin et ühendage seekord ikka webcam ka tagasi) jne jne jne. Ainuüksi vendi vahetuse eest taheti saada pea 55 eurot. Garantii alla loomulikult asi ei lähe, sest all vasakus nurgas(kus kaardilugeja) on väidetavalt vedelikukahjustus. Üritasin siis täna järgi minna et viia kuhugi kus osatakse ekspertiis teha ning asi tarbijakaitsesse anda. Arvutit proovides tuli välja et klaver on lahti ühendatud. Ja tagasi ei tahetud ühendada kuna see võib emaplaadi läbi kärsatada. Kui ma neile ütlesin, et pange nüüd asi samamoodi kokku nagu ma ta teile andsin, siis see vanatoi vaatas peaaegu vihase näoga otsa. Loodame et nad tahtlikult nüüd emaplaati läbi ei lase.

Lisaks kõigele muule jamale tahtsid nad nüüd ka 20 eur saada defekteerimise eest tasu. Ei oleks isegi kahju maksta, aga teades missugused T**APEAD seal koos on, siis ikka võttis vihaseks küll.

TL:DR - ostsin 1000 eur maksva HP sülearvuti, pidevalt katki ja servicenet üritab klienti tüssata nagu alati.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008




sõnum 17.04.2014 15:00:56 vasta tsitaadiga

Viisin mõni päev tagasi oma Aceri garantiisse, kuna lülitas ennast pidevalt ise välja. Eks ta lühis on eks. Diagnostika avastas, et mõlemad hinged seest purud ja juhtmed tekitavadki lühist. Kuna vahetusosadega pidi aega minema kaks nädalat, siis küsisin, et kas saan läpaka seniks enda kätte. Saingi, tulin koju ja läpakat kätte võttes oli kuulda, et mingi jupp tiirleb ringi seespool korpust ning läpakas üldse tööle ei läinudki. Viisin tagasi ja sain vastuse, et hingede jupid logisevad sees ja pressivad arvatavasti emaplaadile peale ning seetõttu ka läpakas tööle ei lähe. Läpakas jäi ikkagi nende kätte ning jään siis ootama varuosi.... Ma nüüd ei teagi, kas peaksin ikkagi rahulikult ära ootama, kuni läpakas garantiist tagasi tuleb ja lootma, et asi ikkagi tööle läheb?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2014 05:14:15 vasta tsitaadiga

Smirn kirjutas:
Viisin mõni päev tagasi oma Aceri garantiisse, kuna lülitas ennast pidevalt ise välja. Eks ta lühis on eks. Diagnostika avastas, et mõlemad hinged seest purud ja juhtmed tekitavadki lühist. Kuna vahetusosadega pidi aega minema kaks nädalat, siis küsisin, et kas saan läpaka seniks enda kätte. Saingi, tulin koju ja läpakat kätte võttes oli kuulda, et mingi jupp tiirleb ringi seespool korpust ning läpakas üldse tööle ei läinudki. Viisin tagasi ja sain vastuse, et hingede jupid logisevad sees ja pressivad arvatavasti emaplaadile peale ning seetõttu ka läpakas tööle ei lähe. Läpakas jäi ikkagi nende kätte ning jään siis ootama varuosi.... Ma nüüd ei teagi, kas peaksin ikkagi rahulikult ära ootama, kuni läpakas garantiist tagasi tuleb ja lootma, et asi ikkagi tööle läheb?

Jah
Acer'it ostes oleks pidanud arvestama juba et sealt midagi head loota ei ole
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2015 16:52:37 vasta tsitaadiga

Ebameeldiv kogemus tartu kontoriga HP garantii asjus thumbs_down.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2015 22:47:09 vasta tsitaadiga

Selline kogemus nendega, et juuni algul sai tellitud enda Brauni pardlile puhastusjaam, mille tarneajaks lubati 1-2 nädalat (makstud 3. juuni).
Kui arve tehtud, siis hiljem arve peal oleva tootekoodiga sai kiirelt googeldatud ning tekkis kahtlus, et see seade vist pole siiski seesama, mis on kaasas teistel selle seeria pardlitel (antud tootekoodi Googeldades leidsin enamasti selle koodiga mingi vanema või teisele mudelile pakutavat puhastusjaama). Sai siis vastav lisaküsimus neile saadetud, kas nad on ikka kindlad, et see töötab minu pardliga (kuna ega mina ka ei teadnud, et kas selline teine mudel töötab sellega ja kas üldse vastab tootekood sellele, mida ma Googlest leidsin). Nädal aega hiljem alles vastati, et on õige tootega tegu ja töötab minu pardliga. Jäin toodet ootama.

3. nädalat (25. juuni) oli möödas ja toodet polnud kätte saanud. Sai järjekordne kiri saadetud ning alles nädal aega hiljem (juuli algul) helistati, et nad vaatasid üle selle toote ning ikkagi ei tööta see puhastusjaam minu pardliga, kuna pardel mingi solo mudel ja seal vaja programmeerida, et töötaks, ehk suht mõttetu jebmine. Sai siis kokkuleppele, et tellimus tühistataks ja lubati raha tagastada, kuid siiani pole raha näinud.

Seadus näeb ette, et sellisel puhul tuleb raha tagastada 14 päeva jooksul. Praegu on tellimuse tühistamisest möödas juba üle kuu. Eelmine nädal sai ka kiri saadetud küsimaks, miks tagasimakse venib, kuid siiani vastatud pole. Eks homme uurin seda täpsemalt edasi (kui keegi küsib, et miks ei helista, siis ma soovin, et kõik vestlus oleks kirjalikult näha, et hiljem mingeid probleeme ja arusaamatusi ei tekiks).

Igatahes, suht ebameeldiv kogemus. Arvestades, et ServiceNet on Brauni ametlik garantiiteostaja ja juppide tellija, siis sedasi pange panna sellise tellimusega, oeh.. (nad isegi enne uurisid veel täpsemalt, mis täpsem mudeli kood on ja sain ka ise veel täpsustava küsimuse saadetud nagu enne siin kirjutasin, kuid ikka panid pange). Samuti tagasimakse ning kirjade vastamisega venitamine (tellimisel olid kiired vastama, kuid nii kui raha kätte saadi, siis pidi vastuseid vähemalt nädala ootama).
Poleks selliselt firmalt sellist suhtumist ja kogenematust oodanud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Csass
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2002




sõnum 17.12.2015 16:09:47 vasta tsitaadiga

Sai neile teekas viidud. 37EUR sain teada, et telekas on katki. Isegi küsimuse peale täpsustust ei saanud ja remont olevat võimatu. Lahti kiskudes vaatas toiteplkilt hunnik punnis kondekaid vastu. Vanad Simsoni tehnikud oleks sellist asja märganud. Väidetavalt on nad nüüd ServiceNet'is, kuid telekaid ilmselt vaatab koristaja...

PS. Telekas on nüüd korras, seda muidugi mitte tänu ServiceNet "elektroonikutele"
Garantiiasju ehk peab nendega ajama, tasulisest teenusest soovitaks valgusaastate kaugusele hoiduda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RavenSSX
HV kasutaja
RavenSSX

liitunud: 29.03.2006




sõnum 29.12.2015 02:02:45 vasta tsitaadiga

Infoks:
Simson servicenet ee OÜ

29.12.2015 seisuga on maksuvõlg 32 696 eurot
sealhulgas on ettevõttel ajatatud maksuvõla summa 14 804 eurot
29.12.2015 seisuga on ettevõttel intressivõlg 1 354 eurot, sh tasumisgraafikus 955 eurot

icon_exclaim.gif

_________________
Wake up and smell the ashes...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 29.12.2015 10:04:21 vasta tsitaadiga

Lihtne. Raha kanditakse Simsoni ja Servicenet läheb koos võlgadega varsti pankrotti. icon_razz1.gif
_________________
Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2017 21:19:14 vasta tsitaadiga

Kellelgi kogemust on Servicenet iseteenindusega kus peaks saama töö olekut jälgida?

Eelmine nädal läks seade sinna garantiiremonti ning täna proovisin siis töölehel oleva kasutajanime ja parooliga sinna sisse logida. Ei toimi kuidagi ...

tsitaat:
User not found. Login: xxxxxx Password: ***** ID:

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ServiceNet OÜ (pankrotis, likvideerimisel) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.