Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii] The Legend of Zelda: Twilight Princess märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2007 22:17:37 [Wii] The Legend of Zelda: Twilight Princess vasta tsitaadiga

The Legend of Zelda: Twilight Princess



Kuna digitala failib Nintendo osakonnas võtan ma mujalt kirjelduse.
Gamespot kirjutas:
Like most other Zelda games, Twilight Princess is a retelling of the same basic tale, though this one is not without its twists. There's a princess named Zelda, a land called Hyrule, and a world that's on the verge of destruction if you don't do something to save it. In this installment, there's a darkness creeping across the land, locking it in the eternal dusk of the twilight realm. You play as Link, a humble, pointy-eared boy who lives in a far-off village and herds goats for a living, yet he ends up getting involved in the conflict. The twilight that's infected the land is an alternate reality of sorts, serving as the game's equivalent of A Link to the Past's dark, alternate world, or in some cases, serving the same purposes as the adult Link/child Link differences in Ocarina. The difference here is that when you're in the twilight, you're transformed into a blue-eyed wolf.

Ise olen siiamaani mänginud umbes 14 tundi ja väga meeldib... Hundiga osad on veidi tüütavad aga kui Linkiga ringi kargad dungeonides siis on mäng väga hea... Dungeonid on umbes 3-7x suuremad kui Ocarina of Times.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2007 18:51:23 vasta tsitaadiga

Kuna ma ise suurem Zelda-fänn ei ole, aga Wii peal midagi vaja mängida on, siis sai ka Twilight Princess ostetud. Hetkel olen täpselt niikaugel, et esimene hundiosa on läbi ja olen taas inimene. Peab mainima, et kuigi mäng on ilus, on ta siiani olnud igav. Võitlused ei ole mingit skilli vajanud, platformi-stiilis hüppamine toimub automaatselt ja peategelane jälle ei räägi.

Eks ajab parema seiklus-actionmängu puudumisel asja ära.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2007 11:53:24 vasta tsitaadiga

Godhand kirjutas:
peategelane jälle ei räägi.

WTF miinus see selline on? icon_rolleyes.gif Kui mul on valida, kas peategelane pidevalt väljastab nätsunäriva surfari dialektis klišeesid a la "I will avenge my father's death!" (nagu enamikus JRPGdes) või on vait, siis mul ei ole küll raske seda valikut teha. icon_smile.gif


viimati muutis vabarna 17.02.2007 12:36:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2007 11:55:36 vasta tsitaadiga

Aga kõik mängud kus peategelane ei räägi on flopid ju... Half-Life seeria on flop... KotOR jne... you get the point
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 17.02.2007 12:03:57 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Aga kõik mängud kus peategelane ei räägi on flopid ju... Half-Life seeria on flop... KotOR jne... you get the point


Ei "geti" "pointi", seleta täpsemalt.

Ma pole Wii Zeldat mänginud, enda kogemused jäävad NESi ja SNESi peal olnud Zeldade aegadesse(+ üks Gameboy stiilis) ning mulle isiklikult meeldib just selline lakooniline joon, kus ise vaikselt liigud läbi keskkonna ja jälgid, mis sünnib, vajadusel tegutsed mitte ei loobi sõnu, ei jutusta. Las teised räägivad, sina oled tegude peal väljas. Täpselt sama ka Half-Life seeriaga(ja ka Quake 2/4'ga), kus tähtis osa on atmosfääri ülesehitamisel ja stoori jutustamisel. Kus sa ise tegutsed, vahepeal kuulad ning kõik ei tehta ette ära, ei nämmutata läbi. Ise peab fantaasiat omama.

Enamus vanakooli mänge olid sellised, kus teksti oli minimaalselt. Tegelikult maailm ja idee formuleerus su peas, ekraanil toimuv andis alguse, edasi pidid ise tegutsema.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2007 12:26:59 vasta tsitaadiga

Mark0, point on selless et mõndadel juhtudel teeb peategelase vaikimine mängu paremaks
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2007 13:01:15 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
Godhand kirjutas:
peategelane jälle ei räägi.

WTF miinus see selline on? icon_rolleyes.gif Kui mul on valida, kas peategelane pidevalt väljastab nätsunäriva surfari dialektis klišeesid a la "I will avenge my father's death!" (nagu enamikus JRPGdes) või on vait, siis mul ei ole küll raske seda valikut teha. icon_smile.gif


Siis võiks Nintendo valida Linki hääle jaoks mõne nätsu vihkava surfari? Ma ei mõtlegi tegelikult häälenäitlemist, vaid kasvõi mingite kirjutatud dialoogide eksisteerimist, nagu juba kellegi poolt mainitud KotoRis. Zelda tahab ju RPG olla? Miks siis mitte lasta Linkil Midnaga ka suhelda, küsida, mis toimub, mitte lihtsalt lasta tal enda seljas ratsutada jne.

Küllap suunatakse kohe jälle minu pihta sarkastilise alatooniga postitusi, sest ma julgen mängu suhtes negatiivsemat hoiakut omada icon_smile.gif

Edit: Mõtelge kasvõi selliste mängude peale, nagu Vagrant Story, Final Fantasy, Tales of Phantasia, Splinter Cell, Conker's Bad Fur Day. Võtke sealt igasugune peategelase-poolne suhtlemine ära ja mis jääb järele? Igavus.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 17.02.2007 13:34:38 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Mark0, point on selless et mõndadel juhtudel teeb peategelase vaikimine mängu paremaks


Seda ma rääkisingi.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2007 13:59:15 vasta tsitaadiga

Godhand, misajast üritab LoZ olla RPG? See on mulle küll uudis. Pigem on tegu Action Adventurega. RPG on mäng kus sa arendad (loe leveldad) oma tegelast ja paned mingeid erinevaid rüüsid selga, upgraded oma skille jne.

viimati muutis EvilKatarn 17.02.2007 14:31:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 17.02.2007 14:10:08 vasta tsitaadiga

Punkt amddude'le icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2007 14:41:07 vasta tsitaadiga

amddude, ei ole RPG tingimata mäng kus sa leveldad, upgraded ja sitaks equt topid selga. RPG all üldisemalt mõistetakse mängu kus võtad ühe tegelase rolli kelle silmeläbi seletatakse lahti stoori. See kas saad vehkida triple dragon mõõgaga või kanda teemantrüüd pole esmajärguline.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2007 14:54:40 vasta tsitaadiga

Auron, saan su mõttest aru aga siis oleks ju ka FEAR RPG või mõni muu taoline mäng kus oled koguaeg 1 tegelane ja seletatakse stoorit. Mingisugune kindlam punkt peab ju olema mis teeks mängu RPGks ja minu poolest olgu see igalühel isiklik... näiteks Final Fantasy on raudselt RPG... sa leveldad, upgraded tegelast ja võitluses annad erinevaid commande... Lord of the Rings: Return of the King oleks Action RPG kuna ju arendad tegelast, õpetad trikke AGA mäng ise oma stiili poolest on action ju kuna kakled ja loobid mõõgaga vaenlastel piki lõusta nii et soolikaid lendab. Zelda jääb siiski minu jaoks, ükskõik mis platformil ta on, Action Adventureks kuna on actionit ja ka seiklust (pead leidma igast jubinaid ;Wind wakeris aga sõidad läbi pikki vahemaid saartel jne)ka GBA omadel on sama stiil... jooksed ringi, kütad karvastele perse vahele, otsid igasugu jubinaid jne...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2007 21:12:20 vasta tsitaadiga

Okei, mis iganes icon_smile.gif See kas ta on minu meelest RPG ja teiste meelest mitte ei muuda minu seisukohti mitte kuidagi. Lihtsalt minu arvates annaks Zeldale palju rohkem juurde see, kui peategelasel oleks mingi paremini edasi antud iseloom ja arvamused. TP-s ta lihtsalt noogutab/mühatab ja läheb vooluga kaasa. Arusaadavalt on tegu Zelda-sarja traditisiooniga, kuid ehk oleks aeg katsuda seda muuta?
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2007 21:27:14 vasta tsitaadiga

Godhand, oehh... mängi edasi ja sa saad teada milline iseloom tal on. Pole vaja panna rääkima tegelast kellel poleks niguinii midagi tarka öelda... ja pealegi kui sa niiväga tahad näha kuidas Link räägib siis palun väga : http://youtube.com/watch?v=Q7g59KzZkY0
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2007 23:13:13 vasta tsitaadiga

Godhand kirjutas:
Küllap suunatakse kohe jälle minu pihta sarkastilise alatooniga postitusi, sest ma julgen mängu suhtes negatiivsemat hoiakut omada icon_smile.gif

Kahju, et sa oma vestluskaaslastest juba ennetavalt nii halvasti arvad...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2007 11:04:27 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
Godhand kirjutas:
Küllap suunatakse kohe jälle minu pihta sarkastilise alatooniga postitusi, sest ma julgen mängu suhtes negatiivsemat hoiakut omada icon_smile.gif

Kahju, et sa oma vestluskaaslastest juba ennetavalt nii halvasti arvad...


Mitte ennetavalt vaid eelnevast kogemusest.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roberto57
HV vaatleja
Roberto57

liitunud: 30.01.2007




sõnum 21.03.2007 02:05:13 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
vabarna kirjutas:
Godhand kirjutas:
Küllap suunatakse kohe jälle minu pihta sarkastilise alatooniga postitusi, sest ma julgen mängu suhtes negatiivsemat hoiakut omada icon_smile.gif

Kahju, et sa oma vestluskaaslastest juba ennetavalt nii halvasti arvad...


Mitte ennetavalt vaid eelnevast kogemusest.


Jah, ikka leidub keegi kellele ei mahu pähe, et inimestel on erinevad maitsed ja soovid ja kui siis arvamus avalikkuse ette tuuakse saabki vaesekesest hoopis rünnakute ohver kuidas iganes ta ka vastu ei argumenteeriks. Kahjuks tavaline trend foorumites.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.03.2007 10:21:49 vasta tsitaadiga

Damn, kuidas saab edasi sealt Vulkaani maailmast? Ma olen need 2 võtme tükki üles leidnud, aga edasi? Kus see 3lmas on?

Üks oli maadlemisea, nagu see Paks onu õpetas. Teine oli see, kus sa pidid selle värdja laavasse koguaeg viskama

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 21.03.2007 10:34:40 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Damn, kuidas saab edasi sealt Vulkaani maailmast? Ma olen need 2 võtme tükki üles leidnud, aga edasi? Kus see 3lmas on?

Üks oli maadlemisea, nagu see Paks onu õpetas. Teine oli see, kus sa pidid selle <b>piixu</b> laavasse koguaeg viskama


Otsi Zelda Twilight Princess Official Guide. Piisavalt üldsõnaline, et mitte olla tüüpiline walkthrough ja samas piisavalt põhjalik, et mõnest tüütust kohast üle aidata.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2007 11:39:24 vasta tsitaadiga

või siis see http://guides.ign.com/guides/748589/page_3.html
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jim piim
HV vaatleja
Jim piim

liitunud: 01.03.2007




sõnum 21.03.2007 19:13:45 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
või siis see http://guides.ign.com/guides/748589/page_3.html


Kasutan ise ka seda õpetust ja olen väga rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 31.03.2007 16:43:10 vasta tsitaadiga

Ostsin koos wiiga ja tegin umbes 50 tunniga läbi..
Õpetus ainult heart piecede leidmiseks..

thumbs_up.gif Soovitan kõigile kes pole veel mänginud.

Zelda on Action Adventure ja jääb kah selleks...

Ja ma ei taipa, mis värk on selle Voice actingu puudumise üle vinguda??
Tahate väga kuulata ebameeldivad ameeriklaste pealeloetud jura? Tekst on palju parem, raisata ruumi diskil sellise jura peale ning pärast saab VEEL ROHKEM vinguda kui asi halvasti välja kukkus. Mõttetu whine.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005




sõnum 05.12.2008 21:29:09 vasta tsitaadiga

Kellelgi üle pole toda mängu?
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii] The Legend of Zelda: Twilight Princess
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.