Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Crackdown märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005




sõnum 05.01.2007 19:26:41 [X360] Crackdown vasta tsitaadiga

Crackdown


  • Ametlik leht: Siin.
  • Publisher: Microsoft.
  • Developer: Real Time Worlds.
  • Stiil: Action.
  • Väljalaske kuupäev: 23 veebruar 2007.
  • Demo: On väljas!
  • Kirjeldus:
    tsitaat:

    Crackdown on futuristlik uue generatsiooni onlain mäng, mis on inspireeritud Grand Theft Auto mängu seeriast. Mängijana sa asud superagendi rolli, kelle ülesandeks on puhastada kogu linn seal valitsevast kurjusest. Linna tuhanded gängsterid jagunevad kolme erinevasse organisatsiooni: Cai-Shen Corp, Aasia maffia, kes kasutavad palgamõrvareid veristeks kättemaksudeks, The Volk on Vene maffia, kes spetsialiseerub relvadele ja kolmas maffia on La Muerta, kuhu kuuluvad Hispaanlased, kes armastavad autosi. Sinu ainukeseks eesmärgiks on kinni nabida kolme erineva maffia bossid ja lõpetada nende igasugune tegevus linnas.

  • Multiplayer: Jah.
  • Screenshotid: Siin.


Malli koostaja: Olaf.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 05.01.2007 19:36:26 vasta tsitaadiga

Mängu draw distance on vägagi muljetavaldav. Loodab, et fps sellega ikka kaasa jõuab käia.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2007 19:36:42 vasta tsitaadiga

Mind huvitab kui paljud seda mängu ostavad nimelt Crackdowni pärast ja palju seda Halo 3 beta plaadi pärast
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2007 20:02:46 vasta tsitaadiga

panen otsenlingi WMV-le: http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_crackdown_gptrailer.wmv (12,6MB)

selle põhjal oli küll väga muljetavaldav minu jaoks... thumbs_up.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2007 02:30:36 vasta tsitaadiga

... mingi lapsik UT arcade action GTA maailmas icon_rolleyes.gif ma julgen aravata, et vaatekaugus pole sugugi suur, pigem on see nagu ilusa graafikaga platvormikas, millel on ütlematult elav taust ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 06.01.2007 04:22:25 vasta tsitaadiga

Mis selle mängu lapsikuks teeb? Ja, uh, su lause teine osa on üldse mõistmatu. Vaatekaugus pole suur (ehkki pilt väidab vastupidist), lihtsalt "elav"? Wud??
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2007 12:31:17 vasta tsitaadiga

DigeBeni, sa vist pole selle gameplay videosid näinud ma arvan... palju rohkem kutsub mängima kui mingi GTA või Saints Row
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 06.01.2007 12:58:17 vasta tsitaadiga

Toksisin huvi pärast YouTube'i "crackdown" sisse, vaatasin paar gameplay videot ja nägin, et tegemist on järjekordse GTA klooniga - ikka see sama kaootiline mööda linna jooksimine, autode ja inimeste õhku laskmine ja muu selline äraleierdatud jura."Kickass" näeb välja küll, aga sisu on niisugustel mängudel täielik null. Selline nö. vana supi soojendamine uues potis ei paku enam mingisugust pinget. Next-gen my ass...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2007 13:14:27 vasta tsitaadiga

view distance on küll vägev - kui ta seal katustel hüppab, siis all kaugel teedel on autod ja isegi autode tuled, mis vastu sõiduteed näitavad näha
mu arust on selliseid mänge ka vaja, kus eriti mõelda pole vaja icon_smile.gif

a noh, ega rohkem ei oska öelda ka kui ise mängind pole, äkki ei meeldiks ikka, dunno icon_rolleyes.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 06.01.2007 14:01:57 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Toksisin huvi pärast YouTube'i "crackdown" sisse, vaatasin paar gameplay videot ja nägin, et tegemist on järjekordse GTA klooniga - ikka see sama kaootiline mööda linna jooksimine, autode ja inimeste õhku laskmine ja muu selline äraleierdatud jura."Kickass" näeb välja küll, aga sisu on niisugustel mängudel täielik null. Selline nö. vana supi soojendamine uues potis ei paku enam mingisugust pinget. Next-gen my ass...

icon_rolleyes.gif

Mulle meeldib et sa pea igas mänguteemas innovatsiooni puudumise üle vingumas käid ning kui siis lõpuks üks mäng tuleb mis "äraleierdatud" žanri totaalselt pea peale pöörab ning järgmise generatsiooni riistvara maksimaalselt ära kasutab, ei saa sellest aru.

FYI, selles mängus on suure tõenäosusega x korda rohkem uut kui Bioshock'is. Sul tuleb lihtsalt veidi lahtisemalt mõelda, et sellest aru saada.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 06.01.2007 14:39:56 vasta tsitaadiga

"Pea igas teemas" - ära nüüd üle pinguta. Korra nädalas võib ikka "vinguda" ja mõnda mängu kommenteerida, või on sedagi liiga palju? Mäng pole veel väljaski, mis siin ikka pikalt kobiseda, rääkisin lihtsalt esmamuljest, mis on pehmelt öeldes igav. Sellisest titekast tüdineb 1-2 päevaga ära, kindel see.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 06.01.2007 16:38:34 vasta tsitaadiga

Mul ei ole midagi kommentaaride vastu kus näiteks sõna "titekas" või fraaside nagu "sisu on niisugustel mängudel täielik null" taga mingi selgesõnaline põhjendus ka seisab, või kus kommentaari autor midagi öelda üritab mida ta juba 5 korda varem öelnud pole.

Ja miks sulle need leierkastid ei meeldi kui sa ise ka üks oled? :)

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 06.01.2007 18:49:15 vasta tsitaadiga

Mulle ka sellest esimest videost erilist muljet ei jäänud. Graafika võib ju hea olla, aga selline tüüpiline konsoolikas tundub icon_razz.gif
Hüppab ja kargab igalpool..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005




sõnum 06.01.2007 18:52:32 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Mulle ka sellest esimest videost erilist muljet ei jäänud. Graafika võib ju hea olla, aga selline tüüpiline konsoolikas tundub icon_razz.gif
Hüppab ja kargab igalpool..


Oleks see mäng arvutile oleks pool rahvast siin foorumis sillas.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 06.01.2007 18:57:17 vasta tsitaadiga

Video ei peagi erilist muljet jätma minu arust ja gta seeriad on vägagi sisukad olnud kõik. Plaanisingi just xboxi soetada ja kui midgi uut ja huvitavat tuleb nagu crackdown, siis kindlasti ka teen seda. Aga igaühe maitse asi mis stiili mänge ta mängib. Mõni laseb suvi otsa vice cityt, teine taob õhtuti warcrafti. Selle üle mõttetu vaielda. Igatahes mäng tundub piltidet ja video järgi hea
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2007 19:13:11 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Mis selle mängu lapsikuks teeb? Ja, uh, su lause teine osa on üldse mõistmatu. Vaatekaugus pole suur (ehkki pilt väidab vastupidist), lihtsalt "elav"? Wud??

... arcade action teebki mängu lapsikuks, ilma igasugu loogika ja mõistliku põhjuseta hüpleb mingi UT mehh mööda linna ringi, peksab autosid pikali ja tekitab mingit jaburalt kaootilist segadust, sama hästi võiks selle mehhi asemel olla miki või mario või kes iganes, korjata mingeid helendavaid litreid ja lüüa prügikaste pikali. IMHO raisatakse ära tohutu suur hulk ressurssi, luues suuri maailmu, mingi sellise jaburuse jaoks ? Juhul, kui see pole lapsik, siis mis on ? Täiesti tavaline konsoolikas, ei enamat ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 06.01.2007 19:17:27 vasta tsitaadiga

Samas võib iga zanri kohta lapsik öelda. Mingi strateegia no kõik nad ju ühe sama sisuga, ehitad mingeid hooneid ja siis tapad teisi omasuguseid ja siis oled kõva mees, sama hästi võiks hooned ja inimesed olla ükskõik millised seal. See on ju maitse asi, kui antud zanr ei meeldi mine postita oma misiganes mängude teemadesse et oh kui lahedad
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2007 19:35:04 vasta tsitaadiga

... ja mis selle mängu zanr siis oles ? Military Mario 3D GTA special ?
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 06.01.2007 19:35:35 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga, arcade action teeb mängu automaatselt lapsikuks? Millised need mitte-lapsikud mängud siis on?
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2007 19:45:06 vasta tsitaadiga

DODONPACHI, GTA 8) õujee icon_lol.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2007 19:45:42 vasta tsitaadiga

... millel on mingi arukas ja huvipakkuv sisu, tegevuses paras annus loogikat ja rafineeritust ehk selle läbi mängimiseks, ei piisaks koolieeliku ajumahust ja ühe nupuga mõnupulgast ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 06.01.2007 20:19:29 vasta tsitaadiga

Mis sa keerutad nüüd, too ikka mõni konkreetne näide.

Crackdown'i stoori kohta ma kommenteerida ei saa, ei usu tõesti et see midagi keerukat olema saab, kuid tõenäoliselt on tegevusel rohkem emotsionaalset väärtust kui kasvõi mõnel CoD-seeria mängul, või, andke andeks, WoW'il.

Rafineeritus... ma olen üsna kindel, et mängumaailma kiireks navigeerimiseks on üksjagu rafineeritust vaja, eriti kui sul tuleb rinda pista töödeldud gravitatsiooniga ning PSI-võimetega. Enamikes FPS'ides küll sääraste asjadega arvestada ei tule, mistõttu eeldab Crackdown siiska rohkem "ajumahtu"? Hmm-hmm!

Aga jumala eest, võitle vapralt edasi HV fun game = dumb game lipu all. Su silmakirjalikud kaaslased patsutavad iga su postituse peale õlale :)

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 06.01.2007 21:13:55 vasta tsitaadiga

Vaata, kulla harry potteri austaja, inimestel on selline asi nagu oma arvamus. Ja antud juhul olen mina seisukohal, et see mäng saab olema üks ajuvaba käkerdis. Ei maksa kohe erutuda, kui keegi on eriarvamusel. Ma ei hakka sel juhul teisi vingumises süüdistama, vaid loen rahulikult kommentaari ära ja võtan selle arvesse. Maitsed on erinevad ja siin ei jää muud üle, kui sellega leppida. Mina pole nt. ühtegi Potteri filmi näinud ega huvitagi, samuti jättis Lord of the Rings täiesti külmaks. Loodan, et point jõudis kohale...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 06.01.2007 21:36:09 vasta tsitaadiga

Minu maitse järgi on kõik MMO'd totaalne saast ning kui ma viitsiks, oskaks ma seda ääriveeri ka ehk põhjendada, kuid laias laastus oleks mu kriitika nende mängude vastu hambutu kuna mind lihtsalt ei tõmba "koos mängimine". Sestap hoidun ma igasse MMO teemasse sisse lendamast ja enda arvamusega laiamast, nagu kedagi huvitaks minu perspektiivitu arvamus. Mulle meeldiks kui sina, dstar ja kõik need muud kapitrollid samamoodi teeks ning lakkaksid enda lolliks tegemist põhjendamata ja põhjendamatute eelarvamustega.

Kuid noh, eh, mõneti on mul tõesti mõttetu vaielda, eriti kui inimene kelle arvamusele ma vastu lähen ja kelle suhtumist ma silmakirjalikuks pean, on mode.

<OT>
Muide, ma ei erutu, vaid ma ärritun icon_biggrin.gif Sest ma olen agressiivne inimene, kes ei salli seda kui tema hobide peale situtakse nii labaselt. Mida teha, eksole, peale morfiini süstimise? Suurt midagi. Kuid oma agressiooni püüan ma igal korral nii selgesõnaliselt ja objektiivselt põhjendada kui ma suudan, ehkki aeg-ajalt ma lihtsalt tunnistan endale, et vaidlus on mõttetu kuna teisel pool ekraani istuv inimene on endast natuke liiga heal arvamusel, et midagi vastupidist üldse kuulda võtta.

Blabla.

p.s. "asukoht: harry potter" on lihtsalt mingi gimmick, mida ma mingi moment kasutama hakkasin. Ma olen ainult esimest filmi kogemata näinud ning mul puudub igasugune soov ülejäänusid näha.</OT>

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 06.01.2007 22:01:24 vasta tsitaadiga

Mida põrgut? See on minu enda asi, milliseid teemasi ma loen ja kuhu postitan ja mitte keegi ei tule mind selles suhtes õpetama. Antud teema on igati asjakohane, sest olen GTA zhanriga, mida see hale mänguke järjekordselt kopeerib, vägagi hästi kursis. Minu arvates teed hoopis sina ennast lolliks oma pideva jutuga sellest, kui õige või vale on mingisse teemasse postitada.
Aga selle üle on mul küll hea meel, kui inimene saab aru, et mõttetu on vaielda. Ütle nüüd kah oma viimane sõna ja tee endale üks pikk pai. Head päeva jätku!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Crackdown mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.