Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 263, 264, 265  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2017 13:46:22 vasta tsitaadiga

Kaablid ja muu müüdava objekti töötamiseks elementaarselt vajalikud asjad kuuluvad konkreetselt müüdava asja juurde ja käsitletakse igal pool ühe asjana.

Muud lisaväärtust andvad detailid on aga siiski eraldi esemed.

EDIT: Kummaline on kui palju nähakse vaeva, et pääseda 63 sendi tasumisest keskkonnale mis pakub keskkonda ja kasutajabaasi kus oma kaup maha müüa.

_________________
There is no place like 127.0.0.1


viimati muutis Renka 05.06.2017 13:48:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 05.06.2017 13:58:44 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kaablid ja muu müüdava objekti töötamiseks elementaarselt vajalikud asjad kuuluvad konkreetselt müüdava asja juurde ja käsitletakse igal pool ühe asjana.

Muud lisaväärtust andvad detailid on aga siiski eraldi esemed.

Digitaalne mäng ei ole ju antud sõnastuse juures ese mida saaks eraldada komplektist. Võtame arvuti alafoorumi siis näiteks. Komplektis olev tarkvara ei ole eraldi ese. Ma ei saa mitte mingi nõiavalemiga neid konsoolist eraldi müüa nii, et kus kohas tuleb see hulgiteema mängu?
Ma lihtsalt mainin, et see peaks sõnastuses olema nagu on eraldi välja toodud bundle mängud. Kuigi ka siis ei lähe tegelikkuses need mängud punkti 15 alla kuna neid ei saa eraldada konsoolist ja eraldi müüa. Aga vähemalt oleks see midagigi.

Renka kirjutas:
EDIT: Kummaline on kui palju nähakse vaeva, et pääseda 63 sendi tasumisest keskkonnale mis pakub keskkonda ja kasutajabaasi kus oma kaup maha müüa.

Asi on põhimõttes. Lugesin just reeglid läbi enne teemade tegemist icon_biggrin.gif Lähen ka ebaõigelt tehtud trahvi pärast kohtusse kui kohtuväline menetleja minuga ei nõustu. Olgugi, et kuluv aeg ja raha ei ole kohe kuidagi seda väärt.
Ja ma just olin selle sama teema muutmisel ja soovisin, et äriteemad mu postituses näha oleks ja soovisin veel 2 konsooli lisada. Nüüdseks juba põhimõtteliselt ei tee seda icon_razz.gif Nii et loose-loose olukord. See kõikse halvem variant.
Aga mode võiks pullipärast eraldi teema teha. Muidu see arutelu/vaidlus lihtsalt kaob ja varem või hiljem tuleb järgmine minusugune kes sõnasõnalt loeb reegleid ja tunneb, end petetuna ja ebaõiglust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2017 13:59:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja ma just olin selle sama teema muutmisel ja soovisin, et äriteemad mu postituses näha oleks ja soovisin veel 2 konsooli lisada. Nüüdseks juba põhimõtteliselt ei soovi

Tagantjärele võib igasugu asju välja mõelda ja öelda.. Kuna aga katkestatud teemas niikuinii puudus müügihind, siis siinkohal võid süüdistada vaid iseend

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 05.06.2017 14:04:24 vasta tsitaadiga

mis värk nende kirjutas:
tsitaat:

Ja ma just olin selle sama teema muutmisel ja soovisin, et äriteemad mu postituses näha oleks ja soovisin veel 2 konsooli lisada. Nüüdseks juba põhimõtteliselt ei soovi

Tagantjärele võib igasugu asju välja mõelda ja öelda.. Kuna aga katkestatud teemas niikuinii puudus müügihind, siis siinkohal võid süüdistada vaid iseend

Kaua teema üleval oli enne kui katkestasid... 5 minti ? selle ajaga suutsin veel ühe teema teha ja antud teema juurde tagasi tulla. Mulle tõid punkt 15 niitet.... Oiii... julged väited. Veel valetajaks tembeldama icon_biggrin.gif Kas saan oma tasuta teema õiguse tagasi ja teen oma tehingud ära ? icon_biggrin.gif Mul on üks idaalne kandidaat tasuta teemaks mida sa ei suuda mitte kuidagi katkestada... [b]challenge[/b]?
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2017 14:05:42 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Ma lihtsalt mainin, et see peaks sõnastuses olema nagu on eraldi välja toodud bundle mängud.


See ongi eraldi välja toomine, rida otse reeglites, bundle või mitte. Nagu ma aru saan siis tõid sa ka ise selle kuulutuses eraldi välja.
Päris raske on sellest mitutmoodi aru saada.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 05.06.2017 14:13:13 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Jackinthex kirjutas:
Ma lihtsalt mainin, et see peaks sõnastuses olema nagu on eraldi välja toodud bundle mängud.


See ongi eraldi välja toomine, rida otse reeglites, bundle või mitte. Nagu ma aru saan siis tõid sa ka ise selle kuulutuses eraldi välja.
Päris raske on sellest mitutmoodi aru saada.

Punkti 15 alla kuuluvaid täpsustusi tuleb käsitleda koos punktiga 15. Sa ei saa neid eraldi käsitleda. Seega tuleks eelnevalt punkti 15 juures selgeks teha mille kohta täpsustus D käib
Mul on võimatu panna digitaalselt konsooliga seotud mängudele eraldi OK hinda ka parima tahtmise juures, sest neid on võimatu konsoolist eraldada.

Samamoodi tõin kuulutuses eraldi välja puldi, toiteploki jne.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2017 14:15:38 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
mis värk nende kirjutas:
tsitaat:

Ja ma just olin selle sama teema muutmisel ja soovisin, et äriteemad mu postituses näha oleks ja soovisin veel 2 konsooli lisada. Nüüdseks juba põhimõtteliselt ei soovi

Tagantjärele võib igasugu asju välja mõelda ja öelda.. Kuna aga katkestatud teemas niikuinii puudus müügihind, siis siinkohal võid süüdistada vaid iseend

Kaua teema üleval oli enne kui katkestasid... 5 minti ? selle ajaga suutsin veel ühe teema teha ja antud teema juurde tagasi tulla. Mulle tõid punkt 15 niitet.... Oiii... julged väited. Veel valetajaks tembeldama icon_biggrin.gif Kas saan oma tasuta teema õiguse tagasi ja teen oma tehingud ära ? icon_biggrin.gif Mul on üks idaalne kandidaat tasuta teemaks mida sa ei suuda mitte kuidagi katkestada... [b]challenge[/b]?
Ei tea mis see siis normaalne oleks, et kasutaja teeb kuulutuse ja siis on tal lubatud teemat muuta mis, viie minuti, kümne, ühe tunni või ööpäeva jooksul, kuni see reeglitele mittevastavaks 'muutub'? icon_rolleyes.gif
Olen ma sind valetajaks nimetanud? Palun ära topi mulle sõnu suhu! thumbs_down.gif

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 05.06.2017 14:24:06 vasta tsitaadiga

mis värk nende kirjutas:
Ei tea mis see siis normaalne oleks, et kasutaja teeb kuulutuse ja siis on tal lubatud teemat muuta mis, viie minuti, kümne, ühe tunni või ööpäeva jooksul, kuni see reeglitele mittevastavaks 'muutub'? icon_rolleyes.gif
Olen ma sind valetajaks nimetanud? Palun ära topi mulle sõnu suhu! thumbs_down.gif

Ei väga usinalt ja tublisti teed oma tööd. Jätka samas vaimus. Kindlasti HV foorum armastab sind. Vähem viha oma rahva vastu.


viimati muutis ArvQ 05.06.2017 14:24:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2017 14:24:08 vasta tsitaadiga

Jackinthex, reegli mõte on üheselt arusaaav. Tõid kuulutuses eraldi välja et on mängud ja öeldakse mis sel juhul teha.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 05.06.2017 14:29:50 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Jackinthex, reegli mõte on üheselt arusaaav. Tõid kuulutuses eraldi välja et on mängud ja öeldakse mis sel juhul teha.

Ma ju ei saanud üheselt aru ja ikka veel ei saa.... selles see teema ongi. Arusaadavamaks teeks paar lihtsat sõna. Vastasel juhul tuleb varem või hiljem minusugune kes ei saa üheselt aru. Ja ma ei saa aru kuidas sa ei saa aru, et neid mänge ei ole võimalik konsooist eraldi müüa seega nad ei saa mitte mingi valemiga minna punkt 15 alla.
Ok aitab kah muidu veel keegi otsustab, et saan AM'i omale millegi pärast icon_lol.gif Rohkem mind siin teemas ei näe nii, et bashige palju jaksate thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 05.06.2017 19:12:37 vasta tsitaadiga

Sa ei tohi neid mänge nagunii koos kontoga edasi müüa. Ja kui müüd ilma kontota siis nad enam ei tööta. Seega tuleks veel kuulutuses ära mainida, et mänge kasutada ei saa. Seega kustuta need mängud ära ja müü tasuta teemas ainult konsooli.
Ja oleme kōik rahul.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2017 16:34:44 Teema -:Ostan socket 1150 protsessorit (i3, i5):- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Ostan socket 1150 protsessorit (i3, i5)
Selgitus : vale alamfoorum
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2017 21:04:54 Teema -:2GB DDR2-533 ECC mälu:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost
Teema : 2GB DDR2-533 ECC mälu
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost"->" arvututehnika ost "
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2017 22:13:37 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=707558&highlight=

Editiks postitust: Paneks hinnaks 175 ja osta kohe hinnaks 200
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2017 11:02:40 Teema -:Rammstein 1x fänntsiooni pilet:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Rammstein 1x fänntsiooni pilet
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->"AHJU"

tsitaat:
3. Kõik pakkumised peavad olema tehtud avalikult vastavasse müügiteemasse! Hinnapakkumised peab selgelt, üheseltmõistetavalt numbriliselt välja kirjutama; mitmetimõistetavad või ebaselged mitte-numbrilised hinnapakkumised on keelatud ja kehtetud. Privaatsõnumite või muude kanalite (e-mail, telefon, jne.) kaudu tehtud pakkumised ei lähe arvesse. Müügiteemad, kus kutsutakse üles pakkumisi tegema teemaväliselt, katkestatakse ettehoiatamata. Käesolevat reeglipunkti rikkunud kasutajat/kasutajaid karistatakse AM (Aeg Maha) postituspiiranguga või foorumile ligipääsu piiramisega. NB! See reegel ei kehti ostufoorumites ja ostuteemades.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2017 17:56:25 Teema -:Rammsteini pilet:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Rammsteini pilet
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "

tsitaat:
3. Kõik pakkumised peavad olema tehtud avalikult vastavasse müügiteemasse! Hinnapakkumised peab selgelt, üheseltmõistetavalt numbriliselt välja kirjutama; mitmetimõistetavad või ebaselged mitte-numbrilised hinnapakkumised on keelatud ja kehtetud. Privaatsõnumite või muude kanalite (e-mail, telefon, jne.) kaudu tehtud pakkumised ei lähe arvesse. Müügiteemad, kus kutsutakse üles pakkumisi tegema teemaväliselt, katkestatakse ettehoiatamata. Käesolevat reeglipunkti rikkunud kasutajat/kasutajaid karistatakse AM (Aeg Maha) postituspiiranguga või foorumile ligipääsu piiramisega. NB! See reegel ei kehti ostufoorumites ja ostuteemades.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2017 20:07:07 Teema -:ASUS ROG STRIX-RX480-8G-GAMING:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : ASUS ROG STRIX-RX480-8G-GAMING
Selgitus : Ebavajalikud läbu-kommentaarid
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2017 12:05:03 Teema -:HP Color LaserJet CP5225dn värviline dupleks A3 laser võrguprinter:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : HP Color LaserJet CP5225dn värviline dupleks A3 laser võrguprinter
Selgitus :
Kuna müük ei edene siis palun muuta
AH 100€
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 15.06.2017 09:55:21 Teema -:Pebble originaal Kickstarteri nutikell - musta värvi, uhiuus, karbist avamata, 85 EUR:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Pebble originaal Kickstarteri nutikell - musta värvi, uhiuus, karbist avamata, 85 EUR
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
vales teemas, ühtlasi ostmiseks peab võtma meili teel ühendust?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2017 16:22:00 Teema -:Sapphire Radeon RX 470 NITRO+ OC, 8GB (või vahetus GTX1070 vastu):- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Sapphire Radeon RX 470 NITRO+ OC, 8GB (või vahetus GTX1070 vastu)
Selgitus : Palun muuta:

"Kui OK enne ei pakuta siis äri teeks parima üle AH pakkujaga 06 kell 21:00 (või 5 minutit peale viimast pakkumist)."

asemele:

"Kui OK enne ei pakuta siis äri teeks parima üle AH pakkujaga 16.06 kell 21:00 (või 5 minutit peale viimast pakkumist)."

Kuna "16." on kuidagi puudu jäänud.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2017 20:27:37 Teema -:Sapphire Radeon RX 470 NITRO+ OC, 8GB (või vahetus GTX1070 vastu):- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Sapphire Radeon RX 470 NITRO+ OC, 8GB (või vahetus GTX1070 vastu)
Selgitus : Palun kustutada rida "Kui OK enne ei pakuta siis äri teeks parima üle AH pakkujaga 16.06 kell 21:00 (või 5 minutit peale viimast pakkumist)."
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2017 07:13:56 Teema -:Sapphire RX 480 Nitro+ OC 8GB:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Sapphire RX 480 Nitro+ OC 8GB
Selgitus : https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9508058#9508058 - Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" ahju "
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2017 13:52:59 Teema -:Sapphire Radeon RX 470 NITRO+ OC, 8GB (või vahetus GTX1070 vastu):- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Sapphire Radeon RX 470 NITRO+ OC, 8GB (või vahetus GTX1070 vastu)
Selgitus : palun eemaldada:

"AH: 350 eurot
OK: 400 eurot

Võib ka teha enda hinnapakkumisi või siis pakkuda vastu GTX1070, vajadusel kompensatsiooniga."

Ja asemele:

"AH: 325 eurot
OK: 350 eurot

Võib ka teha enda hinnapakkumisi või siis pakkuda vastu kompiga GTX1060 (6GB)"
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 20.06.2017 14:58:57 Teema -:Gaming PC 23 Plus SE:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Gaming PC 23 Plus SE
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" kasti "
Reeglite punkt 18?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2017 15:11:56 Teema -:Sapphire Radeon RX 470 NITRO+ OC, 8GB (või vahetus GTX1070 vastu):- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Sapphire Radeon RX 470 NITRO+ OC, 8GB (või vahetus GTX1070 vastu)
Selgitus : Vabandust spämmimast aga paluks ka teemas muuta "GTX1070" -> "GTX1060 6GB"
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 263, 264, 265  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.