Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech X-230 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
JaanMatti
HV kasutaja
JaanMatti

liitunud: 13.04.2004




sõnum 14.01.2007 23:19:54 Ülevaade: Logitech X-230 vasta tsitaadiga


Sai siis oma läpakale sellised isendid ostetud. Algselt oli kavas osta Creative P380, kuna üks komplekt selliseid kõlareid juba teisel arvutil on ja olen rahul, kaupluses soovitas aga müüja Logitech X-230't. Kuna nad olid vaid 100kr kallimad ja nägid ka natuke paremad välja, siis otsustasin nende kasuks.

Välimus
Karp ise on neil suhteliselt suur ja raske,nii et poest välja kõndides oli vaja müüjalt mitu kilekotti paluda icon_lol.gif Koju jõudes avasin karbi ja emotsioonid olid positiivsed,kõik oli pakendatud eraldi ja ilusti kompaktselt. Subwoofer oli ilusti pehmenduste keskel ja kõlarid eraldi väikese pappkarbi sees. Peale kõlarite sai kaasa ka kaks kaablit,mis on vist mängukonsoolide jaoks mõeldud (karbi peal on kirjas,et sobib nii PC'le,kui ka Playstationile,Xboxile ja Gamecubile). Kõlarid ise ja ka subwoofer näevad välja väga ilusad ja kvaliteetsed,kasutatud on läikivat musta plasti ja mingit peenemat riiet,mis sinna peale on pandud,tagakülg on matt. Kõlarite aluseid saab ka pöörata,nii et soovi korral on neid võimalik ka seina külge kruvida. Peaks veel mainima,et päriselus näevad need kõlarid veel kaks korda paremad välja,kui pildi peal icon_smile.gif Lausa iluasjad on nad laua peal olles,sobivad läpakaga väga hästi kokku icon_smile.gif

Helikvaliteet
Helikvaliteet on nendel kõlaritel väga hea,võrreldes P380'ga kindlasti natuke parem. Algselt oli subwoofer keeratud nulli,kuid subwooferit juurde keerates hakkas ka see väga mõnusat tunnet tekitama icon_smile.gif Päris põhja ei soovita seda keerata,kuna siis läheb see kuidagi liiga bassiseks vms,kuid see on nii vist iga kõlarikomplektiga. Päris põhja ei olegi julgenud neid kõlareid keerata,kuna kuskil poole peal hakkab juba kõrvadel valus:D Helikvaliteet aga jääb samaks,ei ole mingit krabinat ega krõbinat. Arvan,et neid saab edukalt kasutada ka kuskil peol,kui on rohkem rahvast ja suurem ruum,kuna kõlarid on tõesti väga võimsad ja kvaliteetsed. Hind oli nendel kõlaritel PlussMiinus Elektroonikas 649.- ja garantiid on kaks aastat

Kokkuvõtteks: Soovitan neid isendeid väga,tegu on väga korralike kõlaritega. Selle raha eest kindlalt väga hea,kui mitte parim valik. Kõlarid on ilusad ja näevad väga kvaliteetsed välja. Helikvaliteet on väga hea ja ka võimsust on rohkem kui küllalt. Soovitan icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.01.2007 00:15:17 vasta tsitaadiga

Logitech teeb küll ilusaid asju, kuid ainuke asi, mis mulle logitechi odavama otsa kõllidel ei meeldi on see, et neil peab bassi reguleerimiseks minema laua alla subwoofri taha. Võiks olla ikka puldiga nagu Creative kõllidel. Sellepärast ei ostnudki ma endale selle firma kõlle. Minu jaoks määrav faktor. Ja bass polnud ka just minu kõrvade jaoks mõeldud. Kuidagi imelik oli.
Muidugi võiksid testida ka kõlareid erinevate muusikastiilidega. Et mis stiili kõrvaga kõige magusam kuulata on nende kõllidega.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JaanMatti
HV kasutaja
JaanMatti

liitunud: 13.04.2004




sõnum 15.01.2007 00:46:44 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Logitech teeb küll ilusaid asju, kuid ainuke asi, mis mulle logitechi odavama otsa kõllidel ei meeldi on see, et neil peab bassi reguleerimiseks minema laua alla subwoofri taha. Võiks olla ikka puldiga nagu Creative kõllidel. Sellepärast ei ostnudki ma endale selle firma kõlle. Minu jaoks määrav faktor. Ja bass polnud ka just minu kõrvade jaoks mõeldud. Kuidagi imelik oli.
Muidugi võiksid testida ka kõlareid erinevate muusikastiilidega. Et mis stiili kõrvaga kõige magusam kuulata on nende kõllidega.


Hmm...dnb kuulamiseks need vist kõige paremini ei sobi, kuna P380'l võtab subwoofer kuidagi ,,teravamalt'' vms,et reageerib tugevamalt ja tihedamini, Logitechi omadel on ta natuke tagasihoidlikum.Mitte võimsus,aga ta ei võta nii teravalt kui Creative oma.

PS: Ka odavamatel Creative omadel peab laua alla ronima,vähemalt nendega millega mina olen kokku puutunud. Neil on küll pult olemas,kuid see on helitugevuse reguleerimiseks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003




sõnum 15.01.2007 01:05:53 vasta tsitaadiga

Olen omanud nii Creative P380 kui ka Logitech X-230. Hetkel kasutan X-230't. (Vahepeal omasin ka P5800 kõlareid aga 5.1 ei ole siiski päris minu teema.) Creative kõlaritega võrreldes on Logitechil bass puhtam ja ka helikvaliteet tundub parem. Creative bass oli kuidagi liiga metalne vms. Logitechil on see aga mõnusalt mahe isegi tugevamalt mängides. Too P380 pult oli minu silmis ka pigem miinuseks. Logitechidele heidaks ette vaid seda, et satelliite ei saa bassi tagant lahti ühendada.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 15.01.2007 01:14:03 vasta tsitaadiga

suht samad paistavad välja nagu mu Loguteki X530 kõllid.

Suppakas on suht jura asjadel kuna minuarust peksab asi tugevalt üle. Mingi tümparitele vast meeldib aga mul käis igatahes närvidele ja sai see kuramuse suppaka volume 0 i pandud kuigi siiski on kuulda kuda vahest mõnes mängus sutsu üle peksab.

Võimalik et ka sõltub kus kohas asetseb (endal laua all põrandal).


Samas helikvaliteet jms värki on raha eest küllaga.


Põhja kah keeranud koos suppaka volumiga enda X530 kui teatud naabrite tümps närvidele käib... samas siis ühes toas nendega olla ei taha icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2007 01:53:27 vasta tsitaadiga

Ise omasin ka x-230 kuid siis sai P5800 peale kolitud icon_smile.gif
See oli hea otsus ,kuna bass tundub mulle muhedam (träna ja dnb-d ei kuula) ja see pult millelt helitugevust ja bassi "levelit" regullida on väga hea thumbs_up.gif

Hea ülevaade muidu.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003




sõnum 15.01.2007 03:23:41 vasta tsitaadiga

olen omanud nii p380 kui ka seda x-230 ja ütleks ka, et logitech on puhtama heliga, mõnusama-madalama bassiga, muus osas suht sama
hetkel istun x-210 taga, mis on nuditud variant x-230´st ning ka see ajab asja ära, aga siiski jääb alla eelnevalt mainitutele
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.01.2007 03:40:05 vasta tsitaadiga

endal laua peal X-540, 5.1 versioon siis suurepärase puldiga (kas bass peal)
subwooferil pole häda midagi, vägagi normaalselt väljutab heli (kasutades siis helikaardi bassieristamist)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2007 03:45:24 vasta tsitaadiga

Mina olen ka täitsa rahul nendega. Võrreldes eelmise 2.1 komplektiga, mis kasutuses oli
on helikvaliteedis vahe ikka tohutu.

_________________
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CotCas
HV kasutaja
CotCas

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2007 04:04:10 vasta tsitaadiga

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif nu labtec pole ikka päris logitech icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

ma kunagi proovisin ka trusti kõrvaklappe .. teie ärge nii tehke icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 15.01.2007 04:17:08 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
endal laua peal X-540, 5.1 versioon siis suurepärase puldiga (kas bass peal)
subwooferil pole häda midagi, vägagi normaalselt väljutab heli (kasutades siis helikaardi bassieristamist)


logitech tegi siis X530 uuema mudeli nimega X540... kas mingi heli erinevus kah on ?

paistaks ainult et kõllid ja supakas sutsu teise korpusega ning mingi pult vms olemas

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004




sõnum 15.01.2007 09:39:10 vasta tsitaadiga

endalgi X-230 laual ja sigarahul thumbs_up.gif 8)
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2007 09:50:02 vasta tsitaadiga

oman samu kõlareid ja piisav heli töö juurde.

koputaja kirjutas:
Logitech teeb küll ilusaid asju, kuid ainuke asi, mis mulle logitechi odavama otsa kõllidel ei meeldi on see, et neil peab bassi reguleerimiseks minema laua alla subwoofri taha. Võiks olla ikka puldiga nagu Creative kõllidel. Sellepärast ei ostnudki ma endale selle firma kõlle. Minu jaoks määrav faktor. Ja bass polnud ka just minu kõrvade jaoks mõeldud. Kuidagi imelik oli.
Muidugi võiksid testida ka kõlareid erinevate muusikastiilidega. Et mis stiili kõrvaga kõige magusam kuulata on nende kõllidega.



olen nõus, aga ise keeran bassi juurde jalaga laua all icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 15.01.2007 10:52:09 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5larid/23614/ icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keyser
HV vaatleja
keyser

liitunud: 07.08.2006




sõnum 15.01.2007 11:06:17 vasta tsitaadiga

Mul on 5.1 versioon. Päevasel ajal on kõik ponks, aga öösel kisub jamaks, kui normaalsed inimesed magavad ja mina filmi otsustan vaatama hakata.
Sättides supaka ja helitugevuse piirini, et filmi dialoog on enam vähem kuuldav, siis äksioni ajal tuleb koikust püsti karata ja laua alla supakat kruttima tormata.
Dokumentaale on päris võimatu vaadata, kui sub peal on.
Aga kui kuulad scootrit, siis on komplekt ideaalne.
Ma ei tahaks uskuda, et 5.1 ja 2.1 erinevus väga suur on.
5.1 tagumised kõllid on nagunii rohkem ilu pärast.
Suurem erinevus on vast supaka võimsuses ja 2.1 puuduvas keskkõlaris.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2007 11:41:48 vasta tsitaadiga

keyser, ega eriti olegi icon_biggrin.gif ainukene suur erinevus on et üks 5.1 ja teine 2.1- ja 5.1 subwoofer on 5 rms w võimsam, kui 2.1 oma beer_yum.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JaanMatti
HV kasutaja
JaanMatti

liitunud: 13.04.2004




sõnum 15.01.2007 12:17:49 vasta tsitaadiga

Võtan kõik oma sõnad tagasi,mis ma X-230 supaka kohta ütlesin icon_biggrin.gif Ma kirjutasin seda reviewd eile siis,kui teised juba magasid ja mul polnud võimalik neid eriti kõvasti kuulata,pigem väga vaikselt. Pole ka ime,et siis erilist supaka mürtsu ei kuulnud. Nüüd aga sain neid korraliku helitugevusega kuulata (mitte kõvasti,aga lihtsalt normaalselt) ja supakas on ikka vägagi hea icon_biggrin.gif Soovitan igati neid kõlareid icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2007 12:23:43 vasta tsitaadiga

rohkem kui väärt oma hinda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 15.01.2007 12:48:15 vasta tsitaadiga

igati väärt riistapuu, oman juba ~1a thumbs_up.gif

alguses mõtlesin 5.1 systeemi peale...nendel aga palju juhtmeid ning paigutus ruumis peab ka olema super

X-230-l on ka see hea, et võib kasutada ka teiste helisüsteemidga: cdmakk/raadio, TV jne

ainuke miinus on see, et juhtmed võiksid olla pikemad ning satelliitide juures võiks ühendus olla mingi pistikuga...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 15.01.2007 14:26:05 vasta tsitaadiga

Kuda int helikaardiga sound on ? peaks ka omale ostma need, pole kunagi omand üle 300.- maksvaid kõlle, ja eraldi seisvat helikaarti pole näinutki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003




sõnum 15.01.2007 14:26:41 vasta tsitaadiga

Hosta, ega integreeritud heli eriti asjalik muidugi ei ole (taustamüra jms.). Osta foorumi kaudu lisaks mingi Creative Audigy helikaart juurde. Aegajalt neid siin ikka liigub. Ca. ~200 krooni eest saaksid kätte.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 15.01.2007 14:28:43 vasta tsitaadiga

riff kirjutas:

X-230-l on ka see hea, et võib kasutada ka teiste helisüsteemidga: cdmakk/raadio, TV jne


See on jah igati thumbs_up.gif

Omal ka need kõllid ja olen nendega ikka päris rahul.

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 15.01.2007 14:33:33 vasta tsitaadiga

tegelt viimasel ajal integr kaardid on ka paremaks tehtud, endal näiteks Realteck HD mingi asjandus ning ei kurda. Samas ega Creative Labs Audigyga võrrelda ei anna.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JaanMatti
HV kasutaja
JaanMatti

liitunud: 13.04.2004




sõnum 15.01.2007 14:35:16 vasta tsitaadiga

Ma ise kasutan neid läpakaga,nii et peaks ju vist samuti integreeritud helikaart olema? Läpakaks on HP NX6125. Igati rahul olen,mingit erinevust küll pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 15.01.2007 15:13:51 vasta tsitaadiga

Need on täpselt samad ja võimsad? http://k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=48&p_id=008758
saab veel odavamalt kätte ja ei pea ise kodu tassima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech X-230 mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.