Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Lühikokkuvõte : Logitech Z-2300 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mutionu66
HV vaatleja
mutionu66

liitunud: 10.06.2007




sõnum 30.06.2011 21:42:40 vasta tsitaadiga

Tere, kus neid soodsa hinnaga osta saaks. Internetis Eesti lehtedel on kas kallid või pole hetkel saadaval.

Ette tänades,
Siim.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja
rainisk

liitunud: 24.10.2005




sõnum 25.07.2011 23:23:43 vasta tsitaadiga

tervist oleks isegi huvitatud kust neid saaks odavamalt, või kus üldse müüakse
_________________
★ ★
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asko002
HV vaatleja
asko002

liitunud: 09.03.2010




sõnum 31.07.2011 14:20:14 vasta tsitaadiga

Käisin siis neid z-2300 "järel tulijaid" vaatamas ( Z-623 ) - puhas saast, mu x-230 teeb ka paremat häält
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 01.09.2011 22:01:58 vasta tsitaadiga

unustage ära need z2300, puhas saast minuarust, muusikast on asi seal väga kaugel.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005




sõnum 25.09.2011 11:27:12 vasta tsitaadiga

summutaja kirjutas:
unustage ära need z2300, puhas saast minuarust, muusikast on asi seal väga kaugel.

Mürtsub ja häält teeb, ei saa nuriseda.
Aga nimelt probleem selline, et ükspäev järgi pannes häält ei tule, ei tee supakas häält ega väiksed kõlarid, vool tuleb peale, kuid heli 0, kellelgi lahendus?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 25.09.2011 14:13:54 vasta tsitaadiga

marko- kirjutas:
summutaja kirjutas:
unustage ära need z2300, puhas saast minuarust, muusikast on asi seal väga kaugel.

Mürtsub ja häält teeb, ei saa nuriseda.
Aga nimelt probleem selline, et ükspäev järgi pannes häält ei tule, ei tee supakas häält ega väiksed kõlarid, vool tuleb peale, kuid heli 0, kellelgi lahendus?


Tee reset helikaardi seadetele äkki.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005




sõnum 25.09.2011 14:36:47 vasta tsitaadiga

Vello. kirjutas:
marko- kirjutas:
summutaja kirjutas:
unustage ära need z2300, puhas saast minuarust, muusikast on asi seal väga kaugel.

Mürtsub ja häält teeb, ei saa nuriseda.
Aga nimelt probleem selline, et ükspäev järgi pannes häält ei tule, ei tee supakas häält ega väiksed kõlarid, vool tuleb peale, kuid heli 0, kellelgi lahendus?


Tee reset helikaardi seadetele äkki.

proovin, aga väljund ise ju töötab, kõrvaklapid jms töötab

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tshaika
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2011 08:11:16 vasta tsitaadiga

Istun sama probleemiga.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markusmats
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2011




sõnum 02.11.2011 18:45:05 vasta tsitaadiga

erikk kirjutas:
Paar päeva tagasi lakkas minu kõlaritel töötamast subwoofer, väikesed kõlarid töötavad mõlemad. Kas keegi oaskaks äkki öelda mis kõlaritel viga võib olla(isa arvas, et mõni transistor võib läbi põlenud olla)?


Ega sul ometi juhuslikult neid kõlareid alles pole?????? Ma olen juba meeleheitel, subwoofer on korras, kuid mõlemad kõlarid on pidudel läbi läinud icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2011 19:19:12 vasta tsitaadiga

Paar nädalat tagasi, ühel peol lõpetasid ka väiksed kõlarid töötamise sõbral, peale seda kui olid paar tundi täisvõimsusel töötanud.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
markusmats
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2011




sõnum 03.11.2011 17:48:33 vasta tsitaadiga

Jama lugu. Kas ma saaksin kellegilt abi paluda ja saata kastajale erikk'ule PM??? Mul pole piisavalt HV-d vms, ma ei tea mis see on ega midagi, newboyde värk. K3ndu, saaksid sa näiteks saata talle PM, kosta minu eest?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 08.11.2011 19:48:04 vasta tsitaadiga

kas neid kuskil veel müügil on ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markusmats
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2011




sõnum 18.11.2011 00:19:27 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
kas neid kuskil veel müügil on ?

Mulle öeldi et ei ole, vähemalt Euronicsis ja Klickis..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsine
HV vaatleja

liitunud: 25.12.2011




sõnum 25.12.2011 14:44:28 vasta tsitaadiga

On kellelgi selle juhtimispulti pakkuda äkki? Saaks bassika omale aga pulti pole:S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 15.02.2012 22:47:21 vasta tsitaadiga

Mul on ka üks satikas läbi.

Kui kõlli näppida veidi (mitte juhet, vaid elementi ennast), siis vahepeal annab jälle elumärke ning töötab korralikult, kuid peagi jälle ei tööta. Võtsin lahti ka, aga ei näe sees küll miskit katki olevat ning päris elementi lahti ka ei saa.

Igatahes kas kellelgi aimu, milles probleem võiks olla või siis teine asi, et äkki kellelgi on üht töötavat satikat müüa ?

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
err
HV kasutaja
err

liitunud: 27.08.2008




sõnum 01.03.2012 17:34:42 vasta tsitaadiga

Suht masendav. Lasin enda Z-2300 subwoofri lihtsalt läbi. Täiesti kummaline, kuidas selline asi saab üldse võimalik olla?
Kuulasin raadiot, Bass 65-70% peal. Heli mingi 55-60% peal. Kuulasin siis rahulikult. Siis tundus et satikad peksavad natuke üle, keerasin volüümi vähemaks ja umbes minuti aja pärast hakkas juhtpult, millest heli ja bassi reguleerin see sinine tuluke hästi heledalt vilkuma ja jäi heledalt põlema. Vaatasin wtf ja keerasin volüümi ja bassi maha. Juhtpuldi lültasi ka välja. Siis umbes 10 seki pärast lülitasin tagasi ja sinine tuluke põles hästi heledalt. Siis tunnen et subwoofrist hakkab imelikku kärsahaisu tulema icon_eek.gif Lülitasin siis kõik asjad välja ja kärsakat hakkas aina rohkem tulema ajas tossu ka päris mitu tundi välja. Muidu kuulasin int. helikaardiga ja mõtlesin just täna/homme minna X-Fi helikaarti ostma.
Kuidas see saab üldse võimalik olla, et sai niimodi läbi minna icon_evil.gif
Eelmised kõlarid olid X-530 5.1 kõlarid, nendega kasutasin SB Augidy kaarti, aga kuna praegusel emaplaadil on ainult 1 PCI pesa, siis helikaarti sisse panna ei saanud.
Nendel kõlaritel peaks ju mingi kaitse ka iseenesest sees olema, miks ta siis seda välja ei löönud, vaid lõi kohe kärssama..

Iseenesest olen nendes kõlarites väga pettunud, maksin ikka päris kopsaka summa ja kõik tühja.
Kas mingi valemi järgi on võimalik sellist asja remontida kah ja kui kalliks see võib maksma minna üldse?
Kui pult ja satikad terveks jäid, siis oleks vast mõttekam nõrgem sub sinna asemele osta, kuna kardan et võimu vahetus läheb päris kalliks maksma thumbs_down.gif
Igatahes olen selles asjad suht võhik, keegi targem võiks sõna võtta, kuidas selline asi sai üldse juhtuda ja mis hinnad on vahetamisel. thumbs_down.gif Olen ikka väga pettunud...
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2012 17:49:06 vasta tsitaadiga

Logitechile kiri, kui veab saad uued tasuta

err kirjutas:
hakkas aina rohkem tulema ajas tossu ka päris mitu tundi välja.

jaanituld tegid? icon_eek.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2012 18:01:11 vasta tsitaadiga

kahtlane, kas nendel kõllidel on ülekuumenemiskaitse, vähemalt guugeldades ei leidnud selle kohta midagi. Z-5500-l on küll, ja päris tark teine - POD-ile tuleb teade ja siis lülib end tunniks ajaks jahtuma.

aga satid saad maha müüa, nende riknemine Z-2300 tüüpviga ja siinsamas foorumis neid küll ja küll taga otsitud.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 01.03.2012 18:15:34 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
aga satid saad maha müüa, nende riknemine Z-2300 tüüpviga ja siinsamas foorumis neid küll ja küll taga otsitud.


Indeed icon_cool.gif Ma oleks nõus kohe mõlemad või ühe ära võtma, kui satid kõik tipstops thumbs_up.gif

Üldiselt soovitaks siiski Logi poole pöörduda, sest neil on mõistlikud garantii inimesed. Mul küll uut komplekti katkise sati ja pigem küll seetõttu, et garantii oli juba aasta/kaks tagasi läbi, ei õnnestunud saada, aga anti võimalus uus komplekt soetada 50% hinnaga. Kui tahad Logitechi peale edasi jääda ja praegused mudelid sobivad, siis täitsa OK pakkumine.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
err
HV kasutaja
err

liitunud: 27.08.2008




sõnum 01.03.2012 19:08:48 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Logitechile kiri, kui veab saad uued tasuta

err kirjutas:
hakkas aina rohkem tulema ajas tossu ka päris mitu tundi välja.

jaanituld tegid? icon_eek.gif


Eiei, õrnalt tossas ainult, aga päris pikalt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002




sõnum 02.03.2012 14:07:37 vasta tsitaadiga

Selle peale ei tulnud, et nad seinast välja tõmmata? Mingi võimendi voolu poolne viga usun.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 03.03.2012 03:08:13 vasta tsitaadiga

err, oled mõelnud ka, et mis edasi teed ? Ma ikka tahaks sult üht satikat sebida icon_cool.gif Kui sult ei saa, siis pean ikkagi suurema summa välja käima ning Solo7c muretsema...
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
err
HV kasutaja
err

liitunud: 27.08.2008




sõnum 03.03.2012 04:26:10 vasta tsitaadiga

No ma ei tea. Proovin ilmselt Logitech suppordiga ühendust võtta, äkki pakuvad mõne asjaliku variandi välja. Kas räägin lihtsalt üksikasjalikult ära mis juhtunud ja mis lahendust nemad välja pakuvad või kirjeldan lihtsalt juhtunut?
Kui sealt mingit head vastust ei saa, siis ostan ilmselt kuskilt lahjema subwoofri või ehitan ise kokku.
Kolmas variant muidugi viia tehniku juurde ja küsida tema arvamust, kui kalliks võib vahetamine minna ja kas tasub üldse ära.
Aga mis hinda üldse pakud satikate eest? icon_smile.gif Ilmselt kui müümiseks läheb, siis müün mõlemad maha, kuna ühega pole erilist peale midagi hakata.
Paku omapoolne norm hind ja siis mõtlen kas see motiveeriks mind müüma.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 03.03.2012 14:05:16 vasta tsitaadiga

err kirjutas:
No ma ei tea. Proovin ilmselt Logitech suppordiga ühendust võtta, äkki pakuvad mõne asjaliku variandi välja. Kas räägin lihtsalt üksikasjalikult ära mis juhtunud ja mis lahendust nemad välja pakuvad või kirjeldan lihtsalt juhtunut?
Kui sealt mingit head vastust ei saa, siis ostan ilmselt kuskilt lahjema subwoofri või ehitan ise kokku.
Kolmas variant muidugi viia tehniku juurde ja küsida tema arvamust, kui kalliks võib vahetamine minna ja kas tasub üldse ära.
Aga mis hinda üldse pakud satikate eest? icon_smile.gif Ilmselt kui müümiseks läheb, siis müün mõlemad maha, kuna ühega pole erilist peale midagi hakata.
Paku omapoolne norm hind ja siis mõtlen kas see motiveeriks mind müüma.


No räägi neile ära, mis juhtus (seda ma ei mainiks, et sa hoidsid komplekti sees edasi, kui suitsu tuli icon_cool.gif ) ning garantii värki jne saavad nad nii kui nii vaadata nende seerianumbrite jne järgi, mis sa seal blanketil täitma pead ja eks nad siis juba ise paku välja, mis teha saab.

Tõenäoliselt sa enam uut Z2300 neilt ei saa (mulle vähemalt väideti, et enam ei toodeta ja seega nad ei saanud mulle ka uut satikat pakkuda), pigem pakuvad võimalust saada ehk Z623 vastu, kui sul veel garantii all komplekt või mine tea, äkki ka Z906, kui hästi palud icon_biggrin.gif (mul ükskord katkise hiire puhul anti vaba voli endale uus valida ja võtsin siis loomulikult parima mudeli icon_biggrin.gif )

Kuigi algselt mõtlesin sattide eest rohkem pakkuda, aga nähes, et elfas terved komplektid lausa 50 euro eest läinud, siis satikate eest 30 võiks välja kähhida. Labaselt väike hind, arvestades muidugi seda, mis nende eest uuena poes tahetakse ja ka seda, et uus Z623 pole küll nendega võrreldes upgrade, aga siiski järelturg määrab kasutatud kauba hinna icon_confused.gif =

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiidu93
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2008




sõnum 09.03.2012 21:01:10 vasta tsitaadiga

kõik z-2300 omajad, pange suppari kasti vatti või mõnda muud heli summutavat materjali. Siis enam pole nii meeletut kumisemist.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Lühikokkuvõte : Logitech Z-2300 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.