Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Lühikokkuvõte : Logitech Z-2300 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Martal
HV kasutaja


liitunud: 14.10.2006



Online

sõnum 20.12.2006 21:00:05 Lühikokkuvõte : Logitech Z-2300 vasta tsitaadiga


Nii, kuna jõulud tulemas ja kõlarid hakkasid kõrvu kraapima, mõtlesin, et võiks omale jõulukingi siis ka teha. Valisin Z-2300, kuna pärast pikka uurimist jõudsin järeldusele, et see ON parim 2.1 set, mida raha eest saab. Põhjus, miks ma ei valinud 5.1 setti, oli lihtne. Eelarve oli 2000 krooni ringis, ja mõtlesin, et ostan parem kolm head kõlarit kui kuus s***a.

Tootjale meeldib oma toote kohta öelda niimoodi :


If you love music, you'll love the Logitech Z-2300, a 2.1 speaker system that combines everything you need in a sound system: THX®-certified performance and quality, beautiful looks, and more than enough power to fill your room with great sound.

* 200 watts of RMS power (400 watts of peak power) deliver thunderous audio for music, movies, and games
* 8-inch long-throw subwoofer driver with flared bass port pounds out powerful, distortion-free bass
* Polished aluminum phase plug at the center of the driver outperforms conventional 2-way designs
* Included adapter lets you connect the speakers directly to your DVD player, CD player, or video game console


Spekid :

* Total FTC power: 200 watts RMS
o Sub-woofer: 120 watts RMS (into 8 ohms, @ 100Hz, @ 10% THD)
o Satellites:
+ Left/Right: 40 watts RMS x 2 (into 8 ohms, @ 1khz, @ 10% THD)
* Total Peak power: 400 watts
* Frequency response: 35Hz - 20kHz
* Amplifier: Ultra-linear, high capacity analog
* Drivers:
o Satellites: 2.5" polished aluminum phase plug driver
o Subwoofer: 8" long-throw ported driver with 6th order bass reflex enclosure
* Speaker dimensions (H x W x D):
o Satellites: 6.75" x 3.5" x 6"
o Subwoofer: 11" x 11" x 15"
* Signal-to-noise ratio @ 1Khz: >100dB
* SoundTouch™ wired remote control:
o Master volume
o Subwoofer volume
o Headphone jack
o Power/Standby

Koli mida kaasa jagatakse

* Speakers:
o 2 satellites
o 1 subwoofer
* Cables included:
o Power cord
o Color coded audio cables
* SoundTouch™ wired remote control
* User's manual
* Video game console adapter
* 2-year limited warranty

Endal kahjuks digikat pole nii et peab tootja pilte kasutama.

http://images.google.ee/images?q=tbn:v5PrO5h75O8rPM:http://www.bgslevi.cz/image/log_z2300.jpg
http://images.tomshardware.com/2004/11/11/logitech_z/z2300_4.jpg
http://images.tomshardware.com/2004/11/11/logitech_z/z2300_3.jpg
Need mustad katted on siis ära võetavad.


Oma muljed :

Kuigi sai kõlarid alles täna koju toodud on muljed juba väga head.Algus mõtlesin et toon käeotsas koju aga kui poodi lõpuks jõudsin tuli meelemuutus kiirelt.Kast on MASSIIVNE!Umbes sama suur kui 3 Tower-kasti külgipidi kokku lükata.Raske ka,väga raske.Kui sai lõpuks lahti pakitud siis oli põhjus ilmselge.Supakas on kaks korda suurem (Ja siis ka ... raskem) kui minu vana X-530 Sub.
Sain siis lõpuks arvuti külge ja panin Nirvana laulma.Alguses mõtlesin,ok,päris hea.Siis keerasin aga nuppu aina rohkem sinna lõpu poole ja vaatasin et helikvaliteet ei lähe sugugi halvemaks.Lasin siis nii kõvaks kui julgesin sest oli tõesti tunne et varsti kukub miski kuskilt alla.
Võibolla sellepärast et vanal ei olnud,aga pult meeldib hirmsasti.Eriti see et neil on kõrvaplai auk küljes.Pole enam vaja kuskile kaugele kõõritada et klapid sisse lükata.Paljudes ülevaadetes on mainitud kuidas disain on veidike nõme.Pildipealt vaadates paistsid mulle küll päris stiilsed aga ''näostnäkku'' vaadates eriti hästi sihuke ''neo-retro'' stiil ei tööta.Ei tea küll kas disaini alla seda lükata saab aga supakas on jõle suur.Umbes nii suur et kui lükkan laua alla siis jääb ikka niipalju välja et saan oma jalgu sellel toetada.

Plussid :

Hea heli
Mahlane bass
Pult
Suppar pumpab nii kõvasti et töötab jalgadele jahutina

Miinused :

Supakas liialt suur


Teised arvamused :

http://www6.tomshardware.com/consumer/20041111/
http://www.3dxtreme.net/index.php?id=logitechz-2300mx5181
http://www.macintouch.com/speakers01/review.html

Logitech tootelehekülg.

Soovitan.


(Esimene ülevaade,ärge pead maha võtke)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 20.12.2006 22:27:45 vasta tsitaadiga

endal ka need. väga thumbs_up.gif toode 8) aga sa pole maininud mis helikaart sul on. minul näiteks on audigy ES. ja tunduvalt parem heli kui audigy X-Fi xtreme music'ga (ostsin selle sest arvasin ülistavate reklaamide põhjal, et tegu kõva kaardiga- aga tuhkagi, praegu vedeleb kasutult sahtlis). X-Fi justkui peksab üle ja bass on kuidagi imelikult terav. aga samas tegemist ka kindlasti kaardiga mis optimeeritud Creative kõlarite jaoks ja neil ongi bass teistsugune. aga jah z2300 on 2.1 klassis ülim tegija. põhimõtteliselt sellist matsu sellise raha eest on suhteliselt raske saavutada. arvestades ka asjaolu, et tegemist valmistootega ja pole endal midagi kokku vaja "keevitada".
_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2006 01:08:49 vasta tsitaadiga

oleks võinud ikka lasta neil sisse ka mängida paar päeva, mitte kohe põhja keerata icon_rolleyes.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2006 02:19:59 vasta tsitaadiga

Endal samad kõlarid. Väga rahul olen. Bass on korralik, sattide välimused on väga viisakad ja stiilsed. Mina ei saaks kuidagi supaka suurust miinuseks tuua, sealt see hea bass tulebki ju icon_neutral.gif

Aga jah, nõus skeptikuga. Paar päeva oleks hea lasta süsteemil sisse mängida ja alles siis hakata bassi vägistama.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGL
HV kasutaja
HGL

liitunud: 14.03.2005




sõnum 21.12.2006 08:43:36 vasta tsitaadiga

ka minul on see komplekt soetatud ja tuleb nõustuda et väga hea süsteem on.. eriti millegi üle nuriseda ei ole.. kui siis ainult selle üle et vahepeal käib mingisugune prõks kõlaritest läbi.. ja see ei ole kujuures ainult minul vaid ka mõnel teisel tuttaval kes on endale samuti soetanud selle samuse saundi väljastus komplekti..

aga muidu ei ole ikka midagi paha kosta sellise aparatuura pihta icon_wink.gif
hääste õnnestunud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martal
HV kasutaja


liitunud: 14.10.2006



Online

sõnum 21.12.2006 09:38:06 vasta tsitaadiga

Jah,tõesti jäi helikaart maininamata.Võib siis kohe selle vea ka parandada.Helikaardiks siis samuti Sound Blaster Audigy SE.

@skeptik : Tegelikult volüümi ei jõudnud ma kordagi põhja ei keeranud.Küll mitte sellepärast et kõlaritele tervisele mõtlesin vaid kartsin et naabrid tulevad kopp-kopp tegema.Aga äitah selle näpunäite eest,järgmisel ostul võtan seda kindlasti kuulda.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002




sõnum 21.12.2006 09:45:46 vasta tsitaadiga

Supakas ei ole kunagi liiga suur. Supakas on alati liiga väike! beer_yum.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2006 10:17:28 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et see niinimetatud prõks käib läbi tänu vooluringe häiretele. Näiteks keegi lülitab kuskil mingit lülitit või miskit.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kvarts
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2005




sõnum 21.12.2006 10:36:03 vasta tsitaadiga

Z2300 julgeks nimetatada siiski ülimaks rämpsuks mida selle raha eest iialgi tehtud ja sellel on ainult 1 põhjus, kompaktsus on küll tore aga ehitada sellise võimsusega toitesüsteem supaka sisse, selle peale suudab tulla ainult imikueas tõsise näopeksu osaliseks saanud insener. Tänu sellele kuuleb sealt ainult ühte muusikat, mille nimeks eesti energia ehk viled, krõpsud, praksud jne.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 21.12.2006 10:47:19 vasta tsitaadiga

Parimad kõlarid tõepoolest .. kasutanud juba üle aasta.
Kvarts, vii oma komplekt garantiisse.
Või kui tõepoolest probleem EE'st tuleneb siis osta UPS vahele.
Igal juhul ei ole EE poolt pakutav sitt vool mingi alus seda komplekti rämpsuks nimetada icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 21.12.2006 11:20:08 vasta tsitaadiga

kas see prõks võib olla mingi maanduse või staatika kala arvutil? sest kui see oleks kõlari probleem peaks see olema koguaeg.. aga see on millegi muuga seotud... vähemalt selline tunne on
_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"


viimati muutis Wilts 21.12.2006 11:24:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inf
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2003




sõnum 21.12.2006 11:24:20 vasta tsitaadiga

endal ka see komplekt juba eelmise aasta septembrist alates. Siiani väga rahul. Ostsin peamiselt just seeõtttu, et välimus meeldis, hind jõukohane. Ei oska öelda, kas nad praegu ka parimad on, kuid kui oleks uuesti tarvis 2.1 komplekti osta, siis valiksin uuesti need.

Üks pisike asi käib pinda ka - nimelt on see device, kust heli volumet kruttida saab hästi jämeda juhtme taga (näiteks nagu arvuti toitekaabel) - iseenesest väga hea, sest vasupidav. Aga see juhe on nii jäik, et see voluuminuppudega device on kole kangekaelne seetõttu... ronib sinna, kuhu ma ei taha et ta läheks (tekib sama efekt, nagu juhtmega hiire puhul . .et jääb kuhugi taha kinni ja hakkab pinda käima). Aga see õnneks *pisike* ebameeldivus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Online

sõnum 21.12.2006 11:26:22 vasta tsitaadiga

Mina ei usu kohe sellistesse kõlaritesse. Juhin tähelepanu, et kuulmisel ja kuulamisel on siiski vahe sees. Toode on mugav ja odav aga see on ka kõik, mis kaasa antakse.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 21.12.2006 11:58:19 vasta tsitaadiga

bugbrake, oled sa neid kõlareid kuulnud/kuulanud?
Selge see, et audiofiilid seda ei osta .. ah mis ma ikka vaidlen .. kellel on, see teab nende kõlarite väärtust.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martal
HV kasutaja


liitunud: 14.10.2006



Online

sõnum 21.12.2006 12:29:05 vasta tsitaadiga

Kui Off'i juba läks,mida audiofiilid siis meil Eestis ostaksid?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004




sõnum 21.12.2006 12:30:38 vasta tsitaadiga

ei oma neid kõlle, aga olen neid kõlle kõvati promonud, sest tõesti need on ikka väga jõõhkrad asjad, ning korterisse ma ei soovita neid osta kui just naabriga sama muusika maitse pole.
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2006 12:33:20 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
ei oma neid kõlle, aga olen neid kõlle kõvati promonud, sest tõesti need on ikka väga jõõhkrad asjad, ning korterisse ma ei soovita neid osta kui just naabriga sama muusika maitse pole.
ma ei saa aru, mis naabrite ja korteri juttu kõik ajavad. Tahaks näha inimest, kes kuulab selle komplektiga pidevalt maksimaalse bassiga muusikat? Ok, vahel prooviks või PULLIPÄRAST paned maksimaalse peale, aga enamus aega ikkagi 25-50% peal, et oleks normaale kuulata ja selline bass ei sega mitte kedagi.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoE
HV vaatleja
MarkoE

liitunud: 10.03.2005




sõnum 21.12.2006 12:47:48 vasta tsitaadiga

Mis muusikat kuulad nendega? Mul oli mõni aeg tagasi üks Creative komplekt, T7700. Ära tüütas, just bassi tõttu - keerad bassi maha, siis bassi polegi, keerad juurde, hakkab mingil sagedusel kohutavalt kumisema. Pärast seda ostaks pigem suuremad 2.0 kõllid kui 2 pisikest 1 bassikas. Sama raha eest saaks küll. Esimese hooga muidugi tundub, et kõva bass...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2006 12:51:06 vasta tsitaadiga

MarkoE, kuulan kõike: tantsumuusika, 80-ndad, eesti muusika. Bass on reeglina 25-50% peal (pigem 25%) ja on väga normaalne ja täiesti mahakeeratud bassiga on ka väga hea kuulata, bassi on vähe, samas mõõdukalt. No aga arvutikõlariks on nad ideaalsed - lauale pole ruumi nagunii toppida suuri 2.0 kõlle, samas laua all ruumi küllaga, et subwoofer sinna mahutada.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 21.12.2006 14:18:28 vasta tsitaadiga

MarkoE kirjutas:
Mis muusikat kuulad nendega? Mul oli mõni aeg tagasi üks Creative komplekt, T7700. Ära tüütas, just bassi tõttu - keerad bassi maha, siis bassi polegi, keerad juurde, hakkab mingil sagedusel kohutavalt kumisema. Pärast seda ostaks pigem suuremad 2.0 kõllid kui 2 pisikest 1 bassikas. Sama raha eest saaks küll. Esimese hooga muidugi tundub, et kõva bass...

Kui sa nüüd T7700 ja Z-2300 võrdled siis see on küll näpu võrdlemine emmiga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 21.12.2006 14:20:28 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Mina ei usu kohe sellistesse kõlaritesse. Juhin tähelepanu, et kuulmisel ja kuulamisel on siiski vahe sees. Toode on mugav ja odav aga see on ka kõik, mis kaasa antakse.


mees ütle mulle nüüd ausalt mis kõlari sa 1900eek eest kätte saaks mis häält teeb???

ma olen 100% kindel, et vastus jääb tulemata... nii siis palun jäta need kommentaarid omale eksole

selle raha eest on need ikka vägahead kõlarid

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.12.2006 14:34:56 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
bugbrake kirjutas:
Mina ei usu kohe sellistesse kõlaritesse. Juhin tähelepanu, et kuulmisel ja kuulamisel on siiski vahe sees. Toode on mugav ja odav aga see on ka kõik, mis kaasa antakse.


mees ütle mulle nüüd ausalt mis kõlari sa 1900eek eest kätte saaks mis häält teeb???

ma olen 100% kindel, et vastus jääb tulemata... nii siis palun jäta need kommentaarid omale eksole

selle raha eest on need ikka vägahead kõlarid


ma pakun, et bugrake pole ise kuulnudki, mis häält Logitech Z2300 ja Z2200 komplektid teevad.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NcY
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 21.12.2006 14:50:25 vasta tsitaadiga

Selle raha eest on kindlasti üks parimaid 2.1 komplekte. See on kindel. Mul kasuvennal kõrval toas kah need kõlarid. Supakas on küll tõesti vaimustavalt hea aga nuriseda annaks minu arust natuke sateliitide üle. Keskmiseid helisid natuke puudu . Aga see ainult minu arvamus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 21.12.2006 15:07:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mina ei usu kohe sellistesse kõlaritesse.

OT: heh tuleb meelde Ilf ja Petrov raamat "Kuldvasikas" (Zolotoi telenok). Seal oli maja mida Ostap Bender kutsus rongapesaks ja seal majas elas muuhulgas ka eikellegi vanaeit. See vanaeit kasutas petrooleumilampi kuna ta ei uskunud elektrisse. Pärast läks maja ka sellepärast põlema.

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 21.12.2006 16:26:08 vasta tsitaadiga

Oman juba tükk aega ja Samuti julgen soovitada. thumbs_up.gif
Ei ole midagi see supakas liiga suur icon_rolleyes.gif

Head küll ja ei krõpsude vilede üle ma ei tea nuriseda. Küll aga on on millegi pärast hetkel töökorras ainult üks kõlar, seega kas keegi oskaks soovitada mingit kohta kuhu saaks need parandusse viia,
sest Enteri garantii paber kuhugi kadunud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Lühikokkuvõte : Logitech Z-2300 mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.