Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Lühikokkuvõte : Logitech Z-2300 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 21.12.2006 16:56:17 vasta tsitaadiga

Selle raha eest tõesti midagi paremat pole võimalik saada, sest arvutikõlarid, kui sellised on kõige odavam helisüsteem üldse mida on võimalik toota. Integreeritud võimendi topitud supaka sisse ja paar plastmassis sateliidi junni ja ongi kõik. Loomulikult sinna supaka kasti sisse ei mahu mitte midagi normaalset (400W icon_eek.gif ). Millega te arvuti kõlareid võrrelda tahate üldse? 2000kr maksva keskusega või 2000kr eest maksva põrandakõlarite + võimendiga? Mingisuguse minikeskuse või sanga vbl tõesti saab selle raha eest, mille heli on aga alla igasuguse arvestuse. Põrandakõlareid+võimendit ei ole aga võimalik poest selle raha eest osta. Ja jääbki üle osta arvutikõlarite komplekt, mida siis taevani kiidetakse, thx ja igasugu vägevad tänapäeva sertifikaadid peale kleebitud. Otse loomulikult sellest täielukult piisab arvuti taga mängimiseks ja muu sellise toimetamiseks. Ma tahtisn öelda, et te saate täpselt nii palju, kui selle raha eest saama peabki ja mitte mittegi rohkemat.
Küsiti eesti audiofiilide kohta. Eesti nii vaene riik veel, et mingitest tõsiseltvõetavatest audiofiilidest siin veel rääkida ei saa. Eesti audiofiilid ostavad ilmselt Marantz, Denon, Tannoy jne võimendeid ja Dali, Jamo, ...ning ka isetehtud kõlareid, tihti tehakse ise suuri lairiba kõlareid, et kollralikult akustilist kitarri jms kuulata. Naturaalse soundi fännid kasutavad muidugi lampvõimendeid ja grammari plaate. Juhtmed on neil topelt varjestusega ja kullatud soontega, kõlari juhtmed samuti mitusada kr/meeter maksvad juhtmed mida iga mingi aja tagant lõigatakse oksüdeerund osa võrra lühemaks. Võimendi valitakse kõlaritest nii palju võimsam, et mitte kunagi ei saaks keerata heli nii valjuks, et võimendi moonutama hakkab. Hea näide siin kohe arvuti kõlaritega võrreldes o Sub-woofer: 120 watts RMS (into 8 ohms, @ 100Hz, @ 10% THD) 10% moontutus!
ja marantzi võimendi Total Harmonic Distortion(THD) 0,005% ok natuke kohatu võrdlus sai nüüd. Igakord kui ma loen inimeste arvamusi mõne odava helisüsteemi kohta on alati üks ja seesama jutt, et põhja ei julgend keerata maja oleks ära lagunend ja muud sellist huvitavat või kui keegi võrdleb helisüsteemi enda omaga näiteks, siis läheb volume nupu juurde keerab põhja ja otsustab "mul tuleb kõvemini" icon_idea.gif
Antud teemas kõlarid on aga minu hinnangul suhteliselt head ja sobivad väga hästi arvuti taha mängimiseks! Ja teema algatajale- väga hea otsus oli valida korralikum 2.1 süsteem, kui natuke viletsam 5.1 thumbs_up.gif


viimati muutis Butcher 21.12.2006 17:02:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.12.2006 17:00:09 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
kas see prõks võib olla mingi maanduse või staatika kala arvutil? sest kui see oleks kõlari probleem peaks see olema koguaeg.. aga see on millegi muuga seotud... vähemalt selline tunne on

OT: Endal sama jama.... mingi krõps käib vahepeal läbi. Panen mp3-e pleieri taha siis ei tule mingeid krõpsatusi.
Tahaks kah teada mille kaela asi ajada? EE või arvutil halb maandus ....või hoopis midagi muud? icon_rolleyes.gif
Endale tundub ,et see tuleneb voolu kergest kõikumisest kuid pole kindel.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 21.12.2006 17:18:06 vasta tsitaadiga

Butcher kirjutas:
Igakord kui ma loen inimeste arvamusi mõne odava helisüsteemi kohta on alati üks ja seesama jutt, et põhja ei julgend keerata maja oleks ära lagunend ja muud sellist huvitavat

Väike märkus - siin teemas seda juttu pole.
See, et korteri jaoks on nad liiga valjud, on tõsi. Aga ega siis volüümi ei pea põhja keerama icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 21.12.2006 17:27:13 vasta tsitaadiga

Mõnus komplekt tõesti, aga minu kogemuse järgi on üpris valiv ka helikaardi suhtes (sõbra tarbeks sai ostetud ja siis tal 3 helikaarti järjestikku ära vahetatud).

Mida suurem supakas seda parem, kui ei meeldi mine x-530 peale tagasi...

Raskusest siis, et Skeptiku juurest sai käeotsas ära toodud sellised Kristiinest > Pääskülla Ühistranspordiga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002




sõnum 21.12.2006 17:32:04 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Wilts kirjutas:
kas see prõks võib olla mingi maanduse või staatika kala arvutil? sest kui see oleks kõlari probleem peaks see olema koguaeg.. aga see on millegi muuga seotud... vähemalt selline tunne on

OT: Endal sama jama.... mingi krõps käib vahepeal läbi. Panen mp3-e pleieri taha siis ei tule mingeid krõpsatusi.
Tahaks kah teada mille kaela asi ajada? EE või arvutil halb maandus ....või hoopis midagi muud? icon_rolleyes.gif
Endale tundub ,et see tuleneb voolu kergest kõikumisest kuid pole kindel.



See krõps on elektri värk puhtalt, näiteks külmkapp lükkab end välja ja kui nad sama faasi v miski moodi sama ahelas on siis käib krõps. Siukese odavama poole tehnika värk. Mitte et ma sitasti kõlarite kohta ütelda tahaks. Usutavasti on nad oma rahaeest väga head.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 21.12.2006 17:36:46 vasta tsitaadiga

Martal kirjutas:
Kui Off'i juba läks,mida audiofiilid siis meil Eestis ostaksid?

need audiofiilid keda mina tunnen ei kasuta arvutit muusika kuulamiseks...
ja mp3 kvaliteet sakib icon_razz.gif

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2006 18:07:08 vasta tsitaadiga

äge oli seda ülevaadet lugeda, täpselt samad esmased emotsioonid mis mul Z-5500 kätte saades icon_biggrin.gif
oli paras šokk, kui neile järgi läksin ja avastasin, et kast kisub 30kg tuuri icon_razz.gif

krõps jah elektriasi, olen seda kogenud Logi S20, X530 ja Z5500'ga icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanamees
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2003




sõnum 21.12.2006 18:08:22 vasta tsitaadiga

Arvuti taga teevad häält küll, kui helikaardist kõrgeid juurde panna. Selle raha eest vägagi hea asi. Audiofiilidele mõeldud võimendil maksab ainuüksi volume nupp alates 100.- EUR.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 21.12.2006 20:59:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

need audiofiilid keda mina tunnen ei kasuta arvutit muusika kuulamiseks...
ja mp3 kvaliteet sakib

jep. ja sealjuures need keda mina tunnen on omavahel kokkusaades nagu rullnoksid, et kes on rohkem raha kulutanud see on võidumees ja kunn keda teised peavad kummardama. võidurelvastumine ühesõnaga. samas käib jutt mingist müstilisest kvaliteedist ja "kuulmise vahest". kvaliteet sõltub 90% meedia kvaliteedist mida esitatakse. ja samas kuulmise vahe on ka selline, et ühel friigil on 50k tehnika kodus ja on väga suur kunn. siis palusin ta viisakalt oma autosse kus on kõigest 10k tehnika ja parima tahtmise juures ka ei saanud vahest aru- ainult see vahe oli, et tõsisemalt voluumi keerates oleks äärepealt ajud välja hüpanud ja auto ära määrinud...

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2006 21:10:35 vasta tsitaadiga

kui mul Z-2300 olid, siis oli bass puldi pealt alati maha keeratud, kuna teda oli minu jaoks niigi piisavalt. ja volüümi vist üle 50% ei olnudki vaja proovida (kõlarite enda puldist). praegu siis Z-5500 Digital komplekt - vahest kui muusikat kuulan, siis tuleb väike igatsus tagasi Z-2300 vastu, kuna nende stereo oli mu arvates tiba parem, samas erinevus võib tulla ka kõlarite paigutusest mul, kuna nad olid täiesti eri kohtade peal. aga nagu näha heade asjade hinnad ei lange, 2K kanti püsib hind juba pikemat aega. head asjad tõesti thumbs_up.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 21.12.2006 22:15:51 vasta tsitaadiga

Kvarts kirjutas:
Z2300 julgeks nimetatada siiski ülimaks rämpsuks mida selle raha eest iialgi tehtud ja sellel on ainult 1 põhjus, kompaktsus on küll tore aga ehitada sellise võimsusega toitesüsteem supaka sisse, selle peale suudab tulla ainult imikueas tõsise näopeksu osaliseks saanud insener. Tänu sellele kuuleb sealt ainult ühte muusikat, mille nimeks eesti energia ehk viled, krõpsud, praksud jne.

thumbs_up.gif Ma ei suuda hästi sõnadega kirjeldada, kui vähe mulle need kõlarid meeldivad. Halva kõlaga, kehva kvaliteediga ja ülemääraselt kallid.
Need kes arvavad, et paremat ei saa...
JBL'i Darth Vader'i kiiver näiteks, või siis Defenderi kallimad stereokõlarid.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 21.12.2006 22:51:59 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
ja samas kuulmise vahe on ka selline, et ühel friigil on 50k tehnika kodus ja on väga suur kunn. siis palusin ta viisakalt oma autosse kus on kõigest 10k tehnika ja parima tahtmise juures ka ei saanud vahest aru- ainult see vahe oli, et tõsisemalt voluumi keerates oleks äärepealt ajud välja hüpanud ja auto ära määrinud...

sarnane asi ka minu autos juhtunud (kõlarid stockis, üks on läbi mida ennem juba teadsin ja odav blaupunkti makk)
kutt istus autosse, kuulas ja...väga hea heli, aint selle kõlari pead välja vahetama ütles katkisele kõllile osutades.
kuigi to katkine hakkas alles kõvasti mängides plärtsuma sis tema sai aru sellest ka nii, et voluumi praktiliselt polnudki thumbs_up.gif

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006




sõnum 21.12.2006 22:52:21 vasta tsitaadiga

nonii oman neid juba märtsist saati... helikaardiks on audigy4. ja mul on hakanud vasak satikas krõbisema.
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 21.12.2006 22:52:32 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:

JBL'i Darth Vader'i kiiver näiteks, või siis Defenderi kallimad stereokõlarid.


äkki ütleks nende defenderi kõlarite mudeli.. siiamani on sealt kül ainult puhast saasta tulnud... eriti kallimate komplektide puhul

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 21.12.2006 23:05:02 vasta tsitaadiga

Wilts, aga palun
Defender SPK-720 ja SPK-750

Ja ma ei ütle, et need on head. Lihtsalt paremad kui Z2300.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003




sõnum 21.12.2006 23:05:32 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
pacho kirjutas:

JBL'i Darth Vader'i kiiver näiteks, või siis Defenderi kallimad stereokõlarid.


äkki ütleks nende defenderi kõlarite mudeli.. siiamani on sealt kül ainult puhast saasta tulnud... eriti kallimate komplektide puhul
ma arvan, et ta mõtleb SPK-750.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2006 23:12:23 vasta tsitaadiga

No need kõlarid on küll väga head.
Eriti kui naabriks on karjuv tädike,keda tahaks ehmatada nii kus jaksab:D

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"

Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 22.12.2006 00:07:26 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Kvarts kirjutas:
Z2300 julgeks nimetatada siiski ülimaks rämpsuks mida selle raha eest iialgi tehtud ja sellel on ainult 1 põhjus, kompaktsus on küll tore aga ehitada sellise võimsusega toitesüsteem supaka sisse, selle peale suudab tulla ainult imikueas tõsise näopeksu osaliseks saanud insener. Tänu sellele kuuleb sealt ainult ühte muusikat, mille nimeks eesti energia ehk viled, krõpsud, praksud jne.

thumbs_up.gif Ma ei suuda hästi sõnadega kirjeldada, kui vähe mulle need kõlarid meeldivad. Halva kõlaga, kehva kvaliteediga ja ülemääraselt kallid.
Need kes arvavad, et paremat ei saa...
JBL'i Darth Vader'i kiiver näiteks, või siis Defenderi kallimad stereokõlarid.

Defender ja JBL darth set .. masohhisti märg unenägu icon_lol.gif
Äkki lisaks veel sweexi ups ka . .kui juba sita soovitamiseks läks?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003




sõnum 22.12.2006 00:25:48 vasta tsitaadiga

mis teha, kui mõnele meeldib selline mõnus plastmass moonutus. Kunagi kuulsin/lugesin head kommentaari nende plastmass junnide kohta: kõige pealt saab need disainer ära disainida/kujundada/suurust muuta, siis helimees peab nad kõlama panema icon_biggrin.gif

teine sitt, mis on müügil ja ärge jumala eest ostke on : Geniuse junn
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
burnout
HV kasutaja
burnout

liitunud: 11.12.2004




sõnum 22.12.2006 00:44:46 vasta tsitaadiga

Endal ka samad kõllid, kui keegi on otsuse ees kas 5.1 või 2.1 .. mingi kindla summa eest mis pole teab mis suur siis kindlasti 2.1 ja Z2300 on ideaalne valik imo. Ise olen kuuland neid kõlle juba poolteist aastat ja pika peale hakkab sellestki tegelt väheks jääma, millalgi tahaks juba Z5500 osta icon_razz1.gif


Ja to pacho: Maga välja oma defenderitega icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif .. irw.. what next hakkad mingi kõrvaklappidega võrdlema või?
Defender on odav vene saast .. nothin more


viimati muutis burnout 22.12.2006 00:48:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 22.12.2006 00:47:10 vasta tsitaadiga

omaltpoolt täiendaksin thumbs_down.gif tootjate nimekirja ka defenderi kõrvaklappidega ja defenderi ekraanipuhastusvahendiga (ega see ju triipe ei jäta), geniuse hiire ja chicony klaviatuuriga. see darth vaderi woofer siis siin: http://www.makezine.com/blog/archive/2006/09/how_to_vaderize_your_jbl_speak.html icon_lol.gif muidugi z2300 200W RMS vs darth vader 40W RMS on tõeliselt võrdväärsete näitajatega tooted. kaubamärgi nimega defender kohta peaks mainima, et see on üldiselt kartulikeldri brand. ükskord palusin müüjal mingeid defenderi vineerkaste presenteerida, tulemus oli ikka väga nõrk. kõlarite suuruse järgi poleks nii weak heli oodanudki. igastahes juba saatsin jõuluvanale kirja ära ja palun endale tuua darth vader'i kiiver (selle panen pähe) ja defenderi STEREO kõlarid- need panen mängima ja chillin uue aastani välja...
_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 22.12.2006 00:49:37 vasta tsitaadiga

remi, mis Defenderitel viga?
Ma olen nii 720 kui ka 750 algosadeks võtnud ja nähtu üle ei saa eriti kaevata. Eriti arvestades hinda.
Ja kõlaliselt on ka kõik rahuldaval tasemel. Odavatest elementidest on võetud, tänu korralikele kastidele ja filtritele(spk-720), parim mis selle raha eest ilmselt võimalik. Lisaks saab neid lihtsate vahenditega paremaks teha.
Aga aitab OT'st. Heli "headus" on niivõrd subjektiivne asi, et vaidlen selle üle ainult puht igavusest.

EDIT: burnout, väike parandus. Defender on odav Hiina piix. Samamoodi nagu on seda ka Logitech. Selle vahega, et Defendr on ka poes odav. Ja tuletan meelde, et räägime ainult kõlaritest. Defenderi muust kraamist on mul ka omamoodi arvamus.

EDIT2: Kas keegi mulle seletaks kuidas on võimalik 2 A kaitsme ja 1 A ametliku voolutarbega välja võluda 200 W RMS'i(mis iganes see on)


viimati muutis pacho 22.12.2006 01:02:38, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
burnout
HV kasutaja
burnout

liitunud: 11.12.2004




sõnum 22.12.2006 00:53:33 vasta tsitaadiga

Nojah ma võiks ka ju puht igavusest vaielda et karkudega sõuab paremini kui aerudega aga noh ma ei hakka onju niukse asjaga tegelema ..
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2006 01:06:37 vasta tsitaadiga

tegelt ju rullnoxxid on vägagi targad, kui sa muusikast midagi ei tea ning kõrva ka pole on põhiline, et kõvasti ja palju b@ssi, tänapäeva levinud "muusika" ongi arvutiga kokku mätsitud rütmiga tümakas ja 10 programmi abil ära forseeritud vokaal.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 264 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
burnout
HV kasutaja
burnout

liitunud: 11.12.2004




sõnum 22.12.2006 01:27:49 vasta tsitaadiga

to pacho: see et defenderid nii odavad poes, on tingitud ka sellest et see on viimane crap, on kogemusi ja omg see kvaliteet ei kannata mingit kriitikat.. ma ei mäleta enda vanade defude mudelit aga igastahes see 2.0 isegi nägi väliselt niuke välja nagu ta oleks plastiliinist kokku voolitud, ON/OFF ja volume lüliti oli ka uuest peast vildakad, poole peale keerasid siis tabas sind vokaalne õudus.. ning power on/off tuli vilkus ka siis rütmi kaasa kui 15% oli helitugevust ... nii et kui rääkida mingitest toite süsteemi organiseerimistest siis defender - no comments..
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Lühikokkuvõte : Logitech Z-2300 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.