Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech G25 roolikomplekt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 04.04.2002




sõnum 03.12.2006 19:43:33 Ülevaade: Logitech G25 roolikomplekt vasta tsitaadiga

link :: Hinnavaatluses


Niisiis kauaoodatud Logitech G25. See toode on jõudnud küll alles esimesi kuid väljas olla, aga laineid on ta löönud juba kõvasti. Enamasti tekitades vastakaid tundeid ootusärevate huviliste seal - on see vana Logitech või uus messias maapeale käima lastud.

Nagu ikka on nii- ja naasuguseid arvamusi. Võrgumaastikul on sellest roolist juba juttu olnud ning leidub ohtralt review-sid mida lugeda.
Minu teekond sai alguse novembri alguses kui otsustasin, et siiski läheb antud roolikomplekti ostuks.
Eelnevalt võrgust materjale ja hinnanguid lugenud jättis see rool vägagi positiivse mulje. Jäi vaid üle otsida kohta kust seda rooli osta. Eestis seda poodides letilt saada veel võimalik polnud ja nii ei jäänudki muud võimalust kui tellida. Antud isend sai tellitud läbi Zebra ja ostuhinnaks kokku kujunes 4020 EEKu. Ooteaeg oli 4 nädalat aga ma olin selleks valmis. No mis sa suures hädas teed, eks ole. Ja saabuski päev 1.detsember kus 4 päeva planeeritust varem saabus pakk minu koduukse ette. Olles eelnevalt omanud Logitechi Formula Force WingMani, Logitech MOMO-t ja proovinud ka Logitechi Driving Force Pro-d ning nüüd ka päeva jagu uut G25-te võiks mõned mõtted paberile panna.

Sai siis esmalt karp lahti võetud ja sisuga tutvutud. Komplektis on rool, eraldi monteeritav käiguvaheti, pedaalikomplekt, CD ja juhend.
Juba esimese asjana jäi silma kogu komplekti viimistluskvaliteet. See on tõesti parim mida enda varasemalt omatud roolide põhjal võin öelda. Algus on paljulubav. Kogu kupatuse kokkupanek käis suht kiiresti kuigi endal tekkis raskus toitepistiku ühenduskoha leidmisega rooli küljest. Oli teine kenasti roolialla ära peidetud. Siinkohal oleks aidanud kiire manuaali vaatamine aga noh, eks neid tehnika huvilisi mehi ennegi teada. Ikka vaja ju ise teha. Nonii, rool arvuti taga, tarkvara installeeritud ja võib hakata esimeste katsetustega pihka. Üldmulje on vägev: suur 11 tolline (tõesti suurim rool mida seni omatud roolidest kasutanud) rool mis istub mugavalt kätte, eraldi asetseva käiguvahetus ja massiivne pedaalikomplekt. Täpselt nagu istuks auto juhiistmel ja rooli taga.
Plaan on proovida kogu uut komplekti Richard Burns Rally mängu abil. Mäng tundis koheselt rooli ning kalibreeris selle ka ära, lisaks tundis ära probleemideta ka pedaalid ja käiguvaheti. Käiguvahetit küll siiski saab kasutada ainult sequential reziimis ehk pluss/miinus reziimis. H-shifteri toetamiseks on fännkond teinud Richard Burns Rally-le eraldi plugini, küll aga ei hakanud ma seda proovima. Rooli pöördenurga seadistasin 360 kraadi peale (ehk üks täispööre) mida minu jaoks on täpselt paras ehk siis umbes samapalju kui keeravad reaalsed WRC autod. Mängu seadete alt määrasin manuaal käigukasti ja siduri. Käiguvahetuseks kasutan roolitaga olevaid labasid ja käigukangi enda seadistasin käsipiduriks. Mõned nupud programmeerisin endale mugavate tegevuste tarbeks nagu ekraanivaate vahetamine, starter, jms. Lisaks seadistasin force feedbacki seaded 50% tugevuse peale. Selline seade sobib mulle kõige paremini.
Testirajaks valisin Rally School-i 2.2 km pikkuse katse ja autoks Peugeot 206 XS JWRC ehk masina millega ise ka võistlen RBR Eesti Liigas. WRC auto kvalifikatsiooni ajaks loetakse siin 1:20 sekundit, JWRC masinatel on hea aja näitajaks 1:25 sekundit. Egas midagi asume tööle. Esimene katse lõppes ajaga 1:57. Hirmus. Avastasin ka põhjuse. Nimelt kippusin siduripedaali piduripedaali pähe kasutama. Selge see, et vajab veel harjumist, sest see on esimene roolikomplekt mida kasutan kus ka siduripedaal on juures. Teine katse ja lõppaeg 1:27. Tunnetus hakkab juba tekkima icon_smile.gif Kolmas katse. Ja aeg 1:25. Sellega võib juba rallit sõita icon_wink.gif
Roolitöö kohta pole midagi ette heita - see on väga täpne ja kuulab igat liigutust. Lisaks ei ole seda vanasti seganud loksu. Selle põhjuseks on see, et G25-e roolivarras asub kuullaagri peal mitte ei ole enam vabalt korpuses või nagu osadel mudelitel puksi sees. Rool ise istub käes väga mugavalt ja on kergelt pööratav. Nüüd siis point - MÜRA. See on asi mis tekitanud veebis nii mitmeski kohas teravat arutelu. Paljud räägivad, et rool on kole lärmakas, teised jälle, et rool on vaikne. Minu rool on vaikne, vähemalt minu arvates. Kindlasti on ta vaiksem kui minu eelnevad Wingman ja MOMO rool seda olid. Küll jah tekitab G25 siiski parajat müra kui hästi kiiresti rooli mõlemas suunas pöörata ehk vastu sõidusuunda kontreerida. Kuid ma ei dramatiseeriks seda väga üle. Kuna tal on siiski 2 force feedbacki mootorit siis võib sellest mõnes mõttes ka aru saada. Eks siin peab vast igaüks omad järeldused tegema.
Järgmiseks oluliseks kohaks - pedaalid. Siin pean ütlema, et just pedaalid on need mis on selle komplekti juures võrreldes varasemate roolikomplektidega kõige suurema muutuse läbi teinud. Ja kindlasti positiivses suunas. Pedaale on kolm - sidur, pidur ja gaas. Kõik nad on eri surveastmega e. neile jalaga peale vajutades tuleb rakendada erinevalt jõudu nagu on seda ka reaalses autos. Gaas kerge, pidur kõige kangem. Väga hea tunnetus, küll aga enda harjumusest võin öelda, et võrreldes vanade pedaalidega on gaasipedaali käik väga lühike. See vajab kindlasti harjumist nagu vajab seda siduripedaal. Nimelt on väga kerge neid koos piduripedaaliga sassi ajada. Aga ega see otseselt pedaalikomplekti häda ole.
Järele on jäänud siis kolmas komponent - käiguvaheti konsool. See on minujaoks täiesti uus teema. Kuigi MOMO-l oli käigukang ehitatud roolikorpuse külge ja ma olen seda ka kasutanud, siis eraldiseisva üksusena on ta minujaoks midagi uut. Kindlasti on teda tunduvalt mugavam kasutada kuna sa ise saad tema asukohta määrata kuhu sa ta kinnitad. Minul on ta rooli kõrval paremal ja pluss on tal siingi. Nimelt ei ole käigukang enam rooli taga nagu MOMOl kust teda on tegelt suht ebamugav taga ajada. Mugav on ka käiguvaheti konsooli peal asuvad defineeritavad nupud. Kasutad neid nagu kasutaks päris autos armatuuril asuvaid nuppe. Kindlasti plusspunkt ka siit. Küll aga häiris juht kus käiguvaheti oli seadistatud käsipiduriks sequential reziimis. Nimelt kui sõiduajal tahad kasutada käsipidurit ja käe kangi peale asetad siis kang vajub alla ja jääbki sellesse asendisse. Võrdluseks juht reaalse autoga kui hakkad tagurpidi käiku sisse lülitama ja pead kangi korraks alla suruma. Seega tuleb kangi küljepealt tõmmata mitte aga kätt peale panna. Küll nüüd hiljem ma mõtlen, et võibolla sellel siiski on mingi kindel mõte nagu näiteks võimalus tagurpidi käiku kasutada sequential reziimis.

Hea
* väga täpne ja kindel
* roolivarras asub kuullaagri peal
* kvaliteetsed materjalid
* metallist ja nahaga kaetud 11'' (28cm) läbimõõduga rool
* 900 kraadi pöördenurk
* metallist käiguvahetuslabad
* 2 force feedbacki mootorit
* raske pedaalialus koos libisemisvastase mehhanismiga
* erineva jäikusastmega pedaalid.
* siduripedaal
* eraldiseisev käiguvaheti osa koos H-shifter ja sequential shifter võimalusega
* piisavalt palju eraldi programmeeritavaid nuppe

Halb
* kallivõitu hind
* vähe nuppe roolil
* kohati vali müra väga kiirel keeramisel
* rohkem juhtmeid kui tavalisel roolikomplektil
* käiguvahetuskangi pole kõige mugavam kasutada käsipidurina
* on kuulda olnud vigastest roolikomplektidest mida Logitech tagasi võtab e. lapsehaigused.

PS. Hiljem proovin lisada ka mõned pildid
Edit: Parandasin mõned kirjavead.

Video sõidust RBR ja G25

Hinne: 9.5/10

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015


viimati muutis Equinox 06.12.2006 10:25:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 04.12.2006 14:05:05 vasta tsitaadiga

Hea ülevaade thumbs_up.gif

Olen ka seda rooli juba umbes nädal aega kasutanud (peamiselt LiveForSpeedis) ja eile sai sõidetud päris pikka aega jutti ning sõidu lõpuks hakkasid peopesad villi minema.. MOMO 'ga pole nii juhtunud. Samas MOMOl oli see rooli kate kummist, G25l nahast. Aga muidu jah siiamaani OK rool icon_wink.gif

Muideks GTR2 ja LiveForSpeed mõlemad toetavad H shifterit, niiet tasub proovida.

GTR2 's on võimalik auto ka välja suretada icon_smile.gif

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 04.12.2006 20:57:51 vasta tsitaadiga

Review on hea aga nagu alati, on HV link puudu icon_smile.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Juhtpuldid/54411/
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 04.04.2002




sõnum 06.12.2006 10:23:56 vasta tsitaadiga

Tre,

Nokia kirjutas:
Pilte ka sellest aparaadist saaksid lisada? Nagu, et kas seal tulukesi ja värke ka küljes on?


Jah tulukesi on 2. Üks voolu indikaator ja teine force feedbacki indikaator. Need asuvad käiguvahetus konsoolil. Tegin mõned pildid kah, kahjuks mobiili võimust jääb toa jaoks puudu.




Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuco
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2005




sõnum 11.12.2006 13:55:39 vasta tsitaadiga

Well, minul on see rool nüüd käes ja fiiling on super.

ForceFeedback on üle ootuste hea ja kui mängida kõrvaklapid peas siis ei ole rooli mootorit üldse kuulda.
Ületulek Formula Force pealt on ikka nagu öö ja päev. Kurdetud villide tekkimist ei kohanud mina kuigi sai sõidetud ca. 5h jutti.

Harjutamist on kõvasti vaja, väga väga kõvasti.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 04.04.2002




sõnum 04.01.2007 13:47:47 vasta tsitaadiga

Tre,

Esimene kuu on täis sellel roolil minu valduses. Mis siis esimese 50 000 km testi kohta öelda. Võin käe südamele pannes öelda, et ei pea taganema ennist ülevaadet kirjutades, et tegu on parima rooliga mida seni omanud olen icon_smile.gif . Roolikomplekt on hetkel kuu aja jooksul saanud mahvi RBRi, LFSi, rFactorit ja GTR2 sõites. Kõikides nendes töötab ta laitmatult ja eriti tunneb see roolikomplekt ennast kodus LFSi ja rFactori all kuhu ta nagu otse loodud on. Mõtlen nii siduri kui ka H-shifteri kasutamise võimalust. RBRi all proovisin ka H-shifteri plugini toe ära. Alguses olid pisikesed komplikatsioonid kuna kippus mängust välja loopima. Aga kui õnnestus ära seadistada siis hakkas kõik korralikult tööle. Mõnus on sõita küll. Küll aga ei saa ma ise eriti kiirelt RBRi all sõidetud siduri ja H-shifteriga. Sestap olen labadega käiguvahetuse ja käigukang käsipiduriks seadistatud variandi juures tagasi. See nagu aru saate ei ole roolikomplekti süü vaid otseselt minu "maitse" küsimus.
Ainuke komplikatsioon ühilduvusega mida märganud/proovinud olen on mänguga ToCA Race Driver 2. Seal nimelt olen ainult pedaalid ja käigukangi tööle saanud. Rooli ja forcefeedbacki see mäng enda jaoks ära ei tunne miski pärast icon_sad.gif Ei oska ka öelda milles küsimus olla võib.
Kokkuvõttes esimene kuu aega mahvi (mõtlen seda tõsiselt sest sõidan päris palju tegelikult. Keskmiselt 1 tund päevas tuleb ära) saanult on selle roolikomplekti tehnika vastupidanud ja mingit kulumismärke veel ei näita. L o k s e (neetud autokorrektuur okse) ei ole tekkinud ei roolil ega ka pedaali/käiguvahetus komplektil. Roolirattal nahk ei ole kuluma hakanud. Nupud töötavad laitmatult. Ainuke etteheide on ikkagi käigukangi käsipiduriks seadistamise osas, kus kang kipub liiga kergesti +/- reziimis alla vajuma ja siis sinna asendisse fikseeruma, mis sõitus tähendab seda, et käispidur jääbki peale ja tõenäoliselt lõpetab auto külglibisemisse sattumisega või kraavi sõitmisega icon_smile.gif
Ahjaa meenub veel üks ebamugavus. Nimelt ku rooli pöördenurk on sätitud suuremaks kui üks täispööre siis on hästi raske labedele pihta saada millega käiku vahetada. Asi selles, et labad pööravad ennast kaasa vastavalt rooli pööramisele. Sestap mõistan ka siin juba varem kellegi selle probleemi välja toomist..õigemini küsimust, et kas labad käivad rooliga kaasa või on paigal. Tõesti, kui nad oleks paigal oleks parem.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2007 09:15:08 vasta tsitaadiga

Seda ei oska öelda...... kas näiteks xbox 360-le ka sobiks taha, seda tean et otseselt ei ole öeldud, kuid konsoolil olemas usb augud jne...... usb klavva küll töötas selle taga.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martal
HV kasutaja


liitunud: 14.10.2006




sõnum 22.04.2007 16:11:45 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Seda ei oska öelda...... kas näiteks xbox 360-le ka sobiks taha, seda tean et otseselt ei ole öeldud, kuid konsoolil olemas usb augud jne...... usb klavva küll töötas selle taga.


Päris selle järgi ei saa ikka võtta kuna näiteks MOMO ühendub ka läbi USB aga PS2 ei tööta. Peab vast keegi proovima.

Kiire EDIT : Tõenäoliselt töötab , PS2'ga ta töötab nii et miks mitte.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2007 22:12:05 vasta tsitaadiga

Keegi võiks siiski proovida kui võimalik.....
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru
excalibur

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.04.2007 07:17:15 vasta tsitaadiga

selline küsimus veel selle rooli omanikele. et ma muidu roolimees ei ole kuid kunagi sa proovika võetud ja ei jäänud rahule. nimelt ei rageerinud nii kiiresti kui vaja. alati oli minig viivitus sees see häiris jõhkralt. kas sellel roolil on kah viivitus.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 04.04.2002




sõnum 23.04.2007 12:17:22 vasta tsitaadiga

Tre,

excalibur kirjutas:
selline küsimus veel selle rooli omanikele. et ma muidu roolimees ei ole kuid kunagi sa proovika võetud ja ei jäänud rahule. nimelt ei rageerinud nii kiiresti kui vaja. alati oli minig viivitus sees see häiris jõhkralt. kas sellel roolil on kah viivitus.


See pole päris õige mida sa väidad. Ok, natuke sõltub jah rooli elektroonikast (rauast) ka see viivitus..aga see on väga tühine. Viivitus põhiliselt on ikka seotud arvuti kiirusega ehk kui kiiresti su arvuti mingeid operatsioone töödelda jõuab ja neid rooli interface-le ette sööta ja vastupidi. Kindlasti võib mängus ehk tarkvarast sõltuvaid probleeme tekkida. Ehk mida öelda tahan on see, et sellist häda üheselt määrata ei saa ja tavaliselt ei ole süüdi selles rool.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru
excalibur

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.04.2007 13:55:45 vasta tsitaadiga

selge
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 23.04.2007 21:39:47 vasta tsitaadiga

niipalju veel infoks, et playstation3 F1 mäng toetab ka seda rooli, mõnel mängul otseselt selle rooli tuge pole aga võibolla töötab ka driving pro sätetega.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.04.2007 23:46:06 vasta tsitaadiga

viivitus on jah vaevalt ehk 1ms, rohkem mitte (eeldusel et arvuti jõuab mängu vedada)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 01.05.2007 09:52:42 vasta tsitaadiga

Kus antud rool kõige odavam on? 3,5k ja surfdata tundub kallis icon_sad.gif Vahepeal oli odavam?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 23.05.2007 18:41:18 vasta tsitaadiga

Mul selline probleem, et shifteril ei tööta R gear kui ma lükkan alla siis paneb ikka 6 käigu sisse icon_confused.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 01.06.2007 21:17:19 vasta tsitaadiga

estliiga kirjutas:
Mul selline probleem, et shifteril ei tööta R gear kui ma lükkan alla siis paneb ikka 6 käigu sisse icon_confused.gif


kusjuures mul sama jama, seega kasutan 6. käigu asemel R käiku ja LFS ei saa seda käiguvalitsat kasutada, kuna enamus autod kuuekäigulised. Garantiisse ei ole ka raatsinud viia, sest seal käiks sellise asja parandamine kergelt kuu aega
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 02.06.2007 13:53:58 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
estliiga kirjutas:
Mul selline probleem, et shifteril ei tööta R gear kui ma lükkan alla siis paneb ikka 6 käigu sisse icon_confused.gif


kusjuures mul sama jama, seega kasutan 6. käigu asemel R käiku ja LFS ei saa seda käiguvalitsat kasutada, kuna enamus autod kuuekäigulised. Garantiisse ei ole ka raatsinud viia, sest seal käiks sellise asja parandamine kergelt kuu aega


Mul sama mõte, et garantii jube mõttetu teema aga viitsid järsku vaadata, mis seal sees on ja õpetaksid midagi, oled järsku tehnika taibu.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 02.06.2007 14:09:16 vasta tsitaadiga

mul korra käis lahti küll, siis lihtsalt puhastasin electric cleaneriga need pisikesed nupud või lülitid ära, aga kasu polnud midagi, ei ole siiani viitsinud teist korda lahti teha, muidu oli mõte et prooviks testeriga, et kui see väike nupp alla vajutada kas käib vool läbi või mitte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat
HV kasutaja
rat

liitunud: 05.11.2002




sõnum 31.07.2007 18:20:59 ostetud, vasta tsitaadiga

No nii, õhin on suur, käisin ja ostsin ära, hakati veel mingit rallitooli pähe määrima http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProd/50507?opendocument&markID=65-80-10 aga see järgmine poeskäik. Kahjuks ei ole mul ennem rooli ja pedaali olnud, seega minu arvamus võib olla petlik aga midagi ikka. Annan kindlasti tagasiside ja kui võimalik, siis teiepoolseid arvamusi sellest, et milline rallimäng oleks kõige reaalsem rooliga mängida ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 31.07.2007 18:23:02 vasta tsitaadiga

RBR(Richard Burns rally) ja LFS tulid esimesena pähe.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat
HV kasutaja
rat

liitunud: 05.11.2002




sõnum 01.08.2007 11:06:09 proovitud vasta tsitaadiga

No nii, aeg pajatada icon_biggrin.gif täpselt nii, et suu kõrvuni, see komplekt annab tõesti ikka päris eheda tunde ja Richard Burns rally on just õige selle proovimiseks. Kiirelt sai komplekt tööle ja ei mingit jamamist. Soovitan soojalt, saab hea elamuse, lähipäeval sõbrale külla, kus ülisuur telekas, juhtmed sappa,karp õlut ja nii see öö möödubki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.08.2007 11:49:30 Re: proovitud vasta tsitaadiga

rat kirjutas:
No nii, aeg pajatada icon_biggrin.gif täpselt nii, et suu kõrvuni, see komplekt annab tõesti ikka päris eheda tunde ja Richard Burns rally on just õige selle proovimiseks. Kiirelt sai komplekt tööle ja ei mingit jamamist. Soovitan soojalt, saab hea elamuse, lähipäeval sõbrale külla, kus ülisuur telekas, juhtmed sappa,karp õlut ja nii see öö möödubki thumbs_up.gif
puus ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat
HV kasutaja
rat

liitunud: 05.11.2002




sõnum 01.08.2007 13:35:55 Re: proovitud vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
rat kirjutas:
No nii, aeg pajatada icon_biggrin.gif täpselt nii, et suu kõrvuni, see komplekt annab tõesti ikka päris eheda tunde ja Richard Burns rally on just õige selle proovimiseks. Kiirelt sai komplekt tööle ja ei mingit jamamist. Soovitan soojalt, saab hea elamuse, lähipäeval sõbrale külla, kus ülisuur telekas, juhtmed sappa,karp õlut ja nii see öö möödubki thumbs_up.gif
puus ?


tavaliselt ikka alguses teepeal ja hiljem puus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 21.08.2007 17:15:08 vasta tsitaadiga

Kadus ka mul tagumine käik ära... Praak värk selle tagumise käiguga...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech G25 roolikomplekt mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.