Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sennheiser HD202 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 07.11.2006 21:38:01 Ülevaade: Sennheiser HD202 vasta tsitaadiga




Algus:
Sai kevadel endale otsitud korralikumaid nn. "closed" kõrvaklappe soodsamapoolse raha eest, uurisin ka siit foorumist ja sõelale jäid Sennheiser HD201 või HD202. K-arvutisalongi poole sammudes sellel üheksandal maikuu päeval polnud otsus veel tehtud: HD201 oli odavam ja nägi mõnevõrra normaalsem välja aga HD202 oli andmete järgi mõnevõrra parem. Otsus langes HD202 kasuks, sai 417.- leti peale pandud ja vastu saadud kena karbike, mille ostu tänase päevani kübetki pole kahetsenud.

Esmamulje:
Karp sai avatud ja vastu vaatasid esimesel pilgul väga ebardliku kujuga klapid, kahetsus sai alla neelatud ja klapid pähe pandud, hetkega lõi mõistuse selgeks: heli oli oodatust pika puuga parem, terve selle õhtu hoidsin klappe peas (kuigi ostetud sai nad siiski kaasaskandmise eesmärkidel). Täna (st. 6 kuud peale ostu icon_biggrin.gif) avastasin karbist ka kaasatulnud "Cord winder"

Heli:
Bass on klappidel (vähemalt minu maitse jaoks) väga hea, mitte liiga vähene ega ei "peksa ka üle", kõige sobivamad sõnad mida leian on: "Mahe" või "Kohev" icon_biggrin.gif, aga see et bass on hea ei tähenda et muule tähelepanu pööratud poleks, ka kesk ja kõrghelid on head (kogu helipilt on väga selgelt tajutav).

Tehnilised andmed:





Plussid

-Selge helipilt ja väga hea bass
-Võrdelmisi odavad

Miinused

- Mõnede maitse jaoks veidi ebardliku kujuga
- Odav struktuur (mitte heliga seonduv st.)

Lõpetuseks siis üks pilt klappidest täies töövalmiduses (peale jootmist)






AGA
täna (6 kuud ostust) sai siis parem klapp otsa, täpsemalt klapi juurest murdus juhe ära (olen kuulnud et see pidi nende kõrvaklappide puhul nõrk koht olema) PILT
ja selletõttu avanes ka võimalus klapid lahti teha...


Peale mõningast jootmist olid klapid jälle tööhoos thumbs_up.gif


viimati muutis korndog412 07.11.2006 22:26:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2006 22:19:38 vasta tsitaadiga

Sai ka kasutatud natuke aega neid klappe thumbs_up.gif
Väga head klapid on. Heli on puhas ning bass on võimas thumbs_up.gif Ja väga kerged on kah thumbs_up.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 07.11.2006 23:09:21 vasta tsitaadiga

Sama mudel seisab peas praegu, muusikat on hea igal pool kuulata aga tõelist potentsiaali näitavad klapid siis kui ühendada need parema helikaardiga kui mingi integreeritud jublakas, ma küll ei oska öelda kui hea on minu Creative SB Audigy SE aga vahe int. jullaga on mäekõrgune, bass muutub kordades paremaks ja üldse on lust muusikat kuulata icon_biggrin.gif Selle raha eest ikka asjalikud klapid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 07.11.2006 23:19:06 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Sama mudel seisab peas praegu, muusikat on hea igal pool kuulata aga tõelist potentsiaali näitavad klapid siis kui ühendada need parema helikaardiga kui mingi integreeritud jublakas, ma küll ei oska öelda kui hea on minu Creative SB Audigy SE aga vahe int. jullaga on mäekõrgune, bass muutub kordades paremaks ja üldse on lust muusikat kuulata icon_biggrin.gif Selle raha eest ikka asjalikud klapid thumbs_up.gif


Nuuks... pidid hella kohta soolama icon_biggrin.gif. Minu audigy SE istub praegu monitoripeal, kuna PCI pesade ruumi võttis ära videokale aretatud modjahutus...
Vähemalt on mul suht kõrgetasemeline int. heli aga int. ikkagi (realtek ALC880)
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pioneeros
HV kasutaja
pioneeros

liitunud: 01.12.2004




sõnum 07.11.2006 23:26:18 vasta tsitaadiga

Mul ka samad praegu peas.

Alul häiris ,et on pisut väikesed ja vajutasid kõrva peale.

Nüüdseks ära harjunud.

Need klapid on üsna väikesed võrreldes teiste toaklappidega nii ,et kasutan neid ka Ipodiga, tööl olles.

Jalgrattaga ikkagi väikesed Sony MDR44.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006




sõnum 07.11.2006 23:35:39 vasta tsitaadiga

Keegi nende klappide kohta oskab midagi öelda? Need on vist rohkem muusika kuulamiseks icon_rolleyes.gif . Tahaks selliseid millega oleks hea muusikat ja filme vaadata (kuulata icon_razz.gif )
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2006 23:39:35 vasta tsitaadiga

Ka minu valik langes aasta tagasi nendele klappidele, kuna palju ei raatsinud kulutada ja igal pool kiideti neid kui ühtesid parima bang-for-buck suhtega klappe. Enda omad soetasin Kaubamaja 5ndalt korruselt Stanford Musicust 365EEK eest. Esimene kuulamine oli tõsine elamus, bass oli tõsiselt mahlakas ja puhas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2006 07:06:02 vasta tsitaadiga

Olen kuulanud Draqula klappe ja tõesti head on. Pehme, sügav bass ja selge heli. thumbs_up.gif Peaks endalegi ostma. icon_rolleyes.gif

ot:
pioneeros, jalgrattaga sõites areta mingi kõlar või ära üldse kuula icon_exclaim.gif Sõber sõitis niimoodi sadulas muusikat kuulates autol peegli maha. Hea, et asi ainult sellega piirdus... icon_neutral.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2006 10:02:38 vasta tsitaadiga

Endal HD 201 ja nendega ka suht rahul...
_________________
Tere.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 08.11.2006 11:33:28 vasta tsitaadiga

olen kasutanud neid kõrvaklappe igapäevaliselt cs 1,5 a
aga käisid ka selle juhtme murepärast garantiis
hetkel kõik korras
sigahea bassi ja heliga kõrvaklapid
saab ka suurema volüümiga kuulata laule, ilma et häiriks teisi

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafishas
HV kasutaja
Mafishas

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2006 12:11:15 vasta tsitaadiga

Need olnud vist nüüd juba 2-3 aastat (kui need ikka on nii kaua olemas olnud).
Siiani terved ja rahul nendega.
Ainult mõne öö vältel venitasin veidi videokasseti peal laiemaks,
kõrvadele surus liiga tugevalt icon_smile.gif

_________________
"Those are my principles, and if you don't like them, well... I have others."
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 08.11.2006 13:35:25 vasta tsitaadiga

Minul olid HD497 ja murdus ka ära. Eks need HD202 ja HD497 olegi nii sarnased et ühed ja samad nõrgad kohad icon_sad.gif

Ja veel et, miks keegi kunagi HV linki ei viitsi ülevaatele panna https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5rvaklapid/13266/
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 08.11.2006 14:11:30 vasta tsitaadiga

Lugesin seda arvustust ja kui jõudsin selle kohani, kus on foto katkenud juhtme isolatsioonist, vaatasin ka nagu muide oma klappide (Sennheiser HD 497) juhet ja näe icon_razz.gif, mul on ka samast kohast katki läinud. Klapid on vanad kusagil kaheksa kuud, pidevas kasutuses ja paar korda on pistikud välja tulnud klappide pesadest, kui olen juhtmele peale astunud ja ilmselt sellepärast on ka see koht katki läinud.
Muidu kiidan mina ka Sennheiserit thumbs_up.gif. Minu omad maksid kümpa vähem kui 1000 krooni ja kui on veel müüa odavamaid Sennheisereid, siis ei näe ma põhjust osta üldse mingeid Sony või Philipsi klappe, kuna kui kord on head klapid peas olnud, siis kehvemaid enam ei taha.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2006 15:26:56 vasta tsitaadiga

Ostsin hiljuti Sennheiser HD485 klapid aga nüüd samuti vasakpoolne ei tööta enam icon_neutral.gif ei tundu nagu juhtme viga olevat icon_rolleyes.gif midagi kõrvaklappides sees läks vist peeti,annan tagasi ja saan uued vastu ehk,samas ilmselt uutel tekib saba jama(kuskil ~1.5 nädalaga läks peeti).Maksid 1290kr ja ostsin Beestingust.Heli oli küll super thumbs_up.gif beer_yum.gif ,mängudes oli veel eriti hea icon_smile.gif ,bass jäi veidi nõrgaks minu maitsele icon_confused.gif aga keskmised helid olid väga head ja kõrged helid lihtsalt vapustavad icon_biggrin.gif .Kahju et peeti läksivad icon_cry.gif
pilt:
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 08.11.2006 15:38:14 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ostsin hiljuti Sennheiser HD485 klapid aga nüüd samuti vasakpoolne ei tööta enam icon_neutral.gif ei tundu nagu juhtme viga olevat icon_rolleyes.gif midagi kõrvaklappides sees läks vist peeti,annan tagasi ja saan uued vastu ehk,samas ilmselt uutel tekib saba jama(kuskil ~1.5 nädalaga läks peeti).Maksid 1290kr ja ostsin Beestingust.Heli oli küll super thumbs_up.gif beer_yum.gif ,mängudes oli veel eriti hea icon_smile.gif ,bass jäi veidi nõrgaks minu maitsele icon_confused.gif aga keskmised helid olid väga head ja kõrged helid lihtsalt vapustavad icon_biggrin.gif .Kahju et peeti läksivad icon_cry.gif
pilt:


"open" kõrvaklappidel polegi bass niikõva kui "closed" variantidel.

HV'lingi unustasin ära. Upsi... Aga sedagi: tundub et Klapid on niihea minekuga, et kartulisaluun otsustas nende hinda tõsta LINK
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2006 16:27:37 vasta tsitaadiga

Tõsiselt vale teema, aga kui keegi tahab, siis saaks mult ühe paari HD202, ütleme, et 300 krooni eest? Kasutatud 6 kuud, enamasti kodus kuulates. Müün, sest tahaks pleierile midagi kompaktsemat. icon_wink.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006




sõnum 08.11.2006 18:26:10 vasta tsitaadiga

purexpure kirjutas:
Keegi nende klappide kohta oskab midagi öelda? Need on vist rohkem muusika kuulamiseks icon_rolleyes.gif . Tahaks selliseid millega oleks hea muusikat ja filme vaadata (kuulata icon_razz.gif )


Keegi ei oskagi midagi öelda icon_neutral.gif Et rohkem kuulan sellised bassikad lugusi.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2006 19:24:04 vasta tsitaadiga

Kõrvaklappidega on eriti jama ju tümmi kuulata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006




sõnum 08.11.2006 19:26:53 vasta tsitaadiga

velsa, Nojah aga kõlareid ma kah ei viitsi kooli/välja vedada.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 08.11.2006 22:08:52 vasta tsitaadiga

Praegu olen nendega (HD202) arvutitaga X-FI helikaardiga. 8)
Mul HD202 6 kuud olnud, siiamaani parimad mida olen katsetand.
Proovisin ühtesi mingeid 1600 eeguseid ja ma ei ütleks et need paremad olid.
Mul ülivanad Unomat HP800 ekraanist ostetud 300eek olid kah päris head aga kõva bassiga hakkas vasak krõbisema kohe ostes.
Proovisin ka HD201 - mängivad vaiksemalt ja basse on vähem. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trigger
HV kasutaja
trigger

liitunud: 11.07.2003




sõnum 09.11.2006 16:58:15 vasta tsitaadiga

DVDRW, nõustun sinuga. HD202 klapid on väga tundlikud ja (üli)tugeva bassiga - seega üpris sobivad igasugu pleieritele. HD201-ed nõuavad rohkem võimsust (eraldiseisva kõrvaklappide võimuga sobiv paar). Sihtisin ka ise mp3-pleieri jaoks HD202-te, aga bass oli minu maitse jaoks veidi liiga tugev - tükkis teisi sagedusi "matma". HD201 ei tahtnud aga selle tundlikkuse jama tõttu hästi (loe:kuuldavalt) töötada, niiet jäigi seekord senni-maailma sisenemata. Ja paremat hinna-kvaliteedi suhet on tõepoolest raske leida.
_________________
Suunan elektrone aastast 2003
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mcneelsonn
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2005




sõnum 10.11.2006 04:51:51 vasta tsitaadiga

Ise umbes aastake kasutanud Hd212pro(~750 maksid kui ostsin , oleks hd202-ed ostnud kuid igalpool oli TÄIELIK defitsiit. Välimuselt enamvähem samad , aga hõbedased) klappe. Väga rahul olen olnud , kuid läksid katki samast kohast kus teemaalgatajal. Kuna ma vaene mees (loe pole jootekolbi) tõmbasin teibiga kokku ja käravad kyl thumbs_up.gif .

Sennu pakub ikka odava raha eest üli häid klappe(igakord kui näen kedagi +/- elektroonikas või kuskil mujal odavaid Philipseid/Panasonikuid vms vaatamas muigan vaiksel).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 10.11.2006 11:20:38 vasta tsitaadiga

Sai ka need klapid äsja soetatud. Tõesti hea heliga ja veel sellises hinnaklassis. Tümmi/bassika kuulamiseks sobivad need ka kohe kindlasti.
Natukene võtab veel harjumine aega, kuna eelmised klapid olid Philipsi (circumaural) tüüpi mis ümbritsesid täielikult kõrva.
HD202-ga tuli välja, et peaks vist ka korraliku helikaardi muretsema. icon_smile.gif Integreeritud jubina puudused tulid kohe paremini ilmsiks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.11.2006 11:34:08 vasta tsitaadiga

Endalgi HD202 peas. Kasutanud olen mõned kuud. Paraku on nad enamasti integreeritud helikaartide küljes seega ei saa ma nende täit ilu nautida. Mõnda aega tagasi hankis korterinaaber poolprofi/muusikafriigi helikaardi ning tolle küljes kõlas asi hoopis teistmoodi. Ennsit arvasin et mingite suvalsite sonyde pealt 202 peale minek oli suur edasiminek kuid integreeritud heli pealt korraliku helikaardi peale minek andis 202'le palju enam juurde icon_smile.gif
Nüüd veel ainult vaja leida helikaarti mis normaalselt ka Linuxi all töötaks ...

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wapper
HV kasutaja
wapper

liitunud: 08.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2006 21:15:22 vasta tsitaadiga

Ma seisin ka ise paar kuud tagasi valiku ees, millised klapid osta. Läksin K-sse ja oh imet, nii HD201 kui HD202 olid kohal. Mul oli pleier ka kohe kaasas ja sain mõned minutid mõlemat paari proovida, mille järel ostsin ilma kõhklemata HD201. Põhjused olid järgmised (tähtsuse kahanemise järjekorras):
- HD201 istuvad mu peas oluliselt paremini kui HD202. 202 pigistab pead ja kõrvu ja tekitab kohe pähepanemisel diskomforti. Kõrvad ei mahu sinna patjade vahele vaid jäävad nende alla. 201 on see-eest nõrgema "vedruga", kergem pähe panna ja ära võtta, kõrvad mahuvad ilusti sisse (padjad on kõrvade ümber mitte peal). Ühesõnaga istuvad peas nagu valatult, üldse ei tunne mingit ebamugavust.
- heli on mõlemal paaril väga hea kuid siiski erinev. 202 on äkilisem bass ja kogu helipilt kuidagi tiba "teravam". Veidi valjemini mängivad ka. 201 on jällegi kuidagi "ausam", bass on väga naturaalne ja kogu heli on neutraalsem. Mina kuulan tihti jazzi, akustilist rocki ja ka klassikat, ja hindan naturaalsust suht kõrgelt.
- hinnavahe oli samuti teatud argument, sada krooni on siiski raha.

Üldiselt nõustun Mcneelsonn-i väitega, et Sennheiser on meie turul konkurentsitult parima hinna-kvaliteedi suhtega. Mul olid kodus mingid Unomatid, mille eest maksin kunagi rohkemgi kui HD201 eest, ja ütleme ausalt, helikvaliteedi poolest ei ole neid kahte mõtet võrrelda.

Wapper
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sennheiser HD202 mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.