Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 347, 348, 349 ... 418, 419, 420  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 27.08.2017 08:28:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Mnator, Jajah ja kui ühte neist 950-st vaja on ja nimetust ei mäleta, siis ongi see kadunud? Või otsin pool päeva googlist erinevaid märksõnu? Järjehoidjatega vähemalt on mul asjad jaotatud umbes kümnesse eraldi kausta (pole nagu väga overkill). Kui ma kausta avan ja nimetusi vaatan, siis ikka leian õige asja ülesse isegi kui ma täpset nimetust ei mäleta.
Jajah, üks vennike kirjutas just eelmises postituses : "Pole ju vaja bookmarke organiseerida. Bookmarkide sisene otsing on ju olemas. "....
Tea kes see küll olla võis? Nimekaim? icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2017 09:30:03 vasta tsitaadiga

Mnator, Ma tõin välja erinevad võimalused. Inimesed on ju erinevad. Mõni organiseerib kõik ilusti kaustadesse ja nimetab ümber. Mõni lihtsalt lisab pika nimekirja lõppu iga uue järjehoidja.
Ma loodan et keegi tõesti ei vaidle siin selle vastu, et järjehoidjad on vähemalt enamus inimestele kasulikud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 27.08.2017 10:02:51 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Mnator, Ma tõin välja erinevad võimalused. Inimesed on ju erinevad. Mõni organiseerib kõik ilusti kaustadesse ja nimetab ümber. Mõni lihtsalt lisab pika nimekirja lõppu iga uue järjehoidja.
Ma loodan et keegi tõesti ei vaidle siin selle vastu, et järjehoidjad on vähemalt enamus inimestele kasulikud.
Minu naljaga pooleks märkused aga tuletavad meelde, et ei tasu üle pingutada. See on individuaalne kus kellegi jaoks piir ent millalgi kasvab bookmarkide majandamine üle pea ja siis on parem kui osatakse aegunuid ja muidu vähetähtsaid minema pühkida ja kui siiski taas vaja ja lehekülg üldse veel eksisteerib, siis on parem/kiirem tee ta tavalise otsinguga leida.
(oli mulgi millalgi neid sadade kaupa ent mõõt sai täis neist, vähemalt pooled olid minemarookimist väärt....)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2017 11:46:46 vasta tsitaadiga

On olemas ka lisasi mis käivad bookmarkid üle. Nii saab kiiresti kontrollida ja eemaldada mittetöötavaid või katkiseid. Ise kasutan küll ühte lisa mis mozilla lehelt maha võetud seega ei oska konkreetselt soovitada ajakohaseid.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 27.08.2017 12:06:09 vasta tsitaadiga

lisaks võib veel aja jooksul tekkida eelistuste muutusi, kus vana leht ise eksisteerib aga eelistad kasutada hoopis teist, teise firma oma
jälle põhjus puhastamiseks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2017 14:15:48 vasta tsitaadiga

Mul on peale viimast updeiti (55.0.3) tekkinud regulaarne (loe: igakordne) probleem brauseri käivitamisel, et jupp aega tuleb "not responding" vahtida enne kui käima läheb. Enne siukest asja ei olnud. Nõu?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 28.08.2017 15:41:04 vasta tsitaadiga

Vaata about:support lehelt, kas multithreading on aktiivne
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2017 16:56:21 vasta tsitaadiga

See või?


Multiprocess Windows 0/4 (Disabled by add-ons)

või see? rohkem mingeid multi- viiteid pole.

GPU_PROCESS
unavailable by default: Multi-process mode is not enabled

Ilmselt siis mitte.

Ühtlasi ilmselt eksisin, mitte viimase uuendusega vaid eelviimasega ehk 55 peale minnes üle nädala tagasi hakkas vist juba see jama.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 29.08.2017 14:41:55 vasta tsitaadiga

Sul mingi add-on blokeerib multiprocessingut. Võiks proovida jõuga sisse lülitada seda. Juhul kui siis kiiremini tööle ei hakka või mingi vajalik add-on pirtsutama hakkab, siis võid välja lülitada. Add-oni puhul ehk ei ole see mõni hädavajalik või siis on olemas mõni alternatiiv.

Sisselülitamiseks about:config lehel leia parameeter browser.tabs.remote.force-enable ja pane selle väärtuseks true. Väljalülitamiseks false. Kui muutuja puudub, loo see ise: New -> Boolean

Pärast muutust tee brauserile restart.

Kontrollimiseks vaata sealsamas about:support lehel multiprocessingu staatust.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.08.2017 08:03:48 vasta tsitaadiga

55.0.3 peal ei toimi uBlock Origin enam miskipärast. Lihtsalt ei tööta peale mingit hetke. Selliselt, et seadistada ei saa ja ikoon kaob ära. Kui reinstallida FF lehelt, siis mõnda aega toimib jälle.
Milles probleem? Teised pluginad toimivad ilusti.

E: Enam ei aita reinstall ka. Lihtsalt ei toimi, kuigi on installitud. Paistab, et ma pole ainus selle murega. FF jõuga mässab Legacy pluginatega?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s6dalane
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 30.08.2017 08:17:38 vasta tsitaadiga

Ehk on abi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 30.08.2017 08:39:42 vasta tsitaadiga

Kas Android Firefox on paremaks ka läinud või ikka aeglane?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2017 10:39:04 vasta tsitaadiga

Milleks seda Firefoxi iga 2 nädala tagant uuendada? Mul on mitmed kasutajad endiselt mingi 50.-something versiooni peal ja toimetavad probleemideta. Kui töötab, siis ma reeglina ei torgi.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2017 12:21:29 vasta tsitaadiga

Turvapaiku tuleb brauseritel piisavalt tihedasti et julgem on lasta tal seda automaatselt teha kui hakata mässama käsitsi silma peal hoidmisega.

Re: multiprocessing: kas see on siis nüüd mingi uus asi, mille töötamine on vajalik selleks et brauser ilma hangumata käivitada tühjalt lehelt? Pole varem kunagi seda parameetrit näppinud ja kõik on töötanud normaalselt.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2017 12:31:45 vasta tsitaadiga

Palju nendes viimastes uuendustes neid turvaparandusi on üldse olnud? Peamine on erinevate funktsioonide kinnikeeramine olnud.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2017 12:45:04 vasta tsitaadiga

Betamax, Turvaparandused on igas versioonis. Vahel isegi hotfixi näol miniversioonina.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 30.08.2017 12:51:47 vasta tsitaadiga

Kas automaatsed uuendused on halb idee?

Et äkki teeks tagavarakoopia enne uuendust ning siis automaatselt uuendaks - siis saab tagasi pöörduda, kui on soov.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2017 13:07:04 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas automaatsed uuendused on halb idee?

Automaatsete uuenduste mitte kasutamine on halb idee. Brauser on tõenäone puutepunkt pahavara skriptidega, mis üritavad turvaaukusid ära kasutada. Ja mida vanem brauser on, seda rohkem on seal turvaaukusid: http://www.cvedetails.com/product/3264/Mozilla-Firefox.html?vendor_id=452
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 30.08.2017 13:17:56 vasta tsitaadiga

Seda kindlasti, aga kogemus näitab, et automaatse uuenduse protsess ei pruugi 100% õnnestuda. Ning selle tõttu on vajalik kiire, mugav, töötav meetod, kuidas saaks taastada eelnev seisund ning uuesti uuendada.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 30.08.2017 14:28:22 vasta tsitaadiga

Betamax, kui ei taha viimaste uuenduste probleemidega jännata, siis on mõistlikum kasutada ESR versiooni kui uuendamata tavalist. ESR saab vähemalt turvaparandusi.
Mul on tavaline Firefox praegu ainult Linuxi peal, Windowsis on igal pool ESR.
Muidugi viimane ESR versiooniuuendus tegi ka omajagu pahandust, aga vähemalt vahepeal saab pikemalt rahulik olla, kui ainult turvalappe paigaldatakse.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2017 08:51:32 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas Android Firefox on paremaks ka läinud või ikka aeglane?

S7 peal tundub mulle, et vähemalt sama kiire kui Samsa enda brauser. Chrome'i ma ei kasuta teadlikult, kuna liiga palju guuglit pole ka hea... Las olla OS > rakendus > teenus lülis üks nende otsese kontrolli alt väljas element kah.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 01.09.2017 20:48:27 vasta tsitaadiga

Mulle ei istu mobiilne firefox endiselt, sest seda brauserit ei saa ühe käega kasutada. Zoomimiseks pead teise käe appi võtma või telefoni kuhugi peale asetama, ühes käes hoida ja pöidlaga juhtida ei saa. "Intelligentne" zoom vist puudub ka. S.o automaatne zoom lingi juurde, kui esimese puudutusega sellele täpselt pihta ei saanud.
Mõlemad need funktsioonid on ammu olemas olnud Operal ja seda ma kasutangi. Kui firefox ka kunagi nii kaugele areneb, siis võiks kaaluda üleminekut.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merikes
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 02.09.2017 17:44:29 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Aga kisub OT-ks, minu soov oli, et kuna merikes tundub FF kohalik arendaja/tugiisik vms olevat, oleks kena, kui saaks mobiilse brauseri seadete alla ühe väikese, kuid mitmete kasutajate silmis olulise valiku juurde.

icon_biggrin.gif Ei ole kumbagi, aga pikaajaline kasutaja ja osadel Mozilla asjadel hoian huvist silma peal. Mõnedes tõlgetes võib ka mind süüdistada.. Üldine soovitus sellistele unistustele on "file a bug". Soovitavalt siis peale veendumist, et juba olemas pole sellist. Sest "kel janu, sel jalad" ja mul sellist janu pole.

Dogbert kirjutas:
Mulle ei istu mobiilne firefox endiselt, sest seda brauserit ei saa ühe käega kasutada. Zoomimiseks pead teise käe appi võtma või telefoni kuhugi peale asetama, ühes käes hoida ja pöidlaga juhtida ei saa.

See just hiljuti lisati juurde. 55. versioonis vist. Kaks puudutust ja venita palju tahad.

Kiiruse osas mulle tundub, et osa aeglasi lehti on optimeeritud Chrome mootorile samas stiilis nagu kunagi "best viewed in IE6" oli. Kes pole proovinud, siis soovitaks Brave proovida selliste jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2017 19:07:28 vasta tsitaadiga

No mobiilsel firefoxil häirib see, et pole lehe reloadi võimalik teha ilma menüüsse sukeldumata. Pean silmas android native võimalust lehte värskendada sõrmega ülevalt alla tõmmata kui leht on üleval asendis. Opera ja kõik native android äppid toetavad seda aga firefox mitte.
Peabki millalgi mobiilse versiooni about config ette võtma ja vaatama mida annab ära teha.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 02.09.2017 21:39:19 vasta tsitaadiga

kolme punkti peale vajutada ja reload kohe selle all... pole keeruline ju... ?
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 347, 348, 349 ... 418, 419, 420  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.