Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 345, 346, 347 ... 418, 419, 420  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 12.08.2017 09:17:38 vasta tsitaadiga

napoleon, ise kasutan seda ja ainus asi, mida ei sünkroniseerita on add-onide seaded. Kõik muu on olemas - add-onid, browseri ajalugu, bokmarkid, browseri seaded jne. Väga mugav lahendus, kui fooliummütsi ei kanna. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2017 10:27:02 vasta tsitaadiga

Kogu multiprocess teema töötab ainult väga valitud lisadega ning vaikimisi viskab 6700K prose ja 16 GB mäluga ikka ühe protsessi peale. Peab käsitsi peale sundima ja kõik lisad peale mõnede suurte nimede eemaldama. Lonkab veel see asi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2017 10:33:12 vasta tsitaadiga

s4nder, Ma küll ei ütleks. Mul mõningaid väga väiksed lisasi mis toetavad multiprotsessi. Lisaks on mul forced see ja ka need mis justkui pole ühilduvad - töötavad.
Kokku kasutan hetkel 31 lisa. 10 pole ühilduvad. 21 on ühilduvad. Neist mis pole ühilduvad kasutan reaalselt 6tk.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2017 10:49:35 vasta tsitaadiga

Tundub jah, et extensions.e10sBlockedByAddons=false ja kõik töötab ilusti edasi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2017 18:07:55 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
napoleon, ise kasutan seda ja ainus asi, mida ei sünkroniseerita on add-onide seaded. Kõik muu on olemas - add-onid, browseri ajalugu, bokmarkid, browseri seaded jne. Väga mugav lahendus, kui fooliummütsi ei kanna. thumbs_up.gif
Mugav lahendus on see, kui vajutad restore nuppu ja jätkad täpselt sealt kus pooleli jäi, kõik seaded, addonid ja muu mudru on kenasti olemas, isegi avatud tabid jätkavad sealt kus backupi ajal pooleli jäid. Ühesõnaga täielik laisa inimese variant sest ei viitsi liialt võimelda sama tulemuse nimel.

Ideaalis võiks see FF sünk sünkida kogu olukorra selliseks, et pole vahet millise aparaadi taga olen, absoluutselt kõik on omavahel sünkroonis. Profiili kausta pilvekettale sünkimine oleks midagi sinna suunda, aga ma ei kujuta ette kui hästi see toimiks erinevate masinate ja OSide vahel.

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2017 18:23:03 vasta tsitaadiga

Kummaline, et nii desktopil kui ka androidil pidin v55 käsitsi selga laskma. Uuendusi ei leidnud kummalgi. Play poes näitas ainult uninstall ja open valikuid 54.0.1 puhul.
APK sain siit: https://www.apkmirror.com/apk/mozilla/firefox/firefox-55-0-release/
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 12.08.2017 18:38:09 vasta tsitaadiga

PC peal ei vaadanud veel, aga droidil on juba miskist hetkest v 55 selga saanud. Vist öösel tulnud, sest hommikul teatas, et posu äppe on värskendatud.
Nexused 6 ja 7.1.1 ning 6P, 7.1.2.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 13.08.2017 01:48:36 vasta tsitaadiga

Zoig kirjutas:
Mugav lahendus on see, kui vajutad restore nuppu ja jätkad täpselt sealt kus pooleli jäi, kõik seaded, addonid ja muu mudru on kenasti olemas, isegi avatud tabid jätkavad sealt kus backupi ajal pooleli jäid.

Suht nii ongi. Ainus miinus, et add-onide seadeid ei salvestata. thumbs_down.gif Kui see ka toimiks, siis olekski kõik nii, nagu kirjeldad.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.08.2017 09:54:15 vasta tsitaadiga

mis jama see nüüd on
peale 55nda peale minekut ei õnnestu firefoxi enam Xst kinni vajutada, isegi file menüüst exit ei toimi icon_evil.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 14.08.2017 10:25:38 vasta tsitaadiga

On üks vana arvuti, mida harva kasutab ja kus on XP peal. Millist Firefoxi versiooni soovitate kasuada seal? Uus on kuidagi eriti uimane.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 14.08.2017 10:30:48 vasta tsitaadiga

Androidis upload.ee 'vali fail' nuppu vajutades küsib firefox luba heli salvestamiseks. Keeldun ja siis viskab lehele tagasi. Chromega sama asja keelates (küsib ka pildistamise luba) läheb sujuvalt sisemälusse ja lubab sealt pildi valida. Upload.ee või firefoxi häda?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2017 10:44:53 vasta tsitaadiga

Nüüd peale 55.0.1 peale uuendamist ei suuda firefox meelde jätta akna suurust. Ehk siis kui panen üle ekraani siis peale uuesti avamist on taas mingi pisike suurus.

Igasugu googeldades leitud nipid pole aidanud. Peab mõtlema profiili kustutamist. Ehk asi kuskil sügavamal sees.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 14.08.2017 12:22:55 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Nüüd peale 55.0.1 peale uuendamist ei suuda firefox meelde jätta akna suurust. Ehk siis kui panen üle ekraani siis peale uuesti avamist on taas mingi pisike suurus.

Igasugu googeldades leitud nipid pole aidanud. Peab mõtlema profiili kustutamist. Ehk asi kuskil sügavamal sees.


Firefoxi otseteel paremklikk, sealt valid rippmenüüst aknasuuruse käivitumisel "Maksimeeritud" ei aita?

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2017 12:58:17 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Osiris kirjutas:
Nüüd peale 55.0.1 peale uuendamist ei suuda firefox meelde jätta akna suurust. Ehk siis kui panen üle ekraani siis peale uuesti avamist on taas mingi pisike suurus.

Igasugu googeldades leitud nipid pole aidanud. Peab mõtlema profiili kustutamist. Ehk asi kuskil sügavamal sees.


Firefoxi otseteel paremklikk, sealt valid rippmenüüst aknasuuruse käivitumisel "Maksimeeritud" ei aita?

Esimene kord aitaski. Peale sulgemist taas sama häda. Kuskil mingi kala sees. Uurib asja.

Samuti on häda kui vaja linki uues aknas avada - avab selle kah mitte täies suuruses vaid mingi imelikus suuruses.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 16.08.2017 18:36:45 vasta tsitaadiga

Windows salvestab programmide akende suurused registrisse HKEY_CURRENT_USER, seal on kusagil mingi haru, mille nimes sisaldub sõna BAG. Kui ma õigesti mäletan.
Võin täpsustada hiljem.
Ei usu, et sellel Firefoxi endaga mingit seost on, see on Windowsi feature.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.08.2017 18:43:00 vasta tsitaadiga

mina õnneks installisin kogemata 64bit versiooni sellest 55st, mille exit ei toiminud
tänu sellele sain selle sita maha lasta ja olen tagasi 54 peal - soolaku see 55 omale sisse

kui miski töötab, siis ei ole vaja torkida icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2017 18:46:15 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mina õnneks installisin kogemata 64bit versiooni sellest 55st, mille exit ei toiminud
tänu sellele sain selle sita maha lasta ja olen tagasi 54 peal - soolaku see 55 omale sisse

kui miski töötab, siis ei ole vaja torkida icon_idea.gif

Ei ole vahet kas x86 või 64bit firefox - mõlemad käituvad samamoodi ja x64 versiooni mahalaskmine ei aita.

UUrib seda registriasja edasi. Kui villand saab proovin miski olulisema ära backupida ja firefoxi profiil koos programmiga maha lasta ning uuesti paigaldada.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.08.2017 18:59:03 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
libe kirjutas:
mina õnneks installisin kogemata 64bit versiooni sellest 55st, mille exit ei toiminud
tänu sellele sain selle sita maha lasta ja olen tagasi 54 peal - soolaku see 55 omale sisse

kui miski töötab, siis ei ole vaja torkida icon_idea.gif

Ei ole vahet kas x86 või 64bit firefox - mõlemad käituvad samamoodi ja x64 versiooni mahalaskmine ei aita.

UUrib seda registriasja edasi. Kui villand saab proovin miski olulisema ära backupida ja firefoxi profiil koos programmiga maha lasta ning uuesti paigaldada.
mul lihtsalt see lugu, et 64bit installis ennast vana firefoxi kõrvale ja vana firefox jäi alles

jumal hoidku mind mingite brauserite nullist seadistamise eest

olen firefoxile leidnud meeldiva lahenduse, kuidas ekraanipinda säästa ja ei viitsiks uuesti seda kadalippu läbida ega soovi ka vähemat ekraanipinda veebile

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 18.08.2017 12:23:02 vasta tsitaadiga

Muide, Linuxil töötab Canonicali kompileeritud versioon nagu eelmised versioonid, siiani pole mingeid tõrkeid täheldanud. Tööriistaribal on mõned nupud veidi nihkunud, näiteks bookmarkide lisamise ja menüü nupp on omavahel väga lähedaseks saanud icon_rolleyes.gif.
Äkki on juuksekarva võrra nobedam ka... ei oska öelda.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 27.07.2008




sõnum 22.08.2017 21:47:52 vasta tsitaadiga

vahelduva eduda kasutan 55 ja 57 alpha-t ehk siis Nightly. 57-l hea lisa juurde poogitud, valikuline screenshot. Varsti võib oodata ka sceen lindistamis võimalus?
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2017 13:23:04 vasta tsitaadiga

Screenshoti jaoks on ju alates win 7-st juba snipping tool olemas, mille poolest see FF enda screenshot parem on?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2017 14:02:13 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Screenshoti jaoks on ju alates win 7-st juba snipping tool olemas, mille poolest see FF enda screenshot parem on?
Puusalt pakun, et võimalus teha tervest veebilehest kuvapauk. Kui lehekülge on ikka vaja tükk aega scrollida siis Windowsi enda vahenditega kleebid seda hiljem Paintis tükk aega kokku. :)
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2017 21:38:57 vasta tsitaadiga

Oh boy: https://www.ghacks.net/2017/08/22/mozilla-plans-to-collect-anonymous-firefox-browsing-data/

Praegu on see opt-in ehk kasutajalt küsitakse nõusolekut kas ta tahab anonüümset telemeetriat saata. Plaanitakse aga opt-out ehk kasutaja peab keelduma sellest sest vaikimisi on see sees.
Mulle isklikult see ei meeldi. Samas põhjusel olen ma kritiseerinud Windows 10 mis on samuti opt-out (ja tegelikult seal täielikult ei saagi tavaversioonides seda kinni keerata).
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2017 11:57:54 vasta tsitaadiga

Täna tekkis FF 55.0.2 juures imelik asi.

HinnaVaatluse avalehel väidab leht nii:

Javascript on väljas!

Tundub, et teie veebilehitsejas on Javascript kasutamine keelatud. Javascript on aga oluline, et pakkuda teile kõige paremat veebikogemust.


Aga kui kontrollida teisit ütleb, et mul igati OK. Javascript on lubatud.

HV lehel ühtegi adblocki vms ei kasuta.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 25.08.2017 12:00:01 vasta tsitaadiga

ju mõni google reklaam oli saanud pahavaranakkuse
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 345, 346, 347 ... 418, 419, 420  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.