Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2007 03:06:36 vasta tsitaadiga

Enam posti muuta ei saa, seega kirjutan juurde. Katsusin täna Euronicsis kõrvuti MX ja VX Revolution hiiri ja hakkasin mõtlema, kas MX ongi nii ainuõige valik. Suurem on ta küll, kuid VX oli kuidagi isegi rohkem käe järgi. Väiksem küll, aga sellega harjub üpris kiiresti, päevakese sain teda kasutada ja ära anda oli päris kahju.. Mis väga meeldis, olid nuppudel õõnsused sõrmedele, MX'il need kahjuks puuduvad. Samuti on VX kergem, täpselt paraja kaaluga - pidi ju MX revolutsioon MX1000'ga samas kaalukategoorias olema, viimane aga minu jaoks tõeline tinapomm. Nii et kaalun juba tõsiselt VX Revolutioni soetamist...
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2007 15:06:06 vasta tsitaadiga

.Scorps., eks see ole erinevatel inimestel erinev. Mina näiteks ei suuda kergema hiirega üheski FPS'is korralikult sihtida. Samas MX1000 ja, nii palju kui katsunud olen, MX rev on täpselt mõnusa raskusega.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.02.2007 15:08:17 vasta tsitaadiga

mul see MX-i raisk ei tööta kohe üldse. Pole viitsind mõne suure arvuti külge ka proovida, millel pole teisi hiiri.
kaldun ikka arvama, et touchpad segab mul läpparil.

töötab töötab.. nõkerdab ja siis lambist enam ei tööta üldse.

vahetan vist MX400 vastu välja thumbs_up.gif see on juhtmega ja vähemalt töötab.
mõnusast rullist hakkan küll puudust tundma.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2007 16:58:24 vasta tsitaadiga

XR, no prooviks lülita välja touchpad? Siis ju kohe näha kas selles asi või mitte. icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.02.2007 21:37:17 vasta tsitaadiga

see ei ole seda väärt icon_biggrin.gif
touchpad on ikka palju parem icon_wink.gif

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2007 10:19:30 vasta tsitaadiga

XR, anna siis MX mulle icon_razz1.gif
Samas kahtlane, võib-olla siis ainult sinu läpparil segab.. VX'i katsetasin ka Lenovo 3000 N100 peal ja kõik toimis perfektselt.
Proovi ka sensorit puhastada, äkki mõjub..

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.03.2007 19:56:28 vasta tsitaadiga

millal see sensor veel mustaks läinud on?
jummala uus rott ju. põmst polegi üldse kasutand. ja mul ei ole siin tolmu või muud sodi.

eks ma proovin mingi muu rondi küljes, siis saab teada, kas on garantiikeiss või mitte.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2007 07:27:31 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
mul see MX-i piix ei tööta kohe üldse. Pole viitsind mõne suure arvuti külge ka proovida, millel pole teisi hiiri.
kaldun ikka arvama, et touchpad segab mul läpparil.

töötab töötab.. nõkerdab ja siis lambist enam ei tööta üldse.


mismõttes nõkerdab?
ma nüüd kasutan scorpsi proovitud hiirt edasi,vx siis.sellega oli ka mul algul probleeme et ei tahtnud vahepeal mõnd nuppu hästi vajutada,aga selgus et hiirerajakale ei meeldi tume lauapind,panin mingi heleda ajakirja alla ja kohe teine tera.
väike on see hiir tiba,paras naise käele... ma pole neid suuremaid vendi näppida saanud,ei oska võrrelda.
samas väga mugav on kasutada thumbs_up.gif

pole küll aru saanud mis x systeemi järgi see setpoint järgijäänud akueluiga arvestab:S
alguses näitas 114päeva,iga reaalse ööpäevaga väheneb ca 4 setpointi päeva:S

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sziim
HV kasutaja
sziim

liitunud: 13.12.2005




sõnum 06.03.2007 14:56:40 vasta tsitaadiga

otsin ka endale VX revolutioni ära sülearvutile. 960kr on päris palju hiire eest.
Täitsa hea hiir on. Rullikut on veidi kehva alla vajutada ning hiir minu käele ehk tsipa liiga väike, kuid ei sega. Täitsa mugav kasutada.
Hiir üsna täpne ning töötab igal alusel hästi - joonestustöid on päris normaalne teha.
meeldib, et rulliku kiirust saab muuta.

Disain meeldib ka.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2007 18:06:00 vasta tsitaadiga

rullikut on jah kehva vajutada,aga soovitan -kuidas nüüd öeldagi- survesta veidi diagonaalis tagantpoolt sinna nupu peale..siis saab ideaalselt.
otse peale vajutades,nagu tavahiirel kippus raibe midagi muud vajutama,aga mitte seda mis vaja.
see hiir võiks veidi pikem olla..eriti just tagumine osa..siis oleks ideaalne.
aga eks läpahiir ka.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2007 00:43:01 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
see hiir võiks veidi pikem olla..eriti just tagumine osa..siis oleks ideaalne.
aga eks läpahiir ka.

Täpselt. Kuju on parem kui MX'il.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 07.03.2007 01:19:27 vasta tsitaadiga

kahju, et vx ei ole bluetooth, sest siis oleks ta õige läpahiir (minu arvates). praegu ikka vaja mingit lisavidinat usb-sse toppida ja minu jaoks sellisel juhul enam erilist vahet ei ole, kas see on juhe või usb-rf pulk.
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2007 03:15:50 vasta tsitaadiga

mille poolest bluetooth parem on
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2007 04:05:50 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
mille poolest bluetooth parem on

Paljudel läpakatel on Bluetooth sisseehitatud ja sel juhul poleks eraldi vastuvõtjat sisse torgata vaja.
Aga asi seegi, et pulk hiire kõhus istub ning ei pea seda kotipõhjast otsima hakkama.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 07.03.2007 05:46:24 vasta tsitaadiga

huvitav, ise kasutan mx revot läppari taga, ja touchpad küll ei sega miskit.
mis puutub inimestesse kes räägivad, et hiir on "raske", siis tõesti, kui kleenuke peaks olema, et hiir "raske" on. hiir võib olla harjumatu algul, kui oled harjunud töötama juhtmega rotiga, mis on tõesti väga kerge, aga kui tekib selline tunne, et hiir on liialt raske, siis tipa tapa poodi hantli järgi.

mis puudutab seda villi pilti, siis on see küll bullshit. ükski näpp ei mahu rulliku ja alumise ääre vahele, veel vähem pöial. pealegi et üldse oleks võimalik sellisele näpu kohale ville tekkida, peaksid sa päevas ca 10 tundi oma näppu seal edasi tagasi vastu seda kummi hõõruma, mis ei kvalifitseeruks tavakasutamiseks vaid rohkem testimiseks.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2007 06:54:02 vasta tsitaadiga

painkillah, ei pruugi olla,bs,omal ajal kui sony ps sai pelatud,eriti tekkenit.tekkis omale ka igale poole ville,nagu maad oleks kaevanud kohe:P
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sziim
HV kasutaja
sziim

liitunud: 13.12.2005




sõnum 15.03.2007 21:03:10 vasta tsitaadiga

olen nüüd 10 päeva VX revolutionit kasutanud ning võin öelda, et väga mugav hiir.
Pöidla koht on eriti õnnestunud. Nüüd on nii, et kui mõnd teist hiirt kasutan, siis tunduvad need hiired ebardina. Just sellepärast, et seal neil ei ole seda pöidlakohta. Ning suht ebamugavad on kõik teised hiired nüüd icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2007 10:03:59 vasta tsitaadiga

sziim kirjutas:
olen nüüd 10 päeva VX revolutionit kasutanud ning võin öelda, et väga mugav hiir.
Pöidla koht on eriti õnnestunud. Nüüd on nii, et kui mõnd teist hiirt kasutan, siis tunduvad need hiired ebardina. Just sellepärast, et seal neil ei ole seda pöidlakohta. Ning suht ebamugavad on kõik teised hiired nüüd icon_smile.gif

Ka minul oli sama tunne, kui tunni VX Revolutionit käes hoidsin. Ideaalne oleks minu jaoks VX'i kuju ja kaalu ning MX'i suurusega hiir 8)

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 25.03.2007 22:28:36 vasta tsitaadiga

küsimus siis selline et kui mitu laadimiskorda MX-l aku vastu peab ja kas see aku on üldse vahetatav mingit moodi, v kui aku pees siis tuleb uus hiir osta? icon_lol.gif

****************************************

Lugedes siis veebist natuke infot leidsin selle lehe: http://paulstamatiou.com/2006/10/21/review-logitech-mx-revolution-mouse/
Seal väitis et aku peab keskmisel kasutamisel vastu 3-4 päeva.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2käpik
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2007




sõnum 26.03.2007 00:08:26 vasta tsitaadiga

VX proovitud 2 päeva: hiire kuju ja kaal kohe esimesel katsel väga meelepärased, väga hea kuju . Hiire kaalu on võimalik veelgi vähendada, kui AA aku asemel kasutada AAA, akule väike pikendus otsa tinutada, kunagi Logitech G7-l tegin nii, tundus hea. Pikemal kasutamisel tekib kahtlus, et käsi jääb nagu pingesse, võib-olla oli see ülemäärasest süvenemisest, et kas ikka on ok icon_smile.gif . Hiir veidi lühike, peopesale vähe toetuspinda, oleneb käe suurusest, külgmiste nuppude kasutamisel vaja nagu sõrmeotstega hiire asendit fikseerida. Ees vasakul asuv nupp on arusaamatu, miks sellise nüridus on korralikule hiirele külge pandud, kas inseneride mõte sel hetkel üldse ei töötanud ? Ei ole hädavajalik seda nuppu kasutada, üldmuljet asi ei riku.

MX olnud kasutusel üle kahe nädala: vajas kohanemist terve nädala. Kohe alguses ei leia hiir käe all õiget asendit, palju erinevaid kahtlusi (nagu oleks raske, ei oska tõsta, hiire raskuskese on "normaalsest kinnihoidmise kohast" palju tagapool ja vajadusel tuleb tõsta hiire esimest otsa nii 7-8mm, et kursorit lapata). See pilt http://www.pcmag.ru/guide/slideshow/slideshow.php?ID=5076#start võib tähendada, et külgmine rull püsib pöidla all kindlalt, nagu oleks liivapaberiga kaetud, mingit probleemi küll ei ole.
MX Revolution hiirele on vaja leida hea libisemisega matt, et hiire kaal vähem tunda oleks. Praegu kasutan mingit lihtsat Defender´i 35 eek (kirjas oli et peal siidkangas, veidi kergemalt liigub, kui otse laua peal, peab veel otsima). Kõik nupud asuvad õiges kohas ja on väga mugavad kasutada. Mõned arusaamatused on olnud Uberoptions´i asjadega windowsi eri kasutajate all, aga see ei ole hiire mure, enda teadmatuses asi.

Mõlemad on head hiired, aga valida ei ole võimalik kiiresti. MX vajab järelduste tegemiseks rohkem aega. Hiir on hea siis, kui selle olemasolu kasutamisel täiesti ära ununeb.

MX aku kestab nagu akud ikka, 2-3 aasta pärast peab vöib-olla sagedamini laadima, hiire tarbimisväärtust see küll ei vähenda. Ei usu, et aku kunagi päris otsa saab ja kui saabki, mingi lahenduse leiab kindlasti. 10 aasta peale ette ei saa selliste seadmete kasutamisel muretseda. Ei oskagi arvata, kuhu üks arvutihiir veel arenema peaks…
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 27.03.2007 18:58:43 vasta tsitaadiga

niisiis veel selline küsimus et kui kaua tuleb MX'i laadida seal alusel v kui kiiresti see ennast täis laeb?
Endal on hiir praegu OFF (väljalülitatud) ja laeb, või peab hoopis sisse lülitama? Manuaalis ka krt kirjas pole selle laadimise kohta mitte midagi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003




sõnum 27.03.2007 19:21:00 vasta tsitaadiga

kasutaja shizney saatis raseri sinnasamusesse?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 27.03.2007 20:41:19 vasta tsitaadiga

kasutaja shizney pole midagi sinnasamusesse saatnud!!!

------------------------------------------------------------------

Nii, nüüd siis asi laetud: kell 18:20 panin laadima ja kell 20:30 lõpetas laadimise ILMA märku andmata.
Muidugi nüüd tekib küsimus et, ok, see märku andmine pole eriti suur probleem aga probleemiks võib tulla see et kui näiteks saab hiir õhtul tühjaks ja panen ta ööseks laadima, ega siis midagi akuga ei juhtu kui ma hommikul võtan laadijast ära.

Manuaal nagu alati on ka selline et seal ainult kirjas et "DONT OVERCHARGE" ehk siis ära lae liiga palju, kuigi siin tekib küsimus et kui palju on palju?!
Kui manuaali uskuda siis laadija võiks ikka olla selline et kui laadima panen, siis laeb akud täis ja siis katkestab laadimise (nagu telefonide puhulgi), mitte nii et laeb niikaua kuni akud P's.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 29.03.2007 14:21:54 vasta tsitaadiga

Olles nüüd 2 nädalat kõrvuti kasutanud MX1000 ja Revolutionit...eelistan MX1000'ndet.

MX1000 istub paremini käes ning 8h jutti tööd teha hiirega on mugavam. Revolution on minu
käe jaoks rohkem selline näpuloom, peopesa ei saa rahulikult peal hoida. Puudust tunnen ka
rulliku eest ja taga olevatest nuppudest, nagu MX1000'ndel on. Samas meeldivad Revolutioni
külgmised nupud, mida saab kasutada...mitte nagu MX1000'ndel.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2007 16:52:31 vasta tsitaadiga

MorroW, sa samasugune MX1000 "rulli-ees-taga-nuppude" fänn nagu ma icon_biggrin.gif minu jaoks täiesti asendamatud asjad thumbs_up.gif
kui vahepeal kasutasin MX600, siis oli ikka jõle harjumatu ja ebamugav.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.