Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Koss The-Plug märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 14.11.2006 17:58:46 vasta tsitaadiga

Kui tahate klappide kvaliteeti kontrollida ja klappe võrrelda, siis kuulake erinevat muusikat - klassikat, rocki, jazzi jne - originaalplaadilt. 128 kbps mingist suvalisest mp3 mängijast ei anna kunagi adekvaatset tulemust. Minu arvamus on, et koss the-plugid on kõrvas käivatest ühed paremad ja mugavamad. Olen helikvaliteedi suhtes üsna nõudlik ja ei hakkaks paljalt kellegi jutu või reklaami põhjal endale selliseid klappe ostma, millega ma kuulamisel täit rahuldust ei saa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jansik092
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2005




sõnum 14.11.2006 19:38:53 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kust saaks neid klappe osta Tallinnast. Ma ei taha tellida vaid poest osta!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 14.11.2006 19:44:15 vasta tsitaadiga

jansik092 kirjutas:
Kas keegi teab kust saaks neid klappe osta Tallinnast. Ma ei taha tellida vaid poest osta!

tevalost sain mina ostetud enda omad. mulle isiklikult need kah väga ei meeldi, sony plugid tegid nagu paremat häält minu meelest, kuid kass kurivaim näris juhtmed läbi. samuti ei meeldi mulle nende liiga pikk juhe, ebamugav on kui mingi suur pundar taskus on. Lisaks ei meeldi mulle veel nende juures juhtme paksus, kuidagi liiga õhuke ja vedel juhe on, kardan et karmimal kasutamisel võib see kergesti puruneda, lihtsalt siuke ennatlik hirm on seda juhet näppides. ning ka minu meelest on heli kuidagi mitte nii puhas kui sonydel oli, ning tundub nagu mingist purgist kuulaks. kuigi bassi on neil rohkem kui küllaga!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sten003
HV kasutaja
Sten003

liitunud: 10.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2006 18:26:35 vasta tsitaadiga

Nädal aega pole kuulanud nende kuularitega ja kui tahtsin kuulama hakata, siis parempoolsest pole heli tulnud. icon_sad.gif
Kuidas see eluaegne garantii kah toimib?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
HV veteran
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2006 19:40:37 vasta tsitaadiga

Sõber omab neid,ja ütles nende kohta et bassi on aga kõrgedest helidest jätab soovida...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sten003
HV kasutaja
Sten003

liitunud: 10.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2006 20:05:55 vasta tsitaadiga

Sten003 kirjutas:
Nädal aega pole kuulanud nende kuularitega ja kui tahtsin kuulama hakata, siis parempoolsest pole heli tulnud. icon_sad.gif
Kuidas see eluaegne garantii kah toimib?

Juhe katki ei ole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2006 23:17:18 vasta tsitaadiga

Kas selle rääkimis tundega( kui kossid peas) harjub ära? Tesite kuulmisega ma juba harjusin. Hetkel kuulan sõbra klappidega, aga ostan endale ipodile ka kindlasti. Aint vb. need odavamd, sest seal pidi teine paar peenemaid silikoonist olema neid. vms.
Siis veel, kas ipodile leiab ka kuskile software,et oleks eraldi eq: bassi saaks reguleerida, ja treble jms. Ipod minil on EQ all aint treble boost, bass boost,j a perse täis muid stiile. Aga üpksgi ei kõla nii hästi, kui sõbra sanDisk, millel eq-st pisut bassi peale pandud.
ISe saan ka need juba päris kiirelt kõrva.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 02.12.2006 23:57:12 vasta tsitaadiga

Rääkimisega pole veel ära harjund. Ikka kuidagi väga imelik on kui tänaval kellegagi räägid ja siis omast arust räägin küll kõvasti, aga tema ajab vastu, et ei kuule:D Noh ja siis ma karjun ja väga imelik on niimoodi. icon_confused.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003




sõnum 04.12.2006 01:00:13 vasta tsitaadiga

Vaatan, et peale mõninga erandi (mis peaks kinnitama reeglit) tundub, et väga heal arvamusel ollakse nendest klappidest.
Kuna endal tekkis kah just vajadus korralike nööpide järele, siis tuleb kah neid katsetada.
Hetkel paistab, et Kartulisalongis on Spark Plugid isegi odavamalt saada, kui Tevalost ning peaksid laos olemas olema.

Elame, näeme 8)
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2006 01:27:24 vasta tsitaadiga

ei noh, selle raha eest on neis "klappe" maa ja ilm. Ei teki sellist jubedat tunnet, et su pea oleks nüüd plekkpangi pistetud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2006 19:45:43 vasta tsitaadiga

Seda küll, aga koolis ple nendega nii mugav. peab ka ikka vist endale mx500 soetama.
St. koolis on nedega mugav, aga kui õpetaja korra mööda käib, habad peast, ja siis jälle topi neid kõrva xd. Kuigi endal käib päris kiirelt. Kõrvad peavad ka puhtad olema, sest need lähevad suht sügavale. Aga muidu on väga head.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 04.12.2006 20:02:45 vasta tsitaadiga

kasvata siis juukseid veidike, katavad kõrvad kinni ja siis polegi vaja kõrvast välja tõmmata neid. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2006 21:06:04 vasta tsitaadiga

päh
mul on niigi pikad.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 04.12.2006 22:21:19 vasta tsitaadiga

heh icon_biggrin.gif aga kõrvu kinni ei kata? need ju nii väiksed seal kõrva sees, et kui mingi salk peal on, siis ei saa mitte midagi aru, et need peas on. Mul eelmises koolis jäid suht vähesed isegi nende tavaliste nööpidega vahele icon_lol.gif õpetajad ei viicind või ei tahtnud vist eriti jaurata mingite klappide pärast icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
HV veteran
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2006 22:50:47 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuidas on need võrreldes Sennheiser MX500-dega ?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 05.12.2006 16:14:05 vasta tsitaadiga

kaaluge ka sennheiser cx 300
_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003




sõnum 05.12.2006 19:25:48 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
Keegi teab kuidas on need võrreldes Sennheiser MX500-dega ?
erilist tümmi nendest ei saa, soovitan neid klappe neile, kes kuulavad akustulist/detailide rikast muusikat. Hardstyle/drum and bass ei ole kõige suurem fiiling neist kuulata. Mulle isiklikult nende heli meeldib, kui kuulan metalli või midagi akustilist. Aga jama on selles, et need mx500-d ei taha mul kõrvas püsida, seega ma müün neid hetkel (PS kui on huvi).
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martal
HV kasutaja


liitunud: 14.10.2006




sõnum 06.12.2006 16:56:53 vasta tsitaadiga

M|S|W kirjutas:
Kel huvi siis asjad müügil ka Rakvere Selveris - Techmarketis.......hind 219.- thumbs_up.gif


Kas keegi teab kas on veel neid seal?
Ei taha ise minna,kardan TechMarketit
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 06.12.2006 19:28:23 vasta tsitaadiga

Cooler(-10) kirjutas:
heh icon_biggrin.gif aga kõrvu kinni ei kata? need ju nii väiksed seal kõrva sees, et kui mingi salk peal on, siis ei saa mitte midagi aru, et need peas on. Mul eelmises koolis jäid suht vähesed isegi nende tavaliste nööpidega vahele icon_lol.gif õpetajad ei viicind või ei tahtnud vist eriti jaurata mingite klappide pärast icon_lol.gif

Õige lähenemine: kõrvaklappidega õpilane on süvenenud muusika kuulamisse, seega ei ole tal aega naabriga lobiseda ja ega nad üksteist muusika taustal kuulekski. Eelneva tulemusena jääb tal rohkem aega õppimiseks ja see tegevus ei tundugi enam nii igav kui saab samal ajal lemmikmusa kuulata. Kuna kogu klass kuulab muusikat, on õpetajal aega enda asjadega tegelemiseks, seega on kasu mitmepoolne ja aeg ratsionaalselt kasutatud. Kui õpetaja ka klapid pähe paneb, tekib õpilastel huvi õpetaja lemmikmuusika vastu ja nii saab ülejäänd tunniaega mp3 vahetamiseks kasutada, mõne aja pärast tulevad õpilased juba ise õpetajale muusikat pakkuma ja nii on õpetajal ka õhtul rohkem vaba aega, kuna ei pea enam igasugu kahtlastest kohtadest muusikat otsima ja tirima.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martal
HV kasutaja


liitunud: 14.10.2006




sõnum 06.12.2006 20:52:31 vasta tsitaadiga

Noh siiski võtsin julguse kokku ja läksin TechMarketisse,mõttes plaan soetada siis Kossid.
Astusin boxi sisse ja kohe hakkas silma riivama see rõve roosa värv ja roosa ''lõhn''.Hüppas kohe müüja vastu ja küsis mis ma tahan.Läks nii,läks naa ja natukese aja pärast olid klapid käes.

Esmamuljed on head.Kui kõrva sain oli helikvaliteet vapustav.Kõrva saamisega on veel kergeid probleeme aga eks see ka tule.Lükkaks küll ümber selle väite et klapid summutavad muu heli juba ilma muusikatagi ära.Muusikaga ei kuuleks püssipaukugi aga niisama oli kõik veel täiesti kuuldav.Ehk pole ma siis neid kordagi korralikult pähe saanud aga jah.w/e
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2006 22:24:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lükkaks küll ümber selle väite et klapid summutavad muu heli juba ilma muusikatagi ära

Ega nad 100% summutagi. Poetädilt klapid kõrvas õlut küsides saab jutust ilma probleemideta aru. Tänan-palun ja muusika jätkugu icon_lol.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martal
HV kasutaja


liitunud: 14.10.2006




sõnum 06.12.2006 22:41:24 vasta tsitaadiga

Kuidas selle kõrvasaamisega on?
Päris veidi aega läheb nagu ludin juba?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 06.12.2006 23:01:26 vasta tsitaadiga

Paar päeva harjutad vaikselt ja pärast saab juba päris kiiresti. Aga mis roosa värv ja lõhn seal tech marketis on ja mis sellest karta? lihtsalt huvi pärast küsin icon_biggrin.gif

Harakas, kui klappidega tunni ajal mussi kuulata, siis ei karju õpetaja ka nii kõvasti ja õppida tahtjad saavad rahulikult õpetajaga kommunikeeruda icon_biggrin.gif või noh, need kes muidu aru ei saa ja peavad õpetaja käest küsima midagi, siis nendel nagu parem vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2006 23:01:47 vasta tsitaadiga

Ma sain küll kiirelt.
Aga, jah, praegu kuulan sõbra san diski m240 klappidega,j a nendel vapsee basssi ple. Endal oleks selliseid , klappe vaja, et kui näiteks. panen muusika pause peale, siis kuulne kõike, samal ajal saan ise Normaalselt rääkida. Hästi kiirelt kõrva, kõrvast ära.
Kas need mx500 püsivad hästi kõrvas? Enda ipodi originaalid ei püs ivapsee. Ned san diski omad kül püsivad enam vähem.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuul
HV kasutaja
kuul

liitunud: 18.09.2005




sõnum 13.12.2006 23:28:23 vasta tsitaadiga

Uhh, ostsin ära panin tevalost tulles kõrva (250.-) oleks äärepealt autoalla jäänd ^^ bass mõnus, selle rahaeest klappe rohkem kui külll

posit
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Koss The-Plug mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.