Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Koss The-Plug märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2006 20:46:32 vasta tsitaadiga

Koss Porta Pro on helikvaliteedilt parem, The Plugid kipuvad bassi liialt rõhutama. Aga no Portat mütsiga koos pole hea pruukida. Samas helivaljus tasakaalustab selle puuduse. Üks vähestest klappidest, mis vajadusel klubitasemel detsibelli kõrvadesse pumpavad icon_smile.gif Kõrva ajada on natuke töömahukas icon_lol.gif Aga kui jublad korra paika saavad, siis jääb üle vaid jälgida, et auto alla ei jääks ...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2006 21:18:51 vasta tsitaadiga

Chime, bassi rõhutuse vastu aitab väga kenasti ekvalaiseriga pleier. kõrvajärgi paika ja ideaalne. ja noh. neid alla jäämis katseid on mul juba mitmeid toimunud. omaenda klassijuhatajale oleks ka peaaegu iluvõre vahele saanud. misteha, ei kuule-ei näe.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 22.10.2006 00:57:38 vasta tsitaadiga

Kel huvi siis asjad müügil ka Rakvere Selveris - Techmarketis.......hind 219.- thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sten003
HV kasutaja
Sten003

liitunud: 10.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2006 01:49:51 vasta tsitaadiga

Sai ka Tevalost tellitud.
Kui näpuga peale suruda, siis teevad rohkem bassi.
Niisama kõrvas olles on kuidagi terav hääl minu omadel.
Kui palju teil Plugid kõrvast välja jäävad? Ja kas need on otse kõrvas? Minul on välimine ots allpool. /oo\
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 22.10.2006 13:02:29 vasta tsitaadiga

Mul on ikka päris sügaval kõrvas see vidin, et ei pea enam midagi näpuga peale pressima. Põmst see plastosa on kõrvalesta vastas või noh, seda silikooni ei jää üldse kõrvast väljapoole.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2006 13:08:00 vasta tsitaadiga

enamjaolt ikka jah, nii sisse kui sisse annab panna neid. mina küll erilist vahet ei näe kui ntks näpuga peale suruda. see näitab rohkem, et sul siis pole nad korralikult kõrvas. ei muud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sten003
HV kasutaja
Sten003

liitunud: 10.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2006 13:35:08 vasta tsitaadiga

Nii, keerasin need silikoonid teistpidi ja nüüd on jube mõnus.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2006 19:14:32 vasta tsitaadiga

Mul on nii, et liiga sügavalt kõrva sisse pookimine kipub valusaks minema. Samas teatava nurga all kergelt paika lükates hakkab toimima küll. Tähtis on ju vaid see, et kõrvalt õhku kõrva ei pääseks. Peale surudes ei teki helis mingit erinevust.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 22.10.2006 19:53:43 vasta tsitaadiga

Mis teatav nurk? Juhendi järgi ikka pannakse kõrva, et rullid kokku selle silikooni ja kisud kõrvalesta üles/taha ja siis see junn otse sinna kanali sisse nii sügavale kui läheb, siis ootad veidike, lased kõrvaletsa lahti ja vajadusel hoiad näpuga veel natuke kinni seda ja valma. Mul kipub tavaliselt see mingi nibu ette jääma, mitte see mis all on, aga see mis kõrvakanali vms. asja eespool on ja mul tahapoole suunatud. Ei oska nimetada seda asjandust eriti, aga mul nii, et kui plastkorpus juba sellest möödas on, siis on korras. Muidu jääb jah liiga välja.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sten003
HV kasutaja
Sten003

liitunud: 10.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2006 20:27:45 vasta tsitaadiga

Cooler(-10), Sul on see plastkorpus lausa kõrvanibu taga siis? Peab proovima. Mul ikka nii olnud siiamaani, et otse peeglisse vaadates KOSS kirjad paistavad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 23.10.2006 15:42:22 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et mitte tervenisti selle taga, aga nuh, nii pool plasti paistab otse peeglist vaadates välja, aga koss kirjad enam ei paista. Mul mütsiga kandes lähevad veidike liiga sügavale, et kõrged hakkavad vaikselt ära kaduma. Muidu maitseasi, et kui tahad bassi rohkem, siis peavad sügavamal olema ja kui kõrgeid rohkem, siis mitte nii sügaval.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 27.10.2006 21:56:56 vasta tsitaadiga

olen ise ka nüüd in - eare see aasta kasutanud ja soovitan kõigile ( ma kasutan küll logitechi omasid)
pärast enam nööpe kunagi kõrva panna ei taha icon_biggrin.gif ( olen proovinud )




thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2006 22:08:26 vasta tsitaadiga

klassiõde ostis endale uued philipsi nööbid pleierile.kui ma nendega kuulata proovisin, võtsin nad otsekohe kõrvast ära. kriiskasid ja karjusid nagumaeiteamis asjad. heli nagu plekk pangis.
teised ütlevad et oo, heli jumala hea nondel jne. et ei ole üldse kõrgeid palju. mul oli suht wtf.
mina eitea. ma armastan enda koss'e liiga palju et nendekohta halvasti öelda. ainultkiidan neid,tublid. icon_wink.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sten003
HV kasutaja
Sten003

liitunud: 10.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2006 11:42:56 vasta tsitaadiga

Enda pleieril panin custom equalizeriga bassid tugevamaks ja kõrged helid nõrgemaks ja sellist muusikat on The Plugidega ülihea kuulata.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 28.10.2006 11:56:44 vasta tsitaadiga

Sain ka nüüd need Koss`i plugid ära proovitud thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Klassivend oli ostnud Kaubamajast ( mingi 370.- ) ma ütlesin talle et loll oled ve... tevalos oli 250.- icon_biggrin.gif
Aga jah need kossid on ikka väga mõnusad klapid, ümber rahvas ei kuule midagi mida ma kuulen, ning ma ei kuule neid ka icon_lol.gif
Need kummi otsad on pullid, poleks uskunud et nii kergelt kokku tõmbuvad kui puutuda neid icon_rolleyes.gif Bass Oli Mega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
HV veteran
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2006 19:44:20 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5rvaklapid/49059/
on vahet ka w?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2006 20:07:44 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5rvaklapid/49059/
on vahet ka w?


Technical Details

    * Model number: CX300-S
    * Connectivity: Wired
    * Design: Ear-buds
    * Frequency response: 18 to 21000 Hz
    * Impedance: 16 ohms
    * Sensitivity: 112 dB
    * Transducer principle: Dynamic, in-ear seal
    * Sound mode: Stereo
    * Plug type: 3.5-millimeter L-shaped plug
    * Cable length: 2.79 feet
    * Color: Silver
    * Warranty: 2 years


hmm, suudab kõrgemaid rohkem mängida kui koss the-plug'id AGA The-Plug'id suudavad madalamale mängida 10 Hz vs 18 Hz
2.79 feet = 85.0392 cm seega, lühem juhe.
ja The-Plug'e saaks saab selle raha eest vähemalt 2. niiet. mina küll ei näe põhjust miks peaks Sennheiser'e tahtma.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 31.10.2006 18:21:31 vasta tsitaadiga

Sten003, inimeste kõrvad on erinevad, mul on samamoodi, in-earid ei istu kõrva korralikult ja välimised otsad jäävad allapoole, sest mul on kuulmeteed kõverad. Tuleb kas pealkantavaid kanda või lasta teha spetsiaalselt sinu kõrva kujule vastavad plugid. Ei usu et Eestis tehakse vorme kõrvast, niiet see variant läheks liiga kalliks enivei.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 31.10.2006 22:58:27 vasta tsitaadiga

mis vormi siin veel vaja on? Pressid kokku selle silikooni, kisud kõrva üles-taha ja lükkad selle tropi nii sügavale, kui läheb siis hoiad näpuga kinni, et välja ei ujuks ja siis lased kõrvalesta lahti ja ongi korras. See junn võtabki kõrvakuju ja hoiab ennast kõrvasees kinni ja just tänu sellele, et kuulmeteed on kõverad. Vastasel juhul ta lihtsalt pressiks ennast välja. Nii erinevad kõrvad ka olla ei saa, et üldse kohe ei sobi sinna. Iseasi kui ära ei harju nendega, vot see on individuaalne. Kui paigaldada ei oska, see on ka individuaalne, aga mitte see, et ei ole võimalik kasutada neid. Võib-olla taunid jah ei saa neid kasutada, et äkki neil on nii kõverad kõrvaaugud, aga osad asjad on ikka enamikel inimestel SARNASED (mitte ühesugused)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fbrz
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004




sõnum 07.11.2006 18:57:30 vasta tsitaadiga

kuulun tänasest samuti the plug klappide omanike hulka. ühtlasi ühinen eelkõnelejate kiidulauluga. tõepoolest on head klapid ja võrreldes ipodi originaalidega (mis ka ju täitsa viisakad on), tuntavalt parem heli.

kõrvasaamine on tõepoolest tavalisest rohkem aeganõudev protsess, aga see on seda väärt. oma kogemusest veel niipalju, et pisut harjumatu on esialgu see "vaakumi" tunne kõrvades. loodetavasti harjun.

enne mainis keegi ka seda, et näpuga peale vajutades tuleb parem heli. mul on just vastupidi - kui asjad korralikult kõrvas ja veel peale vajutan, kaob heli üldse ära (surub vist mingi kanali kinni kõrvas vms).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 07.11.2006 19:01:03 vasta tsitaadiga

Ei tea usu, et ta kõrvas midagi kinni surub, pigem läheb see silikoon nii kõveraks, et ei lase enam torust häält läbi 8)

Selle vaakumi effektiga harjub ka täitsa ruttu ära.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003




sõnum 07.11.2006 21:03:26 vasta tsitaadiga

pole minit vaakumi effekti seal, muidu te ei kuuleks muusikatki
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enos
HV kasutaja
enos

liitunud: 25.04.2003




sõnum 13.11.2006 23:02:21 vasta tsitaadiga

Ehhh..... ei jaga seda üldist vaimustust. Peab tunnistama, et bassid peksavad või ajud ninast välja aga kõrged minujaoks puudulikud. Heli tuleb kuidagi nagu vati seest. Kõrval olid proovida sony kummiluttidega kõrvasisesed klapid ja need andsid natukene "mahlasema" helipildi (mitte oluliselt).
Kindlalt head klapid selle raha eest aga nõudlikumale kuulajale jäävad minuarust nadiks. Kõrva sobivad 5+ thumbs_up.gif

_________________
Tasa ja targu.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JopaKolla
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2004




sõnum 14.11.2006 15:34:51 vasta tsitaadiga

nojah..
ma ostsin omale Spark Plugid Lugesin kiidulaule siit ja mujalt (CNet etc), ja kurask, kus ma pärast kirusin oma otsust need osta. Ma ei ütle, et nad täielik saast oleks, ei, lihtsalt kuidagi nadid ikkagi. Heli tundub selline purgi seest tulevana, bass kumiseb kuidagi, täpselt selline vatiheli tundub. Aga, noh, shure jaoks mul raha pole, ja praeguseks olen juba nende kossidega harjund ka, niiet käravad küll, aga minumeelest oma helikvaliteedi kohta nati kallid.

OT: mulle tundub, et siin HV-s vöib olla natuke selline efekt, et kui keegi midagi kiidab, siis teatud hulk inimesi kiidab kaasa ja tekib laviini või lumepalli efekt, mis on ohtlik nati inimestele, kes midagi osta tahavad ning siit soovitusi loevad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 14.11.2006 16:08:57 vasta tsitaadiga

Mul on the plugid päriselt olemas ja minu arvamus siin on minu isiklik subjektiivne arvamus. Ma ei väsi kordamast, et kui heli on piix nendel klappidel, siis on nad valesti kõrvas. Mul näiteks pole vahet, kas kuulan nende klappidega või oma surraund sisteemiga mussi. Ma ei ütlegi, et mu surround oleks mingi hüper-super, kuid võrdluseks tuua ma arvan, et on suht kohane.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Koss The-Plug mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.