Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
toobitu
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2016




sõnum 17.06.2016 21:26:36 vasta tsitaadiga

Tellisin nädala alguses omale 01.ee lehelt graafikakaardi, mida tol hetkel oli 2 tükki võimalus tellida. Tarneaeg oli 1-3 päeva, ehk reedel oleksin pidanud kätte saama. Niii et mõtlesin, et saan kaardi kätte kiiremini kui teistest e-poodidest, kus kaupa veel ei olnud müügil, kluna mul on ülejäänud arvuti kokku pandud ja ainult graafikakaart puudu.
Nädala jooksul vaatasin iga päev nende kodulehelt, kas on hakanud juba liikuma see kaart või ei ning toode oli konstantselt "Tarneootel". Vaatasin selle sama toote hinda ja kättesaadavust nende lehel ja see kõikus nädala jooksul 507lt eurolt 580ni ja nüüd 546ni. Toode oli teisipäeval otsas ja neljapäeval oli 1 võimalik tellida ja nüüd on jälle otsas laost.
Nüüd reedel, tähtaja lõpus sain keset päeva emaili "Kahjuks pole võiimalik tarnida toodet, kuna selgus, et see on otsas" ja et ma võin kas midagi muud selle raha eest neilt osta või summa tagasi saada 5 tööpäeva jooksul. Loomulikult valisin ma raha tagasi. Nende kodulehel olevale numbrile helistades istusin ma terve oma 20-minutilise pausi töö ajal ootel ilma, et keegi vastaks.
Ma olen väga ärritunud, et nad võtsid ettemaksu, ootasin tarneaja lõpuni, siis saatsid mulle reedel kirja, et läheb potentsiaalselt veel viis tööpäeva aega (nende kiiruse juures vist üsna kindlalt 5) et ma saaksin kuskilt mujalt selle kaardi nüüd tellida. See oleks mul juba käes selle aja peale, kui ma selle raha neilt tagasi saan. Ma olen väga pettunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
01.ee
HV vaatleja
01.ee

liitunud: 07.03.2013




sõnum 18.07.2016 10:46:21 vasta tsitaadiga

toobitu, mis on Teie tellimuse number?
_________________
http://www.01.ee
01.ee e-kaupluste kett
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 13.10.2002




sõnum 18.07.2016 10:56:07 vasta tsitaadiga

Vaene toobitu, terve kuu + üks päev möödus kuni firma vastas sulle siin icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
01.ee
HV vaatleja
01.ee

liitunud: 07.03.2013




sõnum 18.07.2016 11:09:59 vasta tsitaadiga

Jah, me ei jälgi seda foorumit.
_________________
http://www.01.ee
01.ee e-kaupluste kett
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
toobitu
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2016




sõnum 20.07.2016 23:27:52 vasta tsitaadiga

Ma sain päeva või kaks peale tähtaega raha kätte. Helistasin 2. päeval vist ja küsisin, et kaua tavaliselt läheb ja kas oleks võimalik kiiresti teha, et ma saaks teise kaardi kätte enne jaanipäeva, ütlesid, et annavad kohe raamatupidajale teada. Siis helistasin 6. tööpäeval jälle ja siis oli kas samal päeval või järgmisel sain raha tagasi. Läks aega selle videokaardiga, aga arvuti on hea icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007




sõnum 12.12.2016 14:29:35 vasta tsitaadiga

Tellisin korpuse 25.11, tarneajaks märgiti 9.12. Enne tellimist küsisin veel igaksjuhuks üle, et kas korpus on ikka saadaval, lubati et on täitsa olemas.
Reedel(9.12) ei jõudnud tegeleda ja nädalavahetusel on nad kinni. Käisin siis täna(12.12) uurimas kas võin järgi minna oma tootele, vastuseks sain, et toode jõuab alles 20.12. icon_neutral.gif

Lubatud 6-10p asemel siis hetkeseisuga väidetaval 17p. Vaatame.. ootame.. icon_rolleyes.gif

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
01.ee
HV vaatleja
01.ee

liitunud: 07.03.2013




sõnum 12.12.2016 15:21:10 vasta tsitaadiga

Jah, kahjuks pidime tellida teiselt tarnijalt, kuna meie tellimise hetkel korpus oli juba otsas.
Nüüd on aga reserveeritud ja ootab välja saatmist.

Palume vabandust.

_________________
http://www.01.ee
01.ee e-kaupluste kett
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007




sõnum 12.12.2016 18:43:17 vasta tsitaadiga

01.ee kirjutas:
Jah, kahjuks pidime tellida teiselt tarnijalt, kuna meie tellimise hetkel korpus oli juba otsas.
Nüüd on aga reserveeritud ja ootab välja saatmist.

Palume vabandust.


Kas see "tellimise hetk" oli täna?

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
01.ee
HV vaatleja
01.ee

liitunud: 07.03.2013




sõnum 12.12.2016 23:52:53 vasta tsitaadiga

Kindlasti ei olnud. Ka tarnija peab kauba oma lattu tellida. Reedel lõpuks tuli. Ja ootame meie lattu.
_________________
http://www.01.ee
01.ee e-kaupluste kett
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2016 21:08:21 vasta tsitaadiga

Tellisin 14.12.16 ka korpuse, tellimise hetkel oli kirjas, et 6-10p
maksin ära, siis tekkis teavitus, et esialgne aeg 30.12.16

Saatsin 15.12 kirja info@ peale, et pidi max 10p olema ja hea rahulik nv tundub tulevat, ei sega nad oma vastusega mind.....

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1356 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1038
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.01.2017 15:07:08 vasta tsitaadiga

Ilmselt on juba siin arutletud kusagil, kuid kas OX.ee ja 01.ee on üks ja sama keskkond, kuid erinevad kaubanmärgid. OX.ee ei hakanud HV lehel müüjate/firmade seas isegi silma mitte, 01.ee on seal esindatud.

Siim159 kirjutas:
..., kuid minu mitmed tellimised OX.ee-st kui ka teistest sellega seotud poodidest (01.ee jne) .

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maniisama
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 25.01.2017 20:09:04 vasta tsitaadiga

Tere,

üldiselt viimase aja kogemus OX.ee on ainult negatiivne, eriti tarneaega täitmise osas.
Mitmel korral on nad tellimuse täitmisaega edasi lükanud, kusjuures neilt info küsimise peale tuleb tavaliselt vastus mis nende tegevust igatmoodi õigustab. (Näiteks tellimuse tegemise aega, raha laekumise aega alati lükatakse 1 tööpäev oma tingimustele otsa)
Kui näha on et toode on saadaval 3-10 tööpäeva jooksul siis minnakse ALATI 10 tööpäeva peale ning ALATI öeldakse et l ja p ei lähe arvesse, ehkki logistikakeskuste vahel liigub ka nädalavahetustel kaup.
Ootan oma viimast tellimust, mis järjekordselt edasi lükati ning see oli VIIMANE KORD kui tellin OX.ee-st.

Nagu börsikeeles öeldakse STRONG AVOID.
Juhul kui kellelgi on asjad veel tähtaegadega seotud siis kaarega neist mööda ja otsetellimus Poola või Saksa tarnijalt. Olge kindlad, et DHL toob selle teile ukseni natuke suurema raha eest aga seda õigeaegselt ja ilma probleemideta.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2017 22:18:24 vasta tsitaadiga

maniisama kirjutas:
[...]
Kui näha on et toode on saadaval 3-10 tööpäeva jooksul siis minnakse ALATI 10 tööpäeva peale ning ALATI öeldakse et l ja p ei lähe arvesse, ehkki logistikakeskuste vahel liigub ka nädalavahetustel kaup.
[...]

Ülejäänud su kogemuste kohta ma ei oksa midagi öelda, aga rahvusvahelised logistikafirmad ei liiguta nädalavahetustel (laupäev vastu pühapäeva) saadetisi, vähemalt mitte riikidevaheliselt. Kui öeldakse tarneaeg tööpäevades, siis nende sisse ei saa sa nädalavahetusi ja riigipühasid arvestada.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Online

sõnum 26.01.2017 10:28:40 vasta tsitaadiga

maniisama kirjutas:

Kui näha on et toode on saadaval 3-10 tööpäeva jooksul siis minnakse ALATI 10 tööpäeva peale ning ALATI öeldakse et l ja p ei lähe arvesse, ehkki logistikakeskuste vahel liigub ka nädalavahetustel kaup.

Kui on märgitud 3-10 tööpäeva, siis peaks sellega ikkagi arvestama, et võib minna 10 tööpäeva. Selgelt on asi kirjas ja siis vinguda sellise asja üle...

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2017 10:58:07 vasta tsitaadiga

Mul hea näide. Tellitud toode mille infos on: Tarne: 2-4 tööpäeva. Tellitud ikka oma 2 nädalat tagasi.
Tulemus on aga see, et nende süsteemis oleva täitmistähtaja (20. jaanuar) on nad päris mitme päevaga ületanud.....
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007




sõnum 26.01.2017 12:22:32 vasta tsitaadiga

Kui siin läks teemaks tellimuste hilinemine..

stks kirjutas:
Tellisin korpuse 25.11, tarneajaks märgiti 9.12. Enne tellimist küsisin veel igaksjuhuks üle, et kas korpus on ikka saadaval, lubati et on täitsa olemas.
Reedel(9.12) ei jõudnud tegeleda ja nädalavahetusel on nad kinni. Käisin siis täna(12.12) uurimas kas võin järgi minna oma tootele, vastuseks sain, et toode jõuab alles 20.12. icon_neutral.gif

Lubatud 6-10p asemel siis hetkeseisuga väidetaval 17p. Vaatame.. ootame.. icon_rolleyes.gif



Peale 15 tööpäeva canceldasin tellimuse. (lubati 6-10 tööpäeva)
Siis küsiti kas olen ikka kindel, et korpus juba varsti jõuab. Täpsemalt lubati siis 23.12, ehk siis veel +5 päeva

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maniisama
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 26.01.2017 12:32:46 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
maniisama kirjutas:

Kui näha on et toode on saadaval 3-10 tööpäeva jooksul siis minnakse ALATI 10 tööpäeva peale ning ALATI öeldakse et l ja p ei lähe arvesse, ehkki logistikakeskuste vahel liigub ka nädalavahetustel kaup.

Kui on märgitud 3-10 tööpäeva, siis peaks sellega ikkagi arvestama, et võib minna 10 tööpäeva. Selgelt on asi kirjas ja siis vinguda sellise asja üle...


oot aga sa loe, mida ma kirjutasin, ongi üle selle aja ka samuti, keegi ei vingu vaid teavitab avalikkust. Sead vinguvad ja klaviatuuri taga kirjutada veel ei oska!

väike vihje, kuidas normaalsetel firmadel nädalavahetusel kaup liigub
http://prntscr.com/e0j4d6
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2017 11:21:20 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Mul hea näide. Tellitud toode mille infos on: Tarne: 2-4 tööpäeva. Tellitud ikka oma 2 nädalat tagasi.
Tulemus on aga see, et nende süsteemis oleva täitmistähtaja (20. jaanuar) on nad päris mitme päevaga ületanud.....

Njah. 5. jaanuaril tellitud toode (millel tarneajaks märgitud 2-4 tööpäeva) jõuab eeldatavasti (kaup edastatud kullerile) täna kohale lõpuks icon_biggrin.gif

EDIT2: taas üks tellimus ox-ist mille tarne kuupäev on juba ületatud. Ilmselt viimane kord kus sealt tellib. Milleks üldse märkida tarne kuupäevi kui need kunagi kokku ei lähe?

EDIT3: tänasega ületati taas väljahõigatud uus tarnekuupäev. Ehk siis kuu tellimuse sisseandmisest. Homme tühistab ära ja laseb raha tagasi kanda. kopp.gif

EDIT4: tarne täitmine lükati taas nädalavõrra edasi - uus kuupäev 30.03. Mõttetu koht. Oleks ma seda teadnud, et ka kõige pisemate asjade tarne valmistab neile peavalu oleks ma mujalt tellinud. icon_evil.gif

EDIT5: lõpuks ometi saabus teade, et edastati kullerile. Homme peaks kätte saama. Hea seegi aga arvamus ei muutu sellest asutusest. Ma ei hakka kolmandat korda testima mitu nädalat siis tellimuse kättesamaisega läheb. Seekord siis tarniti asja minuni rohkem kui kuu aega ehk siis 23 tööpäeva lubatud kuni 10 tööpäeva asemel. Tegemist polnud mingi erilise või kalli tootega.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
energia
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 17:14:36 vasta tsitaadiga

Tellisin ka mõned jubinad ca 100 euri eest 19. märtsil pühapäeval. Täna so 29. märtsil sain Omniva automaadist asjad kätte. Midagi negatiivset silma ei hakanud.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes_
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2004




sõnum 23.10.2017 10:43:18 vasta tsitaadiga

Sai tellitud kaamera 11.10, 21.10 hommikul oli kaup kohal nagu lubatud. beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.06.2018 10:18:29 vasta tsitaadiga

Kah omapärane kogemus nüüd endal 01.ee lehega. Sai teleri soundbari jaoks võetud antud poest lisakõlarid. Tarneaeg oli mõistlik ja hind ka täiesti adekvaatne võrreldes Saksamaalt tellimisega ja ega tegelikult keegi teine neid kõlareid ka väga pakkuda ei soovinud, aga kätte saades oli mul nüüd õhtul kodus ilmselgelt uuesti kinni teibitud karp, milles olemas 90% vajalikust sisust ehk soundbari külge ühenduv wifi-dongle oli eelmisel omanikul ununenud tema soundbari külge vist! Kahjuks ilma selleta on tegu lihtsalt 160 euri maksnud paberiraskustega.

Eks homme hakkab siis poega suhtlema, sest second hand kraami müük uue pähe on minu jaoks üsna suur no-no.

EDIT: uus kõlarikomplekt käes, kõik jupid seekord karbis ja toode ise töötab nagu peaks. Minu poolt pöidlad püsti.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005




sõnum 17.10.2018 19:19:36 vasta tsitaadiga

Suht surnud teema, tea kas firma ikka opereerib ? Suht päeval kirjutasin selle 01.ee variandi klienditoele/chatile ( mis oli tööajal offline, kuigi ma ei tea kuidas neil see süsteem peaks töötama ) et mis mu tellimusega toimub kuna täiesti vaikus peale seitset päeva ja maksmist, vb ma elan liiga kiires tehnoloogia maailmas ja naiivselt eeldan sama päeva jooksul vastust. Lihtsalt huvipärast, keegi sealt ikka tellinud ja saanud ka viimasel ajal ?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2018 05:44:36 vasta tsitaadiga

Ox.ee lehelt olen ikka tellinud ja kõik on kiirelt käinud.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2019 14:19:15 Müügigarantii jokk vasta tsitaadiga

Advokaat Taavi Pihlakas, 2013 kirjutab, et müügigarantii jooksul, kui kaupleja ei taha probleemset toodet remonti/asendusele/tagastusele võtta, peab kaupleja tõestama, et tekkinud viga oli ostja poolt põhjustatud ega kuulu müügigarantii alla. (https://www.rmp.ee/uudised/maksundus-uudised/muugigarantii-ja-selle-kehtivus-2013-12-09)

Mitte üheskis minu leitud kaasaegsemas dokumendis ega tarbijavaidluste / kohtu lahendis pole seda (et müügigarantii jooksul lasuks tõendamiskoormis kauplejal) kinnitatud ja nii tarbijakaitse infotelefoni näitsikud kui ka tarbijavaidluste komisjoni sekretariaat on seisukohal, et üksnes kuue kuu jooksul peale ostmist peab kaupleja tõestama (kui ta ei taha asja parandada/asendada/tagastamisele võtta), et tekkinud viga oli ostja poolt põhjustatud ega kuulu pretensioonide esitamise õiguse raamesse. Pärast 6 kuu möödumist peab ostja ise kauba ekspertiisi viima, kui soovib tootja viga tõestada, et asja parandada/ümber vahetada/tagastada lasta. Ja müügigarantii ei ole üldse tõendamiskoormisega seotud (kui kaupleja oma garantiitingimustes seda otseselt ei maini).

Miks advokaat Pihlaka (ja sama ütleva 2011.a tarbijakaitse osakonna juhataja Valeri Makarov "Müüja kohustused ja ostja võimalused tarbijakaebuste lahendamiseks" trükis) selgitused (mis kahjuks paragraafide ridu ei tsiteeri) enam tänapäeval ei kehti? Võlaõigusseaduses pole tolle ja tänase aja vahel mingeid kardinaalseid muudatusi toimunud. Ma tahaks oma alla aasta vanuse ja aastase müügigarantiiga IT vidina ox.ee garantiisse anda, aga näed, nõuavad ekspertiisi.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.06.2019 14:23:02 vasta tsitaadiga

Ise küll ei pea ekspertiisi viima, ekspertiisi saadab ikka kaupleja (OX.ee garantiitingimuste esimene punkt). Kui 6 kuud pärast ostu on vaja ekspertiisi saata ning sellega kaasnevad võimalikud ekspertiisikulud (ehk siis enamasti need juhtumid, kus ekspertiis otsustas tarbija kahjuks), peab tarbija olema valmis need kinni maksma.

Samas on kõik seal väga kahtlaselt sõnastatud, räägivad garantiist aga toovad välja pretensioonide esitamise korra seaduspügala. Ostsid eraisikuna või juriidilise isikuna?

_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.