Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elder Scrolls III: Morrowind märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scrooge
HV kasutaja


liitunud: 06.01.2002




sõnum 05.01.2003 18:58:55 Elder Scrolls III: Morrowind vasta tsitaadiga

Kirjeldage oma huvitavamat või naljakamat juhtumist selles mängus.
Sain ise alles mängu, seega ei oska palju kaasa rääkida. Mäng igatahes
on ülikõva!!!
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001




sõnum 05.01.2003 20:42:58 vasta tsitaadiga

pole eriti aega saanud ja nüüd sessi tõttu ei ole ka aega enam asja proovida, aga linnas nimega Balmora valvur käis ja sonis kogu aeg, et ära varasta, käitu korralikult jne bla bla bla või muidu saad karistada/jne icon_exclaim.gif ... aga mida mina tegin icon_razz.gif
kõik asjad/kastid/jne, mis tänaval ja maja servades olid, sai tühjaks tehtud, et pappi teenida müümise läbi. Isegi ühe quest'i lõpus tegin abi palunud memme varakambri tühjaks icon_biggrin.gif ... rääkimata majas selja taga pätsamisest ehk kohe kui selja pööras siis asi tuuri icon_wink.gif

btw icon_exclaim.gif
asja selgemaks arusaamiseks soovitan leida sul morrowind'i täieliku maailima kaardi ... muidu ei saa vahel halligi aru kuhu minema peab icon_wink.gif

asi on ikka võrreldes Gothic'uga (see sai sügisel läbi tehtud) sigasuur ... nii MAP'i poolest kui ka tegevuselt jne ... ühesõnaga tegija asi IMHO thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2003 21:02:21 vasta tsitaadiga

njah, kui algul üks tädike käskis oma korteri rottidest puhtaks teha, eks tegin minagi koha kõigest muust ka puhtaks ja üleüldse suvalist pätsamist julgustab see mäng ikka piisavalt..icon_wink.gif
mäng tõesti ruulib, samas mina ütleks et see metsikult pirakas kaart on isegi miinuseks, üks quest oli midagi sellist,et pidi kuhugi üsna kaugele metsa juurikaid (no mingid seened v lilled olid) korjama minema, deem, seda vahemaad sai ikka VÄGA kaua joostud (mul oli juba vahepeal kopp ees, et kaua võib)...
samas sedavõrd ülihea graafika ja ka tee peale jäävad kollid ja näiteks koopad jms, ei lase asjal eriti üksluiseks ka muutuda...
üldiselt pika puuga kõige võimalusterohkem mäng mida ma näinud olen, tee mis tahad, ole kes tahad, mine kuhu tahad...
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 05.01.2003 21:44:39 vasta tsitaadiga

jah, viimasel postitajal on õigus, et tee mida tahad, ole kes tahad - aga küsimus, KES SELLES MÄNGUS SIIS OLEMA PEAB???

Sest ma kahel korral ämrisse jooksnud - esimesel korral sain sõbraks tüübiga, kelle tõttu mind keegi teine enam sõbraks ei tunnistanud. Nüüd olen jännis, kuna ühte ülesannet täites saadeti röövlit otsima, aga ma teda kohe ei aidanud, ja nüüd ei leia enam teda üles, et saaks temalt infot, mida nõuti...

Krdi raske mäng. Nüüd mõtlen, et hakkaks gteist liini ajama. Iseenesest vist võimalik, aga oleks tahtnud selle ametliku tööga ikka ühele poole saada... a neh, ei saa.

Ja mina olin ka Balmoras selline nagu eelkõnelejad :P
Aga hilejem on suht jama - vähe raha saab selle crapi eest ja mul kandmisjõudu vaja relvastuse ja kaitse jaoks, mitte mingi mererohu ja muu sellise kandmiseks...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2003 02:08:15 vasta tsitaadiga

Endal on see mäng läbi tehtud ja praegu mängin juba lisaosa.
Mängul on jah põhilugu + suvalised juhu questid + gildide poolt antavad questid + niisama koopad (kust saab kraami). Kuskil 25% inimestest on seotud questidega, seega ei soovita sul suvaliselt taguma hakata, pärast jääb midagi tegemata. Endal said pooled gildi questid, hunnik juhu queste ja põhi story läbi tehtud.
Noh, see on mäng, kus võid teha, mida tahad või mis pähe tuleb võimaluste piires ja võimalusi on väga palju. Täielikult ei olegi seda mängu võimalik läbi mängida, sest see võtaks rohkem, kui 500h aega, ise mängisin asja umbes 240h-ga läbi.

Kui tahad kiiresti lõpukolli maha lüüa, ei viitsi pikalt mässata ja ei taha cheatida või on soov lihtsalt head varustust saada, siis tee niimodi:
Mine linna nimega delegiad (asub seyda neen-st kirdes), sealt liigu kindlusest mööda natukene ida poole, kus asub orvad dreni istandus. Seal on üks suur maja, kus pakitseb dren oma valvuritega. Point on selles, et tal on seal riiuli peal väga head armori jupid (deadric püksid, ebony cuirass ja kuldse näoga kiiver). Lähed sinna ja varasatad need ära. Kui oled asjad kätte saanud, soovitan need kohe selgapanna ja sealt minema tõmmata, sest hunnik valvureid on sul kohe kallal (suurem armor klass tuleb kasuks nende löökide vastu). Väljas olevad valvurid sind ei ründa. Edasi liigu nelja posti peal seisvasse torni, kus on üks valvur kellel on käes mängu tugevaim relv (daedric daikatana), kui sa oled piisavalt tugev, siis ei ole selle venna maha löömine mingi probleem ja varastatud armor tuleb ka kasuks. Edasi liigu linna nagu balmora (asub edelas). Sealt lenda selle nälkja seljas Ald Rühni ja siis sealt edasi Khuuli (nälkjaga), lähed sealt lõunasse ja avastad mitte just kaugelt ühed daerdic ruinsid (sellised imeliku kujuga tornid ja varemed), tapa seal kõik ära. Sealt saab sügavale maa alla, kus asub üks hästi tugev vend (raske isegi eelneva varustusega tappa), kellelt saad kõik ebony jupid ja oledki peaaegu parima varustuse ja relvaga. Eelnev varustus võimaldab sul minna läbi ghost gate lõppu bossu juurde ja ta maha lüüa (loomulikult vajad selleks veel lisa vidinaid, mida saad ka sealt). Samuti võid tappa orvas dreni ja kõik teised isikud tema istanduses (toob hulga head varustust ja pappi umbes 100k eest). Lisaks saad kohe orvad dreni tapmise eest haallu gildi bossuks (selleks pead rääkima ebonheartis orvas dreni vennaga).


viimati muutis IceUul 06.01.2003 13:04:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 06.01.2003 06:49:28 vasta tsitaadiga

Jah, aga lõpukoll???

Asja soori on eelnevalt ju et mingi vangistuses sündinud laps on tegelik kuningas vms??? Teg ei viitsi üle ka kuulata.

Esialgu ma arvasin, et mängus tuleb lihtsalt võita "enda poolele" niipalju inimesi kui võimalik, et siis hiljem "võim tagasi võtta". Vei oopis aidata seda tõelisel valitsejal teha vms... et nagu kuidas koopad jms sinna juurde kuuluda saab? Sest valitsejad ikka paleedes elutsevad ju :)

Ise olen ka mänguga jänni jäädes rännanud kõvasti ja avastanud suht ilusaid kohi - krt graafika on hea (isegi minu palju mahatehtud GF4 MX440 vms)... Jah, kui ise niisama kõndima heast peast hakata, siis võib suht rasketesse kohtadesse sattuda - igasugu võimsad kollid tulevad kallale. Koobastest jms rääkimata.

Kusjuures, mul õnnestus esimesel korral seda paljast meest ja nõida kohates nad mõlemad minu heaks tööle panna - kummagi soove ei täitnud (mehe oma ei tahtnud, nõia oma ei osanud) ning asjad tolknesid minu järel pikka aega - aitasid kollide vastu võitlemisel jne... Aga nüüd, teistkordsel mängimisel enam ei rääkinudki kummagiga. Liiga palju jama sellistega.

Njah, aga praegu enam ei viitsi suurt jamada ka... Ja ma ei usu, et mu väeti tüüp suudab seda varustust, millest IceUul räägib, lihtsalt kanda :(
Enne peab ikka tõesti treenima veel. Kuigi ma vist "juba" level 3 ... irw
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kmail
HV kasutaja


liitunud: 07.10.2002




sõnum 06.01.2003 12:57:55 vasta tsitaadiga

näe teie kirjelduse järgi paistab et päris hea mäng
võiks omalegi hankida
Palju see mäng ka kõvaketast neelab?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2003 13:07:59 vasta tsitaadiga

kmail kirjutas:
näe teie kirjelduse järgi paistab et päris hea mäng
võiks omalegi hankida
Palju see mäng ka kõvaketast neelab?

Alla 1gb. Soovitan ikka see hankida, kui rpg peale läheb, aga seda võib ka vabalt seikluse või action mänguks tituleerida.
P.S. võiksid ka installida lisa paketti Tribunal, lisab pea storysse kollidele elu joone (tead palju laksuga lööd ja kaua pead peksma).
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alfa
HV vaatleja


liitunud: 04.01.2002




sõnum 06.01.2003 17:50:27 vasta tsitaadiga

Ah et alla 1Gb.Tundub hea mäng olevat.Aga kas see mitte 3cd ei ole.Sõbral olevat 1cd peal aga mis need teised 2cd sisaldavad?Ise mängisin Gothic,u läbi ja on üks lemmikumaid mänge aga ala oli seal juba pagane suur ja ilus icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 06.01.2003 18:04:08 vasta tsitaadiga

2 CD-d on, aga teine CD on vaid Construction Set installiks. MÄNGIMISEKS on vajalik paraku siiski mõlema plaadi olemasolu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2003 18:39:47 vasta tsitaadiga

Aq kirjutas:
2 CD-d on, aga teine CD on vaid Construction Set installiks. MÄNGIMISEKS on vajalik paraku siiski mõlema plaadi olemasolu.

Vale jutt, mängimiseks on vaja ainult esimest plaati icon_smile.gif
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alfa
HV vaatleja


liitunud: 04.01.2002




sõnum 06.01.2003 18:44:22 vasta tsitaadiga

Mis asi on Constructon set?No kui ikkagi 1cd siis laenan seda.Enne arvasin et 1cd ei ole mõtet laeneta kuna arvasin et stoori edasi arendades küsib mängu keskel 2cd nagu mõndades mängudes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2003 18:49:12 vasta tsitaadiga

alfa kirjutas:
Mis asi on Constructon set?No kui ikkagi 1cd siis laenan seda.Enne arvasin et 1cd ei ole mõtet laeneta kuna arvasin et stoori edasi arendades küsib mängu keskel 2cd nagu mõndades mängudes.

Programm, mille abil saad muuta ja ehitada kõike morrowindi maailmas.
Raske kasutada suht, ise ei ole viicinud jamada sellega.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 06.01.2003 21:27:17 vasta tsitaadiga

jah, aga mul ei saanud installidagi enne kui ka teise CD sisse paned... Poole installi pealt küsib teist plaati.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2003 23:43:36 vasta tsitaadiga

Mul küll ei küsi icon_smile.gif
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2003 08:03:01 vasta tsitaadiga

Aq kirjutas:
jah, aga mul ei saanud installidagi enne kui ka teise CD sisse paned... Poole installi pealt küsib teist plaati.

... Sa saad sellest ka keelduda ...

... endal tuli see mäng videokaardiga kaasa ja nu alguses sai tiba
proovitud, aga krt ära tüütas see pidev ühest kohast teise lonkimine,
sest vahemaad nõnna suured ja teinekord ülesanded suht segased ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alfa
HV vaatleja


liitunud: 04.01.2002




sõnum 02.02.2003 16:15:38 vasta tsitaadiga

Sain ka omale selle mängu.Muidu päris hea aga kas dialooge polegi sisse loetud,mul näitab ainult subtiitreid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 05.02.2003 11:41:25 vasta tsitaadiga

Dialoogid ... ee, need tervitused on sisse loetud, aga jah, tekst on muidugi kastides vaid. Ja subtiitrid peaksid default üldse OFF olema...

Niih, aga selle lõpukolli mahalöömisest mul kasu polnud... niet alustasin mängu uuesti ;)

Ja nüüd kasutan vägevaid cheate, olen mingi nädal aega mänginud nii, et iga päev 3-4 tundi (kuradi palju minu jaoks), aga pole veel isegi kolmandikku põihisüseest läbi teinud. Ja gildidega liitunud pole, lisatöäöd pole teinud; jälgin ühe netist saadut tüübi õpetusi ka veel - et ei peaks ise palju mõtlema :D

Taax lihtsalt mängu lõpuni teha ära, muud ei viitsi. Iseenesest olen aga süseest niipalju aru saanud ja selle põhjal otsustanud, et see "lõpukoll" Dargoth Ur on ikka paha-paha küll ja ma ei tea kelle poolele ma lõpuks satun (enam ei oska lugedagi, kelle vahel valida on, segane värk), aga selle Dargothi löön maha küll. Kuigi eelmine kord kui läksin tolle koopasse oli "väga viisakas" ja on ka vist võimalus tema poolele asuda.

Noeitea... igatahes... ma taax lõpuni ä saada, oleks süda rahul :D
Siis niipea nii võimast mängu enam näha ei taha...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2003 11:50:42 vasta tsitaadiga

Aq kirjutas:
Dialoogid ... ee, need tervitused on sisse loetud, aga jah, tekst on muidugi kastides vaid. Ja subtiitrid peaksid default üldse OFF olema...

Niih, aga selle lõpukolli mahalöömisest mul kasu polnud... niet alustasin mängu uuesti icon_wink.gif

Ja nüüd kasutan vägevaid cheate, olen mingi nädal aega mänginud nii, et iga päev 3-4 tundi (kuradi palju minu jaoks), aga pole veel isegi kolmandikku põihisüseest läbi teinud. Ja gildidega liitunud pole, lisatöäöd pole teinud; jälgin ühe netist saadut tüübi õpetusi ka veel - et ei peaks ise palju mõtlema icon_biggrin.gif

Taax lihtsalt mängu lõpuni teha ära, muud ei viitsi. Iseenesest olen aga süseest niipalju aru saanud ja selle põhjal otsustanud, et see "lõpukoll" Dargoth Ur on ikka paha-paha küll ja ma ei tea kelle poolele ma lõpuks satun (enam ei oska lugedagi, kelle vahel valida on, segane värk), aga selle Dargothi löön maha küll. Kuigi eelmine kord kui läksin tolle koopasse oli "väga viisakas" ja on ka vist võimalus tema poolele asuda.

Noeitea... igatahes... ma taax lõpuni ä saada, oleks süda rahul icon_biggrin.gif
Siis niipea nii võimast mängu enam näha ei taha...

Pean sulle kurvatusega teatama, et ta ei taha sind oma poolele icon_cry.gif
Selle lõpuka saab maha lüüa iga kell, vaja lihtsalt special equipementi, mida saab leida ka iga kell.
P.S. cheatidega on ilgelt jama mängida, olen proovinud.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veiks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 17.02.2003 00:40:32 vasta tsitaadiga

kellelg on head mäppi soovitada mille järgi võiks navigeeruda selles elder scrollsis
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001




sõnum 17.02.2003 01:07:41 vasta tsitaadiga

link :: Morrowind - Full World Map

veiks kirjutas:
kellelg on head mäppi soovitada mille järgi võiks navigeeruda selles elder scrollsis


viimati muutis tommionu 07.05.2003 23:05:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahtot
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2002




sõnum 18.02.2003 12:08:10 vasta tsitaadiga

http://lechmarch.mailru.com/
thumbs_up.gif
Hea on ka "Morrowind Interactive Map". Saab kohti kommenteerida ja endale meeldetuletusi jätta, märkida ära käidud kohad jne.
Kui zoom põhja panna on kaardi peal ka üksikud majad näha. icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 18.02.2003 13:04:05 vasta tsitaadiga

ja äkki läbi mingi ime on seda kuskil eestis ka?

mõni pood või kuur...

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veiks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 18.02.2003 18:18:46 vasta tsitaadiga

mis asja myygil. Ma ise kaustangi muide seda interactive map aga seal on siiski mõned kohad märkimata kuid yldiselt on see hea. Kazaast leidsin mingi...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 19.02.2003 11:10:06 vasta tsitaadiga

veiks kirjutas:
mis asja myygil. Ma ise kaustangi muide seda interactive map aga seal on siiski mõned kohad märkimata kuid yldiselt on see hea. Kazaast leidsin mingi...


See mäng icon_rolleyes.gif

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elder Scrolls III: Morrowind mine lehele 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.