Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 767, 768, 769
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 06.03.2017 00:10:12 vasta tsitaadiga

ei ole, s.t. uhd sisu on tegelikult minimaalselt olemas, amazoni/netflixi mul pole, uhd bluraysid ei taha osta ega nende jaoks pleierit (kuigi nüüd kui mõtlen, siis xb1 peaks vist olema võimeline neid mängima, nii et peaks ära proovima).
seda siis filmide-sarjade koha pealt.

mänginud olen küll, uhd ja oled tähendab et mängud näevad ebareaalselt head välja icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 06.03.2017 10:43:15 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ei ole, s.t. uhd sisu on tegelikult minimaalselt olemas, amazoni/netflixi mul pole, uhd bluraysid ei taha osta ega nende jaoks pleierit (kuigi nüüd kui mõtlen, siis xb1 peaks vist olema võimeline neid mängima, nii et peaks ära proovima).
seda siis filmide-sarjade koha pealt.

mänginud olen küll, uhd ja oled tähendab et mängud näevad ebareaalselt head välja icon_smile.gif


ma iks boksidest suurt midagi ei tea, aga nendes ülevaadetes, mis Oppo kohta olen lugenud, siis seal kirjas et Xbox One S...see vist ei ole päris sama mudel, mis tavaline icon_rolleyes.gif ? Muidugi seda on ka kohe mainitud et Xbox pildi kvaliteet filmide vaatamiseks ei ole ikka päris see õige, isegi super Panasonic UB-900 pidavat pisut kvaliteedilt alla jääma!

Ma arvan, et teatud UHD filme tasuks ikka proovida küll 4k HDR ekraanil...nii palju kui olen jõudnud UHD BR plaatide kohta lugeda, siis osad filmid on ikka ulme ilusad, seda võrrelduna isegi tavalise BR plaadiga...nt The Revenant, The Shallows, Sicario (see film kõlbab niisma ka vaadata, isegi kui UHD kvaliteeti ei taha proovida icon_wink.gif ) kindlasti kõigile ei meeldi need filmid sisu poolest, aga test plaatidena peaks igati sobima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2017 12:59:10 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
Ma arvan, et teatud UHD filme tasuks ikka proovida küll 4k HDR ekraanil...nii palju kui olen jõudnud UHD BR plaatide kohta lugeda, siis osad filmid on ikka ulme ilusad, seda võrrelduna isegi tavalise BR plaadiga...nt The Revenant, The Shallows, Sicario (see film kõlbab niisma ka vaadata, isegi kui UHD kvaliteeti ei taha proovida icon_wink.gif ) kindlasti kõigile ei meeldi need filmid sisu poolest, aga test plaatidena peaks igati sobima thumbs_up.gif
Et oleme ka telekatega jõudnud sinnamaani, kus sisu pole enam oluline vaid imetletakse piksleid. Senini oli see rohkem audiofiilide pärusmaa kes kuulavad peamiselt oma tehnika moonutusi või nende puudumist ning muusika on teisejärguline... icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2017 13:16:57 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
MaxPower kirjutas:
Ma arvan, et teatud UHD filme tasuks ikka proovida küll 4k HDR ekraanil...nii palju kui olen jõudnud UHD BR plaatide kohta lugeda, siis osad filmid on ikka ulme ilusad, seda võrrelduna isegi tavalise BR plaadiga...nt The Revenant, The Shallows, Sicario (see film kõlbab niisma ka vaadata, isegi kui UHD kvaliteeti ei taha proovida icon_wink.gif ) kindlasti kõigile ei meeldi need filmid sisu poolest, aga test plaatidena peaks igati sobima thumbs_up.gif
Et oleme ka telekatega jõudnud sinnamaani, kus sisu pole enam oluline vaid imetletakse piksleid.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 06.03.2017 13:31:20 vasta tsitaadiga

niipalju võin lisada, et võrreldes enda plasmat (ETV HD suusatamine Lahti) ja Samsung LCD telerit, siis vahe on mäekõrgune.. eriti valge-must kuvamises..(olen rahul, et pole veel õnneks plasmast loobunud)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 06.03.2017 13:50:09 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
siis osad filmid on ikka ulme ilusad, seda võrrelduna isegi tavalise BR plaadiga...nt The Revenant, The Shallows, Sicario (see film kõlbab niisma ka vaadata, isegi kui UHD kvaliteeti ei taha proovida icon_wink.gif ) kindlasti kõigile ei meeldi need filmid sisu poolest, aga test plaatidena peaks igati sobima thumbs_up.gif

Võin omaltpoolt nende filmide UHD HDR versioonide muljeid jagada... esiteks kindlasti pole asi pikslites, sisu on tähtis, kuid kõik filmid näevad paremad välja.
Revenant tasub kindlasti vaadata, leidub ikka väga uhkeid kaadreid, sisu ise ka põnev
Shallows on väga ilus vaadata just alguse osas, stoori ise ja võitlus haiga oli natuke etteaimatav
Sicario on neist sisu poolest vast kõige haaravam, samuti pimedad kohad ja valgusmängud, kuid niivõrd ilusaid loodusvõtteid selles pole kui kahes eelmises.
Martian on isiklik lemmik nii pildi kui sisu poolest.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 06.03.2017 14:01:11 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
MaxPower kirjutas:
Ma arvan, et teatud UHD filme tasuks ikka proovida küll 4k HDR ekraanil...nii palju kui olen jõudnud UHD BR plaatide kohta lugeda, siis osad filmid on ikka ulme ilusad, seda võrrelduna isegi tavalise BR plaadiga...nt The Revenant, The Shallows, Sicario (see film kõlbab niisma ka vaadata, isegi kui UHD kvaliteeti ei taha proovida icon_wink.gif ) kindlasti kõigile ei meeldi need filmid sisu poolest, aga test plaatidena peaks igati sobima thumbs_up.gif
Et oleme ka telekatega jõudnud sinnamaani, kus sisu pole enam oluline vaid imetletakse piksleid. Senini oli see rohkem audiofiilide pärusmaa kes kuulavad peamiselt oma tehnika moonutusi või nende puudumist ning muusika on teisejärguline... icon_lol.gif


Ma ei vaataks seda asja nii must/valgena! Kellel võimalus (korraliku 4k TV ja UHD mängija olemasolul), siis tasub ju ikka proovida uut formaati, eriti kui see on ka silmale ilusam vaadata!

PS! need kes juba UHD mängija hangivad, siis eeldaks et ka vaatavad antud sisu icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2017 14:23:21 vasta tsitaadiga

Review: Philips POS901 OLED
Kokkuvõtteks:
tsitaat:
From a pure picture quality point of view POS901 is very close to LG E6 but we believe the latter still has a tiny lead due to several reasons, including but not limited to lower input lag and support for Dolby Vision. At the time of writing, Philips’ OLED is 50-100% more expensive (depending on your region) than one of LG’s 55" OLED TVs – even more expensive than some of LG’s 65" OLED TVs – and that difference is not justified. But if you want OLED, Ambilight, and Android in the same package, Philips is currently your only choice and it offers some of the best picture quality on the market. Fingers crossed for a, more affordable, 65" version...

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 07.03.2017 01:23:14 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
niipalju võin lisada, et võrreldes enda plasmat (ETV HD suusatamine Lahti) ja Samsung LCD telerit, siis vahe on mäekõrgune.. eriti valge-must kuvamises..(olen rahul, et pole veel õnneks plasmast loobunud)

Kalibreeri ikka esmalt LCD ära, selleks ei pea tingimata mõõtekaamera olema, saab ka mudelikohase kalibratsioonilisti netis võtta. Ja näed et mäed vajuvad päris ühetasaseks. OOB muidugi on tegelikult iga teleka pilt suht nagu jummal juhatab. Mõni vähem, mõni rohkem metsas.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 07.03.2017 09:37:26 vasta tsitaadiga

oleks ju lihtne kui telekal oleks nn. sisemine kalibreerimine nimega THX (mis Pana plasmal on).
Millegipärast on see vähestel mudelitel..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.03.2017 10:02:56 vasta tsitaadiga

p3000, THX on ikka üldjuhul plasmaekraanidel rakendatav, ISF on pigem ka laiatarbe LCD teleritest ja projektoritest leitav kalibreerimissüsteem.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2017 09:48:39 vasta tsitaadiga

Uus teema icon_arrow.gif Telerite üldteema vol. 2
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 767, 768, 769
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.