Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 712, 713, 714 ... 767, 768, 769  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2016 13:04:00 vasta tsitaadiga

Loll jutt.

WRGB on LG OLED tehnoloogia kus igal pikslil on neli subpikslit (W[hite] R[ed] G[reen] B[lue]) mis kokku moodustavadki ühe piksli. Tavalisel LCD'l poleks "valgest" subpikslist midagi kasu, kuna LCD ise valgust ei tooda vaid laseb läbi taustavalguse ja vastavalt loogikale miksib RGB'st kokku vajaliku värvi.

Sharpil oli tootmises RGBY (Y[ellow]) LCD paneel, kuid kokkuvõttes on need subpikslid ühe piksli osa.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 19.08.2016 13:08:26 vasta tsitaadiga

anubis, ma selle oledi wrbgst arusaamise osas oleks ettevaatlik. wrgb on lg oled tehnoloogia jah aga infot selle kohta on kole vähe.
kõigi eelduste kohaselt on see kodakilt ostetud white-oled tech + värvilised filtrid a la lcd icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2016 13:12:39 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin Euronicsis maru lähedalt seda OLEDi paneeli, no oli valge. icon_smile.gif

Internetis on ka pilte sellest ilusast valgest.
http://www.oled-info.com/lgs-wrgb-oled-tv-sub-pixels-captured-macro-photo

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 19.08.2016 13:17:03 vasta tsitaadiga

su enda lingilt:
tsitaat:
LG's structure uses four white sub pixels (made from yellow and blue emitters) with color filters on top: white (unfiltered), red, green and blue.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 19.08.2016 13:19:39 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Ma vaatasin Euronicsis maru lähedalt seda OLEDi paneeli, no oli valge. icon_smile.gif

Internetis on ka pilte sellest ilusast valgest.
http://www.oled-info.com/lgs-wrgb-oled-tv-sub-pixels-captured-macro-photo

Spoiler Spoiler Spoiler
Piksel on siis 4:3, mis teebki UHD paneeli reaalseks resoks 2880x2160 :/
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2016 13:28:11 vasta tsitaadiga

Ära subpikslit ja pikslit segamini aja, 3840x2160 pikslit millest igaüks koosneb neljast subpikslist. Kas nende subpikslite värvus on saavutatud vastavavärvilise filtriga või iga piksli eraldi originaaltonaalsusega ei oma tegelikult tähendust.

Aga sain aru mida mõtlesid, @Londiste.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 19.08.2016 13:29:26 vasta tsitaadiga

mismõttes reaalseks resoks 2880x2160? see on väga kallis class-action lawsuit in the making ja lg ei tee selliseid lolluseid.
ekraani pikslite arvu on väga kerge kindlaks teha, subpikslite arv ei oma selle juures tähtsust.

erinevaid subpikslite asetusi on erinevatel põhjustel ennegi proovitud ja tehtud.
anubise märgitud sharpi rgby on üks näide.
telefonide oledi ekraanide pentile on vast tuntuim ja kaasaegsem näide.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 19.08.2016 13:32:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2016 13:31:47 vasta tsitaadiga

Selline asi paistaks esimese 1-1 pikslimapiga testpildiga välja ja LG'l lüüaks midagi sahtlivahele.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.08.2016 15:24:36 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
laurx kirjutas:
ma olen aru saanud, et kui lillud on sulle ühe boksi juba tasuta andnud, uut enam tasuta ei saa. jukerdab või mitte aga pead maksma. ma pigem paneks sinna telekasse CI+ mooduli ja kaardi kui mingit käkki hakkaks ostma täie pastaga.


icon_rolleyes.gif Lihtsam on majale hakata antennisüsteemi välja ehitama (loe ostma) ja siis võib veel selguda tõde, et leviga pole kõige paremas positsioonis? Pealegi ZuumTV pole nagu TeliaTV teenusega eriti võrreldav, ei sisu ega hinna poolest. Kõik mida klient soovib, peab olema ka maksettu, mingit tasuta asja pole, olgu sul mis operaator tahes. Detailidesse ei hakka laskuma.
Jääme ikka telerite teema juurde.

Päris nii pole koguaeg olnud.
Eelmine aasta sai jupp aega osa Amino kasutajaid uue Arrise hinnaga 29.- ja minu meelest augustis said vanad kliendid Amino kasutajad uue Arrise täiesti tasuta juba. Osa rahvast sai ka Inteno täiesti tasuta sel juhul juurde, et Arris ikka pilti näitaks.
Need pakkumised saadeti ainult e-mailile, kui see Teliale teada oli, või siis teadsid kuskilt ise juhuslikult et selline asi käib ja helistasid ja küsisid ja anti. Muidugi pidid siis ilusti klient 2 aastat edasi olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 19.08.2016 17:40:40 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas see foorumi teema on päris õige koht, aga küsin ikkagi siin ära. Nimelt probleem on järgmine. Isale sünnipäevaks ostetud telekani ei ulatu WiFi signaal kuna ruuter on korteri teises otsas ja ilmselt ei ole teleka enda vastuvõtja just kõige võimekam. Kas oleks mingit lihtsat lahendust selle probleemi likvideerimiseks? Huvitav on kusjuures see, et telekas leidis mingite naabrite ruuterid üles. Vanematel ruuteriks peaks olema sama mis mul endalgi ehk siis TP-Link TL-WR841N.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Online

sõnum 19.08.2016 18:02:30 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Ma ei tea, kas see foorumi teema on päris õige koht, aga küsin ikkagi siin ära. Nimelt probleem on järgmine. Isale sünnipäevaks ostetud telekani ei ulatu WiFi signaal kuna ruuter on korteri teises otsas ja ilmselt ei ole teleka enda vastuvõtja just kõige võimekam. Kas oleks mingit lihtsat lahendust selle probleemi likvideerimiseks? Huvitav on kusjuures see, et telekas leidis mingite naabrite ruuterid üles. Vanematel ruuteriks peaks olema sama mis mul endalgi ehk siis TP-Link TL-WR841N.

Kui vifi ei ulatu või on ülerahvastatud, siis võrgukaablit vedamata võib hakkama saada ka powerline adapteritega. Nende töövõime sõltub aga paljuski sinu koduse elektrivõrgu ehitusest ja sinna lülitatud seadmete poolt tekitatud häiretest.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2016 18:51:09 vasta tsitaadiga

kaabel on kindlam.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 19.08.2016 19:14:27 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kopz kirjutas:
Ma ei tea, kas see foorumi teema on päris õige koht, aga küsin ikkagi siin ära. Nimelt probleem on järgmine. Isale sünnipäevaks ostetud telekani ei ulatu WiFi signaal kuna ruuter on korteri teises otsas ja ilmselt ei ole teleka enda vastuvõtja just kõige võimekam. Kas oleks mingit lihtsat lahendust selle probleemi likvideerimiseks? Huvitav on kusjuures see, et telekas leidis mingite naabrite ruuterid üles. Vanematel ruuteriks peaks olema sama mis mul endalgi ehk siis TP-Link TL-WR841N.

Kui vifi ei ulatu või on ülerahvastatud, siis võrgukaablit vedamata võib hakkama saada ka powerline adapteritega. Nende töövõime sõltub aga paljuski sinu koduse elektrivõrgu ehitusest ja sinna lülitatud seadmete poolt tekitatud häiretest.

Mul pole endal õrna aimugi, kuidas selline seade võiks Lasnamäe paneelmajas WiFi levi võimendamisega hakkama saada, kuid see lahendus ise oleks ideaalne ja ka kordades odavam kui repiiteri ostmine, mida algselt internetiteenuse pakkuja tehnik soovitas. Ega selliseid antenne/WiFi vastuvõtjaid vist ei ole, mida saaks otse telekale võrgu pessa lükata? Ainsad vastuvõtjad, mida tean käivad USB'sse.
laurx, eelmise aasta remondi käigus sai kõik üsna kapitaalselt kinni tehtud ja kaabli vedamine seetõttu väga tülikas.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2016 19:44:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul pole endal õrna aimugi, kuidas selline seade võiks Lasnamäe paneelmajas WiFi levi võimendamisega hakkama saada, kuid see lahendus ise oleks ideaalne ja ka kordades odavam kui repiiteri ostmine, mida algselt internetiteenuse pakkuja tehnik soovitas

Mis raha eest ta siis soovitas?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%B5rguseadmed/612839/
Maal selline ja toimib laitmatult
Pm viskad selle kusagile vahepeal stepslisse ja asi klaar

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 19.08.2016 19:58:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Mul pole endal õrna aimugi, kuidas selline seade võiks Lasnamäe paneelmajas WiFi levi võimendamisega hakkama saada, kuid see lahendus ise oleks ideaalne ja ka kordades odavam kui repiiteri ostmine, mida algselt internetiteenuse pakkuja tehnik soovitas

Mis raha eest ta siis soovitas?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%B5rguseadmed/612839/
Maal selline ja toimib laitmatult
Pm viskad selle kusagile vahepeal stepslisse ja asi klaar

Ilmselt see ongi kõige praktilisem lahendus thumbs_up.gif Kui telekas selle toel suubab Youtube videosid mängida, siis polegi vaja rohkem nuputada.
Kui otsingusse repiiter panna, siis nende hinnad algavad seal 600euro juurest.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2016 20:00:44 vasta tsitaadiga

Wifi xtenderiga saad odavamalt icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.08.2016 21:51:14 vasta tsitaadiga

Igasuguse wifi laiendamise korral soovitaks juhe järgmisesse ruumi ja siis Wifi AP otsa.
Levilaiendajad on tihti ühe raadioga, mis tähendab, vastuvõtt/saatmine ja sellest ei tule stabiilset ühendust. Jah, võibolla bufferdab youtube kenasti aga see ei ole siiski stabiilne võrk.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 20.08.2016 00:21:03 vasta tsitaadiga

indrekp, saad sa täpsemalt selgitada (puust ja punaseks), kuidas sinu nägemuses asi toimiks?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 20.08.2016 01:47:09 vasta tsitaadiga

Mul on Panasonic CS630 ja vaatan digitv vabalevis. Kas viga telekas või muus, aga heli on kohati kuidagi jube tehislik, sünteetiline. Raske kirjeldada...
Vahest aitab kanali vahetus või heli maha/peale keeramine. Nii palju kui olen arvutist HDMIga filme mänginud, siis need ei jama.
Tundub, et heli keerab metsa kui telekas on pikemalt töötanud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2016 01:48:16 vasta tsitaadiga

Ei tea, zuumiga (ka vabalevi omad) on heli ok
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2016 10:44:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

eelmise aasta remondi käigus sai kõik üsna kapitaalselt kinni tehtud ja kaabli vedamine seetõttu väga tülikas.

sitastei planeeritud / tehtud kui pole võimalik tubade vahel cat i kokku klotsida vms. igapäevaselt on näha ja kuulda sellist kiunu. "aga mul oin remont tehtud ju, kuidas ma siia tuppa kaabli panen..?" "no siis ei vaata telekat siin toas lihtsalt " " aga ma ju tahan! "

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2016 10:56:16 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

eelmise aasta remondi käigus sai kõik üsna kapitaalselt kinni tehtud ja kaabli vedamine seetõttu väga tülikas.

sitastei planeeritud / tehtud kui pole võimalik tubade vahel cat i kokku klotsida vms. igapäevaselt on näha ja kuulda sellist kiunu. "aga mul oin remont tehtud ju, kuidas ma siia tuppa kaabli panen..?" "no siis ei vaata telekat siin toas lihtsalt " " aga ma ju tahan! "


No mina "klotsisin" remondi käigus endal põranda alla ja seinte sisse ~100m Cat6e`d ja 30 meetrit coaxi... icon_lol.gif
Peale põranda ja seinte kokkupanemist sai kõik veel testriga üle kah käidud, et ei peaks peale maalritöid enam midagi lammutama. icon_biggrin.gif

Igasugu Powerlined ja Wireless lahendused on kortermajas saatanast, mul on siin juba tänu tähemehele ka 5Ghz band umbes. icon_neutral.gif
Ehk siis ongi naljakas olukord, kus kahetoalisesse korterisse kulub rohkem kaablit, kui mõnda eramusse, kus naabrite wifi eetrit ei reosta.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2016 13:25:09 vasta tsitaadiga

Kas mõni uus Philipsi mudel on nüüd Androidiga juba kiireks ja mugavaks saanud või on Philips ikka peajagu Samsungist maas?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 20.08.2016 17:17:06 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

eelmise aasta remondi käigus sai kõik üsna kapitaalselt kinni tehtud ja kaabli vedamine seetõttu väga tülikas.

sitastei planeeritud / tehtud kui pole võimalik tubade vahel cat i kokku klotsida vms. igapäevaselt on näha ja kuulda sellist kiunu. "aga mul oin remont tehtud ju, kuidas ma siia tuppa kaabli panen..?" "no siis ei vaata telekat siin toas lihtsalt " " aga ma ju tahan! "

Loe nüüd uuesti hoolega seda osa, mida sa tsiteerisid minu postitusest. Kusagil ei ole kirjas, et see võimalik ei oleks, vaid kaabli vedamine on tülikas. Sellepärast uuringi alternatiivseid lahendusi. Pealegi, nii telefonid kui ka sülearvutid püüavad WiFi signaali igas korteri otsas kinni. Keegi poleks selle peale tulnudki, et telekal vastuvõtja nii nõrk on.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2016 21:35:06 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Kas mõni uus Philipsi mudel on nüüd Androidiga juba kiireks ja mugavaks saanud või on Philips ikka peajagu Samsungist maas?

Mida sa täpselt teada soovid? Ma pigem arvan, et on samsungist maas kui ees. Need rakendused mis sees on jooksevad üsna libedalt.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 712, 713, 714 ... 767, 768, 769  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.