Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Kas teile meeldib minu kodukas... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2003 18:12:39 Kas teile meeldib minu kodukas... vasta tsitaadiga

Sellised teemad üldfoorumisse minu arust küll ei kõlba - vaata seal kogu aeg kuda algajad endale midagi kokku susserdavad.

Need teemad tuleks vast kuhugi eest ära lükata. Teha HTTP foorum? Või õpetusfoorumisse või softi omasse?

Eh tahtsin selle tglt "ParemHV" foorumisse panna. Nuh mis teha. S**t happens...

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.01.2003 18:23:36 vasta tsitaadiga

jah, seda peaks mõtlema. Samas ei tahaks sellest foorumist ka Zone foorumi koopiat teha icon_neutral.gif
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.01.2003 18:39:40 vasta tsitaadiga

Kui neid üldse olema peab, siis mina teeks eraldi foorumi, kus oleks automaatne kustutus nagu hinnapäringus või müügifoorumis! Midagi eriti õpetlikku seal vaevalt saab olema aga noh, arvamusi saaksid need nikerdajad siis kuulda. Ja kui tõesti midagi asjalikku ja õpetlikku juhtumisi kirjutatakse, siis on alati võimalik see mujale päästa.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 02.01.2003 18:44:32 vasta tsitaadiga

heh, mulle tulid meelde muinasjutud...

nimelt siis sellised, et kui mingi tüüp kusagilt kaugelt maalt tahtis kosida kuningatütart, siis esitati talle mingi mõistatus ja kui ta selle ära vastas, sai kuningatütre naiseks, kui ei arvanud ära, siis löödi kosilasel pea maha.

oleks mina kuningas, teeks ma näiteks sellise süsteemi, et igaüks, kes paneb üles postituse "mis arvate minu koduleheküljest", saab endale kaela ka küsitluse, kus küsitakse otse: kas see koduleht on "hea" või "halb". kui näiteks seitsme päeva pärast on lihthäälteenamusega ülekaalus "halb", siis kasutaja HV foorumist bännitakse. kui on ülekaalus "hea", siis teda ei bännita.

selline ülikarm süsteem hoiaks sellised kodulehekülje postitused kontrolli all küll, nii et hirm bännimise ees sunnib enne mitu korda kasutajat mõtlema, kas mu koduleht on ikka nii hea, et ma seda HV foorumis reklaamida võiks.

(jumala eest, ärge mind peaministriks või presidendiks valige, ma viiks kohe sisse totaalkontolli, vangilaagrid ja diktatuuri icon_wink.gif )
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 02.01.2003 18:47:48 vasta tsitaadiga

Mina aga erilist mõtet ei näe!
Põhiliselt on ju ühed ja samad näod, kes oma kodukaid siin reklaamivad! Tekitaks lihtsalt asjatut jamamist ja hulgaliselt uusi liikmeid, kes oma www-sid tulevad reklaamima! Eraldi foorum võiks muidugi Webi jaoks olla aga neid lehtede reklaamimist ja asjatuid küsimusi, et mida paremaks teha jne tuleks küll vältida!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.01.2003 18:50:05 vasta tsitaadiga

Tegelikult on tegemist vana küsimusega - kui palju läbu lubada siia foorumisse...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 02.01.2003 19:12:42 vasta tsitaadiga

Hmm...

Ise olen ka midagi selle laadset teinud ja ma ei arva et selle jaoks peaks midagi tegema. Neid teemasi ei ole siin väga palju tehtud.

Kui teha mõni kindel roofum või kohake siis hakkab selliseid isikuid tulema nagu muru. Paljud mõtlevad et see ongi just nagu testimiseks mõeldud kohake.

Kas on siis parem kui on 1 selline postitus kfartali peale või 2000 kuus.

Iga asja pärast ka ei tasu bännida.

Las jääda nagu on. Samas ei tasu neid samastada nendega kes küsivad koduka tegemiseks infot. See läheb kindlasti õpetuse foorumisse (kasulikud näppunäited).

Selle foorumi nagu mõte ongi selles et inimesi abistada mitte klatsida.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.01.2003 19:18:43 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
Hmm...

Ise olen ka midagi selle laadset teinud ja ma ei arva et selle jaoks peaks midagi tegema. Neid teemasi ei ole siin väga palju tehtud.

Kui teha mõni kindel roofum või kohake siis hakkab selliseid isikuid tulema nagu muru. Paljud mõtlevad et see ongi just nagu testimiseks mõeldud kohake.

Kas on siis parem kui on 1 selline postitus kfartali peale või 2000 kuus.

Iga asja pärast ka ei tasu bännida.

Las jääda nagu on. Samas ei tasu neid samastada nendega kes küsivad koduka tegemiseks infot. See läheb kindlasti õpetuse foorumisse (kasulikud näppunäited).

Selle foorumi nagu mõte ongi selles et inimesi abistada mitte klatsida.
Seepärast mu esimene mõte oligi, et kui lubada eraldi kohta, siis automaatkustutusega --- inimene saab abi ja kuna see abi (senise praktika alusel - vigade kättenäitamine) kaotab ruttu oma väärtuse (eeldusel, et abist tõesti hoolitakse ja vastavalt muudetakse), siis pole reeglina mõtet teda säilitada.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 02.01.2003 19:30:50 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Seepärast mu esimene mõte oligi, et kui lubada eraldi kohta, siis automaatkustutusega --- inimene saab abi ja kuna see abi (senise praktika alusel - vigade kättenäitamine) kaotab ruttu oma väärtuse (eeldusel, et abist tõesti hoolitakse ja vastavalt muudetakse), siis pole reeglina mõtet teda säilitada.

Praktika näitab aga, et ega nendest õpetustest ikka eriti ei hoolita! Samuti on inimeste maitsed nii erinevad, et kõigile meeldivat kodulehte ei saagi valmistada! Need mõned üksikud teemad seal üldfoorumis kannatab välja, kuid kui eraldi foorum selleks teha, siis oleks taolisi teemasid, kus 14-15 aastased oma standardseid ja mõtetuid lehti reklaamivad, nagu murdu!
Ehk: ei poolda seda ideed! Ainuke mis võiks olla, siis Web-i foorum, kus siis küsimused/vastused erinevate probleemidega a la: kuidas php-s see käib, kuidas seadistada www serverit jne! Vähemalt mina näeks seda foorumit sellisena ette!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.01.2003 19:43:17 vasta tsitaadiga

Siis jäägu reegliks nende kodukateemade suhtes - nagu mõnel adminnil/model villand saab vastavast teemas, nii tõstab prügikasti...
WWW-foorum on isepaika jutt, selle jaoks tuleks asjahuvilistel tegelikult oma teemake teha, et seda ettepanekut läbi suruda.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 03.01.2003 00:35:10 vasta tsitaadiga

Nõustun Trainspottinguga. Aga ei näeks ka sinna mõnda alafoorumit või lahtri tegemiseks.
Webi oma võiks tõesti tulla aga samas kas zone sellega ei tegelenud ka kas ei oleks see nendele jätta.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 03.01.2003 00:40:22 vasta tsitaadiga

tegelt teikib küsimus, et miks ei ole veel veebi/progemise teemalist foorumit?
_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.01.2003 08:46:50 vasta tsitaadiga

eeRuheeRu kirjutas:
tegelt teikib küsimus, et miks ei ole veel veebi/progemise teemalist foorumit?
Alge on olemas tarkvarafoorumi näol, kõik vastavad (web)progemise teemad sobiksid praegu rahumeeli sinna alla. Ja kui tuleb eraldi foorum, siis saab need kenasti ümber tõsta, nii on siin ennegi ju tehtud...
Suurem häda on selles, et napib kõva tuumikut neid asju käsitlema.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 03.01.2003 19:32:38 vasta tsitaadiga

Asi on selles kui teha webi oma. Kes siis tõesti oleks siinsetest inimestest kes valdaksid- oracle, ms db, php, asp, html, xml jne.
Neid inimesi ei ole juu palju ega väga teadjaid inimesi.
Samas ma tegin siin sellise küsitluse kas siin on kes oskavad joonistada ja teevad arvutigraafikat. Neid oli ainult 2 ja olid ka oma lõbuks midagi teinud.
Kunagi tulevikus küll aga pragu ma arvan et pole vaja.
Las jääda see zone hooleks ja nende mängumaaks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 03.01.2003 21:11:12 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:

Las jääda see zone hooleks ja nende mängumaaks.

Zone-st midagi kasuliku leida?
Mul kasvab enne p... tooli külge kinni, enne kui sealt mõne hea õpetuse leian icon_exclaim.gif
Ehk viga minu eelarvamustes ja väheses zone külastamise kogemuses, kuid nii palju, kui ma seal käinud olen, siis on ta mulle väga halva mulje jätnud. Isegi torust võib leida mõne normaalse venna hea õpetuse enne.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 03.01.2003 22:35:23 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Andium kirjutas:

Las jääda see zone hooleks ja nende mängumaaks.

Zone-st midagi kasuliku leida?
Mul kasvab enne p... tooli külge kinni, enne kui sealt mõne hea õpetuse leian icon_exclaim.gif
Ehk viga minu eelarvamustes ja väheses zone külastamise kogemuses, kuid nii palju, kui ma seal käinud olen, siis on ta mulle väga halva mulje jätnud. Isegi torust võib leida mõne normaalse venna hea õpetuse enne.


Sry ma ei tea kuda seal nendega on. Mina nagu seda seal ei külasta vaid tean et neil on olemas midagi seal selle kohta.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.01.2003 15:57:08 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Andium kirjutas:

Las jääda see zone hooleks ja nende mängumaaks.

Zone-st midagi kasuliku leida?
Mul kasvab enne p... tooli külge kinni, enne kui sealt mõne hea õpetuse leian icon_exclaim.gif
Ehk viga minu eelarvamustes ja väheses zone külastamise kogemuses, kuid nii palju, kui ma seal käinud olen, siis on ta mulle väga halva mulje jätnud. Isegi torust võib leida mõne normaalse venna hea õpetuse enne.
Ma pole küll viimasel ajal aega leidnud sealsete asjade lugemiseks, kuid üksvahe oli zone foorumi tarkvara osa küll üsna asjalik - teravas kontrastis kõige muuga... Ainult omajagu energiat kulutatakse seal ülesannete võistlustele, mis mulle kippus küll tüütuks/igavaks kätte (vast seepärast, et ise vähemalgi määral taolistest osa võtta ei hooli).
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Kas teile meeldib minu kodukas...
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.