Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 238, 239, 240 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 44 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
2%
 2%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 219 ]
hääli kokku : 550

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 21.06.2017 23:29:28 vasta tsitaadiga

300 cc on metsa paras
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 21.06.2017 23:29:53 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
mario20031, Ducatidega oled sõitmas käinud, kuidas need olnud on? Ise imetlen juba teist aastat Ducati 899 Panigale'sid, eriti valgena. No lihtsalt uskumatu, kui hea üks ratas välja võib näha 😀 ennem peaks muidugi load ära tegema icon_lol.gif
Ducatidest seni ainult Monster 821’ga – hea sõiduasend minu 190cm’ga, sõita lihtne ja hääl hea. Tundus üldiselt väga mõnus linnaratas, aga visuaalselt not my cup of tea. Mind Ducati poole pealt jubedalt isutab Hypermotard.

Panigale osas pean nõustuma, et tõesti väga ilusad rattad, kuid minu arust see V2, mis Monsterile ja Hypermotardile hääletämbrilt sobib hästi, ei sobi teps mitte bike stiilis rattale. Samal põhjusel ei meeldi mulle ka KTM Superduke. Mõnele jällegi jubedalt meeldib V2 hääl igal siklil.

Rasmus kirjutas:
Missugusesse haiglasse (surnukuuri) hakkan lilli saatma? icon_biggrin.gif
icon_lol.gif Loodetavasti mitte ühtegi. Osta parem oma rattale selle eest midagi ilusat. icon_wink.gif

yerba kirjutas:
Ole mureta, see mees niipea ei osta midagi nagu ta ka kirjutas. 🙂 Aga kui kunagi äritegemisest raha hakkab üle jääma, siis ostab kõige kõvema tsikli kohe ära icon_smile.gif
Ehk läheb hästi ja kannataks juba sel hooajal võtta, kuid isegi sel juhul realistlikult hooaja lõpuks raha taaskord hooajasõiduki alla kinni panna, ei ahvatle mind üldse. Selleks peaks liiga hästi minema, et nii teha, kuid never say never.

Mis "kõige kõvemasse" siklisse puutub, siis pole see asi tegelikult nii. Eksisteerib palju paremaid ja kallimaid mudeleid - Ma sihin lihtsalt parimat bang for bucki ehk siis võimalikult palju sõiduki/emotsiooni/silmailu kooslust, mil puuduks kasutatud sikli mured ning eksisteeriks ainult puhas sõidurõõm.
Fakt on see, et enne sikli ostmist tahan kindlasti sõita RSV4 RR’i, Hypermotard’i, Dorsoduro, MV Agusta Rivale 800 ning Brutale 800RR’ga. Jaapanlased jms. on igal juhul no-go.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2017 23:38:10 vasta tsitaadiga

rsv4 jaga on ennast hoovis surnuks sõidetud. mootorit hääle järgi võtta..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 22.06.2017 10:13:55 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
rsv4 jaga on ennast hoovis surnuks sõidetud.
Nagu enne kirjutasin, siis selle aasta mudelil on standarvarustuses juba kurvikontrolli funktsiooniga ABS, võimsusrežiimid, veojõukontroll, "wheelie control" ja isegi stardiabisüsteem. Aprilia elektroonilisi abisid kiidetakse ning "kogemata" on ennast raske surnuks sõita. Valesti valitud sõidukiiruse vastu ei aita muidugi miski.


laurx kirjutas:
mootorit hääle järgi võtta..
Hääl on väga suur osa emotsioonist, mida sikkel tekitab. Inimesed ei maksa niisama 2000€+ , et oma sikli väljalase aftermarketi vastu vahetada. Kaaluvõi ja jõunumbrite kasv on selle raha eest nii marginaalne, et enamus seda nagunii ära ei kasuta. Ostma paneb ikkagi muutus hääles.

A'la:

Link
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2017 12:04:34 vasta tsitaadiga

Paraku ei anta ei standard ega muus varustusastmes mõistust kaasa. Sellega on juba raskem leppida aga õnneks oled sellega hakkama saanud. icon_smile.gif

Ma ise ei mõista mis sõidurõõmu kõik need abid pakuvad kui reaalselt ikkagi ise sõita ei oska. Lasevad kogu aeg piiri peal kytta? Selleks on ringrada.

Ja hääle osas on tunduvalt soodsam ja äriliselt ka vähem kulukas youtubes neid klippe kedrata. Selle asemel et kodanikel tänavatel kõrvu kulutada.

mario20031 kirjutas:
laurx kirjutas:
rsv4 jaga on ennast hoovis surnuks sõidetud.
Nagu enne kirjutasin, siis selle aasta mudelil on standarvarustuses juba kurvikontrolli funktsiooniga ABS, võimsusrežiimid, veojõukontroll, "wheelie control" ja isegi stardiabisüsteem. Aprilia elektroonilisi abisid kiidetakse ning "kogemata" on ennast raske surnuks sõita. Valesti valitud sõidukiiruse vastu ei aita muidugi miski.


laurx kirjutas:
mootorit hääle järgi võtta..
Hääl on väga suur osa emotsioonist, mida sikkel tekitab. Inimesed ei maksa niisama 2000€+ , et oma sikli väljalase aftermarketi vastu vahetada. Kaaluvõi ja jõunumbrite kasv on selle raha eest nii marginaalne, et enamus seda nagunii ära ei kasuta. Ostma paneb ikkagi muutus hääles.

A'la:

Link
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 22.06.2017 12:20:45 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Ma ise ei mõista mis sõidurõõmu kõik need abid pakuvad kui reaalselt ikkagi ise sõita ei oska.
Ma näen seda asja nii, et need abid võimaldavad osta juba alustuseks "suure" mootorratta ja võimaldavad sellega sõitma õppida, mitte ei pea alustama kuskilt maast-madalast ja siis pidevalt osta-müüa-kahetseda. Ostad kasutatud rattaid "sõidad-remondid-müüd maha" ja kordad tsüklit või ostad uue "sõidad-müüd & kaotad raha" ning kordad tsüklit kuni suure rattani jõuad. Minu jaoks ei tundu kumbki neist väga ahvatlev.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2017 12:42:01 vasta tsitaadiga

ma saan nüüd nii aru, et erinevate rataste proovimine ja tundmaõppimine on Sinu jaoks kahetsemine?
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 22.06.2017 12:43:03 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:


Ma ise ei mõista mis sõidurõõmu kõik need abid pakuvad kui reaalselt ikkagi ise sõita ei oska.

Paljudel autodel on veojõukontroll, kas see on ka neile, kes ise sõita ei oska?

Järgmisel bike tüüp rattal on mul 100% kindlasti veojõukontrolliga vms nö igaks juhuks. Kaks tuttavat on nn meeste ratastega loe:ühegi lisata lihtsalt tagarattast end üle tõmmanud. Üks algaja, teine mitte enam nii algaja.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 22.06.2017 15:56:37 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
ma saan nüüd nii aru, et erinevate rataste proovimine ja tundmaõppimine on Sinu jaoks kahetsemine?
Kahetsemine on see, kui
1) Ostad mingi kasutatud ratta, mida sa tegelikult ei taha vaid ostad sellepärast, et peaks. Raiskad aega ja raha remondile, et ratas kellegi teise jaoks korda teha teades, et seda raha ei saa sa eales tagasi. Hiljem hakka veel müütama ning taaskord raiska aega.

2) Ostad uue ratta, mida sa tegelikult ei taha. Ostad, sest peaks alustama mingitest väiksematest. Sõidad lühiajaliselt, sest mingi hetk saad aru, et tahaks rohkemat ja müümisel kaotad märkimisväärse summa raha, kuna esimene omanik võtab alati suurima damage. Lisaks sellele taaskord see aja raiskamine müügi peale.

Proovimiseks saab ratta kas laenata või rentida. Kui hakkab meeldima, siin on alati võimalus osta. Ma ei ole kunagi ostnud ühtegi asja sellepärast, et pole muid valikuid ja lihtsalt peab ostma. Pigem jätan ostmata kuni saan täpselt selle, mida tahan.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2017 16:53:04 vasta tsitaadiga

Mul on juuli esimeses pooles sõidueksam... Pärnus. Seal tänapäeval mõni "trikikoht" ka on? Linn on justkui tuttav, ühtegi eriti sadistliku liiklusskeemi justkui ei meenu.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2017 17:23:01 vasta tsitaadiga

kuna sikkel toetub kahele punktile, on igasugu abid ainult paugu leevendamiseks. kui omal aju peas pole, kukud lõpuks ikka küllili, olgu neid ABS UBS cBS vms kolmetähelisi seal vahel palju tahes.
tsitaat:

Hääl on väga suur osa emotsioonist, mida sikkel tekitab.

jah, marju, hääl on neile, kes lenksu ei saa või ei suuda. neile kroomiga vändameestele, kelle peamine eesmärk on hommikul viie ajal või majade vahel või autode vahel " lahti keerata" , et naaberküla kõrvahaige vanaema ka kuuleks, et Kõva Mees on oma lelu käima pannud, tuleks see riist, millega sumpa sõeltest tühjaks võeti, per.se puurida. ranel, auto toetub rohkemate punktidega kui ratas. ratas kukub ikka küllili, auto jääb ratastele. sikli teemaks võikski jääda see, et ainus " juhiabi" on sul kiivris. las see, et kolmetähelised aitavad 300kw aparaadiga kontsalise pereema puhul " on/off" gaasiga sõita..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.06.2017 18:50:35 vasta tsitaadiga

Kes tiirule? Liigun Piibe poolt Tartusse ja teeme siis raneli pool remonti
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2017 19:43:35 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
teeme siis raneli pool remonti

remontõlled?

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.06.2017 21:32:39 vasta tsitaadiga

Jah. Nüüd olen kohal. Paarutame tartus
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 22.06.2017 22:17:03 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
renx09 kirjutas:
ma saan nüüd nii aru, et erinevate rataste proovimine ja tundmaõppimine on Sinu jaoks kahetsemine?
Kahetsemine on see, kui
1) Ostad mingi kasutatud ratta, mida sa tegelikult ei taha vaid ostad sellepärast, et peaks. Raiskad aega ja raha remondile, et ratas kellegi teise jaoks korda teha teades, et seda raha ei saa sa eales tagasi. Hiljem hakka veel müütama ning taaskord raiska aega.

2) Ostad uue ratta, mida sa tegelikult ei taha. Ostad, sest peaks alustama mingitest väiksematest. Sõidad lühiajaliselt, sest mingi hetk saad aru, et tahaks rohkemat ja müümisel kaotad märkimisväärse summa raha, kuna esimene omanik võtab alati suurima damage. Lisaks sellele taaskord see aja raiskamine müügi peale.

Proovimiseks saab ratta kas laenata või rentida. Kui hakkab meeldima, siin on alati võimalus osta. Ma ei ole kunagi ostnud ühtegi asja sellepärast, et pole muid valikuid ja lihtsalt peab ostma. Pigem jätan ostmata kuni saan täpselt selle, mida tahan.

Mõne asja juures on teekond olulisem kui koht kuhu tahad välja jõuda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 23.06.2017 00:54:02 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
teeme siis raneli pool remonti

remontõlled?

Ei ole lenksujoodikud. Ühendasin suunad tagasi külge ja panin puuduolevad plastide kinnitused tagasi. Eelistame sõita. thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.06.2017 01:18:57 vasta tsitaadiga

Adavere
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2017 11:53:37 vasta tsitaadiga

https://www.liveleak.com/view?i=abd_1498153512

Ei maksa tõmmelda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.06.2017 12:25:26 vasta tsitaadiga

Öösel polnudki kõige hullem sõita, külm oli vaid see hetk kui soojast tanklast õue läksid... sõites oli täitsa okei. 2-3 ajal tuli tartu maanteel päris palju tsikleid vastu sellise kellaaja kohta isegi
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 23.06.2017 14:05:39 vasta tsitaadiga

Mario, ausalt-öeldes ma ei saa praegu ikkagi päris täpselt aru, mis profiiliga ratast sa tahad. Teiseks tundub mulle praegu nii, et sa ostad ratast "paberil", ehk siis sinu jaoks on argumendiks tehnilised näitajad, edev lisavarustust jms. Kas sa reaalselt oled mõne enda välja valitud rattaga proovinud sõita?

Kui palju sa üldse oled varem rattaga sõitnud? Mis on su kogemus erinevates tingimustes? Maantee? Maastik? Ringrada? Kruus? Metsatee? Tiheasustus?

Kui ma õigesti mäletan, siis olid sa kunagi kõva spordipoiss ja liikuva tehnikaga oled varemgi kokku puutunud. Oled sa aga reaalselt rattaga sõitnud rohkem, kui 20 kilomeetrit järjest erinevates tingimustes? Oskad sa näiteks määratleda, missugune sõiduasend on sinu jaoks mugav ja oluline? Kas sa pigem tahad sõita kiiresti ja lõbu pärast või näiteks kaugele?

Seega kui sa tahad saada siit asjalikke vastuseid ja kommentaare, siis kirjuta lähemalt. Muidu jäädki vaid ilkumist ja trollimist kuulma.

Kui mina alustasin, siis ma olin ka täiesti veendunud, et see ratas, mille ma endale ostan, ongi see õige ja sellega sõidan pikalt. Reaalsus on see, et mul on juba kolmas ratas icon_smile.gif ja see ei jää kindlasti viimaseks valikuks. Ka motomaailmas võib vaheldusrikkus olla nauditav ja soov erinevaid asju proovida on kõigil. Mina ei pidanud vajalikuks kohe tonnase otsa istuda, sest andsin endale aru, et vaatamata uhketele sõiduabidele jääb füüsika ikkagi selleks, nagu jääb ja surma saan ma samamoodi. Olen läbi elanud ka maanteekiirusel kukkumise kurvis. See paneb nii mõneski mõttes asjadele teise pilguga vaatama.

Seega kui tahad asjalikke kommentaare, siis ole ka ise asjalikum ning ära trolli ja ära keera vinti üle. Muidugi inimesed on erinevad, aga kahjuks olen ma näinud ka neid, kes endale uhke tonnase ostavad ja vähegi järsemas kurvis ei suuda enam piisavalt kallutada ning sõidavad väliskurvis välja. Kasvõi minu oma vend.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2017 14:16:18 vasta tsitaadiga

Rasmus, ta ütles, et paar kolm tundi on.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 23.06.2017 15:19:22 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Mario, ausalt-öeldes ma ei saa praegu ikkagi päris täpselt aru, mis profiiliga ratast sa tahad. Teiseks tundub mulle praegu nii, et sa ostad ratast "paberil", ehk siis sinu jaoks on argumendiks tehnilised näitajad, edev lisavarustust jms. Kas sa reaalselt oled mõne enda välja valitud rattaga proovinud sõita?
Ei ole niivõrd tehnilised näitajad vaid see tunne, mis siklit vaadates ja sikliga sõites tekib. Hetkel on suures osas oletused, mis mulle võiks meeldida. Ühegi sellise itaallasega, mille vastu huvi, pole veel sõita saanud. Hetke seisuga tean ma täpselt ainult seda, et ma ei taha ei endurokat/matkasiklit ega ka mingit klassikalist siklit.

Rasmus kirjutas:
Kui palju sa üldse oled varem rattaga sõitnud? Mis on su kogemus erinevates tingimustes? Maantee? Maastik? Ringrada? Kruus? Metsatee? Tiheasustus?
Hetke seisuga arvan, et mingi 1000 kilomeetrit on siklitega sõidetud. Pakun, et maanteed 60%, linna/tiheasustust 35%, rada 5%. Metsateed ja kruusa (krossirada) sõitnud ainult krossikaga.

Rasmus kirjutas:
Kui ma õigesti mäletan, siis olid sa kunagi kõva spordipoiss ja liikuva tehnikaga oled varemgi kokku puutunud. Oled sa aga reaalselt rattaga sõitnud rohkem, kui 20 kilomeetrit järjest erinevates tingimustes? Oskad sa näiteks määratleda, missugune sõiduasend on sinu jaoks mugav ja oluline?
Esimene lause vastab tõele. Enamus sõidukorrad on kõik üle 20 kilomeetri olnud. Pigem püstisem asend, aga samad mulle ei meeldi tuul, mis nakediga kaasas käib. Üle ootuste mugav sikkel oli näiteks GSX-R750, millega sadakond kilomeetrit proovisin sõita. Selle aja jooksul väga suure üllatusena selg ei väsinud ära ega hakanud valutama. Lisaks oli juhitavus ja kallutamine väga mõnus ning maanteel väga hea ilma tuuleta sõita. Ainukeseks puuduseks saan täiesti siiralt öelda, et erinevalt 1000cc ratastest 750cc 110kW lahti keeramine mul südant väga palju kiiremini tuksuma ei pannud ega mingit adrenaliini eritumist ei soodustanud.

Rasmus kirjutas:
Kas sa pigem tahad sõita kiiresti ja lõbu pärast või näiteks kaugele?
Nädala sees suuresti Tallinna linn, aga vaadates kui hoos näiteks SUPER AMOLED on, siis ei välista, et lampi ka kuskile x kohta tahaks sõita. Nädalavahetuseti peaks sikkel kannatama rada paugutada või 300-500km trippe teha. Lisaks sellele tahan järgmisel aastal minna sikliga Lõune-Euroopasse sõpru külastama ja ringi trippima. Ühe GSX-R750 K6, millega sõitsin, omanik on näiteks Lõuna-Euroopas väga edukalt 5k+ trippe käinud tegemas ja sel aastal plaanib jälle - peale ise selle sikliga sõitmist täitsa usun, et võib mõnus olla.

Rasmus kirjutas:
Seega kui sa tahad saada siit asjalikke vastuseid ja kommentaare, siis kirjuta lähemalt. Muidu jäädki vaid ilkumist ja trollimist kuulma.
Kuna ma sel aastal reaalselt uut siklit osta ei plaani, siis pole näinud mõtet käia esindustes proovisõite tegemas ning müügimeeste aega raiskamas. Hetkel ongi seis selline, et ma väga täpselt veel ei tea mida ma tahaks, kuid aina rohkem hakkab välja kujunema mingi pilt asjadest. Hetkel proovin/laenan sikleid sõprade sikleid ja eks avardan oma maailmavaadet siklite osas sellisel viisil.

Rasmus kirjutas:
vähegi järsemas kurvis ei suuda enam piisavalt kallutada ning sõidavad väliskurvis välja. Kasvõi minu oma vend.
Kallutada mulle õnneks meeldib - põlve maha panemine minu jaoks üks kõige ägemaid asju sikliga sõitmise juures. Kallutamisega seoses õppisin ka seda miks tossudega sõitma ei peaks...peale tossu nina vastu asfalti ära hööveldamist. icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.06.2017 16:28:47 vasta tsitaadiga

Mina olen see aasta kohe 5k km täis saanud ja olen jõudnud tõdemusele, et lisaks 600cc bikele on vaja veel kahte rattatüüpi: sellist suuremat asfaltiõgijat-matkakat millel mugav asend ja sellist millega metsa ja muda puurida
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2017 17:19:02 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.06.2017 17:27:44 vasta tsitaadiga

Bikega oli eile päris hea elamus Vaimastvere kandis teetööde alas kruusal 90ga lasta thumbs_up.gif autod venisid 60ga
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 238, 239, 240 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.