Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Cowon iAudio X5L märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 13.05.2006 23:23:32 vasta tsitaadiga

Mitte tagurlus. Minimalism. Ja laule pleierisse otse opsüsteemi failihaldusest laadida ON mugavam kui kasutada selleks eraldi softi, kasvõi sellepärast, et saan faile laadida suvalisestarvutist/suvalisse arvutisse kui vaja. Käsitsi kaustade tegemine ebamugav? Arvan, et vaid kättevõtmise asi, ja lõpptulemus on igatahes asjalikum kui mingid pleilistid, nt. kasvõi pleierist laule arvutisse laadides. Minu muusikakogu arvutis näeb välja selline: suur-suur kaust "Musa" otse desktopil, seal esitajanimega kaustad, et muusikat mängida, parem klikk kataloogil -> "Play with Winamp". Aga noh... Nagu ühe vedela leiva tootja reklaamgi ütleb... maitse asi...

tsitaat:
kujutad sa ette 1000 failis otsida artisti või loo kaudu?
Kujutad sa ette, iga päev ma nii teengi... Kui nt. pleier ei oska lugusid artisti/pealkirja/failinime järgi reastada, on see juba kivi tootja kapsaaeda. Pleilistid ehk teevadki elu pisut mugavamaks, aga need ei ole eluliselt vajalikud... Nii nagu tegelikult pleier üldse icon_wink.gif

tsitaat:
Eee... kui sa oled näinud iPod'i siis sa oleks võinud märgata ka seal ainult neli nuppu ja rattas, mida kasutad navigeerimisena, lihtne ju ?
Tõsi. Neli pisikest nuppu, mida minu jäme põhjaeurooplase maamatsi sõrm võib kõik korraga alla vajutada. Praegu oma CD-pleieri nuppe kasutan tänaval täiesti pimesi läbi pleieri koti icon_exclaim.gif Peaks seda i-Podiga proovima... Minu point on see, et pleier peab olema kasutatav ka siis, kui sa ei saa seda mingil põhjusel taskust välja võtta ja vahtida, mida täpselt sa teed (nt. kiirel rattasõidul Eesti tüüpilises tänavaliikluses).

Aga jätame selle mõttetu vaidluse... Asi on maitses - kasutage oma itjuunse ja arvutit pleieri laadijana kui tahate, ega maakera sellest seisma ei jää. Mina aga armastan minimalismi, lihtsust ja praktilisust. Eelkõige aga kvaliteetset saundi, mistõttu jään hoopis vanale heale kantavale CD-pleierile truuks. Ja mõtlen kantava klapivõimu/crossfeed filtri ehitamisele.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2006 00:36:32 vasta tsitaadiga

nokkloom kirjutas:

Ole tagurlik ja kasuta oma aega täpselt nii, nagu soovid. Lihtsalt ära tule oma küündimatust teistele nina alla hõõruma.


Ei no tõesti... mida KURADIT ?

Ongi igast delfi tagurlikkusega ähvardajad HV-sse jõudnud ?
Tagurlik, küündimatu... härra nokkloom, teie postitus on lihtsalt solvav !

Täiskasvanud inimene võiks lihtsalt aru saada, et inimeste kasutus- ja maitse-eelistused võivad olla äärmiselt erinevad. Ka nägemus mugavusest ja lihtsusest. Igasugustest kelladest, viledest ja uutest featuuredest vaimustumine ei ole innovaatline. EI OLE.

On inimesi, kelle arvates võimendil peabki olema ainult kaks nuppu - on/off ja volume.
On inimesi, kelle arvates MUGAVAM on kasutada käsurida.
On inimesi, kes peavad õigemaks 2D joonestamist 3D mudeldamise asemel, või isegi... jumal hoidku... käsitsi paberile sketsimist.

Nende inimeste tagurlikuks nimetamine on inetu. Sest tähtis on tulemus ja see, kuidas kasutaja ise rahul on.

Ja härra nokkloom kohe ei saanud muidu, kui pidi hüppama teise äärmusesse ja hakkama midagi jahuma walkmannist ja kassetiplayerist... täiesti masendav.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nokkloom
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2004




sõnum 14.05.2006 01:10:20 vasta tsitaadiga

Muusikafailide automaatne kataloogidesse organiseerimine ID3 tagide järgi ON innovaatiline
XML kujul library, millest otsimine on ilmselgelt kordades kiirem, kui failisüsteemist otsimine ON innovaatiline
suvalise playlisti sisu otse programmist suvalisse kataloogi tõstmise võimalus ON innovaatiline

keegi ei käsi oma elu mugavamaks teha, aga milleks halvustada neid, kes seda teevad? kusjuures ma olen üsna kindel, et need kõikse suuremad iTunesi kritiseerijad pole iial võtnud vaevaks seda programmi kasutada, vaid lahmivad inertsist. parandage mind, kui ma eksin!

vabandan, kui mu keelekasutus veidi järsk oli, aga tõepoolest ei suutnud ennast tagasi hoida. icon_rolleyes.gif tunnen inimesi, kes leiavad, et käsurida on mugav ja hea, tean ka inimest, kes suudab hariliku pliiatsi ja joonlaua abil suurepäraselt joonestada. ma ei tuleks iial selle pealegi, et kedagi neist tagurlikuks nimetada. niisamuti, nagu nemad ei hakkaks iialgi mind halvustama, kuna mulle meeldib pigem ikoonide ja vektorite abil samu asju teha... ei, oot, miskipärast siiski osa nendest käsurea inimestest kipuvad seda igal võimalusel rõhutama, vahel isegi õllekapa taga mingeid käske ette vuristama, mille abil arvutis videofaili käivitada saab... icon_neutral.gif icon_confused.gif icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.05.2006 09:47:29 vasta tsitaadiga

selle pleieri üheks eeliseks ongi FLAC'i tugi
endal on paraku kõik audio backupid lastud FLAC'i, et säilitada kvaliteet
kuid vaatame tõele näkku, see riistapuu tõenäoliselt ei suuda edastada seda helipilti mida sooviksin, seda nii audioprotsessori kui ka klappide näol
seetõttu pole ka pmst vahet kas lasen need lood mp3'deks või mitte
ainus mis mängib on ajakadu kodeerimisel

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 14.05.2006 11:52:20 vasta tsitaadiga

nokkloom kirjutas:
keegi ei käsi oma elu mugavamaks teha, aga milleks halvustada neid, kes seda teevad? kusjuures ma olen üsna kindel, et need kõikse suuremad iTunesi kritiseerijad pole iial võtnud vaevaks seda programmi kasutada, vaid lahmivad inertsist. parandage mind, kui ma eksin!


Huvitav, kas ma olen kedagi j*buks või idioodiks sõimanud, sest et ta kasutab i-Pod'i/i-Tunes'i? Kõik, kes mind vähegi tunnevad, teavad, et olen vanakoolimees, kes igast nn. "uuendusest" kohe vasikavaimustusse ei satu. Okei, tunnistan, et pole i-Tunes'i elus näinud ka mitte, AGA, mina hindan:

1.) Pleierisse/pleierist failide laadimine töötaks suvalise arvutiga, sõltumata sellest, mis tarkvara sinna on installitud
2.) Saan pleieri akut laadida suvalise sobivate parameetritega laadijaga suvalises sobivate parameetritega elektrivõrgus ega pea ostma mõttetult kallist spetsiaallaadijat või -akut, mis maksavad vaat et sama palju, kui uus pleier. Aku peab olema lihtsalt, koduste vahenditega, vahetatav.
3.) Kui pleieriga kaasa tulnud ühenduskaabel läheb kaotsi, saan uue kaabli osta suvalisest elektroonika/arvutikauplusest maksmata selle eest sadu kroone.
4.) Kui olukord nõuab, saan kasutada pleieri põhifunktsioone täiesti intuitiivselt, ka ilma nägemata, mida ma teen, kui vaja, pleierit taskust võtmata, kui vaja, külmast kangete sõrmedega jne.

Kui see on tagurlus ja küündimatus, siis... no ma ei tea...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 14.05.2006 12:29:40 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
selle pleieri üheks eeliseks ongi FLAC'i tugi
endal on paraku kõik audio backupid lastud FLAC'i, et säilitada kvaliteet
kuid vaatame tõele näkku, see riistapuu tõenäoliselt ei suuda edastada seda helipilti mida sooviksin, seda nii audioprotsessori kui ka klappide näol
seetõttu pole ka pmst vahet kas lasen need lood mp3'deks või mitte
ainus mis mängib on ajakadu kodeerimisel


No minu arust on juba mp3 ja ogg vahel suur helipildi vahe, ogg on ikka märgatavalt parema heliga, oggi ja flaci vahel jah ei ole enam nii märgatavat kvaliteedivahet aga igal juhul kõlab flac paremini kui mp3 sellel pleieril
to JopaKolla: dokil on line-in, line-out, usb ja toitepesad.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2006 12:56:02 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
No minu arust on juba mp3 ja ogg vahel suur helipildi vahe, ogg on ikka märgatavalt parema heliga, oggi ja flaci vahel jah ei ole enam nii märgatavat kvaliteedivahet aga igal juhul kõlab flac paremini kui mp3 sellel pleieril.


Kui selliseid väiteid esitada, siis räägi ka bitrate'st. Vabandust mu skeptitsismi, aga vaevalt keegi mõnda portable device'i kuulates bitrate juures üle 200 kbps mp3-el ja ogg'il vahet teeb...

to nokkloom ja vladimir. Tundub, et me räägime siin kõik vähe eri asjadest. Ma siiski arvan, et levinuim muusika kuulamise võimalus on endiselt albumi kaupa kuulamine. Nagu CD. Paned sisse ja kuulad. Algusest lõpuni. Nii nagu autor on ette näinud icon_smile.gif . Selleks pole mingeid playliste vaja.
Olen ka ise Foobar'iga erinevas stiilis playliste koostanud, aga hiljem tähele pannud, et eriti kasutamist need ei leia.
Julgen väita, et enamus inimesi ei viitsi oma faile isegi tag'ida mitte, rääkimata nende pärastisest organiseerimisest nende järgi.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2006 13:06:33 vasta tsitaadiga

nokkloom kirjutas:
ma pole mingi maci fannboy, et hullult leili lähen, kui kellelegi iTunes ei meeldi. Mu point oli selles, et kui on olemas tarkvara oma muusika haldamiseks ja see tarkvara võimaldab muusikat organiseerida ja leida oluliselt efektiivsemalt, kui käsitsi kataloogidega mässates, siis miks mitte seda kasutada? Mul ükskõik, kas see on iTunes või mõni muu soft.

Ole tagurlik ja kasuta oma aega täpselt nii, nagu soovid. Lihtsalt ära tule oma küündimatust teistele nina alla hõõruma.


vaat asi liht selles et see on pealesunnitud värk... ei saa kasutada seda programmi mis sulle meeldib vb... või hoopiski lähed tuttava juurde ja tal ple itunes ja siis hakka talle seda pealepanema või... ei usu ju
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.05.2006 13:14:09 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
No minu arust on juba mp3 ja ogg vahel suur helipildi vahe, ogg on ikka märgatavalt parema heliga, oggi ja flaci vahel jah ei ole enam nii märgatavat kvaliteedivahet aga igal juhul kõlab flac paremini kui mp3 sellel pleieril
to JopaKolla: dokil on line-in, line-out, usb ja toitepesad.
oggi eelised mp3 ees on just madalamatel bitratedel
kui sa ei oska mp3 kodeerida õigete seadetega, siis on teine asi
aga rääkida et oggi ja mp3 vahe on mäekõrgune ja flaci ja oggi vahe pole nii suur, siis mis seal ikka icon_lol.gif

seda kuidas nad konkreetsel pleieril kõlavad ma muidugi ei tea icon_wink.gif
aga olen veendunud et ega ta kõrgeid väga hästi läbi ei lase ja moonutused tulevad vähegi valjemal kuulamisel ruttu sisse

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 14.05.2006 13:25:05 vasta tsitaadiga

Ahsoo, aga äkki seletaksid lollile millised need õiged seaded oleks mp3 kodeerimisel? Sest 320 kbit q=0 encodetud mp3 tundub mulle küll kehvema heliga kui näiteks vbr-iga kodeeritud ogg ja mitte ainult madalamatel sagedustel..
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 14.05.2006 13:33:44 vasta tsitaadiga

mainiks veel selle ära, et pleieril on maksimaalne helitugevus 40 ühikut. 20 juures üle 2 minutit kuulata ei taha - sest et asi on lihtsalt liiga valju. normaalne kuulamine toimub 12 juures; isegi 15 on tsipa palju. õhtul piisab 9-st ning magama minnes peaks volüüm ~5 kandis olema. toa tingimustes testitud (Sennheiser HD202 klappidega). ilmselt väljas vms ringi kõndides peab miskit muutma, et muud helid segama ei hakkaks.
nuja 40-t mina testima ei hakka

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.05.2006 13:46:12 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
Ahsoo, aga äkki seletaksid lollile millised need õiged seaded oleks mp3 kodeerimisel? Sest 320 kbit q=0 encodetud mp3 tundub mulle küll kehvema heliga kui näiteks vbr-iga kodeeritud ogg ja mitte ainult madalamatel sagedustel..
võid ju analüüsida mõlema faili spektrit, et näha kus erinevused on
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 14.05.2006 14:22:39 vasta tsitaadiga

Kisub offtopicuks aga sa ei vastanud mu küsimusele siiski, mis seadetega saab encodeda parima kvaliteediga mp3?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.05.2006 17:46:35 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
Kisub offtopicuks aga sa ei vastanud mu küsimusele siiski, mis seadetega saab encodeda parima kvaliteediga mp3?
seda uuri foorumitest, mina kasutan FLAC'i, ei oska kahjuks siinkohal aidata
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2006 19:10:15 vasta tsitaadiga

Hetkel nõustun täielikult Vladimiriga.

Ma ei kannata absoluutselt igasugu playliste ja albumite kaupa mängimist, ainsad mida vajan on shuffle ja tavaline järjest mängimine.
Igasugu iTunes'id vaid vähendavad mobiilsust.
See nuppude asi häiris mind iPoti juurest väga. Seal ei tee pimesi vahet isegi sellel, mispidi pleier käes on. Oma pleieril on kõik nupud eraldi ja seega hästi eraldatavad. Miks seda vaja on? Igas kohas pole ohutuse mõttes tahtmistki pleierit nähtavale tuua.
Akudest niipalju, et tihti unustan ma akut laadida, seega oleks tore, kui ma saan suvalisest putkast uued akud osta või neid mõnes seinakontaktis laadida.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 14.05.2006 19:49:37 vasta tsitaadiga

kõik laulud ühte listi ja suffle on täitsa olemas ipodil btw
ja vähemalt minu ipodil (ipod 4gen b/w) in see keskmine nupp kumer
ja selle järgi teeb läbi tasku ja läbi särgi selgeks mis asendis player on
ja laulu vahetamisega saab kenasti hakkama kuna kõik nupud on selle kumeruse kohaselt

hell
isegi läbi ipodi koti ja läbi pükste või läbi särgi vööpealt toimib puutetundlik volüümi muutmine
seda iaudiot polegi nt võimalik koti sisse panna nii et kõik oleks kasutatav
ja kõik oleks kaitstud

ibet
isegi kui uutel ipod videodel pole see keskmine nupp kõrgemal
annab tunda kus kohas liigutades volüüm muutuma hakkab
ja selle järgi saab kiirelt selgeks kus nupud on
ja alati on puldid nendele kes tahavad midagi konkreetselt ja nähtavat puutuda tahavad

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 14.05.2006 23:01:57 vasta tsitaadiga

Otsustage juba ära, kas siin käib arutelu Cowon iAudio 5XL kohta, või üksnes fleim Apple toodangu suunas. Kui viimane, lendab see teema siit kasti. icon_exclaim.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 31.07.2006 17:45:55 vasta tsitaadiga

27 tundi on praegast jutti pand. algul oli mingi aeg raadio peal tho
**
30h venitas välja. tea ainult kas raadio võtab siis rohkem voolu või siis peale 2te kuuetunnist laadimist pole aku veel päris küps.
raadiost üritasin ka lindistada miskit:
http://unreal.ee/iaudio/ENC001.MP3
http://unreal.ee/iaudio/ENC002.MP3

ma ei tea kas olen mainind juba, aga raadiot saab teatud ajal recordima ka panna - et ise ei pea juures passima, paned aja paika lihtsalt

**
tsekkisin fläki ka üle - ikka sitaks parem ja mõnusam heli on kui mp3-el. mp3 väsitab kõrva lõpuks ära, aga fläkiga seda probleemi pole. wav-i pole veel näppind, ilmselt ei näpi ka

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 28.04.2007 21:27:37 vasta tsitaadiga

on eestis seda saada ka kuskil ? ja normaalse hinnaga mitte 6k eest icon_smile.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 02.05.2007 21:21:04 vasta tsitaadiga

http://www.pixmania.com/ee/ee/131246/art/cowon-iaudio/x5l-30-gb-mp3-player.html
odavamat vist ei leiagi.
samas võib proovida pixmania.uk-st või amazon.uk-st tellida

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 23.05.2007 16:28:54 vasta tsitaadiga

netikulleris oli 4k millegagi, ebayst saaks veel odavamalt kindlasti.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reopard
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2007 14:19:24 vasta tsitaadiga

-Kas tal navigeerimine erinevate kaustade/albumite vahel on kerge?

-Kuidas toimib loo kerimine? Kas kerimise kiirus on kasvav või ühtlane?
Kas kerimise kiirust saab seadetest muuta?
(Küsin, kuna näit. Ööülikooli loenguid kuulates on mõne pleieriga tõeline tüütus leida üles mingi kindel koht näit. 24.-ndal minutil.)

-Kas vidinat saab kasutada ka välise kõvakettana, salvestades eraldi kausta misiganes sodi?

-Kas nüüd, mil Su ostust juba veidi aega möödunud ning esmane vaimustus lahtuma hakkab, on ilmnenud asjal ka mingeid puudusi. Mis võiks olla tema juures veel parem?


Olen vastuse eest juba ette tänulik!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 06.06.2007 16:43:06 vasta tsitaadiga

navigeerimine on minuarust kerge, joystickiga edasi-tagasi, loo kerimise kiirust saab muuta seadetest, saab kasutada välise kõvakettana, minul on see vidin olnud nüüd üle aasta, aku mahutavus on vähenenud umbes 6-7 tunnini, samuti on ta suht raske ja õrn tänu kõvakettale, lossless formaatide mängimise ajal kipub läägima menüüdes ajal surfamine või kerimine.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 07.06.2007 08:49:19 vasta tsitaadiga

reopard kirjutas:

-Kas nüüd, mil Su ostust juba veidi aega möödunud ning esmane vaimustus lahtuma hakkab, on ilmnenud asjal ka mingeid puudusi. Mis võiks olla tema juures veel parem?
Olen vastuse eest juba ette tänulik!

see vaimustus ei saagi ära kaduda, sest et paremat pleierit maailmas lihtsalt pole icon_smile.gif - ja ostu eel pole mõtet mõelda/kahelda, tuleb lihtsalt ära osta.
samas 20 giga jäi mul suht kiiresti väikeseks, oleks pidand ikka 30se ostma. 60gb-sel pole seda L versiooni jällegi...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reopard
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2007 12:13:17 vasta tsitaadiga

Tellisin Saksa eBayst vidina ära.
Müüja nimega cowon-germany müüb mitteuusi, väidetavalt vitriinis olnud isendeid tehasegarantiiga.
Link müüja lehele
Makse saajaks oli Cowon Europe GmbH.
30GB X5L "ostakohena" maksis koos transpordiga Eestisse ca 3900.- krooni.
Pixmania hind 5500.- ei ahvatlenud kuidagi.

Eks paistab, mis asjast saab...
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Cowon iAudio X5L mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.