Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  FLEX Sülearvutikeskus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 22.09.2003 11:17:10 vasta tsitaadiga

ostsin sealt oma CD-RW ja powershot a70. teenindus kiire ja asjalik.
siiani pole vajadust garantii poole pöörduda, loodan et ka seda ei juhtu tulevikus.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meme11
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2002




sõnum 16.12.2003 18:43:25 vasta tsitaadiga

Kurat, minu kogemus Flexiga on küll üdini negatiivne.

Mul kõvaketas on üsna täis, mõtlesin, et ostan siis ühe korraliku 120 GB juurde. Vaatasin HV-st, ahah, Flex ja 1600.-
Helistasin hommikul ette, et kas on olemas jne. Öeldi, et kaup kohal, lubasin tulla enne sulgemist järele.

Tulin varem töölt ära, sest Flex pannakse kinni kell 17. minnes veel vaatasin, et päris normaalne asukoht, üsna kodu lähedal ja hinnad ka soodsad...
Jõuan kohale. Kõvaketast pole, otsas!! Küsin siis, et milles asi, ma ju hommikul helistasin, öeldi, et olemas ja ma tulin sellele ka õigel ajal järele nagu lubatud... Ja mis õigustuseks öeldi - oleks KINNI pannud, siis oleks olemas olnud. No kurat, kas siis oleks firmal olnud tunduvalt suurem garantii, kui ma oleks öelnud hommikul mingi suvalise nime ka juurde?? See on ikka täielik nonsens..

No nad oleks pidanud siis hommikul juurde küsima, kas ma soovin selle KINNI panna, kuna nende protseduurid seda nõuavad ja kui mu jutt ikkagi polnud nende jaoks piisavalt konkreetne. Leian, et äris peaks siiski maksma ka usaldus üht-teist ning kuna mind saadeti Flexist põhimõtteliselt suht pikalt (olgugi et viisakalt), siis mina enam küll ei hakka mõnekümnekroonise kokkuhoiu lootuses Flexont-taoliste firmadega tegeledes ennast tuuri ajama.

Vähemalt jõudsin täna varem koju, kuigi parajalt tigedana.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kingping
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2003




sõnum 31.12.2003 14:17:48 vasta tsitaadiga

nii pikk jutt, ainlt selleks et aru saada et see pole nende syy, ise pead konkreetsem olema.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joe111
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2002




sõnum 03.01.2004 13:50:37 vasta tsitaadiga

mul kunagi oli mingi probleem - öeldi et hommikul seade tuleb, ronisin õhtul kohale ja polnud midagi tulnud.
kaup on kvaliteetne olnud muidu. müüja küsis mult seal ükskord väga toreda lause: "mis hinna te siis kokku leppisite?" icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 03.01.2004 14:09:42 vasta tsitaadiga

Seal rohkem põhjus hulgimüüjas, kes ei toonud neile asja kohale..... ja et mis selles viimases lauses siis imelikku on??? Hindasid lepitakse ju igal pool iga päev kokku...
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joe111
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2002




sõnum 03.01.2004 20:03:52 vasta tsitaadiga

viimases lauses on imelik see, et müüja põhimõtteliselt küsis minult, palju raha ma eseme eest maksta tahan ja siis täpselt selle hinnaga müüs ka. minul selle vastu ei ole midagi aga ülikerge oleks olnud tõsise tünga teha müüjale icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 03.01.2004 20:38:41 vasta tsitaadiga

Alla omahinna poleks ta ju niikuinii müünud. Ja eks ebaausaid inimesi on igal pool. Kui mõni on nõus paari krooni eest kedagi petma siis on see minu silmis päris madal tegu.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 24.01.2004 03:35:23 vasta tsitaadiga

icon_sad.gif

Ostsin kõvaketta teadmisega 3 500.- Myydi mulle (ja arve peal oli ka) 2 500.- (selle arve võiks nüüd ära raamida ning seinale panna) Oh seda minu rõõmu icon_biggrin.gif Nädala pärast helistasid, ning hakkasid mulle rääkima, et maksin 1 000.- vähem kui muidu, et maksku ma juurde icon_eek.gif Noh, et saan ka veel "alet" 200.- eeku. Et omahinnaga myyvad. Maksingi lisaks 800.- icon_sad.gif Boonusena anti 10 Mmore CD toorikut. (Śain teise arve veel siis, kokku on mul nüüd siis sama asja kohta 2 arvet erinevate summadega) Järeldused tehke ise.


viimati muutis 386 24.01.2004 19:10:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 24.01.2004 09:29:12 vasta tsitaadiga

386 kirjutas:
icon_sad.gif Ostsin kõvaketta teadmisega 3 500.- Myydi mulle (ja arve peal oli ka) 2 500.- (selle arve võiks nüüd ära raamida ning seinale panna) Oh seda minu rõõmu icon_biggrin.gif Nädala pärast helistasid, ning hakkasid mulle rääkima, et maksin 1 000.- vähem kui muidu, et maksku ma juurde icon_eek.gif Noh, et saan ka veel "alet" 200.- eeku. Et omahinnaga myyvad. Maksingi lisaks 800.- icon_sad.gif Boonusena anti 10 Mmore CD toorikut. (Śain teise arve veel siis, kokku on mul nüüd siis sama asja kohta 2 arvet einevate summadega) Järeldused tehke ise.

Vähemalt ei sundinud sa selle vea tegijat oma palgast vahet kinni maksma. Tubli! thumbs_up.gif

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 24.01.2004 19:11:42 vasta tsitaadiga

Nojah. Hetkel tundusid need WD HDD-d selles asutuses kõige soodsamad. Ning eks tulevikus ole sealt vaja veelgi läbi astuda.

EDIT: Ma ei lea, et klient oleks kohustatud müüja pläkid kinni mätsima. Oeh. Meele tegi see lihtsalt kole-kole kurvaks.


viimati muutis 386 04.02.2004 01:31:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2004 05:11:21 vasta tsitaadiga

kõige meeldivam ostukogemus just sealt pärit thumbs_up.gif
tahtsin 80gb ketast ja axp 1700+'i, müügimees oli asjalik, otsis kohe hea steppingu välja ja oli muidu igati konkreetne vend thumbs_up.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eweb
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 03.02.2004 22:14:51 vasta tsitaadiga

käisin sealt ostmas uut videokaarti. meiliteel uurisin järgi, kas asi kohal olemas, vastus tuli väga ruttu. vbla ainuke asi, mis mind üllatas, oli see, et ruum on oma sees olevate asjade jaoks veidi liigagi suur. st. asju oli vähevõitu, a neil oligi nimekirjas palju asju ettetellimisega. igatahes radeon 7000 sain kohe kätte ja teine paistis riiulis veel. teenindus oli väga meeldiv thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peoples
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2004




sõnum 09.02.2004 17:23:51 vasta tsitaadiga

ostsin flexist 3comi wifi gateway ja d-linki võrgukaardi, kuigi see combo jäi vist veidi alla 2000, toimetati kohale ja juba sama päeva õhtupoolikul. pole midagi halba öelda. ahjaa, gateway kummijalad olid komplektist puudu ja saadeti järele 2 nädalat hiljem postiga. nii et cool
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joe111
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2002




sõnum 12.02.2004 07:44:23 vasta tsitaadiga

nad pakkusid mulle ka ükskord, et toimetavad dvd-kirjutaja postiga kohale. oli neljapäev ja siis oleks pakk jõudnud minuni kõige varem esmaspäeval. ma kohe mitte ei kujuta ette, kuidas üks kirjutaja postiga saates ellu jääb (suht pikk tee kah ikkagi). icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2004 10:46:17 vasta tsitaadiga

Muideks - enamus arvutikaupa liigub väljaspoole Tallinnat postiga. Seda juba hulgimüüjalt jaemüüjale ja üllatus üllatus, enamus sellest kaubast jääb ellu.
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Einz
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2002




sõnum 04.05.2004 12:39:06 vasta tsitaadiga

Vaatasin et nad endale uue lehe üless saand, tundub täitsa kena olevat... icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SHOXi
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004




sõnum 20.10.2004 16:27:14 vasta tsitaadiga

Endal kogemuse Ordi, Mikromaailma ja K'ga. ISegi kõik need firmad kokku ei anna Flexi taolist. Parim kogemus üldse. Soovitan!

meme11, ma arvan, et sa ise olid süüdi rohkem. Peab olema täpsem. Nt. mby nad arvasid, et tuligi see ostja järgi, kust nad teavad, et see sina pole.

_________________
H|
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2004 17:17:19 vasta tsitaadiga

meme11 kirjutas:
Kurat, minu kogemus Flexiga on küll üdini negatiivne.

Mul kõvaketas on üsna täis, mõtlesin, et ostan siis ühe korraliku 120 GB juurde. Vaatasin HV-st, ahah, Flex ja 1600.-
Helistasin hommikul ette, et kas on olemas jne. Öeldi, et kaup kohal, lubasin tulla enne sulgemist järele.

Tulin varem töölt ära, sest Flex pannakse kinni kell 17. minnes veel vaatasin, et päris normaalne asukoht, üsna kodu lähedal ja hinnad ka soodsad...
Jõuan kohale. Kõvaketast pole, otsas!! Küsin siis, et milles asi, ma ju hommikul helistasin, öeldi, et olemas ja ma tulin sellele ka õigel ajal järele nagu lubatud... Ja mis õigustuseks öeldi - oleks KINNI pannud, siis oleks olemas olnud. No kurat, kas siis oleks firmal olnud tunduvalt suurem garantii, kui ma oleks öelnud hommikul mingi suvalise nime ka juurde?? See on ikka täielik nonsens..

No nad oleks pidanud siis hommikul juurde küsima, kas ma soovin selle KINNI panna, kuna nende protseduurid seda nõuavad ja kui mu jutt ikkagi polnud nende jaoks piisavalt konkreetne. Leian, et äris peaks siiski maksma ka usaldus üht-teist ning kuna mind saadeti Flexist põhimõtteliselt suht pikalt (olgugi et viisakalt), siis mina enam küll ei hakka mõnekümnekroonise kokkuhoiu lootuses Flexont-taoliste firmadega tegeledes ennast tuuri ajama.

Vähemalt jõudsin täna varem koju, kuigi parajalt tigedana.


Sai sealt Fujitsu Siemensi sülearvuti muretsetud. Enne sinna minekut helistasin igaks juhuks üle, et küsida kas neil ikka on seda mudelit. Oli olemas, lasin masina enda nimele reserveerida (küsisid igaks juhuks telefoninumbritki), läksin 4 päeva hiljem järele, kuna EGO kaardi tegemine võttis veitsa aega, ja masin käes. Lisaks anti 190 krooni eest superhea Targuse arvutikott ka kaasa.
meme11, vahel tuleb ise suu lahti teha ja küsida, kui asja väga vaja on. Müüjad ei oska veel telefoni teel mõtteid lugeda.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyromaan
HV kasutaja
pyromaan

liitunud: 01.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2004 17:23:36 vasta tsitaadiga

pole küll kohal k2inud ja midagi ostnud aga t2nane kogemus emaili teel oli positiivne. oldi n6us sylearvuti komplekti muutma, kuid hind j2i minu jaoks siiski liiga k6rgeks.

to indre329: ega sa fujitsu-siemens amilo a laptopi ei ostnud sealt ?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SHOXi
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004




sõnum 20.10.2004 18:51:00 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
Lisaks anti 190 krooni eest superhea Targuse arvutikott ka kaasa.


Täpselt, pood on väga hea, AGA kui sa oleks küsinud oleksid tasuta selle saanud icon_wink.gif Ma ütlesin, et ostan laptopi, molu ja tahaks tasuta kaasa arvutikotti, saingi. icon_razz.gif

_________________
H|
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2004 20:18:36 vasta tsitaadiga

SHOXi kirjutas:
indre329 kirjutas:
Lisaks anti 190 krooni eest superhea Targuse arvutikott ka kaasa.


Täpselt, pood on väga hea, AGA kui sa oleks küsinud oleksid tasuta selle saanud icon_wink.gif Ma ütlesin, et ostan laptopi, molu ja tahaks tasuta kaasa arvutikotti, saingi. icon_razz.gif


Well, ma sain masina niigi 14900 krooni eest kätte. Mujal oli selle hind 15490. Ja Targuse kotid maksavad mujal kolm korda rohkem.

pyromaan kirjutas:
ega sa fujitsu-siemens amilo a laptopi ei ostnud sealt


Fujitsu Siemens Amilo D7830 sai sealt ostetud.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
ZAndlamb

liitunud: 07.02.2003




sõnum 26.10.2004 16:36:50 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis ZAndlamb 03.04.2024 23:34:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SHOXi
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004




sõnum 26.10.2004 17:06:44 vasta tsitaadiga

Varsti need k'raua külastajatel viskab lõpuks üle ja siis jooksevad kõik flexi icon_smile.gif Ise juba ammu k sinna saatnud...
_________________
H|
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyromaan
HV kasutaja
pyromaan

liitunud: 01.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2004 19:27:43 vasta tsitaadiga

njah, kuigi oli väike ebameeldivus (pood oli kinni keset päeva, uksel silt et tulen kell 12.00 - kell 12.25 polnud kedagi veel) sain siiski oma ruuteri kätte. hea asi on see et kuna kaubavalik pole üüratult suur siis mehed teavad mida müüvad. väike hinnaalandus tehti ka kuna pidin ootama. teenindus ise oli 5+
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2005 15:58:29 vasta tsitaadiga

Ka negatiivne kogemus. Eile helistasin kell ~15, kysisin kas WRT54G ruuterit on olemas ja mis kellani ollakse avatud. Öeldi et on olemas ja pood avatud 17-ni. Autot hetkel pole, seega ühistranspordis loksumist kuskile karupärapõrgusse pea tund aega.

Jõudsin kohale kell 16.28. Uks lukus. Telefoninumber ukse peal. Helistan. Ütlen et olen ukse taga. Vastuseks saan midagi et läksin varem ära sest pidi mingit kaupa kuskile viima vms. Fucksaik. Vähemalt pakuti et next day toob kohale selle, aga ma sain sama asja juba Eslionist eile kätte (HV andmetel Elion yldse seda asja ei müü, sellest ka esialgne eksirännak).

Vat siuke värk. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  FLEX Sülearvutikeskus mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.